Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Niestety za niesmiała i pokorna jestem szczególnie jeśli chodzi o rodziców którzy są mistrzami prania mózgu. Tak sobie myślę że to może była zemsta za te wszystkie wybryki z dzieciństwa o których wczoraj pisałam 🤪
🤪 😁 😁 😁 Może i tak! hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana napisał(a):

Niestety za niesmiała i pokorna jestem ....


Hehe ja tam odważna jestem, ale nigdy nie kąpałam się nago w kałuży 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
marta-lion Jaką masz suoer bluzeczkę! Tam jest napis "Made from love", prawda? 🤪 Cudo 🙂

Nio 🤪 🤪 🤪

Hahaha
Wysłałam mojemu Tomkowi linka do zdjęcia Twojej koszulki, a on:
"hehe
niezła 🙂
ale czy to była taka pozycja w tedy 😉 "
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
marta-lion napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
marta-lion Jaką masz suoer bluzeczkę! Tam jest napis "Made from love", prawda? 🤪 Cudo 🙂

Nio 🤪 🤪 🤪

Hahaha
Wysłałam mojemu Tomkowi linka do zdjęcia Twojej koszulki, a on:
"hehe
niezła 🙂
ale czy to była taka pozycja w tedy 😉 "
🙃

MOŻLIWE 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he,zabawnie się zrobiło po waszych opowieściach kościelno - małżeńsko- chrzestnych.
Ja nie pamiętam jakie miałam "stawki" podczas brania ślubu, ale NA PEWNO NIE BYŁO TO 1.800 - to jakaś zawrotna kwota.
Myślę, że raczej co łaska z tendencją poniżej 500 zł. Ale to już dawno było!!!!
W zasadzie to gdybym podłapała pomysł Diviany to powinnam kupować bilety do Vegas 🤪 🤪 🤪
Co do chrztu, to chyba w całej Polsce zasady są takie, że jeśli nie żyjesz zgodnie z "zasadami" to chrzestnym być nie możesz.
A za granicą księża podchodzą do tego zupełnie inaczej - duszyczki pochodzą niemal z łapanki. I nie istotne jest czy chrzestni są wyznawcami islamu, buddystami czy jeszcze innymi...
Niby wiara ta sama, a takie różnice. To trochę niesprawiedliwe.
Moi rodzice przez długie lata żyli bez ślubu kościelnego, no i mieli przeboje.
Mnie ksiądz z ich parafii nie ochrzcił, trzeba było szukać po obcych kościołach. Znaleźli w końcu bardziej liberalny kościół, ale po latach problem wrócił, no bo trzeba mnie było puścić do pierwszej komunii.
No i ksiądz dopiął swego, moi rodzice spasowali i tuż przed moją komunią pobrali się oficjalnie.
Straszny jest upór niektórych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ode mnie wlasni eposzla ciotka maruda tzw."dobra rada" i oczywiscie narzekala jak zwykle na wszystko...i radzila ze powinnam duzo chodzic bo ciezko mi bedzie urodzic... a ja kilometry robie dziennie...a ona bedac w ciazy to godzine poltorej na przystanku potrafila w siarczyste mrozy sterczec zeby do mnie przyjechac ( a na pieszo spacerkiem am pol godz) no ale dostalam sliczne body zieloniutkie z napisem "kocham moja mame" to chyba rekompensata ze wysluchiwanie jej zali 😁 😁 😁

chyba egoistycznie i podle to zabrzmialo... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a ode mnie wlasni eposzla ciotka maruda tzw."dobra rada" i oczywiscie narzekala jak zwykle na wszystko...i radzila ze powinnam duzo chodzic bo ciezko mi bedzie urodzic... a ja kilometry robie dziennie...a ona bedac w ciazy to godzine poltorej na przystanku potrafila w siarczyste mrozy sterczec zeby do mnie przyjechac ( a na pieszo spacerkiem am pol godz) no ale dostalam sliczne body zieloniutkie z napisem "kocham moja mame" to chyba rekompensata ze wysluchiwanie jej zali 😁 😁 😁
chyba egoistycznie i podle to zabrzmialo... ☺️ ☺️ ☺️
A js myślę, że szczerze i pozytywnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże dziewczynki, jaki dzisiaj u nas upał!
Nie mam totalnie siły na nic. Na obiad ugotowałam pierogi ze sklepu, żeby przy garach nie stać, ale najchętniej to bym do jakiejś wody wlazła 🙂
Co do księży to się wolę nie wypowiadać, bo ja raczej choć wierząca to mało praktykująca jestem. Dzieci co prawda mam chrzczone, starszy po komunii, ale dobrego zdania o księżach to ja raczej nie mam.
Fakt, że są tacy naprawdę z powołania, ale ilu?
Teraz to lecę gary umyć i pranie rozwiesić, a potem wreszcie sobie siądę i nie będę robić nic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
U nas właśnie jest burza z grzmotami, błyskawicami i mocnym deszczem 🥴 🥴 🥴
Wow... U nas się zaczyna chmurzyć... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe dziewczyny. "Ranczo" w najlepszym wydaniu 🤪 🤪 🤪

Powiem wam tak ja jestem zdania, ze należy księży "zabijać" ich własną bronią. Nie rzadko ich postępowanie mija się bardzo z idea chrześcijaństwa. Piszecie czy ktos moze byc chrzestną bo ma rozwód, no ok tak się zycie ułozyło. Gdyby ksiądz mi powiedział, ze nie to pierwsze pytanie jest takie co jeśli teraz chrzestną mojego dziecka zostanie osoba fair wobec wszystkich wymagań kościoła (ślub itp) a za rok się rozwiedzie, to co anulują mi chrzest 🤪 🤪 🤪


Super powiedziane chyba wezmę z Ciebie przykład i zadam takie pytanie księdzu jak będzie jakiś problem hehehe 🙂
U mnie śliczna pogoda, gorąco i słoneczko na maksa ale ja narazie nie wychodzę bo troche za gorąco 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki. 🙂
ja na chrzestna chciałam wziąść moja kuzynke ale niestety wyszła lipa poniewaz ma tylko ślub cywilny 😞 😞 😞 😞 😞
A dzisiaj to w ogóle ma kiepski dzień. Ta kłótnię z matka chyba sobie wysniłam. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Az normalnie się poryczałam i nie moge sie uspokoic, Cholerka az brzuszek twardnieje 😞 😞 😞 😞 😞
ja pikole, co za badziewny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

U nas chwilke deszczyk popadał i znowu słońce świeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuchalki 😘 😘
tylko troche poczytalam bo czas goni a chcialam chociaz na chwile zajrzec.
temat ksiezy...brrr....ja bym mogla duuzo rzeczy na ten temat powiedziec ale nie chce parafii na publicznych forach obsmarowywac 😜 masakra...
zamowilam wczoraj na all pas ciazowy bo nie chce wydawac pieniedzy na ubrania ciazowe. Dzisiaj juz przyszedl 😎 😉 juz cala wyprawka skompletowana,no oprocz lozeczka i wozka.
Znajoma zaproponowala nam ze odda lozeczko po swoim synku ale on ma juz 10 lat i nie wiem w jakim stanie jest mebelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Hej Laseczki. 🙂
ja na chrzestna chciałam wziąść moja kuzynke ale niestety wyszła lipa poniewaz ma tylko ślub cywilny 😞 😞 😞 😞 😞
A dzisiaj to w ogóle ma kiepski dzień. Ta kłótnię z matka chyba sobie wysniłam. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Az normalnie się poryczałam i nie moge sie uspokoic, Cholerka az brzuszek twardnieje 😞 😞 😞 😞 😞
ja pikole, co za badziewny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aniolek82 nie denerwuj się, zjedz coś co najbardziej lubisz albo połóż się to może Ci przejdzie. Pamiętaj że jutro będzie lepiej i głowa do góry 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 to obejrzyj je i jak wymaga skrobania i malowanie to daj sobie spokoj...ja probowalam odnowic jedno stare, siedzialam dwa dni po 7 godz i nawet pol nie zeskrobalam... a gdzie jeszcze malowanie??? na szczescie dostalismy nowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Hej Laseczki. 🙂
ja na chrzestna chciałam wziąść moja kuzynke ale niestety wyszła lipa poniewaz ma tylko ślub cywilny 😞 😞 😞 😞 😞
A dzisiaj to w ogóle ma kiepski dzień. Ta kłótnię z matka chyba sobie wysniłam. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Az normalnie się poryczałam i nie moge sie uspokoic, Cholerka az brzuszek twardnieje 😞 😞 😞 😞 😞
ja pikole, co za badziewny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Aniołek, nie denerwuj się!
Pokrzycz sobie trochę i się uśmiechnij! 🙂

U nas chwilke deszczyk popadał i znowu słońce świeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...