Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
Inez napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
a my juz po obiadku ,teraz czas na deser 🙂


No i ja tak właśnie siedzę i myślę co tu zrobić na deser 🙂
Mam ochotę na ciasto z galaretką, ale nigdy nie robiłam.
A może ciasto czekoladowe? Hm...




inez ja miałam lody smietankowo-truskawkowe i polałam je sosem tofii 🙂


A ja się chyba zdecyduję na racuchy, na nie bita śmietana i truskawki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inez ja na deser jadlam truskaweczki ze smietanką 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Martusia, jola slicznie wygladacie na zdjęciach. Buziole dla Waszych brzuszków 😘
Dobrze, że u Madzi nie wyszly zadne skurcze. czekamy na dalsze dobre wiadomości 😁 😉
jesli chodzi o dzidzię to ja tez ja czuję czasami tak bardzo wysoko. Wczoraj to chyba nawet stópkę mi wypchała nie daleko żeber, bo pojawil sie taki twardy, mały wzgórek 😁 😁 😁 😁 😁 a teraz wypycha się w okolicach pępka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka czym pachnie ten olejek co pisalam pare dni temu?


Jola, już ci pisałam, ale teraz nie odnajdę tego posta. Na pewno w składzie ma olejki z rozmarynu, geranium, sosny i mięty.
Tak więc zapach zdecydowanie nie słodko- kwiatowy, ale tez nie do końca ziołowy. Trudno go opisać 🙃
Jeśli chcesz sprawdzić to podejdź sobie do Sephory lub Douglasa, tam ci go dadzą powąchać 😉 I koniecznie zabierz męża 😁 😁 😁
Jak aplikujesz go na mokre ciało to zapach jest słabszy. Ja często nakładam go na sucho, wtedy mocno pachnie. Dla mnie cudnie, ale jeśli ktoś nie lubi aromaterapii to może go ten zapach drażnić.
A, i ostatnio doczytałam, że podobno dobrze przeciwdziała rozstępom i jest polecany kobietom w ciąży. Ja go zaczęłam używać ze względu na zapach i konsystencję (lubię olejki), ale jeśli mogę dodatkowo uzyskać korzyści uboczne to... tym bardziej go lubię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
To w sumie dobre wieści! 🙂 Tylko szkoda, że nadal nie wiadomo skad ten cukier... 😞 Może synuś dosypał do pojemniczka mamy 😜 hehe


Ja też raz w moczu miałam cukier, w moim przypadku to była jednorazowa sprawa, ale zapytałam gina. Powiedział mi, że to albo cukrzyca ciążowa (cukier powyżej 180 przedostaje się do moczu) albo zaburzenia w funkcjonowaniu nerek.
W ciąży nerki są bardzo obciążone i nie potrafią nadążyć 😉 A efekt tego taki, że do moczu przedostaje się cukier.
Generalnie nie jest to szczególnie groźne, ale musi być pod kontrolą nefrologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka a jak się nazywa??


wrzucam wam linka z douglasa:
http://pl.douglas-shop.com/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-Cia%25C5%2582o-Piel%25C4%2599gnacja-Clarins-Aromaterapeutyczna-pielegnacja-cia%C5%82a-Olejek-do-cia%C5%82a-%E2%80%9ETonic%E2%80%9C_productbrand_3000001749.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja troszke polezałam i juz mi lepiej 🙂

Dobrze ze z Madzia wszystko ok 🙂 tylko faktycznie lepiej by bylo jak by wiedzieli od czego ten cukier ...
Ja ide jutro na glukoze mam nadzieje ze wyjdzie w normie ...
Malutka strasznie czesto sie dzisiaj wierci 🙂 .. chyba ma jeszcze duuzo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak pisałam 20 stron do nadrobienia 🙂
ja też już po deserku jednym -lody 🙂 a za chwile arbuzik 🙂 🙂 🙂
pozdrowienia dla MADZI 🙂
ŁADNIE WYGLĄDACIE 🙂
a mi znów na twarzy pełno dziadostwa wyskakuje jak i na początku ciąży 😞
oj oj oj pyszny był ARBUZ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂szkoda, że tak mało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też wyskakują wypryski, ale na szczęście nie tak dużo i łatwo można je zatuszować 😁
W ''młodości'' za to miałam straaaaszneee problemy z cerą, ale jak to mówią witamina S pomogła ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka czym pachnie ten olejek co pisalam pare dni temu?


Jola, już ci pisałam, ale teraz nie odnajdę tego posta. Na pewno w składzie ma olejki z rozmarynu, geranium, sosny i mięty.
Tak więc zapach zdecydowanie nie słodko- kwiatowy, ale tez nie do końca ziołowy. Trudno go opisać 🙃
Jeśli chcesz sprawdzić to podejdź sobie do Sephory lub Douglasa, tam ci go dadzą powąchać 😉 I koniecznie zabierz męża 😁 😁 😁
Jak aplikujesz go na mokre ciało to zapach jest słabszy. Ja często nakładam go na sucho, wtedy mocno pachnie. Dla mnie cudnie, ale jeśli ktoś nie lubi aromaterapii to może go ten zapach drażnić.
A, i ostatnio doczytałam, że podobno dobrze przeciwdziała rozstępom i jest polecany kobietom w ciąży. Ja go zaczęłam używać ze względu na zapach i konsystencję (lubię olejki), ale jeśli mogę dodatkowo uzyskać korzyści uboczne to... tym bardziej go lubię 🙃

ooo dziękuje tak myślałam ze napisalas ale nie moglam znalesc... 🤢
ale drogi.... ale juz o nim mysle od kilku dni naprawde
a do sephory wybieram sie wlasnie od czwartku chyba, ale jutro pojade mam 15% rabatu wiec moze skorzystam 🙂 jak mi zapach podpasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jestem po wizycie- niestety nie jestem do końca zadowolona, bo nie mamy ładnych fotek pamiątkowych- łożysko i pępowina zasłaniała jej buźkę 😠 ale przynajmniej lekarz był ok i skasował nas tylko 40zł. No i potwierdziło się jest dziewucha 🙂))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...