Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jola i Marta pięknie wyglądacie 🙂
Lydziaa śliczna niunia 🙂
Ale się w południe rozpisałyście 😁...
A do nas na budowę dzisiaj prawdziwy koń zawędrował 😁 😁 😁 tzn uciekł komuś ze wsi i tak wędrował ze 20km aż do nas 😁 Mąż go złapał 😁 😁
A tu fotka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojeeeeeeeeej 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja taaaak kocham koooniiki 🙂 śliczny jest !! 😁 wyslij mi go 😁 Kasztaniik mmm .. piekny 🙂 normalnie sie napatrzeć nie moge 🙂
A ty brzusio sliczny, i figurka tez pipekna ... ja to sie coraz bardziej załamuje ... macie tak ze jak stoicie to brzuchol naprezony jak nie wiem, a jak usiadziecie to sie robi taka oponka ?? 😞 bo mnie sie tak robi ... i boje sie ze po porodzie , zostanie taka jedna wielka opooona 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Mamusie!!!
ja probowalam nadrobic 59 stron ale sie poddalam...spalam dzisiaj 3 godziny, o 2.30 w nocy podgrzewalam mleczko bo yslalam ze wkoncu po nim usne...niestety sen nie przyszedl ale za to co 15 minut siku latalam 😠 i z ciotka bylam umowiona ze przyjade jej w biurze pomoc...i 8 godzin nad papierkami siedzialam...plus 2 w autobusie...teraz padam...malej chyba tez sie nie podobalo bo jak tylko z biura wyszlysmy to takiego kopa mi zasadzila ze isc nie moglam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, zdjęcie cudne. Jak się właściciel konika nie znajdzie to ja go chętnie zaadoptuję, kocham konie.
A ogród u mnie duży, i kawałek łąki i lasu, dobrze by się miał 🙂

Lydziaaa, super, że po wizycie wszystko ok. Rzeczywiście, mała wygląda jakby na brzuszku na podusi spała 😉

Jolajola, teraz Sephora ma zniżki z okazji dnia matki - może się załapiesz. A ja już Marcie mówiłam, że ja to proszę żeby mi znajomi na lotnisku ten olejek kupowali - są tam dużo lepsze ceny a sezon wakacyjny się właśnie rozpoczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
dzien dobry Mamusie!!!
ja probowalam nadrobic 59 stron ale sie poddalam...spalam dzisiaj 3 godziny, o 2.30 w nocy podgrzewalam mleczko bo yslalam ze wkoncu po nim usne...niestety sen nie przyszedl ale za to co 15 minut siku latalam 😠 i z ciotka bylam umowiona ze przyjade jej w biurze pomoc...i 8 godzin nad papierkami siedzialam...plus 2 w autobusie...teraz padam...malej chyba tez sie nie podobalo bo jak tylko z biura wyszlysmy to takiego kopa mi zasadzila ze isc nie moglam...



Hi,hi Paninka, no to masz już odpowiedź na pytanie czy pracować czy nie pracować. Dziecię zadecydowało za ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh co do konika :P tez mam kawałek pola i tez by mial gdzie pobiegac, pospac i.t.d 😁 ale teraz trzeba bedzie niunie wychowac haha 🙂 a na takiego konika to napewno znajdzie sie za chwilke wlasciciel ..

A co z tymi oponkami u was hm ? .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzucholki 🙂 Tyle stron naprodukowałyście że przeczytałam tylko tak po łebkach 😞 Magadalena w szpitalu, trzymam za Ciebie i Twoje maleństwo kciuki, chociaż widziałam że nie ma skurczy, mam nadzieję że ten cukier to jakiś fajszywy alarm, Lydziaa świetne zdjęcie, super widać buziaczek, śliczna córeczka 🙂 mój synuś to na każdym usg odwraca się tyłem i pokazuje tylko plecki i pupcię a jak się go podenerwuje to jeszcze ręką sie przykryje uparciuszek, a jutro idę do lekarza i ciekawe ile waży i jaki jest duży. W sobotę byłam na działeczce i tak się spaliłam w cieniu że jakas masakra, wyglądam jakbym została wysmarowana burakiem, dzisiaj cały dzien sprzątam ale już musiałam usiąść bo mój kręgosłup odmówił posłuszeństwa, ale poukładałam ciuszki mojego maleństwa za miesiąc je wypiore chociaż mam ochote już je przeprać, ale pewnie się zakurzą do tego czasu 🙂 niby mam juz większość rzeczy ale panika mnie dopadła że jeszcze w sumie tyle mi brakuje i się nie wyrobie do porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia śliczna malutka 😁

Paninka
no to faktycznie miałaś ciężką noc i ciężki dzień.
Ja też chodzę bardzo często do toalety. Jeszcze śpię od ściany i mój mąż to mi nieraz takie przeszkody robi, że nieźle się namęczę zanim w ogóle z łóżka zejdę. Wyobraźcie sobie jak to wygląda, jak słonica próbuje z gracją przeskoczyć przez nogi męża 😁
Daniela ślicznie wyglądasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
A co z tymi oponkami u was hm ? .. 😞

Hehe jak to pisze jo-aneczka ja taktownie milczę bo mi się nie robi, mój brzucha jest jak piłeczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mojej mamy przez plot jest stadnina...tam okolo40 koni...super..( nieliczac upalow bo niebyt swiezy zapach i much pelno) kiedys uczylam sie jezdzic jak mala bylam...

pisalyscie cos o spacerach z m. wczoraj chcialam wyciagnac mojego jak spytal gdzie to powiedzialam ze waty cukrowej poszukac...wiecie co zrobil? 2 godziny w warsztacie siedzial i maszynke do waty robil... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie nie...oprocz balaganu i zapachu palonego cukru nic mu nie wyszlo...ale dobre checi sie licza w sumie 😉

a co do oponki to jak siedze to mam jedna malutka tuz pod biustem...ale moj brzuszek nigdy pozbawiony calkiem tluszczyku nie byl 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi wlasnie dlatego mi sie najbardziej podoba 😁

Powiedzcie mi jak to jest z tym badaniem glukozowym? Idzie sie i najpierw pobieraja, pozniej pije sie glukoze, pozniej za godzine znowy pobieraja, pozniej znowy sie godzine czeka i znowu pobieraja? czy jak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...