Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 😎 😎Dzien Dobry Brzuszki!!!
u nas tez cudna pogoda dzisiaj...ja pije kawke wlasnie ale widze ze pustki na brzuszku dzisiaj...wiec wypije sama i biore sie za sprzatanie, pranie i nalesniczki z truskawkami 😜 😜 a potem jeszcze siostre ze szkoly mam odebrac... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Paninka na poprawienie humorku a propo egzaminu napiszę Ci historię, która zdarzyła się u mnie na uczelni.
Dziewczyna poszła na egzamin ustny i niestety nie zdała egzaminu. Wychodząc z sali czekający w korytarzu pozostali pytają:
- "I jak???"
ona na to :
- "Ten H..... mnie olał!!!!!!!"
Po tych słowach egzaminator wyszedł po niezadowoloną dziewczynę i poprosił ją do siebie ponownie. Poprosił indeks, pokreślił coś i bez słowa oddał indeks.
Dziewczyna zagląda i widzi skreśloną 2 i postawioną 3 z dopiskiem h...... piździe krzywdy nie zrobi 🙂
TYM HUMORKIEM ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO DNIA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1612036013.html

ten materacyk wczoraj zamowilam....mysle ze jest ok?

a co do gotowania to mi tez sie nie chce, ale jak sama nie zrobie to nie zjem ( moge do tesciowej chodzic ona zawsze na obiad zaprasza ale uzywa smalcu w ilosciach hurtowych a to mnie jakos odstrasza 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki

Ja jem bułeczkę z ziarenkami i zapijam kawowym jogurtem 🙂 więc się dołączam do kawki 😁

Diviana, Milium, Aasia powodzenia na wizytach (chyba nikogo nie pominęłam)

Foga współczuję wiem jak to boli taka niesprawiedliwość..........U nas na uczelni dokładnie to samo było.....

Miłego dzionka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka haha doskonale Cię rozumiem u mojej teściowej też sie nie najadam, bo jak zobaczyłam marchewkę z groszkiem gotowaną na nóżkach świńskich 😮 aż się ruszały od zgalaretowienia to mi sie odechciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium moja nie mozna powiedziec bo smacznie gotuje ale wszystko na smalcu...nawet do zupy jarzynowej smalec, jajecznica czy kotlety to az ociekaja...nawet ziemniaki smalcem polewa...i tony majonezu we wszystkim a cholesterol bardzo podwyzszony. juz nie raz jak na badanie krwi teraz czesto chodze to ja wyciagalam ale to uparte nie pojdzie...moze boi sie ze nadiete musialaby przejsc i koniec ze smalczykiem...brrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Smalec to postawa kuchni mojej mamy ha ha 😜
Nic dziwnego że jako dziecko jadłam jedynie kanapki z miodem tudzież z dżemem i nic więcej 🙂

Hehe to powiedz to swojemu ginekologowi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupię ten:
http://allegro.pl/4b-danpol-materac-gryka-pianka-kokos-120x60-lux-i1628604175.html

Pytałam tez wczoraj, ale był straszny ruch...
poszukuję kołderki-wypełnienia.
Doradźcie coś bo się nie mogę zdecydować 😉


Smalcu też nie znoszę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):

Smalec to postawa kuchni mojej mamy ha ha
Nic dziwnego że jako dziecko jadłam jedynie kanapki z miodem tudzież z dżemem i nic więcej
marta-lion napisał(a):
Hehe to powiedz to swojemu ginekologowi


haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie

Ja juz po glukozie 50g .. pierwsze lyki nie byly zle ale wypilam pol i dolalam sobie soku z cytryny nie bylo tak zle, ale zapach okropny fee... mam nadzieje ze nie bede musiala tego powtarzac !! 😁 Teraz czuje sie troszke oslabiona nie wiem czy to normalne ?

Po wyniki pojde moze w przyszlym tygodniu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa szwgierka powiedziala zebym wybrala prezent dla malej i za Wasza rada powiedzialam szczerze ☺️ ☺️ ☺️ i ma zamowic komplet poscieli
http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1604412218.html a tam juz jest wypelnienie. mam nadzieje ze bedzie ok... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
mapa szwgierka powiedziala zebym wybrala prezent dla malej i za Wasza rada powiedzialam szczerze ☺️ ☺️ ☺️ i ma zamowic komplet poscieli
http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1604412218.html a tam juz jest wypelnienie. mam nadzieje ze bedzie ok... 🙂


I bardzo dobrze, przynajmniej będziesz miała coś pożytecznego a nie 5 kocyków i 7 laktatorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...