Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja na razie stosuję ten sam balsam, którym smaruję ciało, ale zaczęłam się zastanawiać nad zakupem czegoś typowo do biustu. Mój biust nie urósł jakoś kolosalnie jak dotąd ( z porządnego C, no czasem małego D podrósł do porządnego D 😉 ).
Nie chciałabym żeby jeszcze urósł ale to chyba nieuniknione jak mleczarnia ruszy pełną parą 😉
Dlatego chciałabym mu jakoś pomóc, żeby po tym wszystkim jakoś wyglądał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiesz Eleeza ja zawsze stosowałam ten sam krem co do brzusia. Wszelkie specyfiki ujędrniające raczej nie są wskazane w ciąży. Hmmm.... Co do biustu....???
Ja stosuję jeszcze tak jak i na brzuch masaże ostrą rękawicą (omijam brodawki oczywiście), To doskonały sposób by pobudzić krążenie, uelastycznić i ujędrnić skórę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Wiesz Eleeza ja zawsze stosowałam ten sam krem co do brzusia. Wszelkie specyfiki ujędrniające raczej nie są wskazane w ciąży. Hmmm.... Co do biustu....???
Ja stosuję jeszcze tak jak i na brzuch masaże ostrą rękawicą (omijam brodawki oczywiście), To doskonały sposób by pobudzić krążenie, uelastycznić i ujędrnić skórę.


Dzięki za cenne rady 🙂 Muszę wdrożyć te masaże, albo męża zatrudnić, chociaż on po ostatniej wizycie w szkole rodzenia zgłosił się do masowania krocza ale pewnie masażem biustu też nie pogardzi 😁 😁 😁 😁
Do brzuszka używam Musteli i jestem bardzo zadowolona i wiem, że oni mają też krem do biustu dla kobiet w ciąży i karmiących....i tak się nad nim zastanawiam. Kremem do brzuszka można też smarować piersi ale z moich kalkulacji wyszło, że zakup kremu do biustu to mniejszy koszt niż używanie kremu na rozstępy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Wiecie co mi się wczoraj przydarzyło 😉 szłam z moim mężem i nagle kichnełam i powiem wam że coś mi poleciało po nogach.... ale nie wiem czy to siusiu czy to wody 😞 niczym nie pachnialo dobrze że byłam w sukience.

Jola to siusiu 😉. Nietrzymanie moczu w ciąży to powszechna dolegliwość. Jak zdarza się czesto trzeba nosić wkładki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Wiecie co mi się wczoraj przydarzyło 😉 szłam z moim mężem i nagle kichnełam i powiem wam że coś mi poleciało po nogach.... ale nie wiem czy to siusiu czy to wody 😞 niczym nie pachnialo dobrze że byłam w sukience.

Jola to siusiu 😉. Nietrzymanie moczu w ciąży to powszechna dolegliwość. Jak zdarza się czesto trzeba nosić wkładki.


No i mojej mamie to po porodzie zostało 🤨 nieprzyjemna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Evelina nie przy wszystkich 😁 😁 😁 Na ostatnich zajęciach położna pokazywała jak się wykonuje masaż krocza, żeby je uelastycznić i zminimalizować potrzebę nacięcia. Pokazywała na swojej dłoni.
No i zaleciła, żebyśmy wykonywały ten masaż w domu. No i mąż stwierdził, że to on będzie mnie masował 😉 Zeby on do innej pomocy był taki wyrywny 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Wiecie co mi się wczoraj przydarzyło 😉 szłam z moim mężem i nagle kichnełam i powiem wam że coś mi poleciało po nogach.... ale nie wiem czy to siusiu czy to wody 😞 niczym nie pachnialo dobrze że byłam w sukience.

Jola to siusiu 😉. Nietrzymanie moczu w ciąży to powszechna dolegliwość. Jak zdarza się czesto trzeba nosić wkładki.


No i mojej mamie to po porodzie zostało 🤨 nieprzyjemna sprawa

O rany jakie to jest okropne... nie wiedzialam co zrobic dobrze ze akurat wcalismy do samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluś nie martw się. Jak czujesz dyskomfort kup sobie wkładki, jesli nie masz uczulenia możesz kupić zapachowe (rumiankowe np.) i nosić. Będziesz czuła się lepiej. I ćwicz "mariolkę" napinając i puszczając mieśnie. To pomaga potem wrócić do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znów na chwilkę, wpadam tak okazjonalnie, co by wieczorem nie mieć dużych zaległości.
aasia - trzymaj się dziewczyno i bądź dobrej myśli. Najważniejsze, że twój lekarz wykrył tego wstrętnego paciorkowca i zareagował od razu. Wierzę, że po antybiotykoterapii wszystko będzie ok.
Ale stracha napędziłaś chyba każdej z nas - teraz pewnie każda sierpnióweczka poprosi swojego gina o badanie pod tym kątem.
A czy ten paciorkowiec daje jakieś objawy: upławy, siedzenie itp czy też można go mieć nie wiedząc o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mięśnie Kegla 🙂
A tak na marginesie mój mąż na pytanie w szkole rodzenia "jaki mięsień jest najważniejszy podczas porodu"? Wykrzyknął właśnie "Kegla" 😁 😁 😁 😁
No cóż nie była to dobra odpowiedź 😁 😁 😁
Ale był blisko, dosłownie i w przenośni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 😜 z tym kichaniem jest niezły ubaw - też tak raz mi się zdarzyło... to chyba normalne 😉
wczoraj z Dzidzią byłyśmy u lekarza i powiedział że wszystko w porządku - że szew trzyma się elegancko także jestem spokojniejsza - ufffffff ☺️ ☺️ powiedział też że Malutka przekręciła się już główką w dół 🤪 fatastycznie wreszcie odkryc, że okrągły element wyłaniający się obok mojego pępka to nie Jej główka lecz Pupka hahahhahaaaaa 🤪 😜 😁 😆 🙃 😎
zmienił mi też leki - Luteinę wymienił na jakiś Duph... nie wiem - bierzecie to?
pozdrawiam Was z mini wiatraczkiem w ręku bo tak gorąco, że.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
to co zaczynamy masować "mariolki " mój jest przerażony, bo czeka go pierwsze golenie :P


Mojemu się tym razem upiekło, bo pojechał dziś do Wrocławia, więc muszę sobie poradzić sama- na 18 mam wizytę u gina, mam nadzieję, że nie pozacinam się jakoś szczególnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...