Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mycloud-ja nie kupuje jeszcze nic dla dzidzi, ale dziewczyny pisa ze juz powolutku tak jak i Ty kupuja 🙂 ja myslalam po 20tygodniu zaczne kupowac (zwazywszy na to ze bede juz wiedzala plec naszego potomka)
A co do wielkosci zdjeca to poprostu zmiejsz go w progranie we wlasnym komputerze np. picaso i wstawiasz je 🙂


Jagoda - ja czekam chocby do polnocy by sie dowiedzec ...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe z tymi ciuszkami to serio fajna sprawaa;D a i o 90% lepsze niż w Polsce sa po prostu przecudowne! heh 🙃 🙃
Julia- ty tez przebywasz w Irlandii gdzie dokladniej?? ja koło cork 😉 w miasteczku RathcormaC 🙂
mycloud napisał:
Też dziś patrzyłam czy mam kreskę ,ale jeszcze nie ma.Kupujecie już dziewczyny coś dla dziecka? ja już powolutku po jakiejś rzeczy w miesiącu,choć bardzo denerwują mnie ludzie zwłaszcza z rodziny ,którzy twierdzą ,że nigdy nie wiadomo.Każda matka nastawia się ,że z jej dzieckiem będzie wszystko dobrze.Miałam już badania na przezierność karku,kość nosową itd i wszystko jest ok.Dziecko się rusza bardzo 😉Zdarza się,że czuję mrowienie,czasem mnie coś zaboli w ciągu sekundy i przestaje ,albo jak za szybko wstanę.Macie tak?

jak wieszkosc z nas kupujesz;D nie martw sie hehe moja mama jakby sie dowiedziała że kupuje przed urodzeniem ukatrupiłaa by mnie hehe 😁 wiecie tee stare zasady ze sie nie zapesza! 🤔 a jaa tam nie zapeszam bo nie mam czego tak jak mowisz:] kazda matka nastawia sie ze dzidzi jest zdrowe i tak ma byc 🙂 z tym morwieniem czy bolami to wszsystko jest normalnie. Ja mam bole jakbym miala miesiaczke dostać ale na innych forach dziewczyny opisują to że to normalnie, większość tak ma. Teraz jest czas kiedy nam macica sie najwiecej rozciaga i to kiedys trzeba czuć:P:P trzeba lyknac no spe i po bólu. Ja czasem lykam magnez rozkurczowo:P

a zmiejsz fotkę i sprobij wkleic w swoja galerię. Bo tutaj pod "odpowiedz" nie da rady maja cos zepsutee 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co kupuje niewiele i w kolorze białym takie kaftaniki bawełniane.Jednak już pod koniec sierpnia mam wizytę u lekarza i mamy poznać płeć 😉oj już się nie możemy doczekać!!! kochane kobietki co myślicie o szkołach rodzenia? warto? bo ja nie jestem przekonana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach cudowna sprawa z ubrankami,są takie cudne.Dziewczyny wy mieszkacie na stałe w Irlandii?jak tam jest z opieką medyczną?

Czy bolą was piersi? mnie bardzo i już od kilku dobrych tygodni.Kupiłam sobie stanik ciążowy i trochę ulżyło.Mam tez na piersiach dużo żył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie bola juz od samego pocz i od samego pocz używam krtemow na rozstepy na przemian z oliwka jak masz żyły tzn że masz cienka skóre, ja tez tak mam myślę że musisz uwazac bo łatwiej o rozstępy.
Co do opieki medycznej calkowicie rozni sie od naszej tzn nie prowadzi nas lekarz ginekolog tylko glowny lekarz ktory nigdy Ci nie zaglada w majtyy 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie dziewczyny rozpisalyscie....az nadrobic nie moglam corcia dzic byla w niezbyt dobrym humorze wiec nawet nie mialam kiedy usiasc do kompa!

co do ciuszkow ja czekam az bedziemy znac plec bo mamy duzo po corci i tylko bede musiala przebrac jak sie okaze ze w brzuszku chlopak a jak druga dziewczynka to tylko dokupic cos cieplego bo pierwsza corcie rodzilam w maju wiec bylo cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sie kobietki rozpisujecie , rozstepy jakos sie tego nie boje u mnie nikt nie ma ale musze zaczac smarowac sie oliwka jakas ;D
Piersi nie bola ale bolaly wczesniej tez mam duzo zyl .. A co do ciuszkow no ja juz mam pol szafki w roznych kolorach i na dziewczynke i na chlopca ale narazie czekam az dowiem sie płci .. Dokucza mi pomału kregosłup ale nie jest tak tragicznie .. A ogolnie wszytsko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewczyny wziąść kąpiel i spać jeszcze może kukne czy była Jaogda i napisała czego się spodziewa 😁 wiecie chodzi mi o płeć 🙂 🙂 buziaki mamuski

justyna-witam sąsiadkę:P hee może kiedyś na jakiś zakupach się spotkamy aaa może lepiej na porodówce hehe bo w tym samym szpitalu bedziemy rodziły na kiedy masz dokładnie , i gdzie chodzisz do lekarza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny!!! juz po 🙂 MALEŃSTWO MA 14 CM + NOGI 🙂 🙂 🙂. Wszystko super, obie komory serducha, przedsionki, zoladek, konczyny, twarzyczka itd. Moj maz nawet krzyknal radosnie-ooo jaki grubiutki! 🙃 bo rzeczywiscie juz jest taki fajniutki 🙂
Tak jak mowilam - lezy sobie po lewej stronie i lekarz powiedzial ze ewidentnie moge czuc kopniaki bo lozysko jest od wew. strony, a mały usadowil sie tak, ze jak prostuje nogi to centralnie po moim brzuchu 🙂
Płci nie stwierdzono na 100% bo sie BEJBIK zastawil rekami 😁 ale to cos co mu dyndalo miedzy nogami - powieksza sie 🤪 wiec ja juz nie sadze zeby z tego zrobila sie dziewczynka 🙂
Przytylam kolejne 3 kg 🤢
Cała reszta super super ekstra. Mam znowu przerwe w badanich krwi itd bo mam tak dobre wyniki 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczynki ze czekalyscie i szkoda ze nie mam stuprocentowych wiesci... 😞 najwazniejsze jednak ze jest zdrowiutkim maluszkiem!!!

acha! co do piersi - mnie juz nie bola ale wyszly mi jakies ciemne plamki, a cale piersi mnie swedza i sa zaczerwienione - lekarz je dzis obejrzal i stwierdzil ze za szybko mi urosly 🤢 i zebym je smarowala (smaruje oliwka, ponoc znajome twierdza ze pomaga na rozstepy). a te ciemne plamki to tzw. ostuda ciazowa czy jakos tak tylko zazwyczaj wyskakuje na twarzy, wiec ponoc mam szczescie 😉
Z tego wszystkiego poszlam po kolejne ciuszki 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY dla mojej mamy głownie WYBIERAMY SIE NA USG3D za 2 tyg. Droga impreza ale co tam. Nagraja nam plytke itd no i tam Malenstwo nie ma jak ukryc swojej płci 😁
Przechytrzymy je! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha i jeszcze jedno - mamy filmik z USG, mam fotki USG i fotki brzucha 🙂
Wszystko zamieszcze jutro bo dzis juz zasypiam!!!
Zycze Wam kochane samych pieknych snow! do jutra!!! papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurczee jak fajnie 😁 😁 widzisz Jagoda jednak napisalas jeszcze dziś hehe jak ja bym chciala miec takie dobre wieści , ja to nawet serduszka mojej dzidzi nie slyszalam! 😞 teraz na wizycie zasypie ich pytaniami juz mam cala A4wypisaną i nie ma zmiłuj się... !

Justyna-ja tez chodzę do medicusa hehe do polskiego GP 😁 a tam jest tylko jeden wiec spotkamy sie tam moze ok 24tygodnia hehe 😁 a Ty pracujesz , faajnie ja sie bycze cały czas 😉 bo wczesniej pracy nie znalazłam 🙂 czyli w szpitalu na badaniach tez byłaś. ile mialas usg bo ja jedno w szpitalu i nie pokazali mi jak dzidzia oddcyha a nie wiem czy to normalne następną wizyte mam dopiero 9wrzesnia..;/ to bedzie trzecia. A u jade do przychodni a nie szptala do michelstown bo mam taka sama drogę a ta przychodnia jest od nich i tam na badania czeka sie ponoć godzinkę a nie pięć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to nic tylko czekać aż JAGÓDKA NASZA KOCHANA 😁 wrzuci nam zdjęcia 🙂 ahh jak fajnieeeee 😉
Justyna hehe najlepiej to takie neutralne ciuszki , ja mam wszystko albo kremowe albo białe:P albo w takie paseczki ze i dla dziewczynki i dla chłopca gdyby coo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe szkoda że nie masz wizyty 10 września, bo ja mam na 10 🙂 a do GP muszę iść za tydzień bo mi napisała po wizycie w szpitalu że mam w 16 tygodniu iść... Dziwne no ale jak tak to tak. A na wizycie w szpitalu tylko się wkurzyłam bo zdjęcia mi zrobiła takie że szkoda słów. Lepsze miałam jak byłam prywatnie u ginekologa w medicusie... No ale co zrobić taka ta służba zdrowia tutaj jest. Mi też nie pokazali jak dzidza oddycha. Tylko strasznie się wierciło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Oni jednak są dziwni na maxaa.. a jakby tak mi sie coś z szyjką macicy stało to Oni nawet sie nie skapną.. bo jaak chyba telepatycznie.. ja do medicusa ide na badania (morfologie i toksoplazme) za miesiac , mam robic co 2m do końca ciąży. W ogole to w szpitalu poprała mi krew na sukier i do tej pory wynikow nie mam ja nie wiem czy nie przyślą czy co..;/ czekaja na coś .. ah w sumie jedyny plus to taki że są aż za nadto mili wszyscy bez wyjątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...