Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja Wam pokze co my zakupilismy : fotelik samochodowy Kolor 😁utch Sky 2009
http://mamaija.pl/index.php?& 😜ageNo=2& 😜roductID=2224
spacerowka :
kolor:Fantasy Green 2009
http://mamaija.pl/index.php?CategoryID=0&TargetByProducent=maxi-cosi&DepartmentID=23& 😜roductID=2225

Nie umiem znalesc kolysek i poscieli do nich 😞 a w sprzedarzy sa.

Uciekam bo Junior harcuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki poniedziałkowo 🙂

Ledwo zaczął się tydzień a tu 10stroniczek 😞
Syla miło Cię znów usłyszeć 🙂powodzenia w przygotowaniach do ślubu!
Jagoda krecha fakt widoczna no i brzuszek znów Ci urósł-nie taki duży jak Mój ale śliczniusi 🙂

Julia wózek bardzo fajny,a maxi cosi mamy takie samo 😆 dostałam od sąsiadki więc zaoszczędziliśmy troszkę kaski 😉

ktoś wyjątkowy straciłaś oklaski więc puszczam Ci jednego 😁

a tak w ogóle to zdałam Sobie sprawę ile rzeczy jeszcze nie mam ,masakra,tylko mam ciuszki a poza tym to nic 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzis nie proznujecie 🙂
Jagoda sliczny brzuszek 🙂
Julia my mielismy taki sam fotelik dla corci, ale sprzedalismy calosc z wozkiem miesiac przed tym jak sie dowiedzielismy ze znow bedziemy rodzicami 😁
u nas FRIDA to tez zajecie dla meza 😉 ale stosowalismy ja od samego poczatku i pani Pediatra nam powiedziala, ze to bardzo dobry wybor i bardzo dobrze czysci nosek, wiec zostajemy przy tym 🙂
misiamamy super szlafroczek ale to taki na teraz bo przeciez po porodzie brzuszek spadnie 😉
witam nikosia
ja bylam z cora na spacerku ale u nas tak wieje wiatr ze trudno chodzic, nie ma to jak jesien w koszalinie - albo wieje albo pada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane :*

Pinacolada - no Dusia ma rację...niestety ale nam też powiedzieli, że gdyby to wymieniali za rok, to sami musielibysmy sobie pokryc koszt ponownego remontu i nasi sasiedzi tak maja...przy okazji naszego remontu zgodzili sie na wymiane instalacji no i wszyscy wszystko musza kuc i na wlasny koszt naprawiac. Malo tego, masz obowiazek wpuscic ich do mieszkania! 🤢 lipa sptraszna.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda, Dusia - póki nie będę mieć na piśmie to nie przekroczą progu mojego mieszkania. Gdyby usterka wynikała z mojej winy ( np. nieszczelna wanna, wylała pralka, pękł wężyk od wanny itp) to wiadomo że koszty muszę ponieść ja - zreszta mam ubezp.mieszkanie. Ale ponieważ oni nie wiedzą co jest przyczyną i chcą zacząć poszukiwania ode mnie to sorry. Potem się okaże że rozwalili mi pół łazienki a problem tkwił gdzie indziej, i co wtedy. Poza tym przy demontażu naszej ogromnej wanny jak zaczną ją wynosić do przedpokoju to np. mogą mi zdemolować świeżo pomalowaną ścianę. Zwłaszcza że już niestety miałam przejścia z tymi fachowcami i wiem jacy są zdolni. Jakieś 2 lata temu lała się woda ze ściany w mojej sypialni! Okazało się że problem tkwił nie dość ze w sąsiedniej klatce to na ostatnim piętrze!( ja mieszkam na 1p). Zanim do tego doszli rozwalili mieszkania na 1,2,3p w sąsiedniej klatce!
Ach, szkoda gadać i strach się bać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy faktycznie malusi masz brzusio 🙂

Dziewczynki zaraz zmykam na USG,mam nadzieję,że w końcu na 100% będę wiedziała co noszę pod serduszkiem,chłopca czy dziewczynkę 😆trzymajcie kciuki 🙃

A i przed chwilą dowiedziałam się,że koleżanka urodziła zdrowego chłopczyka 56cm i ponad 3kg.Dokładnie w terminie 🙂 Póżniej zdam relację dokładniejszą,wieczorkiem lub jutro.
No to pa pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mozna można 🙂 malusi bardzo 🙂 a to jest zdjęcie z przed 30 min wiec bardzo 6 miesiąc ale spoko kochane mecze sie na spacerach tak samo jak wy 🙂 no tak ja przytyłam dopiero 3,5 kg od początku ciąży lekarz to mi paluszkiem grozi jak wchodze do gabinetu ze tylko tyle i gdzie ten brzuch 🙂 no ale doszłam do wniosku że jak nie wychodzi do przodu to wyjdzie na plecach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny misiamamy faktycznie malusi brzusio,nie wiem gdzie ta twoja dziewczynka się mieści;-)postaram się zrobić na dniach zdjęcie swojego,ale mój już jest mocno widoczny!Własna matka mnie chyba nie pozna.Byłam na dworze,ale zimno jak cholera ,wieje i tylko zmarzłam.Zapisałam się do fryzjera bo przecież włosy długie,ale końcówki mają straszny stan.
Jeśli dogadam się z mężem co do tej fridy,że to on będzie robił to ją zakupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...