Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna malutka ja na poczatek kupie te new born bo siostra mowila ze do szpitala na sam poczatek sa naprawde dobre ale potem chyba na huggies bo sama osobiscie widzialam ze sa lepsze od pampers przedewszystkim bardziej chłonne 🙂 a uczulenie jak dzidzia dostaje to juz jak cos o tych tanszych. Chociaz mam kolezanke ktorej dziecko bylo uczulone na wszystkie oprocz tych z biedronki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampersy na sam początek są ok - tylko trzeba przód wywinąć, żeby nie zasłaniać pępuszka 🙂 a potem nie dają rady, często było tak,że jak Agata budziła się w nocy na karmienie to już była mokra po pachy więc nie tylko pieluchę ale body i piżamkę trzeba było przebrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie,

justynka - mi tez kolezanki mowily to co Dusia napisala-pampersy sa nieszczelne. Huggiesy sa podobno ok choc tez drogie.

My bylismy w Castoramie w sosnowcu i ...puste polki...
kupilismy dzwonek do drzwi, numerek na drzwi, panel prysznicowy i kinkiet do przedpokoju.

Naprawde robi mi sie niedobrze jak mamy jechac do tych sklepow..myslalam ze kupimy dzis maksymalnie ile sie da a tu kupa i znowu musimy jechac ale tym razem jednak krakow-tam jest wiecej tych sklepow i jednak wiekszy wybor, Ikea tylko gorsza ale po drodze to tez zalatwimy w krk.
W pt ma byc finish remontu 🙂
Pojutrze przyjzdza caly sprzet AGD, W PT montaz kuchni, w poniedzialek montaz szaf wnekowych, we wtorek przyjezdzaja sofy z kalwarii i mozemy mieszkac 🙂
W ten weekend wielkie sprzatanie! 🤪
STRASZNIE MNIE MECZY to ze jestem taka bezuzyteczna..ani nic wniesc, ani przeniesc, ani na drabinke wskoczyc...wszystko bedzie szlo wolniej niz jakbym byla w pelni sil, no ale cóz, wieksza radosc moze bedzie w wielkim finale 🙂











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - przez ten remont czas leci mi jeszcze szybciej! 🤪 🤪
Sciany pomalowane czesciowo tzn - sufity, pokój Ksawcia jedna warstwa narazie, kawalek kuchni...ekipa dzis sobie dodatkowo zrobila wolne-górale swietuja swieta na maxa 😉 no i maja 4 dni na dokonczenie wszystkiego...jesli mam byc szczera nie widze tego...ale coz, oni twierdza ze wszystko bedzie skonczone - w sumie oni tam spia wiec maja 24h/dobe 😉 Teraz wlasnie maz pojechal zawiezc im panele i plytki do kuchni i przedpokoju. Panele beda pewnie jutro klasc u Ksawcia bo jeden pokoj ma byc zrobiony jutro (bo bedzie tam wstawiony caly sprzet agd ktory przyjedzie w srode).
Lazienke mamy juz w plytkach 🙂 jeszcze tylko panowie musza mi zrobic blat i polke. Jutro tez maja mi przywiezc dociete lustro (bo okazalo sie ze castoramie w sosnowcu akurat tego nie robia:/)Swiatelka w sufitach juz gdzieniegdzie wkrecone 🙂 najwazniejsze ze juz gniazdka mamy! 🙂 no i robi sie przytulnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobre ranko Styczniowki 🙂

wpadlam sie z Wami przywitac ale Wy jeszcze spinkacie 🙂
Ja/my juz harcuje/my od 6.00 Moj M zaspal do prcy i postawil caly dom na nogi...

piszecie tak duZIo ze wpadam tylko do Was i czytam ... 😞
Sylwia ciesze sie ze juz jestes masz sliczne zdjecie!!! gratuluje Kochana !!!

a co do pieluszek, to ja na poczatek bede uzywala tetrowych w dzien a na noc pampersy (moze z innej firmy zobacze) ale napewno tetra w dzien!

Udanego dnia Mamusie poglaszczcie brzusie od cioteczki Juleczki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co...
jestem tak zła i roztrzesiona...moj wlasny ojciec doprowadza mnie do takiego stanu. najgorsze jest to ze MUSIMY z nim sie spotkac i tego sie boje bo bedzie BARDZO OSTRO... 😞 😞 😞 😞 nie wiem co robic...nie chce narazac na takie durne dyskusje z moim ojcem mojego męża a sama nie chce ryzykowac..nie wiem co robic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka nie denerwuj sie słoneczko!!!!co sie stało ??? wiem że rodzice potrafią dopiec sama 3 dni temu miałam kłótnie ale nie możesz sie denerwować ! usiąć napij sie melisy pomyśl o Ksawciu on nie lubi nerwów a jak masz sie z nim spotkać dziś to pomyśl czy organizacja kolejnej kłótni jest potrzebna jak on nie potrafi zachowac sie przy kobiecie w ciąży to ty mu pokarz że jestes mądrzejsza ale rany Boga nie denerwuj się!!!! poproś żeby mąż pogadał z tatą musisz odrzucic nerwy dla syna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka nareszcie zobaczysz lokatora 🙂 oby ci sie tylko pokazał 🙂 wiesz mówią że dziewczynki nie pokazuja od razu co tam maja między nogami bo są wstydliwe ale patrząc na moją córcieto juz wiedziałam w 16 tygodniu tak ładnie nam sie pokazała 🙂 a co chciałabys bardziej synka czy córcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy szczerze to mi obojętne czy będe mieć córcie czy synka oby zdrowe było to najważniejsze 🙂
Każdy mi mówi że będe mieć synka, teść stwierdził to po tym że mam wystający pępek, a inni nie wiem po czym tak twierdzą :P hehe w jasnowidzów się bawią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem Kochane, wiem ze teraz nerwy sa bardzo niebezpieczne i dlatego chce tego unikac jak ognia, wypilam caly kubelek melisy, leze, zaczelam prasowac zeby nie myslec ale mi sie brzuszek strasznie postawil...ide pod prysznic. Juz tak bardzo chcialabym mieszkac u siebie miec cisze spokoj i tylko męża przy sobie. Chce miec to wszystko juz za soba!
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wtorkowo!
Jagódka nie denerwuj się kochana. Zobaczysz wszystko będzie dobrze i żadnej kłótni nie będzie! Pamiętaj o Ksawciu!
A tak wogóle to dziś zapowiada się całkiem przyzwoity dzionek. Szkoda ze mi się tak spać chce. Pół nocy nie spałam bo się nie mogła wygodnie ułożyc ehhh Takie są uroki dużego brzuszka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie dziwie Ci się Jagoda,ja się ogromnie cieszę,że mam swoją rodzinkę mamę siostrę itd 200km dalej i widzimy się raz na 2miesiące.Zwłaszcza teraz gdyby były bliżej po porodzie byłyby u mnie codziennie a ja też cenię sobie spokój i ciszę.Teściów mam po drugiej stronie Warszawy więc też nie jest źle,ale z nimi można żyć -bardzo spokojni ludzie nie to co moja siostra starsza o 7lat a zachowanie gorzej niż nastolatka,przyjdą Ci hałasu narobią dajcie spokój.Bardzo cenię sobie bycie na swoim.

Wieje dziś u mnie strasznie mroźne powietrze,byłam po kilka rzeczy do sklepu i się troszkę przewietrzyłam.Dobrze złapać trochę świeżego powietrza.Wcinam właśnie gruszki,banany,kiwi.

Ciężką noc miałam bo w ciągu 3godzin byłam 3x sikać;( do tego mam skurcze łydek bolą już mnie same mięśnie i biodro prawe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...