Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Aha już wiem co miałam jeszcze powiedzieć...oglądaliśmy wczoraj film Zawitkowskiego 3h i powiem wam ,że super sprawa umiem już tzn.zapamiętałam z tego filmu przewijanie,przesuwanie dziecka,podnoszenie.Na razie tyle ,musimy obejrzeć jeszcze kilka razy aby zapamiętać te sztuczki.
Mi ten człowiek bardzo zaimponował mojemu mężowi też,kupuje lalkę i będzie ćwiczył te manewry;-)Pokazuje zupełnie inne sposoby niż znają nasze mamy i babcie.Kładzie nacisk na takie szczegóły ,ze szok ja bym się nawet nie spodziewała,że właśnie z takich powodów dziecko może się kręcić,prężyć itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pinacolada może puść Lenie muzyczkę, wtedy się troszkę uspokoi...a Ty przy okazji też! Sytuacje na drodze potrafią być strasznie stresujące, z Agatą bardzo dużo jeździliśmy i wielkorotnie przeżywałam "mikro zawały" i naprawdę czasami strach pomyśleć kto dawał ludziom prawo jazdy!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - ja absolutnie nie tesknilam za pozycja glowa w dol 😉 Ja nawet mialam cicha nadzieje ze Ksawciu sie nie odwroci i wtedy nie bede musiala sie zastawiac gdzie i jak rodzic 🙂
"niestety" czuje ze tak na 80% sie juz jednak odwrocil:/
Mi na pecherz nie cisnie bardziej niz zwykle, ale za to mam mega ucisk na miednice i tak jakby pochwe-takie dziwne uczucie bolu i wypadania 🤢 (najsilniej odczuwalne przy obracania sie z boku na bok)
No i te prądy nieprzyjemne od wpychania raczek i nozek pod zebra- w ogole ja mam wrazenie ze on mi te łapki swoje wpycha az do serca..grrrr 🙃
Z innej beczki - jak faceci nie potrafia sensownie myslec...
Tak mnie maz denerwuje ze szkoda gadac...ja mam wrazenie ze sama ten remont bym szybciej organizowala i lepiej a on kolejny dzien urlopu traci na takie pierdoly ze mu chyba zaraz glowe urwe! znowu czekam na niego od 7.00...a jego nadal nie ma. Ciagle slysze ze juz wyjezdza.. i nadal go nie ma, NIENAWIDZE SIEDZIEC NA TYŁKU I BYC ZDANA NA INNYCH! 😠







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możliwe ,że już się przekręcił,tak ból miednicy jest nieznośny zwłaszcza w nocy jak się trzeba przekręcić masz wrażenie ,że tyłek waży tonę;-)

Aha zgagę mam już codziennie obojętnie co zjem najczęściej wieczorem.Czyżby mojej córce rosły włosy? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobitki 😉

Pinacolada jejku ty bidulko .dobrze że nic się nie stało.
ale taki jest już co 3 kierowca 😠 😠

a z tym odwróceniem główką w dół to prawda że gdy dziecko jest już odwrócone i się kręci o się chce sikać ?? bo ostatnio na wizycie tydz temu byłam i dzidziuś nie był jeszcze odwrócony a teraz sama nie wiem bo co się ruszy to do kibelka ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już sama nie wiem jak moje maleństwo się ułożyło :P ale wiem jedno daje mi taki kopniaki że bajka hehe czasem się aż podnosze, budze takiego kopa dostaje że hej :P
A na zgage to co najlepiej brać?
Aj nie moge się już doczekać stycznia chciałabym już tulić swojego małego łobuziaka/rę 🤪
Ooo ktoś mi oklaska ciachną hehehe 😮
Życzę miłego dzionka, lęce oglądać tasiemca w którego bratowa mnie wciągneła 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka pytasz czy chce sie sikać? matko sika sie co chwila!!! i jest taki nacisk na pęcherz ...nie wiem do czego ci to porównać hmm...jakby ci kamienie leżały na pęcherzu.Wchodzisz do wc sikasz wychodzisz z wc i już masz uczucie pełnego pęcherza i musisz znowu sikać ,ale po kilka kropli.Bardzo uciążliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny poszłam sobie do warzywniaka pod domkiem i całe szczęście wokół mnie same skrzynki bo bym chyba dziś urodziła...poślizgnęłam się na jednym malutkim liściu i prawie szpagat mi wyszedł! dobrze, że zmasakrowałam tylko sałatę w skrzynce a nie siebie 🤪

aallicee witaj w klubie ja też nie wiem co to zgaga 🙂 przynajmniej sama nie będę mieć łysego dziecka 🙂
madziula u mnie córa niby dawno już głową do dołu a od tamtego tyg co chwilka latam siusiu...a Agata za mną wyciąga nocnik i też chce sikać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was moje drogie mamusie 🙂

pinacolada- dobrze ze jestescie CALI a tego dupka to bym dosłownie pogryzla z nerwów.

Jagoda- tym chrzestnym to sie nie przejmuj. Niby dziecku sie nie odmawia. Ale u nas w rodzinie tez zdarzyl sie przypadek ze siostra szwagra odmówiła bycia chrzestna dla mojej siostry. Nie powinnas sie gniewac to oni maja czego załowac 🙂 głowa do góry do tej funkcji napewno znajdziesz kogos odpowiedniego 🙂 a stres tu nie wskazany.

Dzis bylam w cork na badaniu moczu. No i nie mialam cukru w moczu i nawet nie był mętny tak jak poprzednio 😁 😁 hehe humorek lepszy. Kupilam sobie podpaski(tutaj sa inne poporodowe wiec tak jak zalecily inne dziewczyny kupiłam always maxi takie fioletowe 3x) kupilam tez paczke pampersów do szpitala i proszek do prania ciuszkow dzidziusia my tutaj mamy tylko taki o nazwie Fairy 🙂 no i nie wiem czy wiecie ale dowiedzialam sie ze na pocz nie wolno używac żadnych płynów do ciuszkow tylko sam prooszek 🙂 ja zaczynam sie brac za pranie ale tylko ciuszkow do szpitala. Bo juz mam prawie gotowe torby do szpitala, wtedy juz bede spokojna ze niczego mi nie braknie. Dowiedzialam sie tez wielu innych rzeczy np ze o rożku tutaj moge zapomniec hehe bo oni używaja tych takich "worków" nie pozwola mi nawet dziecka do rożka wlozyc hehe i najlepsze jest to ze jak nie bede miala fotelika samochodowego to mi dziecka nie wydadzą ze szpitaalaa 🙂
Ciuszki dla malucha biore swoje, ponoc mozna dostac ze szpitala ale po co jak moge miec swoje. opinia na temat szpitala wzorowa. A jutro jade do szpitala własnie na badania związane z ta moja przepuchlina mam nadzieje ze nie bede sie denerwowala 🙂

justyna malutka- czy Ty mieszkasz niedaleko blackpol? 🙂 mialam wrazenie ze podobna dziewczyne do Ciebie mijałam dzisiaj. Jak wychodzilam z polskiego sklepu 🙂 hehe w czerwonej kurtce ok 11/12 :P:P:P

Do wszystkich bardzo bym was prosila żebyscie jeszcze raz podaly linki wózeczków na które jestescie zdecydowane co do kupna najlepiej kazda:P bo z moim Mężem zdecydowalismy że sprowadzimy sobie wózek z PL bo napawde tutaj nie ma wyboru.

Uff chyba wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę to mój wóz odbieramy w grudniu:

http://www.allegro.pl/item809915824_fyn_4_ds_z_fotelem_jedo_mix_kolorow_gratisy.html


Ja mam pytanie do wszystkich: czy kupujecie monitor oddechu? bo ja raczej tak,ale dopiero dziś mi się o nim przypomniało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie
my już po wizycie .... najważniejsze jest to że z miśką wszystko wporządku juz waży 1540g duża i wzorcowa co do wieku ciąży 🙂 jest taka śliczna i akurat jak na nia patrzylismy to coś tam sobie jadła 🙂 pewnie wody płodowe ale wyglądało to bajecznie no a ja .... niestety leżymy płasko nawet bardzo nie moge nawet siedzieć leżeć z poduszka pod pupą trudno jakoś damy rade szyjka wydłuzyła sie co prawda o 4mm ale mała jest juz główką w dół i takie sobie znalazła miejsce że pcha sie wprost do pochwy wiec musimy je troszkę powstrzymac leki Bogu dzieki działaja wiec sie tylko cieszzyc i musze byc cierpliwa a dziewczyny te których dzieci jeszcze w pozycji głowa do góry cieszcie sie bo naprawde sikanie nie należy do przyjemności a jszcze jak wasze bobasy beda takie jak moja 🙂 to rączki beda dotykały pęcherza a wtedy uuuuuuuuuu 🙂 dzis widzielismy jak nasza mała potrafi sie raczkami bawic mamusi peccherzem 🙂 w czasie badania musiałam iść siku 🙂 taka myszka 🙂
Pinacolada rany nie denerwuj sie dobrze że wszystko wporządku już sie nie denerwuj Lenka tego nie lubi wszysko bedzie dobrze 🙂uszy do góry 🙂powinni takich debili pozamykać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud- super wózek 🙂 jak narazie wygrywasz hehe wstepnie kupie taaki bo ma wszystko to co chce. I oczywiscie jak dla mnie prezent to folia przeciwdeszczowa hehe na irlandzka pogode nie obejdzie sie i cenowo jest super 🙂

pinacolada-wozek super moja znajoma ma taki bardzo chwalila ze duza gondola spokojnie sie dziecko miesci do 6m. Ale za drogi jak dla mnie:P no i slyszałam ze te trojkolowe sa niestabilne. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Syla wózek jest the best a na żywo jak już kiedyś wspominałam jest jeszcze lepszy.To jest typowo polska firma i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić.Macałam ,sprawdzałam itd i ten wygrał wśród wielu wielu bardzo drogich.Najlepsze jest to,że ten wózek hurtem zamawiają Włochy i inne kraje a my kupujemy od nich z ich firm za wielką kasę.
Miałam kupić Quinny miałam kupić Emmaljunga ,Mutsy i żaden nie zdał egzaminu.A ten ma wszystko co potrzeba.I wymiary spore 80/35 to nie mało.W realu widac te duże wymiary mocno.

Kupiłam właśnie te wałeczki bezpieczne niemowlęce zobaczymy.


aaaaa mała weszła mi na żołądek ratunku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...