Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja sobie licze od poczatku tyg 🙂 bo kazdy mi liczy inaczej hehe wiec ja mam w pon 31 🙂 i ciuszki mam poprane(te wieksze jeszcze sa schowane w workach, pod łozkiem. Cała komoda zawalona wszystkim. A poscieli kolderki podusi i recznikow nie wyprałam jeszcze.. Musze chyba jej specjalna szafe kupic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was na wieczór mamusie
pinacolada o tym melonie właśnie słyszałam ostatnio ale nie chciało mi się wierzyć w to więc skoro potwierdzasz jego działanie to zakupię go i to już jutro 🙂)

Dzisiaj podjęliśmy decyzję o zakupie łóżeczka z wyposażeniem 🙂)
http://allegro.pl/item815024265_14_el_zestaw_lozeczko_z_szuflada_wyposazenie.html
i wózka
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=306
więc wszystko już mamy oprócz termometra ,nawilżacza powietrza...i brakuje nam tylko synka! 🙂))

No to skoro focie z brzusiami to ja też dołączam kilka 🙂))


Aha i mam takie niedyskretne pytanko ile kgprzytyłyście do tej pory????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada śliczny brzusio 🙂
termometr już kupiliśmy, pertraktacje nad wózkiem trwają, wybieramy jeszcze łóżko dla Agaty zastanawiamy się nad takim

http://allegro.pl/item815160080.html

tylko ciekawa jestem jak z jakością. We wtorek przyjdzie pan zmierzyć wnękę na komandora do dziewczyn i jak nam go zmontują to zaczynam wielkie pranie 😁

ania23 chyba musisz zmniejszyć zdj brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂

w niedziele jestem pierwsza 😉 no ale nie trudno było bo jest godzina 00:15 :laugh:

my dziś w nocy z moim M pilnujemy dzieciaczków jego siostry 🙂 miała być dwójka .....a jest czwórka..... i nasze w brzuchu jako piąte 🤪 🤪 ale na szczęście wszystkie grzecznie spią 🙂

dostaliśmy dziś kolejne ubranka i dwa śpiworki..... ciuszków przybywa a miejsca w szafach brak :/ ale coś się wymyśli 🙂

dziś na szkole rodzenia było o masowaniu 🙂 już nie mogę się doczekać aż Jurek zacznie na mnie ćwiczyć 😉

My od początku ciąży przytyliśmy 9,5 kg 🙂 jak zrobie aktualne zdjęcie brzuszka to wkleje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam pierwsza o poranku :P
nasze większe maleństwo coś sobie zegarek przestawiło i coraz wcześniej wstaje...a rodzice chodzą późno spać więc rano trudno się wybudzić! więc siedzę taka śnięta ryba bo niby już po śniadanku a ja dalej jakbym była w łóżeczku!

buziaki dla Was 😘 i przyjemnej niedzieli! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy was porannie cóż za dzień;/ pogoda taka byle jaka nigdzie się nie chce człowiek ruszać 😞

JAgoda z tego co wiem u was z tej Vectry kablówka jest już chyba na nadajnikach cyfrowych a internet chodzi super...

ja już mam 15 kilo 😞((((ale wszyscy mówią że nie widać tego w ogóle tylko sam brzusio 😉
Idziemy poleżeć ,poleniuchować trochę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,witam niedzielnie!
Dziś piękna słoneczna pogoda w Poznaniu 🙂
Ostatnio rzadko tu bywam bo brzuszek mi się mocno stawia i dużooooo odpoczywam,siedzenie sprawia mi dużo trudności 😞

Zaległości nadrobione 🙂w piątek byliśmy u lekarza,przytyłam 12kg nie tak żle,gorzej że szyjka mi się skraca i czasem możemy urodzić troszkę wcześniej.Małgosia pcha się dość mocno główką w dół.Dostałam lekarstwa i nie najlepiej się po nich czuję,czy któraś z Was zażywała Fenoterol-jeśli tak to jak się czułyście?!

A tak w ogóle to wybieramy się dziś do kina-bo dawno nie byliśmy i nie wiadomo kiedy to znów nastąpi:P

p.s.jeszcze jedno-czy Was też tak mocno swędzą brzuszki-czasami idzie zwariować 🤪
Miłej niedzieli Wam życzę 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anioł dokładnie ja nie mogę już wytrzymać czasem z tym swędzeniem 😲 smaruje kremikami to trochę pomaga ale za chwile powtórka 😉

załączam zdjęcie krzywego brzusia :P
z moimi rostępkami

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=2311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam że ta waga mnie przeraża 😜 ale co tam ważne żeby maluch był duży i zdrowy 🙂))
z tym swędzeniem różnie bywa ale zmieniłam balsam i wszystko jest już ok 😆
Lecę gotować obiadek bo coś byśmy zjedli:laugh:

Miłego południa 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anioł - ja zażywałam Fenoterol w poprzedniej ciąży - MASAKRA!! Pamiętam, że po nim strasznie łomotało mi serce i trzęsły się łapy!! Ale pamiętam też że żeby złagodzić te objawy to na pól godz przed zażyciem Fenoterolu miałam zażyć inny lek łagodzący właśnie te skutki uboczne i z tego co pamiętam to był to Isoptin czy jakoś tak - wybacz , ale to już 10 latek minęło...

Brzuchol nawet mnie nie swędzi i jakoś o dziwo przestał szybko rosnąć. Przez ostatnie 4 tyg przybyło mi w obwodzie tylko 1,5 cm!! Teraz mam 101,5cm! W czwartej jadę do gin to zapytam czy to normalne... Ale pamiętam też , że z Julką wywaliło mnie tak konkretnie w 9 m-cu i wtedy właśnie nabawiłam się tych wszystkich rozstępów, grrr.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...