Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gunia - ta posciel to jest jakies nieporozumienie...
NIE DA SIE JEJ ROZPRASOWAC!!!! JEDNĄ FALBANKĘ DO ŁÓŻECZKA PRASUJE JUŻ NA ZUPEŁNIE MOKRO I Z MAX PARĄ OD PÓŁ GODIZNY I NADAL SĄ MEGA ZAGIĘCIA!!! 😠 😠 😠 😠 😠

Madziula - a ja mam taka ochote na sznycla tylko ze z marcheweczka, ale niestety, nie mam mielonego a tutaj w sklepie nie mielą na miejscu sa tylko takie w paczkach a ja sie juz ich boje kupowac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOMBINEZON Moim zdaniem 68 będzie za duży, tak jak pisze Jagoda to na 5-6 m-cy, a wtedy będzie lato 🤪
Ja mam jeden na 56 i wcale nie wydaje sie taki mały, a drugi na 62.

Jagoda ja moją pościel prałam już dawno i prasowało mi się ją dobrze. Miałam tylko problem z pieluchami flanelowymi. Hm jeśli masz z tej samej firmy to nie rozumiem, może to zależy od żelazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak poprałam to zauważyłam, że dostałam sporo takich tyci body (bez metki) że nawet na 56 są za duże 😉 ale 56 to szybko maleństwo wyrasta. Jagoda z tego co pamiętam Ksawciu już 3 kg waży a moja Agata miała 3620 i 58cm i ze dwa tyg nosiła te 56, a i 62 też ubierałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba faktycznie zależy od producenta,na metce mam 68 a jak przykładałam taki kombinezon misiowy ,który jest na 62 i chcę go dziecku założyć pod ten zimowy to oba były praktycznie wielkością identyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wzięłam centymetr i zmierzyłam ten kombinezon zimowy i co się okazało na metce rozmiar 68 a w rzeczywistości długość od ramienia do stópki wynosi 58-60cm .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to dźganie od spodu jest fatalne jak mnie dźga to czuje sie jakby mnie na pal nadziewali.... 🤢 kijowe uczucie jagoda ja mam jeną posciel z feretti łącznie z wkladami a drugą z mamo tato i powiem ci że obie sie prasje bez problemu ale wiesz tak sobie pomyslałam że może masz za duże obroty w pralce na wirowaniu ja raz tak sobie załatwiłam koszule męza wywirowałam je w 1200 obrotów i nie dało sie ich wyprasować a jak potem zmniejszyłam obroty to było wszystko ok
kobinezon mam 68 ale jest mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obudziłam się z kolejnej drzemki 🤨

Ja pare miesiecy temu (jak jeszcze nie znałam płci) to kupiłam przez internet kombinezon- śpiwór na rozmiar 62 z firmy Cocobello i odesłałam go z powrotem bo był tyci - jak na lalkę! Teraz też mam 62 z Ladybird i już wygląda spoko - rozmiarow nie podam bo już spakowany w woreczek z napisem "na wyjście ze szpitala" coby tatuś nie miał problemów 😉 A taki niby z metki na 74 (ale wcale nie taki duzy) mam po Julce wiec jakby z tego wyrosła to bedzie "chodzic" w zbyt duzym i tez tragedii nie bedzie 🙂

Mam wiekszy problem teraz ale to w nastepnym poscie Wam się wyżalę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
oj to dźganie od spodu jest fatalne jak mnie dźga to czuje sie jakby mnie na pal nadziewali.... 🤢 kijowe uczucie jagoda ja mam jeną posciel z feretti łącznie z wkladami a drugą z mamo tato i powiem ci że obie sie prasje bez problemu ale wiesz tak sobie pomyslałam że może masz za duże obroty w pralce na wirowaniu ja raz tak sobie załatwiłam koszule męza wywirowałam je w 1200 obrotów i nie dało sie ich wyprasować a jak potem zmniejszyłam obroty to było wszystko ok
kobinezon mam 68 ale jest mały



No to dźganie mamy chyba takie samo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dźganie takie samo zgaga taka sama a może coś z przyjemnych rzeczy by nam sie trafiało od tej pory 🙂oj pinacolada współczuje ci tego uczucia dźgania jest bardzo niekonfotowe nie wiem jak sobie poradzic z tym pytałam moją gin i powiedziała mi źże tak jest jak dziecko powoli układa sie w kanale rodnym no ale moja lady wyskoczyła z niego i znowu próbuje sie tam dostać wiec dżganie a piać od nowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama ma chory kręgosłup. Jakies 9 lat temu przeszła pierwsza powazna operacje po której nastapiła poprawa na jakis czas. Ale od mniej wiecej 2 lat stan sie pogorszył - tzn bóle sie nasiliły i okazało sie ze cos sie tam popsuło i trzeba zrobic drugą o wiele bardziej skomplikowana. Uruchomilismy wszelkie znajomosci zeby przyspieszyc termin bo normalnie czeka sie ok roku. Miała miec 3 wrzesnia i wyobrazcie sobie ze 2 zadzwonili odwołac ze niby remont oddziału i ze jak sie skonczy to sie odezwa. Mama sie załamała bo juz z bolu nie wytrzymuje, zołądek od leków siada, rehabilitacja nie pomaga... Z dnia na dzien bardziej sie załamywała. I dzis moj tata pojechał do ordynatora i o dziwo bez rzadnych specjalnych "przyspieszaczy" udało sie ustalic termin ....na najblizszy wtorek! Mama sie zgadza mimo ze swieta spedzi w szpitalu bo ten bol ja dobija. Tak więc w poniedziałek odwozimy mamę , we wtorek operacja no i swieta w szpitalu. Denerwuję się bardzo bo to nie wyrostek tylko kregosłup i różnie moze sie to skonczyc. Ale trzeba byc dobrej mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem...ta posciel moja jest jakas dziwna. Ladna, owszem, nawet bardzo ale jakas teraz mi sie sztywna wydaje i "nieprasowalna"

megi - gratuluje


pinacolada - to bedziecie miec teraz szpitalny okres... 🤢
Kregoslup - to prawda, powazna sprawa, trzymam kciuki za mame!


misiamamy - ta Twoja Nadia to niezle ziółko 😉 jak to wyskoczyla z kanału rodnego??:laugh:


ps. mąż przyszedl i bez slowa robi obiad 🙂
A niech robi. nie pomoge mu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...