Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak sobie poczytałam i najpierw składam Megi gratulacje i podziwiam Cię kobietko za siłę i wytrwałość,łap oklaska 🙂

Pinacolada a tobie mniej nerwów,bądż dobrej myśli,z pewnością Twojej Mamie przyda się teraz Twoje wsparcie.Trzymam kciuki aby wszystko poszło pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał:
dźganie takie samo zgaga taka sama a może coś z przyjemnych rzeczy by nam sie trafiało od tej pory 🙂oj pinacolada współczuje ci tego uczucia dźgania jest bardzo niekonfotowe nie wiem jak sobie poradzic z tym pytałam moją gin i powiedziała mi źże tak jest jak dziecko powoli układa sie w kanale rodnym no ale moja lady wyskoczyła z niego i znowu próbuje sie tam dostać wiec dżganie a piać od nowa



Może my też tego samego męża mamy , tylko o tym nie wiemy??!! Mój dzis niby w delegacji - misiamamy, nie ma go u Ciebie?? 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos prania,to wszystkie rzeczy Małgosi wirowałam na 600 obrotów,żeby właśnie nie mieć problemów z prasowaniem,także Jagoda może po prostu te obroty były za wysokie?Fakt był malutki problem z ochraniaczem,taki tyci ale pościel elegancko uprasowana 🙂

Kombinezony mam 2 na 62 i 2 na 68(wypadają troszkę mniejsze)także się nie martwię 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megi i to jak najszybciej.Ja mam lovele ,ładnie pachnie nieco tańszy od jelpa,używam też płynu lovela.Niestety ,ale pranie potem prasowanie troszkę czasu zajmuje.Najwyżej mąż będzie prał i prasował jak nie zdążysz.Ale rzeczy do szpitala kup jak najszybciej i spakuj bo my tu w większości już swoje torby mamy popakowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megi - ja mam jelpa 2w1 niby z jakims tam plynem, ale w sumie zadna rewelacja a jest drogi.
Dodatkowo jak kupowalimy pralke zwracalismy uwage zeby byl program dla dzieci i go uzywam - ma dodatkowe plukanie i jakies tam czary niby 🙂

Jesli chodzi o pranie i prasowanie to wyprane mam juz wszystko lacznie z poscielami, kombinezonami, kocykami itd. Wyprasowane jakies 80%, ale na pierwsze 3 mies wyprasowane wszystko 🙂

Torby do szpitala - spakowane, dzis dorzucam wyprany drugi stanik do karmienia.
i tak jak pinacolada poza torbami mamy jeszcze dodatkowa reklamowe z ciuszkami na wyjscie i z ciuszkami i roznosciami - tzw. awaryjnymi 🙂

Jeszcze tylko dzis musze wyparzyc smoczki i butelki i gotowe 🙂


megi - kiedy masz wizyte u gina?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada no właśnie nie wiem 🤪 🤪 moj tylko na chwile wrócił do domu i zaraz wychodzi dalej do pracy i bedzie jutro dopiero a twoj nie przyjedzie czasem na noc????:laugh: :laugh: :laugh: może rzeczywiście to ten sam 🙃
Jagodka no powaznei wyskoczyła z kanału gin mi powiedziała ze tak sie właśnie stało i bardzo mozliwe że jeśli jej sie nie uda nazat wskoczyć przed opadaniem macicy to ułozy sie pleckami i cesarka murowana
megi ty sie lepiej pospiesz najwyżej napisz mezowi kartke co trzeba zabrać i ci dowiezie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy, Piniacolada uśmialam się z tej waszej zmowy z meżami, to tak brzmi jakby to byl naprawdę jeden i ten sam człowiek 🤪

Piniacolada wspieraj mamę, na święta do szpitala, to na pewno dla niej trudne, choć jeśli cierpi z bólu to pewnie dla niej każdy termin jest teraz dobry byleby jak najszybciej. No i kręgosłup to nie żarty, ale musicie byc dobrej myśli.

Megi przyjmij serdeczne gratulacje, szczerze Cię podziwiam, że w tym stanie podeszlaś do obrony 🙂

Ja już też na dzisiaj uciekam, mąż jest w domu więc poświęcimy teraz czas sobie, do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megi - gratulacje!!!, tym bardziej że to matematyka - dla mnie to czarna magia:P
pinacolada - też mam takie kłucia i to coraz częściej, jakby ktoś mi szpile wpychał. W czwartek idę do gina, to go zapytam o co z tym chodzi 🙂
Dziewczyny - dajcie któraś nr tel., nie zdążyłam spisać wcześniej, a szukać w starych postach mi się nie chce.
Dziś próbowałam kupić herbatkę z liści malin, ale obechaliśmy 4 apteki i nigdzie nie dostałam 😞 😞 , czy któraś z was to pije?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby agab chciała wywołać skurcze?;-) ja nie piję i nie wiem nawet,że w aptece można kupić.

Boże ogoliłam się na oślep,nawet lusterko mało pomaga,pozacinałam się 😠
Czy wam skóra na piętach też tak rogowacieje pod wpływem ciężaru ciała? bo mi strasznie i musiałam je potraktować żyletką.Teraz są jak nowe.

Misiamamy też mam chanel No 5;-)

Dobra szykuję się do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam te kłucia,pytałam lekarza-mówił,że to normalne i bóle podbrzusza też(macica się obniża i dlatego),wczoraj myślałam,że skonam z bólu,wzięłam nospę i przeszło.W sumie to Nospę zażywam już codziennie 😞
Ale daję radę 😉

Mój tel.691 23 88 14(Justyna)

syla myślałam,że też zaginęłaś w akcji:P gratuluję 9 miesiąca,a jak Twoje przeziębienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...