Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
OLENKO-dziekuje!!!!!

hm... ja dizs mam tak napiety brzusio ze mam wrazenie iz zachwile mi peknie skora 😞 i Junior wyskoczy ...

Ale tak jak juz wiecie (wiekszosci) ze negocjujemy z Juniorem by sie teraz "nie wyglupial" i poczekal jeszcze niespelna 26godzin a pozniej niech sie dzieje wola nieba i ziemi... beziemy wtykac w okno samochodu i bedziemy w noc sylwestrowa proc do szpitala!
(a bo tu jest zwyczaj ze jak sie jedzie na porodowke na ostatnia"chwile" to sie zatyka za szybe kierowcy badz pasarzera pieluche tetrowa to wszyscy ustepuja pierszenstwa i przepuszczaj) :laugh: :laugh:

Ok ja juz na dzis koniec : sernik u pieczony, legumina zrobiona.
Jutro (jak sie nic nie wydarzy) wpadaja do nas goscie z zyczeniami noworocznymi bede miala serniczek do kwusi 🙂)) szamPOn sie chlodzi ... a ja juz drugi rok z rzedu przywitam nowy roczek woda... 😞 ale obiecuje sobie przyszlym roku odbic!

A co do rozmiarow i miseczek ...to ja nadal takie same jak i przed a siara juz leci 🙂))
poza tym moja waga przez cala ciaze zwiekszyla sie o 2,5 kg. i to wzasadzie w ostatnich 2-tygodnich dopiero zaczela wzrastac moja waga. To chyba dobrze...Junior ma okolo 3,5kg. a mierzy 40cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety w końcu nadrobiłam forum 🙂 sporo tego było a wyszłam z domu o 14, a tu ponad 20 stron 🙂
byłam i pani kardiologi mojej gin i już wiem że rodzimy naturalnie ale na całkowitym znieczuleniu od poczatku do końca 🙂 w koncu sie roztrzygneło czy cesarka czy siłami natury 🙂 super 🙂 wydaje mi się że to chyba najlepsze rozwiązanie, bo mnie nie potną, krótko poleżymy w szpitalu a boleć nie będzie!! 🤪 🤪 tyle że dłużej będziemy rodzić, ale skoro nie będzie boleć to nie tak źle 🙂 no i zaczynam chodzić i sie więcej rusząć żeby mała w końcu wyszła 🙂 bo juz czasem nie moge z bólu wytrzymać :/ zwłaszcza tego kucia czy tego bolącego stawiania sie brzucha.

Na sylwestrową noc kupiłam sobie ananasy w puszce, bo któraś pisała że to może przyspieszać 🙂 i od północy robię przysiady i kręcę bioderkami 🤪 a co 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juleńko ściskaj mocno kolanka bo już z Madziulą ustaliłyśmy. że jutro wolne 😉 no chyba że godz. 00:01 🙃
fajny ten zwyczaj z tetrą w szybie 🙃
aallicee a jak tam pytałaś gin o sexik?może już kupiliście mamie bilety do kina :P
jak ja Ci tej sesji foto zazdroszczę grryy mój M nie do pokonania!

ja na jutro już też mam Piccolo o smaku tropic zapowiedziałam mężowi, że sama wypiję całą butelkę 😁 a co tam!!!
no to zmykam lulać buziaki dla Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula i co skurcze ustapiły:P:P?? czy rodzisz?:P

Dusia całą butelke hehe a potem beda wzdecia od bąbelków 😁 hihi
My sobie zrobiy wyzerke jutro, moze odwiedzimy na chwile znajomych MOJ sie boi napic alkoholu gdyby cos sie dzialo hehe ze On nie bedzie w stanie mi pomoc! 🙂
Dzis ogladalismy film gdzie robili CC i to dzieciatko wyciagnelo raczke i zlapalo lekarza moj byl wniebowziety i od razu jaacie czujesz za chwile my tak bedziemy mieli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj kobietki was czytać isie śmiać 🙂
kajtucha mam nadzieje że tryb przyszpieszony zadziała tylko po tych przysiadach jak cie ruszy żebyś ty miała siłe jeszcze urodzić 🙂 ja bym padła po jednym przysiadzie 🙂

dobranoc jutro żedna niech nie rodzi ciebie sie też to córcia tyczy żeby ci na myśl nie przyszło wychodzić 🙂

jutro sie opijemy baby tym picolo ze hej

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał:
Juleńko ściskaj mocno kolanka bo już z Madziulą ustaliłyśmy. że jutro wolne 😉 no chyba że godz. 00:01 🙃
fajny ten zwyczaj z tetrą w szybie 🙃
aallicee a jak tam pytałaś gin o sexik?może już kupiliście mamie bilety do kina :P
jak ja Ci tej sesji foto zazdroszczę grryy mój M nie do pokonania!

ja na jutro już też mam Piccolo o smaku tropic zapowiedziałam mężowi, że sama wypiję całą butelkę 😁 a co tam!!!
no to zmykam lulać buziaki dla Was!


Dusia no moja gin nie zaleciła seksiku ze względu na ryzyko infekcji 😉 ale uśmiała się strasznie i tak poprawdzie powiedział że nie wnika 🙂 i że jakbysmy sie poseksili to przecież nie zawsze musi się człowiek czymś zarazić :laugh: :laugh: więc po północy w sylwestra idę szybko z moim M SPAĆ 🙂 🤪 do łóżka 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ładnnie sie dzieje!!!

Jest godz 6 - od 4 nie spie i w koncu postanowiłam z nudów włączyć kompa a tu takie wieści 🤪 🤪

Napisałam z wrażenia eska do agab ale jeszcze nic nie odp - jak cos napisze to zaraz dam znac!

Cholewcia - jakie my zdyscyplinowane dziewuszki jestesmy. Tak ładnie jedna po drugiej i jedna dziennie 😉 coby duzego zamieszania na forum nie było 😉

Ania - Ty kochana pokonałaś naszą tabelkę!!- moze uda Ci sie do niej wstawic agab bo jej tam nie widzę! Ona miała termin na 6 stycznia, córka Lena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cie niemogę ale wiadomości 🙂 wspaniale Agab trzymam kciuki
pinacolada to ty dziś pierwsza na forum a ja pierwsza byłam wczoraj ...ale z nas maniaczki 🙂 🙃 no ale w sumie musimy sie wymieniać przynajmniej nickiem bo my to ta sama osoba 😉 😉 😉 🙃 🙃

dyscyplina rewelacyjna no to dziś nikt wiecej nie rodzi kochane dziś pijemy 🙂 😉

a ja jutro składam łóżeczko i pościel ubieram i ciesze sie na to jak na prezent świąteczny 🙂 i od jutra już nie bede brała leków 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy was mamusie 😉
Tak coś czułam że się tu coś dzieje 🤪 🙃 🙃
No to się dzieje mamusie ja się aż boję ☺️
"NIE ZNAMY DNIA ANI GODZINY:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: "
Proszę oto tabelka
KAJTUCHNASłońce styczniowe jeszcze ty mi podaj swoje dane i też cię muszę wpisać do tabelki naszej styczniowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...