Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja pierwszy raz od 3 miesiecy poszłam dziś na spacer i pomimo że leje jak z cebra taka byłam szczęsliwa z tego spacerku że do domu wracać mi sie nie chciało ale oczywiście po 20 minutach dreptania szukałam miejsca do zdechniecia i zastanawiałam sie jak dojde nazat do domu 🙂 słaba jestem jak cholera po tym leżeniu ale co tam fajnie było i już 🙂

nie ma jeszcze żadnych informacji z porodówki? ciekawe czy sie dziś urodzi 🙂

madzia ty sie nie martw ty dziś nie rodzisz no jakiś podział musi być

mycloud ty też nie rodzisz a krzyże to cie bolą od tych wczorajszych zakupów 🙂
bez paniki panie kochane bo ja to sie boje porodu jak ognia 🙂 🤢 a że to zaczyna iść taśmowo to już trzese portami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręgosłup jak napieprzał tak napieprza cały,zaraz zrobię koci grzbiet.Najważniejsze,że nie ciągnie dół brzucha 🥴

Nic poza nogami nie zdołałam ogolić ,więc chyba mnie w Nowy Rok mąż wygoli bo nie sięgnę za cholerę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuusie!!! 🙂

AGAB TRZYMAMY KCIUKI!![/B] MOZE DO 24 PRZECIĄGNIE! 😁 hehe

Piszecie o bólach na miesiączke, one u mnie sa juz tak normalne że zaczynam nie zwracac uwagi. Przestaje boleć tylko jak dłużej leże. A tak to cały czas.Ja jeszcze nie zamierzam rodzic:P:P czekam na 5styczen zeby sie dowiedzieć czy mała przytyła 🙂 i kiedy CC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orany julek... sie tu dzieje... no tak podzal musi byc!!! raz i jedna dizennie niech sie rozpakowuje 🙂

Ja sciskam kolanka i nie przesilam sie ...
Olenko i ja sie ciesze z kazdego spacerku... chodz cholernie ciezko i tez patrze zeby dupsko na chwile plasknac... bo jakas slaba jeZDem ale spacer po plazy to cos co uwielbiam i jeszcze w sluchawkach Mocart badz Bach ach...

dajcie znac jakby cos sie z nasza Kolezanka dzialo...

Jagodka i Basienka szczesliwie koncza i zaczynaja rok juz ze swoimi SKARBAMI w ramionach!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie ;*
Życze szcześliwego nowego roku ;* 😉
Wohoho gorąco u nas , wchodze na forum a tu takie wieści 😉
Czekam z nie cierpliwością na informacje..

A Vaneska jest super 😉 I te oczka 😉

Mycloud- biedaku masz to co ja krzyż ból brzucha jak na miesiaczke i czasem żebra..
Najgorsze jest to że zauważyłam jak się budze to taki straszny ból w kolanach
bo mam nogi ugięte jak śpie i nie moge ich aż wyprostować..Dopiero po jakimś czasie..
Chociaż tyle że 2 dzień z rzędu nie byłam ani raz w ubikacji w nocy 🙂 🙂
Mi na krzyż jak nie pomaga ciepły prysznic to leżenie na lewym boku..Ale każdy ma
innaczej..
A moja mała Lenka jest dziś wyjątkowo ruchliwa ;D..
Ale nic nie zapowiada się na to że będę dziś następna 😉
Czekam cierpliwie w kolejce ;D heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogule został mi tydzień dziś 39 tydzień..I dziś kurcze po północy rocznikowo wyskakuje mi 18 🥴 jak ja nie chce.. no ale cóż 🤢 ..
Ja zaraz biore się do roboty po malutku bo trzeba naszykować nakrycia i kilka prostych rzeczy a wole zacząć wcześniej i robić wszystko po malutku więc napewno się nie przemęcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ponieważ moge siedzieć 🙂 układam dla Nadii wszystko w koszyczkach wiklinowych

mam pytanko ja mam dla małej krem do pielęgnacji niemowląt , mleczko do ciała krem na mróz ale wiecie co nie kupilam oliwki i nie mam konkretnego kremu do pupy tz mam ten krem do pielęgnacji całej skóry ale nie strikte do pupy czy wy kupiłyście oliwkę i krem tylko do pupy>>>?????


julka miałaś wysłać sms nie wiem czy masz dobry ten telefon jeśli wysłałaś bo ja nie dostałam nic podam cały jeszcze raz 502983721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wyjątkowy-dlaczego nie chcesz? co to jest kochana 18latek? ja już nie pamiętam jaka wtedy byłam.A mi wskoczy ćwierć wieku i mam to gdzieś!czuję się młodo;-)ty kochana jak widzę do 18 nastki masz jeszcze całe pół roku,a ja kończę lata 1.03.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy jak mam do pupy maść z apteki alantan bardzo polecana przez położną,mało chemi i tania.Oliwkę mam,ale kupiłam parafinkę oilatum do kąpieli więc już po niej nie trzeba naoliwiać dziecka bo ma super skórkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak pół roku .. ale teraz za wszytsko już ja biore odpowiedzialność .. ;p 🤪
hehe , nie no najwyższa pora teraz już nie odpowiadam tylko za siebie 🙂

Ale do lipca jeszcze troche czasu ;p

Misiamamy - ja kupywałam do pupci - sudocream i tak to krem pielegnacyjny do twarzy i ciała oliwkę szampon płyn do kąpieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KTOŚ WYJĄTKOWY!!!ŁAP OKLASKA 🙂 JUTRO OKLASK NA TWOJE PEŁNOLETNIE UR. DZIŚ ZA 39 TC

KAjtuchaJesteś w tabelce na razie jako ostatnia ale wybacz mi to ☺️ 😉 jak dowiesz się terminu daj znać :**
Oto nowsza tabelka 🙂
a dziś wezmę się za zrobienie albumu styczniowych maleństw może?co wy na to??? [file name=Tabelka_styczni__wek-753214e759e6637e7b3881e8e0d07a8c.zip size=9984]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/Tabelka_styczni__wek-753214e759e6637e7b3881e8e0d07a8c.zip[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj dopiero teraz bo jakas zabiegana jestem, wieczorem mam dostac gości, a juz myslałam że to ja bedę sie dzisiaj gościć 😠 Ale damy radę, mąż ma na szczęście dzis wolne i mi pomaga ile może. Jeszcze ciasto zrobię, troszkę posprzątam, a resztę mam głęboko gdzieś, w końcu mam prawo żeby mi się już nic nie chciało, no nie? :P Szampan Picolo truskawkowy już w lodówce i to cieszy 🙃 🙃 🙃

Agab trzymam kciuki za szcześliwe rozwiązanie 🙂
Faktycznie u nas to idzie taśmowo, jedna na dobę, tylko numerki w tabelce nie pokolei 🙂) Ale ja tam wolę z zaskoczenia.

Ktoś_wyjątkowy oklask dla Ciebie, masz już 39 tc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy - ja do pupy kupiłam Sudocrem i jeszcze z Musteli na odparzenia bo mam z tej firmy całą serię. I mam jeszcze Bephanten - ale ten mam bo go poprostu sama czasami uzywam na różnego rodzaju skaleczenia, po depilacji woskiem jako krem łagodzący i Julce jak się czasami cos odparzy bo i tak bywa 😉


Od agab zadnych wiesci, mysle ze ja jednak zostawili i bidulka jest w trakcie. jak tylko cos napisze to zaraz dam znac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje wam kluseczki 🙂
wiec kupie jeszcze oliwke bo pomyślałam że o ciemiączko trzeba dbac a najlepiej oliwkować główke i czesać szczoteczką właśnie wyparzyłam sprzęty 🙂
już wszystko w wiklinie jak jutro skręcimy łóżeczko to wam zdjęcie pokaże 🙂 juz sie nie moge doczekać do tego stopnia że dziś drugi raz wyprasowałm pościel dla małej bo sie trochę zagniotła 🙃 🙃 🙃 🙃 wiem że mi odbiło 🙂 no ale komu ma odbijać jak nie mi 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...