Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Już mam odpowiedź...mam zmierzyć dziś wieczorem i jutro rano,gdyby wieczorem było wysokie tzn.140/90 lub rano właśnie takie to mam przyjechać na izby przyjęć i lekarz zdecyduje co zrobić czy mnie zostawią czy puszczą wolno...ludzie ja zwariuje znowu to przechodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u mnie kolejny dzień z bólem brzucha 😞 Wczoraj wieczorem ustało, noc w miare przespałam, a teraz na nowo. 3 skurcze miałam silne, przez dwie godziny nic, teraz boli bez przerwy jak na okres. Jak mam być codziennie w taki męczącym mnie stanie (bo ani to siedzieć, ani leżeć, ani zabrać się za cos konkretnego) to wolę być tą następną i miec to za sobą.

Była u mnie rano siostra w odwiedziny, chociaż tyle na pocieszenie humoru, opowiadała jak to u mniej przebiegały akcje porodowe, a ma trójkę dzieci.
Stwierdziła że od świąt mój brzuch dużo urósł 🤪 i już mocno opadł.

A jeśli chodzi o cisnienie to ja mam prawie zawsze 120/70, tylko tętno bardzo wysokie bo zawsze powyżej 100. (Mój teść to podziwia bo on ma w granicach 60 🤢 )

Jagoda
witaj w domu, życze Ci teraz jak najmniej stresów i cierpliwości przy małym bezbronnym synusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam popołudniową porą!
Jagódka witajcie na forum. Zazdroszczę CI że masz już Ksawcia przy sobie. Ja też chce! Dziś mam usg jak dzidza jest już duża to wracam do domku i robie chyba wszystko co możliwe 🙂 Oczywiscie jak mi przejdzie bo narazie czuje sie okropnie przez ten katar! Nawet ochoty na meza nie mam przez ten cieknący nos. Bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś aniołek jutro ja 🙂 dwie poznańskie pyrki szkoda że w dwóch różnych szpitalach... Ordynator mnie zbadał i stwierdził że zostaje do jutra, rano wywołanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 terminy wg usg odłożył na bok bo stwierdził że są zrobione "na odpierdal" bo za duża rozbieżność jest. No więc byle do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
No Aallicee, Anioł, Kajtucha ale Wam fajnie już niedługo będziecie tulić swoje maleństwa.. aj ja też już chce 🙂
Byłam dziś na badaniach u swojej gin i stwierdziła że to już tuż tuż tylko mam się nie oszczędzać hehe się śmiałam że pójde pobiegam w koło bloku 🙃
A tak na serio to pokocham mężusia może przyśpieszymy poród hihi :P
A i byłam w szpitalu na ktg i aby sie wnerwiłam bo same lenie pracują, nawet odczytać żadnemu się nie chciało mojego ktg i wogóle nic im się nie chciało.. niezłe podejście wr ;/
Poza tym to nawet nawet humorek mam i tyle dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha jutro nadejdzie Twoja upragniona chwila.
najważniejsze, że nie ma już tej niepewności i wiesz co jest planowane.
Jagoda witaj z powrotem,
a co do mojego ciśnienia to u mnie jest powyżej 140/90 wacha się trochę poniżej trochę powyżej, całą książeczkę gdzie zapisywałam ciśnienie skonsultowałam z lekarzem i stwierdził że nie jest jeszcze tak wysokie by trzeba było łykać leki, w szkole rodzenia to potwierdzono, więc mycloud nie panikuj niepotrzebnie bo dopiero ci wzrośnie:laugh: zastanawia mnie tylko jaka jest granica w tym nieprawidłowym ciśnieniu??? co lekarz to inna opinia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

mam chwilke przed wizyta ksiedza i wykorzystując chwilke ze Lencia słodko spi nadrabiam forum i widze ze 3 kolejne malenstwa w drodze 🤪

Zdjęcia uratowane!!! Wklejam zatem jedno z pierwszej minuty życia mojej "kruszyny" [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0055a.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Dziś aniołek jutro ja 🙂 dwie poznańskie pyrki szkoda że w dwóch różnych szpitalach... Ordynator mnie zbadał i stwierdził że zostaje do jutra, rano wywołanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 terminy wg usg odłożył na bok bo stwierdził że są zrobione "na odpierdal" bo za duża rozbieżność jest. No więc byle do jutra 🙂


No to super 🙂Tylko się cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatajcie tak was poodczytuje i ciesze sie z wami z tych waszych narodzinek dzieciaczków 🙂
Ja do megi85 wcale nie musisz juz iść na macieżyński!!! idz lepiej do swojego lekarza ogólnego i wystawi ci zwolnienie bez problemu!!! ginekolog juz nie moze bo jego robota sie zakonczyła z dniem terminu porodu ale ogółny owszem. Tez miałam taką sytuacje 🙂 A przecież szkoda macieżyńskiego, bedzie bardzo potrzebny jak dzidzia przyjdzie na świat 🙂
Trzymam kciuki za was 😉 :laugh: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...