Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No ja już wszystkie ostatnie zakupy zrobiłam,kupiłam jeszcze 30 pieluch tetrowych,smoczki i opakowania nuka,wkładki do pieluch i kocyk jeszcze jeden.Mam nadzieję,że zdąży mi to wszystko przyjść i zdążę naszykować.

Pinacolada-czym przemywasz oczka Lence solą fizjologiczną czy zwykłą wodą a może rumiankiem? a nosek? na co dzień używasz gruszki czy fridy i sterimara baby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróżko Ewelino spokojnie z tymi przepowiedniami 😉 hehe może da się na tym zarobić?
a ja mam dziś nerwa próbuję ogarnąć naszą sypialnio-biuro i się wqrzam, że mąż wszystko wszędzie rozkłada!!!eh zwariować idzie 🙂
ok zmykam będę co jakiś czas sprawdzać czy nie przybyło nam maleństw 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziołszki! ja tylko na szybko wieśći od JULI

WALCZYMY.rOZWARCIE NA 3/4CM I ANI DRGNIE. PROBOWALI STYMULOWAC SKURCZE AKUMPUKTURA ALE ROZWARCIU NIE POMOGLO. WYBRALA JULIA ODPOCZYNEK.WALCZYMY ZE SKURCZAMI OD 3.40 DOSTALA ZASTRZYK Z MORFINY I MA ODPOCZAC 3-4GODZINY. POZDRAWIAMY

Lece na zakupyy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja też walczę 😞 oksy mi nic nie dała... Mega skurcze, ból niesamowity, przez 6 godzin od 5 rano pod kroplówka. O 11 przyszedł lekarz i kazał odłączyć bo rozwarcie nie ruszyło ani trochę, ciągle 1cm. Koniec na dziś. W piątek kolejna próba, jak nic to w niedzielę trzecia a jak i to nic nie da to cesarka... Na pocieszenie sami doktor powiedziała że do niedzieli zostaniemy rodzicami... Do niedzieli... Do niedzieli? Kur jak ja mam czekać do niedzieli i trzy razy przez to przechodzić to pierdziele i w ogóle mogę nie rodzic! Pogieło ich... Taki ból tyle dni... Skurcze od rana mam do teraz... A już leże z powrotem na sali. No chyba że samo z siebie się coś zacznie więc wtedy będzie ok. Ale mój organizm daje mi popalić więc wątpię...
Wody płodowe ok, mały ok, szyjka skrócona o 2/3... Rozwarcie ten pieprzony 1cm...
Jestem na necie przez tel, nie za bardzo mam możliwość nadrobienia forum na tym małym ekranie i z ta prędkością netu 🙂 ale czy możecie mi napisać czy ktoś się rozpakował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Mamusiek styczniowych...jak narazie to mamy same dziewczynki 🙂 I Ksawciu 🙂 ależ on ma wybór 🙂:laugh: :laugh:
wklejam tabelkę 🙂 [file name=Tabelka_styczni__wek-31396a3a99403d00e807e5bf89e6a9a4.zip size=10457]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/Tabelka_styczni__wek-31396a3a99403d00e807e5bf89e6a9a4.zip[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - oczka przemywam solą fizjologiczna a nosek czyszcze gruszką - jak na razie wystarcza.

ktos wyjatkowy dziwiłas sie ze na spacerek mozemy wyjsc juz za 2 dni - otóz p.doktor powiedziała ze Lenka ma spora ilosc tkanki tłuszczowej i dlatego pozwala 🤪 Mój kochany tłuścioszek

Tabelka iście dziewczęca - Oj przydałby się Ksawciowi jakiś kompan 😉 Mamuśki chłopczyków - nie opierniczać sie tylko na porodówki MARSZ!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pinacolada,ale masz fajnie już na spacerek;-)mój mercedes stoi i napatrzeć się nie mogę a jak miałabym tam wsadzić malutką to jest dopiero widok.Z tego wszystkiego pościeliłam już jej wyrko ah nie mogłam wytrzymać.Przykryłam kocykiem i już.

Pinacolada rozumiem,że lepiej sprawdzają się czapki po kąpieli bez wiązania niż z troczkami? miałam z troczkami,ale właśnie dokupiłam 3 bez wiązania.

Niech ci się chowa dobrze,czekamy na kolejne fotki bo Lenka bardzo fotogeniczna jest;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o to nasze kciuki dziś posinieją za Julię i Kajtuchę 🙂

tak szczerze mówiąc dla Kajtuchy byłaby dobra jakaś położona co by jej pomogła...tak jak ta co mi 'pomogła' przebijając pęcherz płodowy, bo po tym akcja porodowa już leci i nie ma mowy, że będą wywoływać kolejne dni...a u mnie też była taka możliwość i już błagałam położną żeby mi pomogła!

CieSia megi jeśli ją nie wzięło to pewnie wieczorkiem się pojawi :P
Paullel skoro czujesz się super to też może być zwiastunem porodu 🙃 taka przewrotność matki natury!

A ja dziś padam ze zmęczenia, prawie nic nie zrobiłam a siedzę i pocę się jakbym maraton przebiegła, obiadu zjadłam 1/3 i więcej do ust nie włożę bo będę wymiotować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam zeby sprawdzic jak nasze dziewczynki sobie dają rade a tu takie rzeczy. Faktycznie dla Kajtuchy by sie jakaś fajna położna przydała, biedna sie musi tak męczyć
Dosia ja dziś też kiepsko się czuje jeszcze ten katar okropny. Nie mam już siły, poce się jak głupia,jeść tez nie moge. Ehhhh Ktoś wyjątkowy mogła by mi wcześniej przewidzieć ten poród 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj pinacolada na taki rozkaz to ja rozchylam nogi 🙃 i już ale to nie tak łatwo 😞
Już sama nie wiem co to będzie i kiedy ??nie mam już wyczucia...
myślałam że mały coś pokombinuje:P ale jak na razie wysprzątałam całe mieszkanko i męczy nas biegunka 😞 😠 ale jadła bym non stop :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania - nie chce nic mówić ale ja na 2 dni przed porodem miałam wilczy apetyt - wsuwałam wszystko w mega ilościach. Przy okazji mam do Ciebie prośbe : jesli to oczywiscie nie bedzie duzym problemem to czy mogłabys zmienic w albumie zdjecie Leny na to pierwsze zaraz po opuszczeniu brzucha. Wysle Ci na maila

mycloud - czapeczki bez wiazania u mojej Lenki sie nie sprawdzaja bo przy kazdym jej ruch głowa kiedy sobie lezy to czapka sie kreci albo zsuwa na oczy. Fakt - dziecko w takich smerfetkach wygladaja ładniej ale jednak czapusia z wiazaniem u mnie bardziej sie sprawdza.

Wklejam fotke z wczoraj mojego pucusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od Celki:

Hej! u nas w szpitalu brak miejsc. Pracy mają tyle, że zapomnieli o mnie i o koleżance, która tez ma mieć usg. Jak narazie dostaje zastrzyki na rozluźnienie i czekam. Na obchodzie lekarz powiedział, że w piątek będzie wszystko wiadomo. Tak więc utknęłam w miejscu, ale za to brzuch mnie nie boli. Pozdrowienia dla wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...