Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka

U nas nocka całkiem całkiem. Młoda po flasi przespała 4h 🤪 . Dochodzimy do wprawy w podawaniu leków! Dziś o 10:30 już bylismy po rannych dawkach 🤪 Teraz przerwa i około południa zaczniemy dawki południowe żeby sie wyrobic przed wieczornymi. W nosku jeszcze furgocze ale już katar przybrał kolor przezroczysty więc jest postęp 😉 Tylko dupcia nam się znowu odparzyła mimo że cały czas jesteśmy na maści aptecznej ale to chyba dlatego ze z wygody wróciłam do mokrych chusteczek bo mnie te waciki nasaczone czysta woda doprowadzały do szału 😠 No ale widac trzeba do tego wrócić dla dobra dupeczki 🙂

Ttinka - trzymamy za Ciebie kciuki!
Mycloud nie przysłała mi zdjęcia 😞 Myslałam ze może mąż wklei jakąś fotke Nelci na forum ale widze ze nie 😞 No nic, moze zmeczeni wczoraj byli - moze dzis sie doczekamy...

Kładę sie obok niuni poki spi. Trzeba wykorzystywac kazda wolna chwilke na odpoczynek 😉

Zajrzę potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada mam pytanko 🙂
czy Twoja Lenka po tym magicznym środku na kolke śpi spokojnie?
nie ma wzdeć?
pytam bo w piątek ide do pediatry z Vanesska, ładnie je,robi kupki.Ale np dzis ok 7 zrobila kupkę, nakarmiłam ją i od 7 napina się kweka, płacze i ma twardy brzuszek 😞 od 3 dni mi płacze i napina sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! jutro u mnie termin...zobaczymy czy coś się będzie działo czy raczej cisza!jak nie to gdzieś koło 14 pędzę do mojego gin, może on przepcha co nieco :P i mała wreszcie łaskawie zechce wyjść!!!
Ttinka trzymamy kciuki i żeby Twoją mała szybko wywołali na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i dziewczyny jestem strasznie chuda 🤪 masakra nie moge na siebie patrzec !
Nawet brzucha nie mam nic.. na 1cm jestem chudsza niż przed ciążą..nawet mi spodnie na dupie wiszą jeansy sprzed ciązy.. Masakra a jem tyle że to jest nienormalne ☺️

Nie które martwią się kilogramami nadmiarem a ja mam ich za mało ! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam popołudniowo 🙂
Dziś pozwoliłam sobie na dłuższe spanko z maludą do 12 😆 Ona jeszcze śpi 🙂
Dziś przychodzi pani doktor i sprawdzi jak się Małgośka rozwija,czy dobrze przybiera na wadze i takie tam...

Jagoda,pinacolada ale Mnie rozbawiłyście wczorajszymi postami-oklaski dla Was 🙂
p.s.Ksawciu przeuroczy 😆

ktoś wyjątkowy czasami tak jest,że chudniesz w bardzo szybkim tempie-młodość i jeszcze raz młodość.Tylko pozazdrościć.Ja będę musiała mocno popracować nad brzuszkiem żeby latem wskoczyć w bikini(flaka przecież nie wystawię na słonko:laugh 🙂

ttinka trzymam kciuki!!!powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszedł do mnie sms od Ttinki:
Hej. Ja już jestem na sali przedporodowej. Założyli mi balonik, heh zjadłam już swój ostatni posiłek "ala zupe". Coraz intensywniej czuje ból hihi szkoda że porody nie są bezbolesne. Pozdrawiam was wszystkie mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTINKA - powodzenia! oby było szybko i bezbolesnie 😉
Trzymam kciuki!


Witam wszystkie styczniowki i lutówki 🙂

ANITEK
- czemu jestes/bylas w szpitalu..???

PINACOLADA - ja uzywam caly czas chusteczek nawilzonych i zauwazylam ze wokol odbytu ma coraz wieksze zaczerwienia choc caly czas gesto smaruje mu linomagiem...
O co chodzi z tymi chusteczkami..? 🤢

ktos_wyjatkowy - pozazdroscic 🙂 MLODOSC 😉 ja w Twoim wieku wazylam jakies 15 kg mniej heheh i wystarczylo ze nie zjadlam jednej klacji i mialam super plaski brzuch deske hehe 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu dziekuje wszystkim ciociom za komplementy 😉

Dzisiaj znowu go usypiala z duzym powodzeniem babcia - a ja nadrobilam zaleglosci porzadkowe w domu.

Zamowilam tez karuzele ta co Dusia kiedys pisala - fisher price misie z projektorem-ma przyjsc jutro - i niech przyjdzie bo Ksawciu ma coraz dluzsze okresy aktywnosci i wtedy musi siedziec u mnie na rekach :/
Mam nadzieje ze karuzela choc na minute go zajmie i bede mogla np. isc do wc 🙃


Zamowilam tez rajstopki i jeszcze musze zamowic jakies zabawki do wozka bo mam zamiar od przyszlego tygodnia wychodzic z nim na spacery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał:
Pinacolada mam pytanko 🙂
czy Twoja Lenka po tym magicznym środku na kolke śpi spokojnie?
nie ma wzdeć?
pytam bo w piątek ide do pediatry z Vanesska, ładnie je,robi kupki.Ale np dzis ok 7 zrobila kupkę, nakarmiłam ją i od 7 napina się kweka, płacze i ma twardy brzuszek 😞 od 3 dni mi płacze i napina sie 😞



Basia - koniecznie popros o DEBRIDAT . jest wspanialy! moja niunia spI po nim jak aniołek bez gniecenia sie i kwekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia u mnie termin niby jutro (ten co sobie sama wyliczyłam znając datę zapłodnienia) a 23 to termin wyliczony przez gina przy pierwszej wizycie. Więc musimy się obie spiąć! choć mąż mi mój, że pewnie będzie tak jak z Agatą, że przenoszę....

właśnie umyłam łazienkę i pogadałam z córcią, że ma wychodzić bo mamusia nie ma żadnego prezentu dla babć a tak ona byłaby prezentem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane mamusie i dwupaki 🙂
u nas noc koszmar kolka bóle brzucha płacz mój z niemocy i jej z bólu 😞 straszne ale teraz jest ok Nadunia zrobiła 2 kupki od rana może nareszcie sie coś ustabilizyuje

pinacolada Jagoda no poprawiłyście mi humor wczorajszą rozmową a ja jak przestane karmić to jak sobie zapodam pinacolade 🙂 no smaka mam chyba od 4 miesiąca ciąży 😞 i to przez Kinge 🙂

ttinka trzymam kciuki 🙂
jagódka piekny jest Ksawciu ale widze że i twoje dziecko wygląda tak rozkosznie ze smokiem wiekszym od niego 🙂 moja miśka też 🙂
a tak nie chciałam żeby chodziła ze smokiem a tu jak sobie wycelowała raz kciukiem w usteczka i zassała to amen w pacierzu cały czas potem to robiła wiec położna powiedziała że jedyny sposób to smok no i mamy smoka 🙂potem wam wysle zdjęcie jak śmiesznie wygląda teraz lece papa

Dusienko ty chyba tylko skoku na bandzi nie próbowałaś 🙂 już niedługo słoneczko już niedługo i bedzie córcia przy tobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAGODA - JA TEZ KUPIŁAM KARUZELE FISHER PRICE - MISIE Z PROJEKTOREM BO NAJBARDZIEJ MI PASOWAŁA DO WYSTROJU (MISIE).
nawet nie wiedziałam ze Dusia ja polecała. Dopiero jak zamowiłam i czekałam na przesyłke to wyczytałam chyba na bangla.pl ze sa bardzo awaryjne itp. itd. Miałam jednak nadzieje ze moja bedzie ok. Ale własnie od wczoraj cos szwankuje tzn jakos brzeczy przy melodiach i misie wolno sie kreca albo wcale!! Pudełko wyrzuciłam do kosza wiec nawet zareklamowac bedzie ciezko. mam jednak jeszcze nadzieje ze baterie sa słabe i dlatego tak sie dzieje. Choc powiem szczerze ze tak niewiele jej uzywalismy ze gdyby to była wina baterii to ciezko bedzie na nie wyrobić bo to 4xR20!! Jak dzieciaki podrosna i beda bardziej zainteresowane to chyba co 2 dni trzeba bedzie je wymieniac!! Dzisiaj popołudniu je wymienie jak maz wróci z pracy (bo nie mam w domu takich baterii) to Ci napisze co i jak. Moze wstrzymaj sie jeszcze troszke z zakupem....??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda cisnienie mam za wysokie i bialko w moczu. Czekam na wyniki do jutra lub piatku jesli beda zle to lekarz powiedzial ze moga mnie zatrzymac az do konca a ja nawet walizki do konca nie spakowalam 😞 trudno najwyzej Moj bedzie pakowal pod nadzorem telefonicznym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie
Ttinka trzymaj sie tam kochana! Badz dzielka!
U nas dzis byl pan pielegniaz. Zbadal mauszka, nadal ma jeszcz zoltaczke kazal mi go do sloneczka brac tylko ja mam problem ze sloneczkiem w domku 😞 Piotrus przytyl i to troszke nawet za duzo 🙂 dobrze niech tyje moj glodomrek 🙂 Pepus sie goi wiec chyba wszystko jest ok. Ja tylko sie martwie ta zoltaczka. Ehhhh irlandia to głupi kraj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia to masz termin zupełnie jak ja. Bo lekarz wyliczył na 23go, a ja z zapłodnienia na 21 🙂
Tylko potem mi moja gina namieszała że 16go, 20go i po co to było 😠 Tylko nerwy przez to wieksze.

Ale mi kadrowa ze szkoły gdzie pracuje podniosła cisnienie!!! Co za niedouczona cipa! Zaklad pracy płaci mi do dnia porodu (bo taka miałam teraz umowę (potem mam dostac nową we wrzesniu ale to juz odrębny temat). No i dzwonię dzisiaj bo konczy mi sie chorobowe żeby poinformowac że termin mam na 23, jesli do tego czasu nie urodzę to w poniedziałek bedę u lekarza to wszystkie formalności załatwię. No i mówię że zamierzam złożyć wniosek o macierzyński, a ona na to że nie wie czy mi ZUS będzie płacił bo cos sie pozmieniało, ale dokładnie nie wie, mam się sama dowiadywać. No to jak strzał w mordę, jak mogą mi nie dać macierzyńskiego? 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - OBAWIAM SIE ZE TO WINA BATERII-Dusia o tym wspominala-ze bardzo szybko sie wyczerpuja..
Ja mimo to juz zakupilam, bo mi sie bardzo podobaja wszystkie funkcje. ma przyjsc jutro-zobaczymy 🙂


i kupilam jeszcze taki pałąk do wózka:
http://www.allegro.pl/item892728266_interaktywny_palak_z_zabawkami_do_wozka_bertoni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANITEK - no to masz to co ja...tzn. ja bez białka w moczu ale Ty masz tak zwana GESTOZE CIAZOWA.
Mi niestety to zostalo i musze brac leki na obnizenie cisnienia a po ciazy (dzis mija 3 tyg i 1 dzien po cesarce) zostaly mi wszystkie obrzeki i woda w organizmie 🤢 Dzis moja mama odebrala moje wyniki i wszystkie mam podobno super rewelacyjne jak na połóg a to nadcisnienie to prawdopodobnie mi juz zostanie 😞 😞 😞
Ja mialam cesarke wlasnie ze wskazania na nadcisnienie i to przyspieszylo w ogole decyzje o rozwiazaniu.
Co dziwne - calusienka ciaze mialam ksiazkowe cisnienie idealne a w 9 miesiacu skoczylo mi do 150/100 a przed samym zabiegiem mialam 170/110 i takie mi sie utrzymuje teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...