Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
smutno tak czytać o choróbskach takich maleństw 😞 😞 😞 i najgorsza jest niewiedza i bezrodność 😞 😞

no to mycloud chyba nadeszły upragnione skurcze, powodzenia, oby nie był to fałszywy alarm

a Guniu znowu przeżywasz zmianę samopoczucia, rety co za huśtawka, ja od dłuższego czasu jestem obolała i zmęczona, a chociaż jeden dzień lepszego samopoczucie by się przydał przed piątkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny dziewczyny jeszcze się męczę z tymi skurczami,ciągle mam je od 2 w nocy i są tak co 8min czasem zwalniają do 10min.Leżę i czekam i tak się jeszcze mogę pomęczyć,położna mnie uświadomiła,że to może potrwać.Czekam na te co 5min.Między czasie odwwiedzam kibel i nie mam już apetytu.Brzuch skamieniały,już mnie tak boli od tych skurczów jak jasny gwint.

Ciekawe ile sobie jeszcze poczekam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam.Skurcze mogą następować właśnie w ciągu kilku godzin lub więcej.Oczywiście to u każdego inaczej.Co może być innego jak boli mnie cały dół brzucha,krzyż,latam do kibla ,a poza tym skurczów naprawdę nie da się pomylić.Po prostu są to jeszcze te skurcze bolące jedynie 2x mocniej niż na bolesną miesiączkę.Ciągnie mnie w lewym boku.Nie przeszły po kąpieli,no-spie ,nie szło zasnąć przy nich.Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie całą noc próbowałam tych metod tzn.wzięłam kąpiel,no-spę,chodziłam ,leżałam ,siedziałam i w każdej pozycji to samo.Tak więc czekam podobno właśnie 1 faza bywa długa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud nie pozostaje Ci nic innego jak czekać, a nam trzymac za Ciebie kciuki. Pomysl że wieczorem będziesz juz mogła mieć Nelcię przy sobie 🙂 To musi byc cudowne uczucie, najpiekniejsza chwila w życiu 😆

Idę moją małą podkarmić trochę, może da mi jakiegos delikatnego kopa na znak że wszystko okej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę jakie wiadomości przed południem 🙂
Dzień dobry Mamusie,faktycznie już niewiele zostało do rozpakowania 😉 i lutówki pomału mogą się szykować.

mycloud trzymam mocno kciuki za Ciebie i córunię,oby to był ten najpiękniejszy dzień w Waszym życiu 🙂
jeżeli mogę coś poradzić,to ciepłe kompresy łagodzą trochę bóle krzyża i w miarę nasilania się skurczy chodzić i jeszcze raz chodzić,a o spaniu to zapomnij,dopiero jak urodzisz Nelcię.
Czekamy na dalsze wieści 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero teraz sie wyrobiłam od rana z podawaniem leków "porannych" a juz trzeba zacząc podawać dawki "południowe" zeby sie wyrobić przed "wieczornymi". Masakra!!! W nosie dalej furczy na maksa 😞 Tak mi jej żal, bo patrze i widze ze sobie nie radzi z tym spływającym katarem do gardła. Krzywi sie tylko bidulka a ja nie jestem w stanie nic zrobic. To co uda mi sie odessac to ok,ale ona przy oddychaniu niestety czesc wciaga daleko i to jej spływa do gardziołka 😞 Siedze przy niej non stop, boje sie ja zostawic chocby na moment zeby mi sie nie zakrztusiła tym pieprzonym katarem 😞 Bede tak czuwac az maz wróci z pracy i mnie zmieni - dobrze ze Kasia dzis przychodzi bo bysmy z głodu pomarli!!

Mycloud- tak sie cieszę ze Cie ruszyło. Trzymam kciuki za Ciebie i Nelcie! Wiem kochana ze boli ale tak musi byc! Zobaczysz nagroda bedzie wieksza niz ból ktory musisz teraz znosic. koniecznie dawaj znac co i jak - bede zagladac na forum w miare mozliwosci choc wiem ze bedzie mnie przez najblizsze dni zdecydowanie mniej na forum niz zazwyczaj - ale same rozumiecie.

Pozostałe brzuchatki - trzymajcie sie dzielnie w oczekiwaniu na Wasze godziny zero 😉

Mamuski - cieszcie sie kochane ze macie zdrowe dzieciatka. Ucałujcie je od nas bardzo serdecznie.

Kinga i Leneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
MyCloud trzymam kciuki 🙂 oby to juz byl TEN moment 🙂 wszystko na to wskazuje 🤪
Jagoda prosze bardzo mam nadzieje ze info sie na cos przyda 🙂 no a najwazniejsze zeby Ksawcio wyzdrowial szybviutko!!!
Pinacolada nie smutaj lepiej ze dostala jakis slabszy antybiotyk niz pozniej nie daj Boze jakies zastrzyki na zapalenie oskrzeli. Przejdzie Coreczce szybciutko zobaczysz 🙂
Justynka a probowalas wode morska?
Jejkus dzis juz 18sty nie wierze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, a ja wróciłam.
Hehe przeżyłam jazde busami, ale w jednym to myślałam że urodze takie to było niestabilne na drodze 🤔
Trafiło mi się że w szpitalu była moja gin. Ktg w porządku. Kazała mi jutro, albo pojutrze kłaść się na oddział.
Ja się wybiore pojutrze bo mam nadzieje że niuńka do tej pory sama z siebie się zdecyduje na wielkie wyjście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten tydzien będzie zapewne pełen emocji.
Dziewczyny jak ja wam wszystkim kibicuję 😎
Tylko u mnie cisza i do soboty mam cierpliwie czekać (potem w poniedziałek dopiero kontaktowac się z lekarzem i położną), cos nie mogę się zgrac z Dusią 🙃

Przyszły mi dzisiaj moje majtasy poporodowe, wyglądają super, tylko jak ja sie w nie zmieszczę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...