Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czekamy na wiesci od Mycloud...

Ktoś wyjatkowy - Lenka super! Zresztą jak wszystkie Lenki 😉 Oby tylko zdrowa była!

Moja Leneczka juz dzis troszkę lepiej. Ale ja jestem wykonczona po dzisiejszym dniu. Nie spusciłam jej z oczu dzisiaj nawet na moment po tym jak w nocy mi zwymiotowała. bałam sie ze jakby sie to powtórzyło to mi sie zachłysnie. Jak wychodziłam do wc to Julkę przy niej sadzałam i tak warowałysmy przy niej caluski dzien. mam nadzieje ze po kolejnej wieczornej dawce antybiotyku jutro bedzie juz całkiem lepiej. Lenka jest mega spokojna i strasznie dzielna przy tych wszystkich zabiegach typu podawanie kolejnych syropów czy pielęgnacja noska ( najpierw spray do noska, potem odsysanie a nastepnie kropelki - i tak 3 x dziennie). lezy spokojniutko jakby czuła ze to dla jej dobra. Kochane dzieciatko. Teraz czekam jeszcze do 22:30 zeby podac jej ostatnia dzis dawke antybiotyku , nakarmie ja i idziemy spac.

Jak Mycloud sie do mnie odezwie w nocy to zaraz raniutko Wam napisze co u niej.
Teraz juz sie z Wami zegnam.

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeju ja dopiero teraz mam czas oooooooo chyba nie mała juz kwili

mycloud trzymam kciuki jeju już bedziesz za chwile miała Nelcie na rekach to przewspaniałe uczucie życze Ci spokojnego bezbolesnego porodu czekamy na wieści 🙂

Madziula mnie czyścilo przed porodem 2 dni potem odszedl czop dostałam skurczy i po 30 h Nadunia z nami 🙂 mam nadzieje że bedziesz nastepną po mycloud szcześliwa mamunia

Pinacolada ucałuj Lenke ode mnie i Naduni a ty kochana jestes dzielną mamunią bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamusie,

my po pierwszym dniu bez tatusia...dobrze ze moja mama byla z nami 🙂
Babcia mi zaczarowala dziecko i w porze najwiekszego darcia o jedzenie maly zasnal..i znowu musialam wylac mleko (tak swoja droga to mleko za 34 pln zeszlo nam w 4 dni :/ )

Byla u nas dzis pediatra i WSZYSTKO Z KSAWCIEM SUPER!
odpadl pepek, zoltaczka zniknela w koncu, czysto w plucach oskrzelach krtani i ogolnie przytyl i wszystko super 🙂 🙂

Gorzej ze mna...lekarka powiedziala ze synek zdrowy ale ja jestem chora.
Otoz tak jak pisalam opuchlizna na nogach i lydkach nie zeszla a do tego mam cisnienie 170/110 i jutro mam isc na badania 😞 Bede musiala zostawic synka z moja mama i troszke sie tego boje bo nigdy go jeszcze z nikim nie musialam zostawiac.


Wieczorkiem przyszla do nas ta nasza polozna z ktora mielismy rodzic i fajnie bo kapalismy malego, uczyla nas roznych fajnych rzeczy i potem gadalismy ze 2 godziny i jakas taka ulge czuje bo wiem ze teraz juz wszystko robimy dobrze 🙂

Ostatecznie zecydowalam sie na odstawienie w ogole od piersi - dla dobra dziecka - i juz zostajemy tylko przy enfamilu.
Ksawciu coraz ciezszy i ma coraz wiecej faldek do osuszania po kapaniu :P
:P


Kobitki - kiedys pytalam o wasze figury - przyznacie sie :P?

KTOS WYJĄTKOWY - LENKA CUUDNA! JAKIE MA PUCKI SŁODKIE!!! 🙂 GRATULUJE!


MYCLOUD - powodzenia! 🙂 czekamy na zdjecie córci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktos wyjątkowy Lenka to kawał pięknej kobitki super że jesteście juz po wszystkim

Jagódka tak sie ciesze że wszystko z Ksawciem ok 🙂 aż mi sie płakać chce z radości ucałuj smyka od Naduni 🙂

ja kochane po ciąży wyglądam lepiej niż przed schudłam bardzo brzucha nie miałam już po wyjściu z porodówki mieszcze sie w ciuchy w ktore nie wchodziłam przed ciążą i do tego mam taki porządny biuścik spodnie mi z tyłka lecą i musze troche garderobe wymienić ciesze sie z tego bardzo 🙂 tylko niech sie te moje kości zejdą 😞 bo jak nie to bedzie bardzo niedobrze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór kochane!
ja po kinie i schodach i dalej nic.....ehh zwariuje niebawem 😉

ktos_wyjatkowy_ Lenka słodziutka a na tym zdjęciu jak śpi to tylko schrupać!!!
Jagódka to dobrze, że z Ksawciem wszystko się normuje a Ty kochana zadbaj o siebie!!!
Misiamamy kochana trzymaj się mocno trzymam kciuki żeby wszystkie dolegliwości poszły sobie DADA jak to mówi Agata 😉
Basia nawet nie zauważysz jak czas szybko zleci i Vanesska będzie w tych ciuszkach śmigać po domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj "maamy" tyle mamy do opowiedzenia a brak sił! wyszlysy ze szpitala i to moze da wkoncu przespac mi noc bo mialam takie lokatorki ze jedna przez druga tak chrapaly ze sie nie dalo.. szok!! od dzis mam konkretnie mleko w piersiach masakra kamienie!! bolą strasznie 😞 😞
Poorod obolnie dobrze, z grugiego dnia niz nie pamietam heh dzialanie morfiny.. chcialam do was pisac ale nie bylo jak.. kasy na telefon tyle wydalam ze glowa mała!:P
I tez poprosze o wiesci album?? i tabelke

[email protected]

co do wymiarow mojej niuni to 51cm i 4000gram 😉 byli zdziwieni ze Ona taka duuuza 😉 no i podesle wam fotke opo dzisiejszej kapieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiadomość od Mycloud:


"Urodziłam o 00:40 sn, poród trwał 7h, nie mam sił, dwie doby nie spałam. Nelcia jest do mnie podobna, waży 3,5kg, mierzy 55cm. Ma czarne włoski i brzoskwiniową skórkę. Ssie cyca".



WIELKIE GRATULACJE DLA MADZI , MĘŻA I NELCI. CZEKAMY NA WASZ POWRÓT. TERAZ ODPOCZYWAJCIE I NABIERAJCIE SIŁ


Ps. proszę aby któraś brzuchatka bardziej czasowa załozyła wątek dla Mycloud.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka z rana.

Gratulacje dla Mycloud niech jej niuńka rośnie zdrowo 🙂

Ok. To ja założe jej wątek 🙂


Jeszcze zaktualizowana tabelka: [file name=tabelka_styczniowych_male__stw-33a1a0f13c17d07022ce292f976be104.zip size=18556]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/tabelka_styczniowych_male__stw-33a1a0f13c17d07022ce292f976be104.zip[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...