Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ello


CHWALE sie od razu - znowu "pokonała" godz4 🤪 Trwało to jakies 12 min i zasnęła. Mleko dostała dopiero o 6:30 jak P wstawał i spała do 8:20 🤪 - fajnie 🙂

Teraz siedzi w łózeczku i bawi sie grzecznie zabawkami. Na 11 jak zwykle jedziemy na 2,5godz do miasta. Połazimy po parku w oczekiwaniu na Julkę.

Nara


Gratuluje!
moja to pokonała ale mnie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Ello


CHWALE sie od razu - znowu "pokonała" godz4 🤪 Trwało to jakies 12 min i zasnęła. Mleko dostała dopiero o 6:30 jak P wstawał i spała do 8:20 🤪 - fajnie 🙂

Teraz siedzi w łózeczku i bawi sie grzecznie zabawkami. Na 11 jak zwykle jedziemy na 2,5godz do miasta. Połazimy po parku w oczekiwaniu na Julkę.

Nara


to jak po spaniu Lenka dostaje mleko, to co je potem? bo kaszką jej nie tuczysz z tego co pamiętam.
u mnie nadal koszmar z jedzeniem nie minął, młoda jak wstaje je kaszę ok. 8.00 z 10ml wody, potem ok 13.00-14.00 zupkę, potem powinna ok. 17.00 wypić mleczko (jak kiedyś) ok. 18.00 deserek i 21.00 na noc mleczko. tyle tylko że o tej 17.00 mleka nie idzie jej wcisnąć, i na noc też także od ok 13.00 nie je nic poza deserkiem. w nocy budzi się ok 2.00 i wypija 120mleka. napiszcie proszę jak to wygląda u was bo ja zaczynam świrować jak przychodzi pora karmienia. wygląda na to że moje dziecko na mleku rano je tylko kaszę i potem butla w nocy.
wczoraj jak nie chciała na noc mleczka to zrobiłam jej kaszę łyżeczką i zjadła bez miauknięcia. już sama głupia jestem, nie wiem jak jej ustalić pory jedzenia.
i jeszcze jedno, jakie przekąski dajecie dzieciom, czy jak już 1 raz dziennie dacie deserek to nie podajecie nap chrupka kukurydzianego, biszkopta tid.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem dziewczęta 🙂
dwa dni i takie rzeczy Jagódka tak bardzo Ci współczuję biedny Ksawciu dobrze że już sytuacja się ustabilizowała wyobrażam sobie co przeżyłaś... Twój ostatni post piękne słowa chwytają za serce 🙂 co najważniejsze prawdziwe 🙂 życzę zdrówka dla Ksawcia i wytrwałości dla Ciebie i Męża 😘 😘 😘 no i gratuluję tych 2,3 ząbków 🙂

Aniołku my pobraliśmy się w sierpniu zeszłego roku i niby mówię mamo do teściowej ale to jest dla mnie cholernie trudne do teścia zawsze mówiłam żartobliwie papito więc tu jakby nie ma problemu ale mama... no i teściowa to czuje nawet Małżowi powiedziała że czeka na takie "prawdziwe " mama... eeeh

Basiu gratuluję tak chętnej do stawania córuni 😁

Dusia dziękuję że martwiłaś się o mnie 🙂 😘
w jedną stronę dojechałam bez problemu (zapomniałam zabrać aparatu 😠 ale ciocia miała tylko zanim dostanę moje 200 zdjęć minie miesiąc bo ona tam będzie do 1 sierpnia a my 30 lipca wyjeżdżamy) Majulinka siedziała na trawce i nie wiedziała za co się łapać tak jej pasowało 😁 a z powrotem (wczoraj) pojechałam w złą stronę ale szybko się zorientowałam i dojechałyśmy szczęśliwie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane 🙂
Ksawciu sie ladnie bawi wiec stwierdzilam ze nie moge sie oprzec i do Was nie zagladnac 🙂
My postanowilismy z mezem ze maz wezmie teraz urlop i teraz sobie zrobimy wakacje i pobedziemy razem a przyczynilo sie do tego to ze dzis rano zauwazylam ze Ksawciu na czerwone brwi a od tego zaczal sie wstrzas i w sumie to chcemy go jeszcze poobserwowac i razem jakos lepiej 🙂
Maz pojechal do pracy pozalatwiac wszystko bo w tym pospiechu nawet cala torbe w pracy zostawil i sniadanie na stole...musi tez jechac po wypis do olkuskiego szpitala i po czesc naszych rzeczy bo tez zapomnielismy w pospiechu.
Jutro moze uda nam sie jechac na usg brzuszka o ktorym zapomnialamprzypomniec wczoraj w szpitalu

lece bo Ksawciu wola papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc moje kochane. 😘Nie bylo mnie dczko bo ostatnie kilka dni mialam urwanie glowy, goscie, zakupy, spotkanie z Mamami itp ale myslami bylam caly czas z Wami i czasem staralam sie nadrobic ale bezskutecznie Was gonilam. Dzis w koncu przysiadalm i rycze jak wszystkie mamusie. [color=red]Jagodka kochana[color=red][/color][/color] ciarki na calym ciele i wzruszenie ogromne, najpierw ze zmartwienia a za sek ze szczescia ze juz wszytsko ok i ze sa tak wspaniali ludzie jak Wy jeszcze na tym cholerntm swiecie 🙂 STRASZNIE sie ciesze ze juz wszytsko dobvrze. Nawet teraz pisze i ryczec mi sie chce bo mam w glowie ca;y czas posta ostatniego Twojego jak pialas jak to sie stalo...... kochana serduszkami nazymi jestemy z Wami. Teraz juz bedzie na pewno tylko lepiej, tymbardziej ze po tych wszytskich badaniach bedziecie dokladnie wiedzieli na czym stoicie. Buziaczki dla Was i dla Ksawcia w szczegolnosci 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane!!!
Jagódka dla Ciebie i Ksawcia od Nas 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Nawet nie wiesz jak się cieszę,że jest już po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada dusia gratuluję postępów 🙂
moja lalunia obudziła się tradycyjnie o 6 na mleczko,wypiła i chyba ją za szybko podniosłam,bo zaraz całą zawartość zwymiotowała 😞bekło się jej i poszla fontanna 😉ale najdziwniejsze jest to,że przebudziła się o 8 no to mówię dzień dobry 🙂dałam jej troszkę bobo fruta i śpi nadal 🙂

Małgonia już umie bić brawo-a jaką ma radochę z tego,a papa to czasem jej wyjdzie a czasem nie.Ale i tak się nie mogę nadziwić ile ona się nauczyła przez ostatnie 2 tygodnie-codziennie odkrywam coś nowego 🙂i jestem mega szczęśliwa że moje dziecko tak pięknie się rozwija 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle co stron nadrabialam pewnie zapomne co chcialam WAm napisac, ale sprobuje. Przede wszytskim
Basia Nesia to normalnie szok. Ona zaraz zacznie chodzic chyba. W lozeczku stala bez trzymanki praktycznie. She is the best 🙂
aniolkudziekuje kochana ze pytlas o mnie, b mi milo 😘
a Malgonia w piaskownicy jak plywALa pieknie 🙂 tylko uwazaj bo slyszalAM ZE KOTY SIKAJA Po piaskownicach 😞
agabtrzymamy kciuki za rozmowe w sprawie pracy 🙂
dusiawkacje supcio sie Wam widac, zdjecia superowe 🙂 a cycusia moze Majunia juz nie chce po posmakowala innych wielu smakow i juz woli jedzonko 🙂
jagodka gratulacje zabkow 🙂)
...i tu mam dla Was dziewczeta nowinke. Moja corcia ma pierwszego zabkaaaa 🙂)))) wczoraj odkrylam, chcialam juz wczporaj Wam napisac ale dopiero dzis sie udalo 🙂)
Buziaki dla wszystkich mamusiek dla Tych ktorych nie nadmienilam podwojnie i prosze nie myslec ze zapomnialam o Was, po prostu tez70 steonek albo i wiecej i nie paiatm co mialam napisac 😘 😘 😘 😘 😘 oklaski dla kogo sie da 🙂

aaapinacolada filmiki.. super, jak Lenka papa robi szok. Super. A napisz jak z oczkami Jej juz lepiej? Moze fakrtycznie tak jak pisala Jagoda cos z tego pisaku albo jak pisalas z tej slonej wody, ja pamietam ze jak bylismy tam dwa lata tem,u to woda slona tam taka ze jak mi starej wpadlo do oka to myslalam ze mi oko "wyzre"bralam juz pozniej butle z woda z kranu i przemywalam chociaz twarz pow yjsciu z morza bo piekla niemilosiernie.. Mowilas lekazowi o tej wodzie>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio- Vanessa mleka samego nie chce, dokarmiam ją jak śpi.

ostatnio je tak:

ok 8.30- kaszka na gęsto z deserkiem ( 90 ml mleka, kaszka i więcej niz 1/3 słoiczka deseku)
12-13 - mleko na śpiocha
14.30 zupka
17.00- mleko albo obiadek na mleku
20.00- mleko przed spaniem
ok 1-2 budzi się na jedzenie i dostaje mleko z kaszą
do rana nie je nic tylko pije

jak od południa jest problem no to jej próbuje coś wcisnąć np danonka, kisiel lub budyń.
U nas tez karmienie to koszmar a do tego odkąd Nesia zaczeła wstawac to dodatkowy problem to utrzymanie torpedy w krzesełku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Ello


CHWALE sie od razu - znowu "pokonała" godz4 🤪 Trwało to jakies 12 min i zasnęła. Mleko dostała dopiero o 6:30 jak P wstawał i spała do 8:20 🤪 - fajnie 🙂

Teraz siedzi w łózeczku i bawi sie grzecznie zabawkami. Na 11 jak zwykle jedziemy na 2,5godz do miasta. Połazimy po parku w oczekiwaniu na Julkę.

Nara


to jak po spaniu Lenka dostaje mleko, to co je potem? bo kaszką jej nie tuczysz z tego co pamiętam.
u mnie nadal koszmar z jedzeniem nie minął, młoda jak wstaje je kaszę ok. 8.00 z 10ml wody, potem ok 13.00-14.00 zupkę, potem powinna ok. 17.00 wypić mleczko (jak kiedyś) ok. 18.00 deserek i 21.00 na noc mleczko. tyle tylko że o tej 17.00 mleka nie idzie jej wcisnąć, i na noc też także od ok 13.00 nie je nic poza deserkiem. w nocy budzi się ok 2.00 i wypija 120mleka. napiszcie proszę jak to wygląda u was bo ja zaczynam świrować jak przychodzi pora karmienia. wygląda na to że moje dziecko na mleku rano je tylko kaszę i potem butla w nocy.
wczoraj jak nie chciała na noc mleczka to zrobiłam jej kaszę łyżeczką i zjadła bez miauknięcia. już sama głupia jestem, nie wiem jak jej ustalić pory jedzenia.
i jeszcze jedno, jakie przekąski dajecie dzieciom, czy jak już 1 raz dziennie dacie deserek to nie podajecie nap chrupka kukurydzianego, biszkopta tid.?


katpio jak jest upał to Małgonia też pije mleczko tylko rano,czasami nawet na noc nie chce,ale się nie martwię bo między czasie coś tam zawsze zje a to chrupka a to danonka i je obiad a to już sporo.A chrupka dostaje zawsze i jeszcze deserek.
To nasz harmonogram 😉
6 pierwsze mleczko
11 drugie mleczko(lalunia nie je kaszy-nie lubi)
chrupek
14-15 obiadek
17 deserek,chrupek
20 mleczko i oczywiście bardzoo duuużoooo soczków,herbatek między czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Katpio- Vanessa mleka samego nie chce, dokarmiam ją jak śpi.

ostatnio je tak:

ok 8.30- kaszka na gęsto z deserkiem ( 90 ml mleka, kaszka i więcej niz 1/3 słoiczka deseku)
12-13 - mleko na śpiocha
14.30 zupka
17.00- mleko albo obiadek na mleku
20.00- mleko przed spaniem
ok 1-2 budzi się na jedzenie i dostaje mleko z kaszą
do rana nie je nic tylko pije

jak od południa jest problem no to jej próbuje coś wcisnąć np danonka, kisiel lub budyń.
U nas tez karmienie to koszmar a do tego odkąd Nesia zaczeła wstawac to dodatkowy problem to utrzymanie torpedy w krzesełku 😉


Basieńko to można dawać już kisiel i budyń, czy są jakieś gotowe. i jak robisz? jak na przepisie tylko że z mlekiem modyfikowanym?
tyle tylko że Vanesska na śpiocha je, a moja jak śpi to śpi, jak tylko coś poczuje to zaraz się budzi i już wie o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss ja również gratuluję ząbka, tylko szukać a zaraz będzie następny.
Małgosia oczywiście też przoduje, pa pa, brawo- u nas (jak to pisała Justynka) 100lat za murzynami, ale trzeba nadgonić.
a moja Weronika już coraz dłużej sama siedzi bez podparcia 😆 😆 😆
i dziś kończy PÓŁ ROKU.
a ja od poniedziałku do pracy, dziś załatwiłam zaświadczenie do pracy że karmię piersią by mieć godzinną przerwę. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a jak myślicie? - można dać już normalnego banana? albo np. biszkopty rozgniecione w mleku? Bo ja już nie wiem co jej dawać.

A co do mojej wczorajszej rozmowy kwalifikacyjnej - niestety ale zaproponowali mi 2200 brutto 😮 i rozmowa się na tym zakończyła 🤔. Ale się bardzo podbudowałam - babka chciała mnie od razu przyjąć 🤪, powiedziała, że jako jedyna mam takie doświadczenie i bardzo żałuje że nie będę z nimi współpracować. Dała mi swój nr tel. żebym dzwoniła w razie jak zmienię swoje oczekiwania finansowe 🤪.
Jestem mile zaskoczona 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...