Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mnie czeka kupa roboty 🤔. Przyjechała paka ubrań i będę wystawiać na Allegro, dziś "dojechał" też manekin i zabieram się do roboty 😮.
Będę musiała to poprasować, porobić fotki i założyć aukcję - a czasowo to wychodzi sporo roboty, nie wiem kiedy się z tym uporam 🤢.
Dziewczyny, trzymajcie tylko kciuki, żeby udało mi się wogóle coś sprzedać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Hello

Basia - no w końcu !!! Ileż można czekać na te Wasze zęby 😜 GRATULUJEMY !!!

Aniołku - buziaczki urodzinowe dla Małgoni 😘 😘 😘 (piękne będę mieć butki, nie? 😉 )

U nas nocka nienajlepsza. Młoda sie obudziła ok4 i akrobacje cyrkowe w naszym łozku wyprawiała juz sama nie wiem do której. A ja nie spałam od 3 bo mnie obudził mocny ból brzucha i siedziałam na kiblu 🤢 Tak wiec od 3 do ok 5 nie spałam 😠 Ale o dziwo nie jestem niewyspana 🙂

Młoda dzis sie odważyła i zaczęła raczkować po panelach 😉 Doraczkowała sobie do wentylatora (stoi od czasów upałów i nie chce sam zejść do piwnicy 🙃 ) i szarpała za kabel i byłaby go wywrociła na siebie gdyby nie moja szybka reakcja 😮 Zaczyna się robic niebezpiecznie

Basia - jeśli chodzi o złodzieje to niech sie baba cieszy - tyle jej zostało 😉


kable to ukochane zabawki Ksawcia, potrafi wszystkei ukryte odnalezc nawet jesli z tego powodu trzeba wejsc pod stol, jak usnie to wrzuce foty narazie mnie meczy masakrycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
A mnie czeka kupa roboty 🤔. Przyjechała paka ubrań i będę wystawiać na Allegro, dziś "dojechał" też manekin i zabieram się do roboty 😮.
Będę musiała to poprasować, porobić fotki i założyć aukcję - a czasowo to wychodzi sporo roboty, nie wiem kiedy się z tym uporam 🤢.
Dziewczyny, trzymajcie tylko kciuki, żeby udało mi się wogóle coś sprzedać.


AGAB! ale Ci fajnie, a czym w koncu handlujesz? tymi kurtkami 🙂? zycze z calego serca powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lASKI, nie mam zycia 😉 moje dziecko mnie sciga wszedzie, teraz odganiam sie od niego jak od komara bo mi wlazi i wali po klawiaturze albo ciagnie za kable i myszka mi wypada i ciagle mis ie posty kasuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
jednak sie nie pohamowalam,
wczoraj bylismy caly dzien na basenie Majulka szalala haha chodzila w wodzie oszalalam jak to zobaczylam... 🙂
ogolnie mam tu masakre Majuli wstaje po 5 do 6 razy w nocy chodze jak zombie nie wiem juz co mam z nia robic i biore ja do nas do lozka oczywiscie boje sie zeby sie nie nauczyla z nami spac 🤢
poza tym to chce raczkowac staje na czworaka i probuje sie ruszyc ale jeszcze nie umie i spada na brzuszek 🙃 cudnie to wyglada ale mysle ze to kwestia kilku dni 😆
a no i MAJULI WCZORAJ JUZ POL ROKU SKONCZYLA MASAKRA 😆 😆 😆

nie nadrabiam tych 88 stron wybaczcie 🙂 przeczytalam kilka ostatnich i nawet wyrywkowo co wczesniej mi sie udalo, co moge powiedziec to
Anolku calus w pietke dla Malgosi za 7 miesiac 😘
Basiu gratuluje zabka uparciucha 🙂 oklaskami sie nie martw mnie juz tyle nie ma a tez mi gina 🙂
Justynka duzo zdrowka dla Piotrusia i gratuluje raczkowania 🙂
Pinacolada i Lence tez gratuluje 🙂
Dusia nie moge sie napatrzec na Agatke jest przecudniasta 🙂 a sprzedawca lodow 🙂 extra
Jagodka my kupilismy tutaj ten fotelik Maxi Cosi Tobi w promocji za 99,99 euro 😆 wiec nam sie trafilo niezle
i jeszcze Agab trzymam kciuki za powodzenie w sprzedarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
A mnie czeka kupa roboty 🤔. Przyjechała paka ubrań i będę wystawiać na Allegro, dziś "dojechał" też manekin i zabieram się do roboty 😮.
Będę musiała to poprasować, porobić fotki i założyć aukcję - a czasowo to wychodzi sporo roboty, nie wiem kiedy się z tym uporam 🤢.
Dziewczyny, trzymajcie tylko kciuki, żeby udało mi się wogóle coś sprzedać.


AGAB! ale Ci fajnie, a czym w koncu handlujesz? tymi kurtkami 🙂? zycze z calego serca powodzenia!



Skóry jednak "odmówiłam" 😉 i wzięłam Mix odzieży Zara, Bershka i Stravidarius 🙂.
Kupiłam jeszcze pakiet 20szt. swetrów - trochę babcine 🤢, ale dałam grosze za nie i powinnam sprzedać, bo kilka już ich sprzedałam.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
dzien dobry 🙂
jednak sie nie pohamowalam,
wczoraj bylismy caly dzien na basenie Majulka szalala haha chodzila w wodzie oszalalam jak to zobaczylam... 🙂
ogolnie mam tu masakre Majuli wstaje po 5 do 6 razy w nocy chodze jak zombie nie wiem juz co mam z nia robic i biore ja do nas do lozka oczywiscie boje sie zeby sie nie nauczyla z nami spac 🤢
poza tym to chce raczkowac staje na czworaka i probuje sie ruszyc ale jeszcze nie umie i spada na brzuszek 🙃 cudnie to wyglada ale mysle ze to kwestia kilku dni 😆
a no i MAJULI WCZORAJ JUZ POL ROKU SKONCZYLA MASAKRA 😆 😆 😆

nie nadrabiam tych 88 stron wybaczcie 🙂 przeczytalam kilka ostatnich i nawet wyrywkowo co wczesniej mi sie udalo, co moge powiedziec to
Anolku calus w pietke dla Malgosi za 7 miesiac 😘
Basiu gratuluje zabka uparciucha 🙂 oklaskami sie nie martw mnie juz tyle nie ma a tez mi gina 🙂
Justynka duzo zdrowka dla Piotrusia i gratuluje raczkowania 🙂
Pinacolada i Lence tez gratuluje 🙂
Dusia nie moge sie napatrzec na Agatke jest przecudniasta 🙂 a sprzedawca lodow 🙂 extra
Jagodka my kupilismy tutaj ten fotelik Maxi Cosi Tobi w promocji za 99,99 euro 😆 wiec nam sie trafilo niezle
i jeszcze agab trzymam kciuki za powodzenie w sprzedarzy 🙂


WITAMY SERDECZNIE!!! 😘 😘 😘
Wiedziałam, że nie wytrzymasz i zajrzysz do nas 😁 😁 😁.


STO LAT, STO LAT!!! DLA MAJECZKI! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):


WITAMY SERDECZNIE!!! 😘 😘 😘
Wiedziałam, że nie wytrzymasz i zajrzysz do nas 😁 😁 😁.


STO LAT, STO LAT!!! DLA MAJECZKI! 😘


dziekujemy 🙂 ale i tak dlugo wytrzymalam 🙂 a dzis wlazlam bo Malz pojechal na godzine a Majuli spi ale pewnie co kilka dni bede zagladac jak juz raz to zrobilam 😜 no zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj urwis zasypia 3 raz dzis. zobaczymy czy sie uda. Jejku, mlody nie odstepuje mnie na krok, niczym sie nei bawi jesli ja nie siedze obok niego na macie. łazi za mna pocalym mieszkaniu a jak siedze lub leze z nim na podlodze to albo po mnie lazi, albo sie przytula 🙂
Slodziak - nauczyl sie przytulac tzn glowe policzkiem kladzie na mojej nodze, brzuchu - gdziekolwiek byle sie na sekundke przytulic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem na chwilunie bo zostalam sama z dziewczynami psem i jeszcze ma nas odwiedzic kolezanka z liceum a w domu delikatnie mowiaz balagan!!!
Basiu buziaki dla Nesi za ten pierwszy długo oczekiwany ząbalek, ktory meczyl ja tyle czasu!
Aniolku buziaki dla malgoni i Mamusi za kolejny rozpoczety miesiąc 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Karolinka wlasnie wczoraj o Tobie myslalam - i chyba Cie do nas sciagnelam 🙂 buzki dla Majusi za pół roczku 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Agab trzymam kciuki za dobrą i szybka sprzedaż 🙂 pochwal sie kiedys aukcją 🙂
Pinacolada Agata nie chce rozstać sie z butami...co je wkładam do kartonu to ona je wyciąga 🤪 chyba też się jej podobają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
karolinaka napisał(a):

Basiu gratuluje zabka uparciucha 🙂 oklaskami sie nie martw mnie juz tyle nie ma a tez mi gina 🙂
i teraz tez mi kolejny zginal w tej minucie...


112 minut by Ci dać , czyli siedzi wiśniara i zabiera 😠

moze nie ma co robic 🙃 wiesz Basiu rozne ludzie maja ambicje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min


ja też właśnie mam taką kaszkę manną, specjalna dla dzieci od 6m. i też błyskawiczna, ale jest napisane, że gotować minutę. Lenka nie chciała pić żadnych kaszek i specjalnie siora przywiozła mi tą z Niemiec - ale Lenusia też ma ją gdzieś i nie piję 🤨. A jest naprawdę przepyszna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
lASKI, nie mam zycia 😉 moje dziecko mnie sciga wszedzie, teraz odganiam sie od niego jak od komara bo mi wlazi i wali po klawiaturze albo ciagnie za kable i myszka mi wypada i ciagle mis ie posty kasuja


i właśnie dlatego ide dziś kupić dziecku laptopa zabawkowego, takiego co bedzie przypominał prawdziwy. Widziałam takie w tesco. u mnie juz brakuje 2 literek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...