Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
jestem na chwilunie bo zostalam sama z dziewczynami psem i jeszcze ma nas odwiedzic kolezanka z liceum a w domu delikatnie mowiaz balagan!!!
Basiu buziaki dla Nesi za ten pierwszy długo oczekiwany ząbalek, ktory meczyl ja tyle czasu!
Aniolku buziaki dla malgoni i Mamusi za kolejny rozpoczety miesiąc 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Karolinka wlasnie wczoraj o Tobie myslalam - i chyba Cie do nas sciagnelam 🙂 buzki dla Majusi za pół roczku 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Agab trzymam kciuki za dobrą i szybka sprzedaż 🙂 pochwal sie kiedys aukcją 🙂
Pinacolada Agata nie chce rozstać sie z butami...co je wkładam do kartonu to ona je wyciąga 🤪 chyba też się jej podobają 😜


jak wszystko wystawię to na pewno się pochwalę 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min


ja też właśnie mam taką kaszkę manną, specjalna dla dzieci od 6m. i też błyskawiczna, ale jest napisane, że gotować minutę. Lenka nie chciała pić żadnych kaszek i specjalnie siora przywiozła mi tą z Niemiec - ale Lenusia też ma ją gdzieś i nie piję 🤨. A jest naprawdę przepyszna!



U nas z jedzeniem też horror. Vanesska je 2 zupki na zmiene; z królikiem i dyniową z żółtkiem, mleko tylko na śpiąco jak poczuje w nim kasze manne to pluje bo ostatnio nawet kaszka ryżowa to tylko na gęsto. Danonek ok. Jest tak wybredna że ja juz mam dość, a jak czegoś nie chce to udaje ze ja naciąga i zaraz sie śmieje, no ale ja osrana ze naprawde puści pawia lece jej zmieniac zupkę albi inne jedzonko. Tresuje mnie pięknie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min


ja też właśnie mam taką kaszkę manną, specjalna dla dzieci od 6m. i też błyskawiczna, ale jest napisane, że gotować minutę. Lenka nie chciała pić żadnych kaszek i specjalnie siora przywiozła mi tą z Niemiec - ale Lenusia też ma ją gdzieś i nie piję 🤨. A jest naprawdę przepyszna!



U nas z jedzeniem też horror. Vanesska je 2 zupki na zmiene; z królikiem i dyniową z żółtkiem, mleko tylko na śpiąco jak poczuje w nim kasze manne to pluje bo ostatnio nawet kaszka ryżowa to tylko na gęsto. Danonek ok. Jest tak wybredna że ja juz mam dość, a jak czegoś nie chce to udaje ze ja naciąga i zaraz sie śmieje, no ale ja osrana ze naprawde puści pawia lece jej zmieniac zupkę albi inne jedzonko. Tresuje mnie pięknie 😮


Moja tylko obiadki i zupki (wszystkie rodzaje) je chętnie i Danonki. owoców żadnych nie lubi i kaszek też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu moje urwisiątko przedwczoraj:
lazi za mna do lazienki, szarpie kable, zamyka sam drzwi...

[URL=http://img41.imageshack.us/i/kolaz0408brz.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8611/kolaz0408brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min


ja też właśnie mam taką kaszkę manną, specjalna dla dzieci od 6m. i też błyskawiczna, ale jest napisane, że gotować minutę. Lenka nie chciała pić żadnych kaszek i specjalnie siora przywiozła mi tą z Niemiec - ale Lenusia też ma ją gdzieś i nie piję 🤨. A jest naprawdę przepyszna!



U nas z jedzeniem też horror. Vanesska je 2 zupki na zmiene; z królikiem i dyniową z żółtkiem, mleko tylko na śpiąco jak poczuje w nim kasze manne to pluje bo ostatnio nawet kaszka ryżowa to tylko na gęsto. Danonek ok. Jest tak wybredna że ja juz mam dość, a jak czegoś nie chce to udaje ze ja naciąga i zaraz sie śmieje, no ale ja osrana ze naprawde puści pawia lece jej zmieniac zupkę albi inne jedzonko. Tresuje mnie pięknie 😮


Moja tylko obiadki i zupki (wszystkie rodzaje) je chętnie i Danonki. owoców żadnych nie lubi i kaszek też.



a mleko pije?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wczoraj:
ważymy sie 😉, zwiedzamy mieszkanie, szukamy kabli i brudzimy lustra 😉

[URL=http://img809.imageshack.us/i/kolaz0508brz.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1881/kolaz0508brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min


ja też właśnie mam taką kaszkę manną, specjalna dla dzieci od 6m. i też błyskawiczna, ale jest napisane, że gotować minutę. Lenka nie chciała pić żadnych kaszek i specjalnie siora przywiozła mi tą z Niemiec - ale Lenusia też ma ją gdzieś i nie piję 🤨. A jest naprawdę przepyszna!



U nas z jedzeniem też horror. Vanesska je 2 zupki na zmiene; z królikiem i dyniową z żółtkiem, mleko tylko na śpiąco jak poczuje w nim kasze manne to pluje bo ostatnio nawet kaszka ryżowa to tylko na gęsto. Danonek ok. Jest tak wybredna że ja juz mam dość, a jak czegoś nie chce to udaje ze ja naciąga i zaraz sie śmieje, no ale ja osrana ze naprawde puści pawia lece jej zmieniac zupkę albi inne jedzonko. Tresuje mnie pięknie 😮


Moja tylko obiadki i zupki (wszystkie rodzaje) je chętnie i Danonki. owoców żadnych nie lubi i kaszek też.



a mleko pije?


1 raz dziennie, czasami wypije, czasami tylko trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Jagódka ja mam z Lubella i pisze BEZ GOTOWANIA.


Ja tez mam z lubella - zapytaj mame - mi lekarka kazala zapytac 🙂 kasze blyskawiczna zawsze zagotowuje - nawet minutke i nawet gotujac dla nas


do tej pory wsypywałam do wrząścej wody bo tak mi kazała nasz lekarka. dziekuje za info 😘


no dokladnie na wrzaca wode tylko odstawic z gazu bo sie kluchy zrobia, i potem mieszac i gotowac dopoki nie zgestnieje tak ok 1 min
a jakie proporcje? ile wody ile kaszy manny? bo ja mam te"granulki" i jak tepa dzida raz wsypalam takie do zupki heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My walczymy z jakas silna alergiaa.. normalnie wczoraj wieczorem moje dziecko mialo twarz jakby ja wrzatkiem zlali 😞 kurde przekichane... w ogole jakas porazkaa ostatnioo. Wysmarowalam ja mascia sterydowa... i troszke zeszlo ale biedna sie drapala jak optana i tak juz od 3dni 🤢

Wszystkiego dobrego dla solenizantek!
Basiu gratulujemy ząbka 🙂

Agab udanej sprzedazy" 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski!
Ja niedawno wróciłam z pracy i nie mam siły a moje dziecko nie chce spac! Oczywiscie znowu obudził się o 5 i mnie podrapał bo nie chciałam sie z nim bawic. Wygladam slicznie z tą szrama na nosie 😠
Widze ze nie tylko mi znikają oklaski. Jak sie wkurze to zablokuje i nie bedzie problemu!
Syla bidulka z tej Nelci. Ucałuj ją odemnie!
Basiu gratulujemy ząbka!
Karolinka wszystkiego dobrego dla Majeczki za 6 miesiąc!
Aniołku wszystkiego dobrego dla Małgosi za 7 miesiąc!
Jagódka Ksawciu ślicznie sobie radzi. Ale z niego fajoski kawaler!
Agab udanego wystawiania na allegro i udanej sprzedaży!

Moje dziecko pluje i ma w nosie spanie a ja padam na pysk;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - no cóż - Agatka ma po prostu świetny gust 🙂 Spróbuj ja jednak jakoś przekonać, powiedz, że ciocia jej to wynagrodzi 🙂

U nas w domciu błysk - Ewa właśnie skonczyła (zaczyna mnie krępować - ona nawet moje łózko ścieli po swojemu 🤢 )

Przyszło łóżeczko ale jeszcze nie zdążyłam rozpakować - jutro jedziemy do Zakopca; jeśli zostaniemy na noc to bedzie jak znalazł 🙂

Byłam z młodą na cmentarzu. Słyszałam kiedys dawno temu że nie powinno sie zabierac małe dzieci na cmentarz 🤢 sama nie wiem czemu 🤢 Ale ona mi zasneła a w parku była kolonia i darli sie w niebogłosy a na cmentarzu cisza i spokój i świeżo wyremontowane alejki 😜 I pospała pełną godzinkę 🙂

Na 18 lece na masaż- poki co nic mi nie jest lepiej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
POST DO ZŁODZIEJA : tempa strzało masz jeszcze 204 oklaski do zabrania baw się dobrze i dalej pokazuj jaką jesteś prostaczką! nie bede narazie blokować bo ludziom pierdolniętym nie należy odbierać zabawy!


ha,ha,ha 😁 😁 😁
Ona jest za głupia żeby to pojąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas znowy bieg w burzy :/
Zeby zobrazowAC SYTUACJE to powiem tylko tyle. wychodzimy z biedrobki i ok. 10 letni chlopczyk pyta sie taty: tato jest noc czy dzien??? kuzwa zrobilo sie czarno a ja zdecydowalam ze lece z tym wozkiem i zakupami...dzis pogubilam japonki i musialam przebrac rowniez bielizne bo bylam przemoknieta i przewiana na wylot i z kazdej strony!

SYLA!!! JEJKU, STERYDY NA TWARZ????? nie wolno!!!!! TZN W BARDZO AWARYJNYCH SYTACJACH ALE MY MIELISMY KOSZMARNE WYSYPKI NA TWARZY A TE STERYDY UZYLISMY TYLKO RAZ PUNKTOWO I TO NA NOC = MASC NA HYDROKORTIZONIE 0.01 WIEC CHYBA MINIMUM STERYDU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
W zwiazku z tym zwiazkiem mlody nie spi od rana i wariuje. zaliczyl dzis mocno glebe wiec dolaczamy do "rozbitkow"


ojej, buziak od cioci w obolałe miejsce 😘 😉
moja zaprzyjaznia sie z panelami 😉
Poradz mi "bardziej doświadczona w kwesti raczkowania mamusiu 😜" lepiej zakładac jej spodenki czy puszczac z gołymi kolaniskami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 oj długo mnie tu nie było 🙂 no ale czasu nie mam na nic 😉 a mała coraz bardziej aktywna i zabawowa. Na szczęście mam pomoc w postaci Pani Tereski. Teraz dziewczyny akurat sa na spacerze a ja miałam czas posprzatać w szafie i pochować ubrania w które z powodu dość szybko rosnącego brzucha sie nie mieszczę :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...