Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Pinacolada pisałaś rano ze szuasz płaszcza i co znalazłas?
bo ja musze znaleść płaszcz i kalosze


kaloszy jest w cholere gorzej z płaszczami bo tylko takie z folii są - znalazłam jeden nawet ładny z grubej folii/gumy ale on jest przezroczysty a ja bym wolała nieprzezrozysty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, ja jestem jakaś zdechła dziś, pogoda do dupy w mieszkaniu już jakoś chłodno i nieprzyjemnie. A Wy widzę ubranka na jesień sobie szykujecie.
Pinacolada - dostałaś już rachunek z Allegro? bo ja tak i trochę taki "niesympatyczny" 🤢 - fajnie się sprzedaje, ale nic za darmo ni ma 🤨.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziewczyny, ja jestem jakaś zdechła dziś, pogoda do dupy w mieszkaniu już jakoś chłodno i nieprzyjemnie. A Wy widzę ubranka na jesień sobie szykujecie.
Pinacolada - dostałaś już rachunek z Allegro? bo ja tak i trochę taki "niesympatyczny" 🤢 - fajnie się sprzedaje, ale nic za darmo ni ma 🤨.


dostałam, dostałam - co miesiąc dostaję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzis znów uzyłam snajpera (Dusia 😘 ) i licytowałam kalosze dla Julki 🙂 Sama sobie wzór wybrała i kosztowały 97 + 14 za przesyłkę. Ale znalazła jakąś oferte- sklep wystawiał rozne rozmiary na licytacje - NOWE - no i wygrałam za 63 + 14 (przesyłka) = 77 zł. 34zł w kieszeni 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Pinacolada pisałaś rano ze szuasz płaszcza i co znalazłas?
bo ja musze znaleść płaszcz i kalosze


kaloszy jest w cholere gorzej z płaszczami bo tylko takie z folii są - znalazłam jeden nawet ładny z grubej folii/gumy ale on jest przezroczysty a ja bym wolała nieprzezrozysty 😞


Kinga pytałaś Mnie o płaszcz i też tylko ten przezroczysty wpadł mi w oko i pewnie go kupię-lepszy taki niż żaden i na dodatek rozpinany a nie wkładany przez głowę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lasencje

ja na chwile bo zaraz musze ogarnac mieszkanie - jutro mamy goscia...a wrocilismy z wyglodnialym mlodym z zakupow i burdel jak ta lala a Mlody nie spi.
Malo tego tak mnie M. wk...ze szkoda slow a na koniec poszlam przytulic Ksawcia przed snem i czuje kupe! moj madry maz uspypial dziecko z odparzona pupa z kupa bo nie czul... 😠 😠 😠 jestem wsciekla na maxa i znowu nie gadamy.

Z innej beczki Ksawciu dzis znalazl sobie swietna zabawe 🙂 - wygrzebal taka sliczna drewniana malowana grzechotke ktore mu dawno temu kupilam na kiermaszu na rynku w krk i ona tak pieknie subtelnie grzechocze. Grzechotal odlaczony od swiata ok 30 min - o swoje rece, o glowe, o noge, o meble, o pudelka, zabawki - nawet stojac 😉 zaraz wrzuce fotki

DUSIA - MAJA JEST PRZEPIEKNA!!!! 😘 😘 sama slodycz taka do schrupania 🙂
KINGA - ten koles niech spada na drzewo co za buraczysko. a Lenia przecudna! moj tez tak wili na moich nogach nie tylko ja stoje ale jak siedze, leze, choc ostatnio uwielbia mnie glaskac po twarzy, miziac sie moimi wlosami, bawic sie moim zamkiem lub sznurkami w bluzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a ja dzis znów uzyłam snajpera (Dusia 😘 ) i licytowałam kalosze dla Julki 🙂 Sama sobie wzór wybrała i kosztowały 97 + 14 za przesyłkę. Ale znalazła jakąś oferte- sklep wystawiał rozne rozmiary na licytacje - NOWE - no i wygrałam za 63 + 14 (przesyłka) = 77 zł. 34zł w kieszeni 🤪 🤪 🤪



prosze pochwal się wzorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Ja padam na pys. Popakował już połowe naszego dobytku i nie mam siły. Boziu ile tego jest...JUtro przeprowadzka więc sie ciesze z tego bardzo choć jak pomysle o rozpakowywaniu to az mi się odechciewa...
Muszę sie z Wami pozegnać ja jakiś czas bo pewnie nie bede miała dostępu do neta. Odezwę się jak tylko będe mogła. Buziaczki dla wszystkich maleństw a dzis w szczególności dla Lenki Pinacolady 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy-widzisz wszystko się wyjaśniło,teraz będzie już tylko lepiej 🙂

dusia-Majulka cudeńko,z każdym dniem piękniejsza i zmienia się na buźce-teraz do tatusia podobna 😉

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAŁGOSI ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I CIEPŁE SŁOWA-nawet nie wiecie jak miło na duszy 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a ja dzis znów uzyłam snajpera (Dusia 😘 ) i licytowałam kalosze dla Julki 🙂 Sama sobie wzór wybrała i kosztowały 97 + 14 za przesyłkę. Ale znalazła jakąś oferte- sklep wystawiał rozne rozmiary na licytacje - NOWE - no i wygrałam za 63 + 14 (przesyłka) = 77 zł. 34zł w kieszeni 🤪 🤪 🤪



prosze pochwal się wzorem



ja bym jej tam kupiła w kwiatki bo tez były ale ona chciała te wiec nie bede jej uszczesliwiac na sile - wazne było zeby były z fioletowym bo w tym kolorze ma kurtkę przeciwdeszczową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie! Ja padam na pys. Popakował już połowe naszego dobytku i nie mam siły. Boziu ile tego jest...JUtro przeprowadzka więc sie ciesze z tego bardzo choć jak pomysle o rozpakowywaniu to az mi się odechciewa...
Muszę sie z Wami pozegnać ja jakiś czas bo pewnie nie bede miała dostępu do neta. Odezwę się jak tylko będe mogła. Buziaczki dla wszystkich maleństw a dzis w szczególności dla Lenki Pinacolady 😘 😘 😘


Justynko niech Wam się dobrze mieszka na tym Nowym długo wyczekiwanym mieszkanku 🙂 🙂 🙂
Ze wszystkim sobie poradzisz-musisz,bo będziemy chciały obejrzeć focie jak tylko zamieszkacie na dobre 😉
A tak przy okazji-miłego pobytu w Polsce-bawcie się dobrze,wypoczywajcie i wracajcie cali i zdrowi-gdybyś się nie odezwała do wylotu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a ja dzis znów uzyłam snajpera (Dusia 😘 ) i licytowałam kalosze dla Julki 🙂 Sama sobie wzór wybrała i kosztowały 97 + 14 za przesyłkę. Ale znalazła jakąś oferte- sklep wystawiał rozne rozmiary na licytacje - NOWE - no i wygrałam za 63 + 14 (przesyłka) = 77 zł. 34zł w kieszeni 🤪 🤪 🤪



prosze pochwal się wzorem



ja bym jej tam kupiła w kwiatki bo tez były ale ona chciała te wiec nie bede jej uszczesliwiac na sile - wazne było zeby były z fioletowym bo w tym kolorze ma kurtkę przeciwdeszczową



SUPER 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie! Ja padam na pys. Popakował już połowe naszego dobytku i nie mam siły. Boziu ile tego jest...JUtro przeprowadzka więc sie ciesze z tego bardzo choć jak pomysle o rozpakowywaniu to az mi się odechciewa...
Muszę sie z Wami pozegnać ja jakiś czas bo pewnie nie bede miała dostępu do neta. Odezwę się jak tylko będe mogła. Buziaczki dla wszystkich maleństw a dzis w szczególności dla Lenki Pinacolady 😘 😘 😘


Justynko niech Wam się dobrze mieszka na tym Nowym długo wyczekiwanym mieszkanku 🙂 🙂 🙂
Ze wszystkim sobie poradzisz-musisz,bo będziemy chciały obejrzeć focie jak tylko zamieszkacie na dobre 😉
A tak przy okazji-miłego pobytu w Polsce-bawcie się dobrze,wypoczywajcie i wracajcie cali i zdrowi-gdybyś się nie odezwała do wylotu 😜

nie no mam nadzieje że u którejś cioci dopadne choć na chwilę neta 😉 I dziękuje za dobre słowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a ja dzis znów uzyłam snajpera (Dusia 😘 ) i licytowałam kalosze dla Julki 🙂 Sama sobie wzór wybrała i kosztowały 97 + 14 za przesyłkę. Ale znalazła jakąś oferte- sklep wystawiał rozne rozmiary na licytacje - NOWE - no i wygrałam za 63 + 14 (przesyłka) = 77 zł. 34zł w kieszeni 🤪 🤪 🤪



prosze pochwal się wzorem



ja bym jej tam kupiła w kwiatki bo tez były ale ona chciała te wiec nie bede jej uszczesliwiac na sile - wazne było zeby były z fioletowym bo w tym kolorze ma kurtkę przeciwdeszczową





fajne, ogladałam je i sie zastanawiałam- tylo ze ja mam troche wiecej lal niż Julka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka - dasz radę - dzielna babeczka z Ciebie 🙂 Rozpakujesz niezbedne minimum a potem pomaluśku bedziesz sobie wszystko układać - a taka robota w nowym miejscu cieszy jak cholera 🙂 Mieszkanko jest takie piekne że zapewne super bedzie sie w nim mieszkało. A ta kuchnia - ech....., ja w domu chyba nawet takiej duzej nie bede miała 😮 uwielbiam przestrzen ......
Wracaj do nas jak najszybciej - bedziemy tesknic za Toba i Piotrusiem
Całuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdj niewyrazne bo bylo łapanie chwili na niewlasciwych ustawieniach aparatu 😜 ale chcialam uchwycic jak mlody sobie stoi podczas grania 🙂

[URL=http://img814.imageshack.us/i/perkusistabrz.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5769/perkusistabrz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się żegnam sporo emocji na dziś 😉
a poza tym Małgonia spała dziś tylko raz od 12 do 13.30 i długi dzień za Mną
i znów bolą kolana-już nie wiem co sobie zaaplikować,co wieczór straszliwy ból 😞 😞 😞
idę wyciągnąć nóżki 😜dobranoc,do juterka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
zdj niewyrazne bo bylo łapanie chwili na niewlasciwych ustawieniach aparatu 😜 ale chcialam uchwycic jak mlody sobie stoi podczas grania 🙂

[URL=http://img814.imageshack.us/i/perkusistabrz.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5769/perkusistabrz.jpg[/IMG][/URL]


ojejku, mamy taką samą grzechotkę przywiezioną z Hiszpani kupioną u "indianina" od tuniki 🙂
Lena tez lubi sie nia bawic ale nie zostawiam jej z nia sam na sam bo kiedys wsadziła "trzonek" do buzi zbyt głęboko 😮 🤢 i było troche płaczu - jutro jej dam i tez zrobię zdjęcia. My mamy w "dziewczęcej" wersji kolorystycznej 😉
Jak Ksawery pieknie stoi 😮 😮 😮 Jejku, młodej sie tylko raz wczoraj zdarzyło a tak to sek, dwie i kla na pupę 😜 Brawo dla Ksawcia !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
zdj niewyrazne bo bylo łapanie chwili na niewlasciwych ustawieniach aparatu 😜 ale chcialam uchwycic jak mlody sobie stoi podczas grania 🙂

[URL=http://img814.imageshack.us/i/perkusistabrz.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5769/perkusistabrz.jpg[/IMG][/URL]



niesamowity 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basia - no ja tez mam sporo lat ale zamierzam sobie jakies "szalone" kupić - moze czarne w różowe kropki ?? 😜 A co mi tam .....



noo ja tez chce taie fajne i nie umiem się zdecydowac, a ten gość ma jaies 38 fajne?
ja tak to prosze linka na gg


u tego gościa kupiłam
http://allegro.pl/listing.php/search?string=kalosze&us_id=17287426&country=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...