Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Basia - wlasnie nie jestes pierwsza osoba ktora poleca mi second handy i chyba musze to rzeczywiscie spradzic 😎
Bo w sumie na allegro to tez wszystko uzywane, ale sa takie cudne te rzeczy ze w glowie sie kreci...ale jak ja mam sie denerwowac za kazdym razem ze znowu mi to ktos wykupi...
Czesciowo zdecyduje sie chyba na nówki tylko z netu bez licytacji tylko KUP TERAZ - 5-czesciowe wyprawki, pajace-spiochy wielopaki z irlandii itp.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Syla 😎 ja podziwiam organizowanie slubu i wesela na odleglosc! my mielismy miec skromny szybki slub bez wesela ale kroczek po kroczku i rodzice namowili nas na weselicho i bylo masakrycznie duzo zalatwiania naglew ciagu 3 miesiecy!!! Na szczescie moj maz juz niedlugo bedzie dyplomowanym fotografem artysta, ja tez robie zdjecia 🙂 moja siostra i jej facet rowniez no i mielismy tez znajomych męża ze szkoly kreatywnej fotografii takze w sumie mamy ponad 1500 zdjec bez pleneru :P Na plener nie zdazylismy.:P
Kamere mielismy nasza prywanta i filmowal moj tata, moja siostra i ja i powiem Wam ze ubaw po pachy!super film wyszedl!
Paznokcie zrobila mi bratowa ktora okazala sie ukrytym talentem i tak jakos sie wyrobilismy 🙂
Wypalilam wtedy wiele paczek fajek i paczke srodkow uspakajajacych, a to byly pierwsze 3 tygodnie ciazy liczone od miesiaczki - of kors 😉 OOOOj dzialo sie dzialo!
Ja mam jakby cos do sprzedania sukienke, welony, piekne buciki 39 hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda właśnie ja sie skusiłam. Jak to zobaczyłam co on ma to odrazu buty na nogi i kierunek miasto 🙂 Oczywiście wpadłam przed zamknięciem ale panie były miłei poczekały, pogrzebałam i znalazlam super body( 6 szt- w tym 2 z metką)śliniaczek i 2 pajacyki, no i mega boskie ogrodniczki. I za to zapłaciłam tylko 15 zl!!!
Pani mi powiedziała ze to i tak przebrane już są ale ja znalazłam 🙂
tak sobie samo pomyślałam ze na allegro też używane są ciuszki i ich nie widze a tak oglądne czy nie ma plamek itp. no i tansze:laugh:

sprawdziłam polecam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda a jaką sukieneczke masZ:d chętnie zobaczę:P
i widzisz przynajmniej wiesz jak to jest hehe ja wzielam tylko fotografa a kamerować właśnie bedziemy prywatnie kamerą 🙂 od kogoś sie pozyczy i wystarczy. Chyba lepsza pamiątka ze zdjęć. Zawsze mnie interesowała fotografia ale jakoś nigdy nie mialam czym nie dawno wpadła mi w ręce lustrzanka oj ale sie nacykalam lubie to bardzo 😉może kiedyś 🙂 heh skryte hobby 🙂

co do tych second hand to ja sama Ci polecam! bo zawsze chodziłam z siostra "na polowania" i zawsze obukowałam swoje koleżanki 🙂 przy okazji a ciuszki nie zniszczone przewaznie i wszystko własnie tak jak ze sklepow Irlandzkich czy angielskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny! nie było mnie 1,5dnia a tu pond 16stron do nadrobienia! wczoraj rano tak jak wy miałam problemy ze wstawieniem posta dlatego odzywam się dopiero dziś!

katpio, Karina89,Paullel witam wśród styczniówek 🙂

pinacolada śliczny brzuszek - ja tez chce taki malusi!
dziecko może się przekręcać do 36tygodnia więc się nie martw, po prostu tak mu wygodnie 🙂

Julia z Kruszynka będzie pewnie wszystko ok, do końca ciąży jeszcze może wszystko dorośnie do normy
mycloud i Karina89 super brzusie

co do second handów to też jestem za super ciuszki można znaleźć.
Buziaki dla Wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio powiem Wam dziewczynki że te second handy to super sprawa. Zwłaszcza tu w irlandii 🙂 CO prawda ciuszki dla dzieciątek to tylko markowych firm opłaca się kupować. Resztę można naprawdę tanio wypatrzeć na wyprzedażach, których tu jest strasznie dużo. Najlepiej znać już płeć, bo to najłatwiej 🙂 Dziś mojemu maleństwu kupiłam body i pajacyka Nexta za 1 euro! Normalnie szok 🙂 Nio i mamusia sobie kupiła spodenki bo już w nic się nie mieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, justynka jak ja bym chciala sie znalezc chociaz na dzien w Irlandii..slyszalam wlasnie ze tam wszystko po 1 EUR! 😞 A MNIE SIE TAK STRASZNIE PODOBAJA CIUSZKI EARLY DAYS'a! i podobno kocyki i reczniczki oplaca sie tez w Irlandii kupowac bo duzo tansze niz tutaj...
Ja ostatnio kupilam Małemu polskie spioszki - takie zwykle zupelnie, bez szalu - 20 pln! A inne polskiej firmy 30 pln! Nie wspominajac o CUBUSIE, HM, 5-10-15 czy nie daj boze SMYK! Kosmiczne ceny!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej styczniowe mamusie 🙂

Sporo mnie nie było i nadrabiam czytanie...ufff, tyle stronek...
JAGODA - super niespodzianka z tą tabelą 🙂 🙂
Zobaczymy jak będzie wyglądała gdy już wszystkie mamusie poznają płeć. Faceci czy laski górą? 🙂
U nas wszystko ok, mam nadzieję. Od kilki dni wogóle nie czuję nawet minimalnych ruchów ale myślę że mała po prostu sobie śpi.
Wpadamy powoli w szał zakupów, dziś kupiliśmy komodę na ubranka i śliczną wanienkę z kubusiem puchatkiem (oczywiście różowa) 🙂 🙂
Aa noi zobaczyłam 13 częściowy komplet, wyprawka (różowy), noi tez kupiłam 🙂 🙂
Nie mogłam inaczej... 😁
Mam nadzieję że Wy czujecie się ok dziewczęta.
Napiszcie proszę jak u Was wyglądają ruchy tak około 19 tygodnia, czy nie powinnam się przejmować że u mnie tak słabo???
I jeszcze mam pytanko jak wstawić zdjęcie brzusia żeby był widoczny bo te co da się wstawić strasznie małe miniaturki się robią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem justyno, no niestety... moze uda mi sie porposic kolezanke meża ktora wpada do polski z irlandii jakos we wrzeniu zeby nam cos kupila..ale tez nie chcemy jej obciazac bagazu 🥴

SYLA - moja sukienka pewnie bylaby za duza 38/40 sznurowana.
Masz linka na strone komisu gdzie ja wstawilam 🙂

http://www.komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=27421&limit_od=0&limit_do=21



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATARINA - sasiadko 🙂 no myslalam ze ze mna tylko jest cos porzadnie nie halo bo ja juz bym wszystko chciala kupowac! maz mnie stopuje bo mowi ze mamy jeszcze kupe czasu...a ja dzis nie moge przezalowac tego kombinezoniku na allegro co mi sprzatneli sprzed nosa w ostatnich 10 sec.. 😞
KATARINA a gdzie kupowac wyprawke i ile w sklepie to kosztuje?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1715

Oto mój brzuszek, siostra miała wizję i natrzaskała mi fotek 🙂

Jagoda, Co do kupowania to mój mąż tez mnie stopuje boi przed wczoraj chciałam kupić lampkę w Ikei 😉

Wyprawkę wypatrzyłam w Realu, zrobili taki specjalny dział dla noworodków z wanienkami, kosmetykami itp, i tam znalazłam tą wyprawkę, zapłaciłam 50 zł. Jest naprawdę śliczna.
2 koszulki,2 pary spodenek, body, niedrapki, buciki takie miękkie z materiału, 2 pary śliniaczków, czapeczka, myjki czyli niby takie szmatki do kąpania. Ogóleni jak za tą cenę super i naprawdę ładne 🙂
Kupiliśmy też wanienkę z pomiarem temperatury też za 50 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam nic nie kupować do 8 miesiaca ale... nie moge sie powstrzymać 🙂

czekam do wizyty i jak poznam płeć to zaczne maraton za ciuszkami 🙂

wczorak koleżanka co ma termin 2 dni po mnie kupiła 6 ślicznych sukienek- nie mogła się zdecydowac 🙂była pewna ze bedzie miała córkę 😉ale 3 godz później lekarz jej oznajmił ze bedzie miała syna:laugh: ups- to sie nazywa trafny zakup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KATARINA - a gdzie dokladnie? w EXLUSIVE BABY w PLEJADZIE???
ja znalazlam wyprawki na necie o takie:
http://www.allegro.pl/item715822430_wyprawka_piecioczesciowa_r_56_super_cena.html

http://www.allegro.pl/item707088778_wyprawka_niemowleca_piecioczesciowa_roz_56.html

no i ksoztuja mniej niz 30 pln.

A Ty KATARINA mowisz ze 50 pln za wszystko co wymienilas????? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie w Realu w Dąbrowie Górniczej, na sklepie. Niedawno zrobili tam alejkę z rzeczami typowo dla noworodków. Tam właśnie kupiłam tą wyprawkę za 49,90 🙂
Jakośc jest super, ubranka we wzory (kwiatuszki), była też wyprawka w kolorze ecru z misiami (tak bardziej dla chłopca).

Jestem naprawdę zadowolona bo dokładnie 13 rzeczy jest w środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarina super artystyczna fotka 🙂

ja już też nie mogę się opanować tylko, że mój mąż jeszcze bardziej mnie nakręca wczoraj w tesco przechodziłam koło kompleciku dla chłopca (tak bym chciała) a on że kupujemy bo on wie co robił - przy córci od samego początku mówił, że będzie dziewczynka.

w czwartek idę do gina i chyba go zmolestuje żeby zrobił mi usg bo troszkę się boję, że brzuch jest taki wielki a ja jak narazie tracę na wadze,a kręgosłup boli mnie jak przy pierwszej ciąży w 7miesiącu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarina-super masz too zdjecieee 🙂 naprawdeee 🙂

Jagoda sliczna suknia i nie bedzie za duza bo przeciez bede prawie w7m ciazy heh:P juz nosze 40 bluzki hihi;p tylko sa takie luznawe 🙂 tylkooo szkoda bo brzusio by mi opinałaa i nie jest biała:P

Dusia-fajny mąż, twoj cie namawia a nasi nas stopują hihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu cos dla mam co beda miały synków, tak myslę o Tobie Jagoda bo Ty caly czas szperasz na allegro;p

http://cgi.ebay.ie/Large-bundle-of-baby-boys-clothes_W0QQitemZ260462271845QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ca4c2dd65&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.ie/Large-bundle-of-baby-boys-clothes_W0QQitemZ260462718340QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ca4c9ad84&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.ie/Large-bundle-of-new-born-clothes_W0QQitemZ260461402089QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ca4b597e9&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.ie/Large-bundle-of-baby-boys-clothes_W0QQitemZ260462713674QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ca4c99b4a&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.ie/Large-bundle-of-baby-boys-clothes_W0QQitemZ260464802516QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item3ca4e97ad4&_trksid=p3286.c0.m14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tutaj patrzccie jakie słodkiee pieluszki http://www.allegro.pl/item714165032_pieluchy_pieluszki_flanelowe_mega_obnizka_ceny.html

wejdzccie sobie na wiecej przedmiotow tego Paana, ma super rzeczy niektore i naprawde tanio tymbardziej ze mozesz nakupowac a za wysylke placisz raz i to nie drogo i w sumie niekoniecznie bo niektore aukcje sa bez placenia za przesylke wiec ogolnie placicie tylko za przedmioty 😁 ja u niego bede robic duuze zakupy 😉

namowilam moja siostre żeby kupila u niego kojec dla dzidziusia i jest bardzo zadowolona ale jak to na kojce przystalo mowila ze chyba bedzie trzeba dokupic materacyk d lozeczka;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam środowo! rany, połowa kolejnego tygodnia a dopiero był weekend 😲 S
Syla, no wlasnie, ta suknia jest przepiekna, naprawde, ale jest sciskana dosc mocno w pasie...rzeczywiscie dla dzidzi to nienajfajniej 😉
Co do e-bayA - dzieki za linki tylko ze ja chyba balabym sie tam licytowac bo nie znam tego w ogole no i przelewy w EUR i przesylka z Irlandii...to nie dla mnie 🙂
Co do tanich wózków - podam Wam linka na wozek ktory wydaje sie byc solidniejszy od 2 x drozszych - ostatnio kupila go moja przeterminowana przyjaciolka i...bardzo nam sie spodobal!

http://www.twojedziecko.net/sklep/product_info.php?products_id=793&osCsid=386b11da0d6abce586df66d102994587

a z takich polskich tanszych to chcemy jeszcze zobaczyc ten:
http://prampol.pl/index.php?pagec=twister_fots00&text=twister_txt&page=deep&thumb=twister_thumb








[color=#800080][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...