Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Basiu - upiłaś się że Cię ni ma ? 😜 Bo u mnie "sztorm" juz minął


jestem, jestem kochana 😆 poszłam sie umyć i dorobić drinka 😁
dziecko w nocy se samo zrobi mleko, skoro umie schodzić z bujaczka to dziś musi się nauczyć wędrowania do kuchni po jedzonko 😆


Da radę! Ja wierzę w Vanesske 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniol303 napisał(a):
Jagoda powiedz mi wystawiłaś w końcu komentarz na allegro?pytam bo ostatnio kupowałam coś i zbyt długo szła przesyłka i wystawiłam neutrala a gościu mi negatyw-ale mnie zjeżył,odpowiedziałam mu-czekam na ripostę 😠



wiedzialam ze jeszcze pytanko aniolka pominelam tylko nie moglam sobie przypomniec jakie i musialam wrocic wstecz kilka stron 😉
jeszcze nie wystawilam nigdy negatywa, jesli ktos mnie wkurzy to daje neutrala i jade po nim w komentarzu - ludzie sa zlosliwi i nawet jesli zawala a Ty slucznie wystawisz negatywa to i tak dadza Ci to samo w rewanzu...niestety...narazie nie daje zadnego komentarza bo jakis chlop mi odpisal za ta babe ze postaraja sie mi wszystko opisac w mailu. zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz zegnam

nie pijcie za duzo nie pogubcie dzieci 😉


MY jutro na caly dzien do krk - mamy mnostwo rzeczy pozalatwiac, zobaczymy ile sie uda i czy mlody bedzie grzeczny. Jak krzeselko bedzie w dobrym stanie to je jutro kupimy i przywieziemy 🙂

Milej soboty wszystkim
papapa

ps. od poniedzialku w LIDLu tez masa promocji na art. dzieciece z okazji dnia dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Boże jaka biedna ta Nesia nie dość ze matce szkoda na pampersy i musi kupke robić na gazete, to jeszcze sama robi sobie mleczko, biedne dziecko 🤪 😜


a wiesz ile bedzie umiała zanim zacznie chodzić 😁 do laptopa się pcha, pilota od telewizora tuli, jak siedze pod blokoiem to na rece chce i gada do moich kolezanek- chce byc dorosła to ok- to niech zacznie od robienia mleka- przecież nie wymagam by mi kolacj robiła( z tym jeszcze poczekam) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Boże jaka biedna ta Nesia nie dość ze matce szkoda na pampersy i musi kupke robić na gazete, to jeszcze sama robi sobie mleczko, biedne dziecko 🤪 😜


a wiesz ile bedzie umiała zanim zacznie chodzić 😁 do laptopa się pcha, pilota od telewizora tuli, jak siedze pod blokoiem to na rece chce i gada do moich kolezanek- chce byc dorosła to ok- to niech zacznie od robienia mleka- przecież nie wymagam by mi kolacj robiła( z tym jeszcze poczekam) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo

ostatnia poszłam z forum i pierwsza dziś przychodze tzn ze ja nigdy nie śpie 😁

młoda od 6 daje popis, wczoraj aniołek a dziś masakra- dopiero padła a jest 8. czopek dostała, dziąśeł nie da dotykać i wrzask- bidulka 😞
a ja dziś ledwo żyje bo pół nocy miałam straszne bóle- znów mam hemoroidy, zastanawiam się tylko czy po ciązy czy tabletkach... no jest masakra- juz myslałam ze ok 2 zawioze niunie do mamy bo nie mialam sił nawet by wstac ale przeszło troszkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Basienko - ja tez mam problem z hemoroidami po porodzie Julki mi sie zrobił ale na szczęście nieduży i nie głęboko ( w zasadzie to juz na zew). Kupiłam niedługo przed zajciem w ciążę fajną rzecz na tego typu dolegliwości. Zaraz spróbuję Ci to znalezc na allegro i podesłać link.

U nas nocka fajna - młoda siedzi teraz w krzesełku i piszczy sobie - zaraz kładę ją spać a potem wyruszamy jak co tydzien do miasta na spacer i do knajpy na obiadek 🙂 a potem przychodzi do leny w odwiedziny chrzestny 😉

Zaraz bede bo młoda marudzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki - mam ważne pytanko : jak radzicie sobie z plamami po zupkach i deserkach ?? Macie jakis magiczny środek, który możecie polecic? Błagam, bo moja gwiazda juz niedługo nie bedzie miec ubranka bez plamy 🤢



na plamy próbowłam juz wszystkiego i nic nie działa wiec jedynym niezawodnym sposobem jest wyruszenie do szmateksu po bezplamkowe ciuszki a stare używam tylko do karmienia lub zaliczaja kosz. Mam czesc rzeczy co np tylko ma do wyjścia i za ciula zupki jej nie daje w nich ale juz mi i tak załatwiła kilka bobo frutem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Pinacolada dizękuje, zaraz polece do apteki moze bedą to miały a jak nie to jeszcze dziś zamawiam na allegro , u mnie już jest masakra- krwawienie non stop i ból...


w aptece napewno tego nie mają więc przepatrz oferty na allegro - gdzie taniej - i zamawiaj. Nie jest to w prawdzie przyjemne zwłaszcza w pierwszym momencie po aplikacji bo to jest zamarznięte na kość ale przez to zimno obkurczaja sie naczynia krwionośne, zmniejsza sie obrzek i nastepuje poprawa. Mozesz przed aplikacją nałożyć na ten sztyft troszkę kremu/maści na hemoroidy to wtedy bedziesz miała podwójne działanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
Pinacolada dizękuje, zaraz polece do apteki moze bedą to miały a jak nie to jeszcze dziś zamawiam na allegro , u mnie już jest masakra- krwawienie non stop i ból...


w aptece napewno tego nie mają więc przepatrz oferty na allegro - gdzie taniej - i zamawiaj. Nie jest to w prawdzie przyjemne zwłaszcza w pierwszym momencie po aplikacji bo to jest zamarznięte na kość ale przez to zimno obkurczaja sie naczynia krwionośne, zmniejsza sie obrzek i nastepuje poprawa. Mozesz przed aplikacją nałożyć na ten sztyft troszkę kremu/maści na hemoroidy to wtedy bedziesz miała podwójne działanie


dziękuję kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sobota i kolejny weekend we trojke 🙂

Basienko udala Ci sie Corcia!!!! pieknie sie usmiecha!!!!

Jonathan dzis pozwolil pospac swoim rodzica ....tzn. mamie zasnol jak zawsze o 20:30 poczym obudzil sie na jedzenie o 3:30 zjadl cycorki flaszke(110ml.)i spal do 7:30... co zarados w domu z tego powodu dlatego ze wszyscy wsalismy wypoczeci...
Teraz spi od godzinki. To tez jest zadkoscia poniewaz nie chce zbytnio spac w dzien. Wstanie zjemy i idzemy na spacerek do lasku i na plaze pochodzic po wodze.... bardzo Jonathana to interesuje....
Udanego dnia dla Was

A mam pytanie?
jak wklajec teraz zdjecia pod tekstem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...