Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorkiem...
Oj Kobietki ale naskrobałyście!
BAsiu oklask za wytrwałość dla ciebie:* przy J. Dasz radę! 😘
Dusia ja cię podziwiam jako mamę...naprawdę dwójka małych dzieci ze ty wydalasz przy nich...ja przy Kacperku mam dość a co dopiero Ty:* oklask:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
i jeszcze na dobranoc jeden kolazyk 😉



Ps. kręciłam Julce jeszcze teraz włosy na wałki 🤢 bo się chce jutro ładnie prezentować na rozdaniu świadectw 😉


Super!!!Oklask dla dziewczynek... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi 🙂
z rana się jeszcze nikt nie przywitał ale oklaski porozdawał 😜
puk puk - muszę odpukać bo dziś dziewczyny spały super 🙂 no i mama od 22 już też lulała
dziś jedziemy do teściów...nie chce mi się ale urodziny teściowej i imieniny teścia...więc może zajrzę jeszcio w ciągu dnia a jak nie to dopiero w niedzielę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
hi 🙂
z rana się jeszcze nikt nie przywitał ale oklaski porozdawał 😜
puk puk - muszę odpukać bo dziś dziewczyny spały super 🙂 no i mama od 22 już też lulała
dziś jedziemy do teściów...nie chce mi się ale urodziny teściowej i imieniny teścia...więc może zajrzę jeszcio w ciągu dnia a jak nie to dopiero w niedzielę 😘


Dusieńko do Ciebie się dopchałam-oklask bo jesteś piękną super mamą 🙂
Najlepsze życzonka dla teściów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Witam porannie!Jak sądzę ktoś robi psikusy z oklaskami-chyba karolinaka 🙂 😜obudziła się i już rozdaje oklaski a jeszcze się nie przywitała 😜
Znów nie zdążyłam 😞

ha 🙂 bo tak czytałam i powoli rozdawałam a potem Maja się obudziła nakrzyczała na mnie i nie miałam jak się przywitać 🙂 więc witam się teraz 🙂
mój kolosik waży 8kg 😁 Jagoda ślicznie Ksawciu się trzyma 🙂 (Maja też próbuje ale jak tylko podniesie dupcię to przód jej leci na ziemię :P Aniołku Małgosia świetne akrobacje wyprawia 🙂 Pinacolada i Agab to duży sukces tak wychować dzieci aby nie były zazdrosne o maleństwa gratuluję 🙂 a Ty Dusia jesteś super ze swoimi dziewczynkami też bym chciała takie dwie małe ślicznotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
My wyjeżdżamy na działeczkę na cały weekend więc Mnie nie będzie,mogłabym zabrać Playa ze sobą ale mój M by mnie przeklął i "zwolnił' 😜 😞 będę tęsknić 😞ale w niedzielę wieczorkiem się zamelduję na pewno 🙂

My też wyjeżdżamy na weekend i przez to właśnie uwielbiam te 3 dni uciekamy od zgiełku miasta i w ogóle wyobrażamy sobie że nie istnieją żadne problemy że jesteśmy tylko my... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
karolinaka ładny kolosik z Majuni prawie miesiąc młodsza od Małgoni a waży tyle co moja lalunia,co Ty jej dajesz do jedzenia:schabowego z ziemniakami 🤪 😜


hahahahaha 🙃 no nie 🙂 ja ją tylko piersią puki co karmię 🙂ale mam już obie ręce powytrącane chyba za słaba jestem na podnoszenie mojego "maleństwa" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...