Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
witam wszystkie 🙂

moj syn dzisiaj w troszke lepszym nastroju 😉
Mleka nie chcial, lekow nie bylam mu w stanie podac - zacisnal te swoje slodkie usteczka i NIE MA OPCJI zeby mu to wcisnac :/ Zamiast mleka dalam mu sinlac z deserkiem -jadl tylko mu sie uszy trzesly - ale najwazniejsze ze spal do 8mej a potem sie zdrzemnal na ok 40 min 🙂 🙂

Mlody dzis znalazl sobie zabawe - wrzucanie zabawek za łozko i chichranie sie jak mama to lowila po omacku 🙃
kochany babel dba zeby mamie przypadkiem sie nie nudziło 😉 a miałam ci mówić pisała mi Karinka że jej mała tez miała cole na 10^7 po leczeniu tez troszke zeszło.. i wyleczyli to dopiero szpitalnie. i kazała Cie pozdrowic i ucałowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
agab napisał(a):
Cześc mamusie!

Dziewczyny - śliczne zdjęcia! Te nasze dziecioki to jednak są the Best!!!

Nie wiem czemu, ale moja Lenusia ostatnio zrobiła się śpiochem 😮, całe noce znowu przesypia, a w dzień śpi 3-4 razy po 1,5-2-3h 😮 🤢. Nigdy wcześniej tak nie spała i trochę mnie to dziwi.
moja cały czas spi długo no czasem miała jakies akcje. Ale jak duzo spi w dzien to najwczesniej o 22 idzie spac na noc ale spi wtedy do 10 rano jak teraz juz 9.30 a ona nadal spi hehe..

Monis- a u nas leeejee e 😞


moja to samo! też zasypia teraz na noc dopiero po 21.00.
lepiej z rana jest troszke spokoju i mozna dluzej pospac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂 🙂 🙂
Ja już po egzaminach...zdstały jeszcze dwa ale teraz jakoś dam radę najgorsze za mną ...Kacperkowi chyba ząbki ida bo mamy jakąś masakrę od kilku dni nie jest sobą 😞 😠 co mnie już wnerwia ale wytrzymam to jakoś 😮
Moja szefowa nie odbiera nadal telefonów...do 30 mam umowę i nie wiem co dalej...piszę m@lie dzwonię, już nawet dzwoniłam do jej sklepów ale nic to nie dało, księgowa tez nie ma z nią kontaktu...zastanawiam się pomału z moim Tadkiem nad pozwem do sądu... w kilku sprawach a zwłaszcza o nieodprowadzanie składek za premię i przepracowane soboty!...muszę chyba do jakiegoś radcy prawnego iść.
Chyba że któraś z was była w takiej sytuacji???Pozdrawiamy was cioteczki i maleństwa:*:*:* 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂 🙂 🙂
Ja już po egzaminach...zdstały jeszcze dwa ale teraz jakoś dam radę najgorsze za mną ...Kacperkowi chyba ząbki ida bo mamy jakąś masakrę od kilku dni nie jest sobą 😞 😠 co mnie już wnerwia ale wytrzymam to jakoś 😮
Moja szefowa nie odbiera nadal telefonów...do 30 mam umowę i nie wiem co dalej...piszę m@lie dzwonię, już nawet dzwoniłam do jej sklepów ale nic to nie dało, księgowa tez nie ma z nią kontaktu...zastanawiam się pomału z moim Tadkiem nad pozwem do sądu... w kilku sprawach a zwłaszcza o nieodprowadzanie składek za premię i przepracowane soboty!...muszę chyba do jakiegoś radcy prawnego iść.
Chyba że któraś z was była w takiej sytuacji???Pozdrawiamy was cioteczki i maleństwa:*:*:* 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Ania idz do PIPu - panstwowa inspekcja pracy - oni bardzo chetnie pomoga, doradza i za darmo 😉
A co z wysypkami Kacperka, byliscie u tej lekarki [my dzis jedziemy 2 raz] ? pisalam maile do Ciebie 🙂
No Ksawciu tez nei jest soba od 2 tyg juz myslalam ze zwariuje ale odstawilismy leki i poki co jest troszke lepiej - przynajmniej nie drze sie caly czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
witam wszystkie 🙂

moj syn dzisiaj w troszke lepszym nastroju 😉
Mleka nie chcial, lekow nie bylam mu w stanie podac - zacisnal te swoje slodkie usteczka i NIE MA OPCJI zeby mu to wcisnac :/ Zamiast mleka dalam mu sinlac z deserkiem -jadl tylko mu sie uszy trzesly - ale najwazniejsze ze spal do 8mej a potem sie zdrzemnal na ok 40 min 🙂 🙂

Mlody dzis znalazl sobie zabawe - wrzucanie zabawek za łozko i chichranie sie jak mama to lowila po omacku 🙃
kochany babel dba zeby mamie przypadkiem sie nie nudziło 😉 a miałam ci mówić pisała mi Karinka że jej mała tez miała cole na 10^7 po leczeniu tez troszke zeszło.. i wyleczyli to dopiero szpitalnie. i kazała Cie pozdrowic i ucałowac 🙂


dziekuje bardzo, ale wez mnie nie strasz bo ja do zadnego szpitala nie pojde - mam taka traume jeszcze ze wolami mnie nie zaciagna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,
U nas dziś rocznicowo 😘 😘 😘 ale żadnych akcji nie będzie bo ja mam mega okres(całe szczęście).
Upał jak diabli ,nelka opaliła swoje blade policzki 😜 Olu dokładnie układ oczek i nosek ma po mnie i nic już więcej.
Justynka-Piotruś super wygląda z tą marchewką.
Nelkę trzeba ciągle pilnować bo tak się podnosi,że lada chwila usiądzie sama,leżąc na brzuszku podciąga dupsko.
Przytula się najczęściej po przebudzeniu jak ją wezmę oj to jest wtedy super miłe 🙂

Jagoda-moja spostrzeżenie patrząc na śliczne fotki-czemu ty w króciutkim rękawku a Ksawciu w bluzie i czapce?
Sylla-zmiana teraz danych nic nie da,gdyż oni mają twoje poprzednie dane w bazie więc zawsze je mogą wykorzystać,skoro wysyłasz zdjęcia to im wysyłasz a oni je umieszczają na nk.Więc je mają,zatem wykasowanie ich teraz nic nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud wszystkiego naj naj z okazji rocznicy ślubu 😘

moje młodsze dziecko śpi...zrobiła akcję że jest głodna - butla nie no to cyc, pociągnęła chwilę i wrzask...no to butla...zassała...odbiło jej się a po chwili wszystko zwymiotowała! nadal krzyk że jest głodna to jej jabłko dałam i spokój...teraz śpi a mama allegruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
Hello,
U nas dziś rocznicowo 😘 😘 😘 ale żadnych akcji nie będzie bo ja mam mega okres(całe szczęście).
Upał jak diabli ,nelka opaliła swoje blade policzki 😜 Olu dokładnie układ oczek i nosek ma po mnie i nic już więcej.
Justynka-Piotruś super wygląda z tą marchewką.
Nelkę trzeba ciągle pilnować bo tak się podnosi,że lada chwila usiądzie sama,leżąc na brzuszku podciąga dupsko.
Przytula się najczęściej po przebudzeniu jak ją wezmę oj to jest wtedy super miłe 🙂

Jagoda-moja spostrzeżenie patrząc na śliczne fotki-czemu ty w króciutkim rękawku a Ksawciu w bluzie i czapce?
Sylla-zmiana teraz danych nic nie da,gdyż oni mają twoje poprzednie dane w bazie więc zawsze je mogą wykorzystać,skoro wysyłasz zdjęcia to im wysyłasz a oni je umieszczają na nk.Więc je mają,zatem wykasowanie ich teraz nic nie zmieni.


JEZU JAK WY WSZYSTKO ZAUWAZYCIE I TRZA SIE TLUMACZYC ;p
proste - mamusia sie wyletnila a dziecko z kolei po wyjeciu z fotelika bylo cale mokre wiec zarzucilam mu kurtke bo cholernie wialo. A czapka dlatego ze letni kapelusz sobie zaslinil i troki byly mokre - wszystko jasne ?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miał być dzień z tatusiem a tatuś z dzieckiem śpi w najlepsze, chyba Piotrek też dziś będzie miał dzień spiocha bo spi od 9 do teraz (11.20) przespał nawet pore jedzenia. hmmmm pewnie to przez to ze znowu obudził się o 5, grrrrr Pinacolada oddawaj mi godziny snu, bo to pewnie przez Ciebie;p Boziu jak ja Wam zazdroszcze że Wasze dzieciaczki tak długo śpią, ja próbowałam wszystkiego, nawet później kładłam go spać i nic. Więc teraz wole żeby spał o 19 a ja mam chociaż czas dla siebie 😉 Szkoda tylko ze wyjść nie moge bo M pracuje wieczorami;/ Ide troche ogarnąć mieszkanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie chce zapeszac ale chyba wrocil moj synek! 🙂 - ładnie sie bawil, mamusia pranie, odkurzanie, krolika ugotowalam, na allegro zakupy zrobilam, kawka wypita a on teraz poszedl w druga juz dzis kime 🤪 🤪 🤪 cudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzis moja "gąsieniczka" zamiast pupy to podniosla cale nogi wyprostowane i stanelo na glowie 😁 🤪 a to dzisiejsze akrobacje 😉
[URL=http://img294.imageshack.us/i/kolaz2806brz.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7808/kolaz2806brz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Hello,
U nas dziś rocznicowo 😘 😘 😘 ale żadnych akcji nie będzie bo ja mam mega okres(całe szczęście).
Upał jak diabli ,nelka opaliła swoje blade policzki 😜 Olu dokładnie układ oczek i nosek ma po mnie i nic już więcej.
Justynka-Piotruś super wygląda z tą marchewką.
Nelkę trzeba ciągle pilnować bo tak się podnosi,że lada chwila usiądzie sama,leżąc na brzuszku podciąga dupsko.
Przytula się najczęściej po przebudzeniu jak ją wezmę oj to jest wtedy super miłe 🙂

Jagoda-moja spostrzeżenie patrząc na śliczne fotki-czemu ty w króciutkim rękawku a Ksawciu w bluzie i czapce?
Sylla-zmiana teraz danych nic nie da,gdyż oni mają twoje poprzednie dane w bazie więc zawsze je mogą wykorzystać,skoro wysyłasz zdjęcia to im wysyłasz a oni je umieszczają na nk.Więc je mają,zatem wykasowanie ich teraz nic nie zmieni.


JEZU JAK WY WSZYSTKO ZAUWAZYCIE I TRZA SIE TLUMACZYC ;p
proste - mamusia sie wyletnila a dziecko z kolei po wyjeciu z fotelika bylo cale mokre wiec zarzucilam mu kurtke bo cholernie wialo. A czapka dlatego ze letni kapelusz sobie zaslinil i troki byly mokre - wszystko jasne ?:P


yes yes yes 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja znajoma przyslala mi taka oto wiadomosc dot. NK:


Wiele osób o tym nie wie, ale samo usuniecie konta, nie zapewnia ochrony danych. Wszelkie informacje o nas zostają w bazie. Jak będziesz chciała usunąć konto musisz do nich napisać. Znalazłam na stronie gazety taką instrukcję:
Jak usunąć???

1. Profil -> Chce usunąć swoje dane osobowe -> Przejdź do
formularza kontaktowego.

2. Wpisujemy mniej więcej coś takiego:

Witam.

W dniu dzisiejszym skasowałem konto na Państwa portalu, ponieważ nie
zgadzam się z
zapisami nowego regulaminu.
W związku z tym proszę o skasowanie wszystkich danych związanych z moim
byłym kontem,
gdyż nie wyrażam zgody na ich przetwarzanie, wykorzystywanie oraz
magazynowanie.

Pozdrawiam.

3. Odbieramy 2 maile od nk - drugiego potwierdzamy i potem przychodzi
jeszcze trzeci z informacja kiedy usuną dane.

4. Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

my dzis juz po długim spacerku. Dotarłam w koncu do UM po zaświadczenie do głosowania 🙂 Zrobiłam ostatnie zakupy w aptece i teraz tylko pakowanie 🤢

Justynka - masz racje, to my zabrałysmy Wam godziny spania bo u nas wszystko wróciło do normy. Spałysmy dzis do 7:30 i potem znów do 9 🤪 I nie oddamy ich za zadne skarby. No chyba że hiszpanskie upały nam cos poprzestawiają 🤢

Jagoda - ten twój fotelik musi byc jakis super nieprzepuszczalny 🤢 skoro młody się w nim tak poci. Powiem Cio szczerze że moja jeszcze nigdy nie była mokra. Peg Perego ma taką tkaninę ConfortDry sie nazywa - nie jest zbyt przyjemna w dotyku (troche chropowata) ale bardzo skuteczna no ale nikt przeciez wózka nie bedzie wymieniał. Ale wiesz co, powinnas pamietac i zabierac ze soba drugi komplet ubranek i po prostu przed wyjsciem z auta szybciutko go przebrac. To takie moje spostrzzenie nie zebym sie mądrzyła- jak tak robiłam z Julką 😉

Karolinka - superaśne zdjęcie z Majeczką - obie wyglądacie prześlicznie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ania23 napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂 🙂 🙂
Ja już po egzaminach...zdstały jeszcze dwa ale teraz jakoś dam radę najgorsze za mną ...Kacperkowi chyba ząbki ida bo mamy jakąś masakrę od kilku dni nie jest sobą 😞 😠 co mnie już wnerwia ale wytrzymam to jakoś 😮
Moja szefowa nie odbiera nadal telefonów...do 30 mam umowę i nie wiem co dalej...piszę m@lie dzwonię, już nawet dzwoniłam do jej sklepów ale nic to nie dało, księgowa tez nie ma z nią kontaktu...zastanawiam się pomału z moim Tadkiem nad pozwem do sądu... w kilku sprawach a zwłaszcza o nieodprowadzanie składek za premię i przepracowane soboty!...muszę chyba do jakiegoś radcy prawnego iść.
Chyba że któraś z was była w takiej sytuacji???Pozdrawiamy was cioteczki i maleństwa:*:*:* 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Ania idz do PIPu - panstwowa inspekcja pracy - oni bardzo chetnie pomoga, doradza i za darmo 😉
A co z wysypkami Kacperka, byliscie u tej lekarki [my dzis jedziemy 2 raz] ? pisalam maile do Ciebie 🙂
No Ksawciu tez nei jest soba od 2 tyg juz myslalam ze zwariuje ale odstawilismy leki i poki co jest troszke lepiej - przynajmniej nie drze sie caly czas 😉


Tak Jagoda myśleliśmy i o PIPIE ale czekam na jej ruch jeśli mi nie da urlopu to idę do PIPU i tyle krótki temat...Nie mogę być stratna 🙂
A z wysypką u KAcperka odpukać buzia czyściutka 🙂 🙂 🙂kochana odpiszę...znajdę chwilkę i napiszę do Ciebie:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Hello

my dzis juz po długim spacerku. Dotarłam w koncu do UM po zaświadczenie do głosowania 🙂 Zrobiłam ostatnie zakupy w aptece i teraz tylko pakowanie 🤢

Justynka - masz racje, to my zabrałysmy Wam godziny spania bo u nas wszystko wróciło do normy. Spałysmy dzis do 7:30 i potem znów do 9 🤪 I nie oddamy ich za zadne skarby. No chyba że hiszpanskie upały nam cos poprzestawiają 🤢

Jagoda - ten twój fotelik musi byc jakis super nieprzepuszczalny 🤢 skoro młody się w nim tak poci. Powiem Cio szczerze że moja jeszcze nigdy nie była mokra. Peg Perego ma taką tkaninę ConfortDry sie nazywa - nie jest zbyt przyjemna w dotyku (troche chropowata) ale bardzo skuteczna no ale nikt przeciez wózka nie bedzie wymieniał. Ale wiesz co, powinnas pamietac i zabierac ze soba drugi komplet ubranek i po prostu przed wyjsciem z auta szybciutko go przebrac. To takie moje spostrzzenie nie zebym sie mądrzyła- jak tak robiłam z Julką 😉

Karolinka - superaśne zdjęcie z Majeczką - obie wyglądacie prześlicznie 🙂



NO FOTELIK jest mega nieprzepuszcalny i w aucie z mlodego sie leje. ZAWSZE Mam drugi komplet ubranek, NAWET NIEJEDEN mamusiu 😜 ale mi sie nie chcialo przebierac -myslalam ze w sloncu wyschnie ☺️
ALEZ sie dzis natlumacze... 😮 czuje sie jak na karnym jezyku... 😁 skarcona za czapke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
ania23 napisał(a):
Cześć Kobietki 🙂 🙂 🙂
Ja już po egzaminach...zdstały jeszcze dwa ale teraz jakoś dam radę najgorsze za mną ...Kacperkowi chyba ząbki ida bo mamy jakąś masakrę od kilku dni nie jest sobą 😞 😠 co mnie już wnerwia ale wytrzymam to jakoś 😮
Moja szefowa nie odbiera nadal telefonów...do 30 mam umowę i nie wiem co dalej...piszę m@lie dzwonię, już nawet dzwoniłam do jej sklepów ale nic to nie dało, księgowa tez nie ma z nią kontaktu...zastanawiam się pomału z moim Tadkiem nad pozwem do sądu... w kilku sprawach a zwłaszcza o nieodprowadzanie składek za premię i przepracowane soboty!...muszę chyba do jakiegoś radcy prawnego iść.
Chyba że któraś z was była w takiej sytuacji???Pozdrawiamy was cioteczki i maleństwa:*:*:* 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Ania idz do PIPu - panstwowa inspekcja pracy - oni bardzo chetnie pomoga, doradza i za darmo 😉
A co z wysypkami Kacperka, byliscie u tej lekarki [my dzis jedziemy 2 raz] ? pisalam maile do Ciebie 🙂
No Ksawciu tez nei jest soba od 2 tyg juz myslalam ze zwariuje ale odstawilismy leki i poki co jest troszke lepiej - przynajmniej nie drze sie caly czas 😉


Tak Jagoda myśleliśmy i o PIPIE ale czekam na jej ruch jeśli mi nie da urlopu to idę do PIPU i tyle krótki temat...Nie mogę być stratna 🙂
A z wysypką u KAcperka odpukać buzia czyściutka 🙂 🙂 🙂kochana odpiszę...znajdę chwilkę i napiszę do Ciebie:*:*


pip tylko moze doradzic-ale b fachowo co robic-u nas wszyscy non stop latali bo to obok pracy bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej ale numer. Miska wstala dzis wczesnie ale juz kolo 8 zaczela marudzic widze spiaca wiec zaraz po napisaniu posta jkaos mysle pojde Ja poloze i polozylam sie z nia, Nie wiem dokladnie ktora byla ale jakos chyba kolo wpol do 9 i obudzialysmy sie jakos po 12 pare minut 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 szok, zawsze jak Ona sie kladzie to ja cos do zrobienia mam albo jak zasne to na krtko bo cos mnie zaraz obudzi, telefon albo listonosz albo ktos tam a dzis nic, cisza i spanie, super, czuje sie jak mlody bog ... 😆
jak spojrzalam na zegarek to nie moglam uwierzyc swoim oczom. taka szczesliwa jestem
I wlasnie czytalam jak Wasze dzieciatka spia cale noce. Szczesciary 🙂
SYla a nelcia karmiona piersia z tego co pamietam i przesypia cala noc??
pisalas ze pada u Was, u nas upalow ciag dalszy, jest tak goraco ze nie wierze ze w anglii taka pogoda od jakiegos juz czasu, Ale supcio. Oby rak dalej. A ze u Was pada to moze i lepiej bo szkoda byloby Ci pogody szorujac lodowe 😉 a tak wiesz.. wysprzatacie odswierzycie i pogoda sie popawi i wtedy po ciezkiej pracy w ogordku, piweczko i relaksik... 🙂
Wiecie co ja z ta nk jestem taka wkurzona ze szok bo wczoraj zrobilam to co pisalas justynka, odznaczylam wszystkie zgody w zaawansowanych i potem trzeba bylo potwierdzic i konto usuniete ale u znajonych caly czas wudnieje tylko bez zdjecia, sa moje dane ilosc znajomych i takie tam, nie wejdziesz na konto w zaden sposob ale jakos jest jeszcze. napisalam do nich czy mozna cofnac to usuniecie i aktywowac je jeszcze raz i czekam na odpiowiedz i wtedy usune dane najpierw. moze to pomorze.
Kurde... Nie miala baba klopotu..... zalorzyla konto na nk ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Przyniosłam dzis do domu wosk, żeby się "zrobić" na wczasy i wyobraźcie sobie, ż udało mi się namówić Julkę na wosk PACH 🤪 Była bardzo dzielna. W prawdzie wiele tam nie miała ale juz sie przymierzała do pierwszego golenia . Pokazałam jej jak wygladaja pachy regularnie woskowane, wie jak wyglądają pachy regularnie golone i na decyzję nie musiałam długo czekać. Stwierdziła ze troche bolało ale dla efektu warto raz w miesiącu chwilkę pocierpieć.

ja zrobiłam nogi, bikini i paszki 😜 - moge jechac juz jutro 😉
ale fajnie 🙂 🙂 🙂 🙂 dzielna a tak to nie martwi Cie to że pomału staje sie dorosła kobieta 🙂


mnie nie, ale tausia i owszem 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...