Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
[URL=http://img716.imageshack.us/i/minkaa.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9443/minkaa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Juleczka jest prześliczna-te włosy 🤪 🤪 🤪i oczka cudne 😘 😘 😘
oklask za fotki 🙂
moniss no w końcu Cię ujrzałam 🙂


aniolku dzieki, wlosy fakt moja corka ma, teraz to juz mozna Jej warkocze plesc 🙂
choc troszke przetarly Jej sie z tylu, ale kto jest taki ciekawski to tak ma 😉 zarcik, ale w polowie tylk bo to faktycznie od krecenia glowka, bo w kazdej chwili moglo cos nowego wydarzyc sie po prawej a zaraz cos po lewej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):<

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Dzień doberek 🙂 Moniss cudo z Juleńki piękna czarnulka 🙂 no i oklask za to że się nareszcie wzięłaś za wklejenie zdjęć
Dusia i Pinacolada życzę powodzenia na dzisiaj 🙂


Karolinka dziekuje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuchy!

MONISS - jej, jaka Julcia kudłata! 🤪 Piękne z Was dziewczyny!

Jak się dopcham to zaraz rozdam oklaski: przede wszystkim dla Vanesi i zaległy dla Ksawcia 🙂.
DUSIA- nasze znowu nie obchodzą "mini" urodzin 🤢.

Ja już wyrychtowana do pracki, nawet makijaż zrobiony 🤪 (ze względu oczywiście na przyjazd dyrektora 😉 ).

Zaraz lecę, pa, pa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mile Panie. My dzis dluzej pospalusmy, ale tylko troszke dliuzej 🙂 Juz nadrobilam sobie bo wczoraj to juz ledwo na oczy widzialam i nie wiedzialam co i jak, ale jakos nawet wkleilam foty 🙂
Syla kochana nie martw sie, kurde tak to bywa cholera..wiem ze to malo pocieszajace ale tak jak pisala KArolina nic nie dzieje sie bez przyczyny, znaczy ze lepsze na Was gdziesik czeka i zaraz sie o tym dowiecie 🙂
Poza tym dobrze ze teraz wyszlo a nie jak juz wszytsko byscie zrobili to po pierwsze, zima nadeszla i klopty to po drugie a po trzecie z taka landlordka to szok, skoro ona tak to co to pozniej byloby. Glowa do gory, wszytsko sie ulozy 🙂
Basiawszystkiego naaaaajlepszego dla Vaneski i dla Ciebie.
pinacolada dziekuje za mile slowa 🙂 paczuszka dotaral ale jeszcze w Polsce jest 🙂 pisalam emaila do Ciebie jak juz doszla, nie dostalas? 🙂 mysle ze w przeciagu tyg, dwoch u mnie bedzie 🙂jeszcze raz dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Witam mile Panie. My dzis dluzej pospalusmy, ale tylko troszke dliuzej 🙂 Juz nadrobilam sobie bo wczoraj to juz ledwo na oczy widzialam i nie wiedzialam co i jak, ale jakos nawet wkleilam foty 🙂
Syla kochana nie martw sie, kurde tak to bywa cholera..wiem ze to malo pocieszajace ale tak jak pisala KArolina nic nie dzieje sie bez przyczyny, znaczy ze lepsze na Was gdziesik czeka i zaraz sie o tym dowiecie 🙂
Poza tym dobrze ze teraz wyszlo a nie jak juz wszytsko byscie zrobili to po pierwsze, zima nadeszla i klopty to po drugie a po trzecie z taka landlordka to szok, skoro ona tak to co to pozniej byloby. Glowa do gory, wszytsko sie ulozy 🙂
Basiawszystkiego naaaaajlepszego dla Vaneski i dla Ciebie.
pinacolada dziekuje za mile slowa 🙂 paczuszka dotaral ale jeszcze w Polsce jest 🙂 pisalam emaila do Ciebie jak juz doszla, nie dostalas? 🙂 mysle ze w przeciagu tyg, dwoch u mnie bedzie 🙂jeszcze raz dzieki


dostałam, dostałam. Ciekawa byłam czy juz jest u Ciebie w anglii bo nie pamietałam kiedy mama do Ciebie leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):<
Basiawszystkiego naaaaajlepszego dla Vaneski i dla Ciebie.
pinacolada dziekuje za mile slowa 🙂 paczuszka dotaral ale jeszcze w Polsce jest 🙂 pisalam emaila do Ciebie jak juz doszla, nie dostalas? 🙂 mysle ze w przeciagu tyg, dwoch u mnie bedzie 🙂jeszcze raz dzieki


dostałam, dostałam. Ciekawa byłam czy juz jest u Ciebie w anglii bo nie pamietałam kiedy mama do Ciebie leci 😉


ufff 😉
a tak powaznie to juz mialam ja miec dawno ale jakos cos sie to przeciazga ale mysle ze juz max 2 tyg i ujrze tego zajaca z pieknym spojrzeniem 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy Waszym dzieciom zdarz sie jak zasypiaja ze nozka np drzy tak szybko, tak jak mieien nieraz drga w ciele, wiecie o co mi chodzi? takmszybko.P owieka nieraz tak drga np. Moja corcia czasem a w sumie czesto, nie zawsze ale dosc czeto jka zasypia to znoka Jej drga tak szybko i lapie ja wtedy i delikatnie trzymam i sie supokaja jakby. Nie wiem czy to miesien po prostu przy zasypianiu po calym dniu machania nozkami a macha nimi non stop, biega caly dniami 🙂
Wiecie cos na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze mam jedno pytanko, sory za mecze 🙂
poniewaz moje dziecie konczy w piatek 5 mcy 🤪 pomyslalam ze moze kupie jakis deserek czy cos. Ale z tego co pmamieta najpierw daje sie soczek z jablka, po lyzeczce. Czy tak? jak to jest, prosze napiszcie, od czego zaczac. Nie daje Jej nic poza piersia jaknarazie. Dzieki z gory dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
i jeszcze mam jedno pytanko, sory za mecze 🙂
poniewaz moje dziecie konczy w piatek 5 mcy 🤪 pomyslalam ze moze kupie jakis deserek czy cos. Ale z tego co pmamieta najpierw daje sie soczek z jablka, po lyzeczce. Czy tak? jak to jest, prosze napiszcie, od czego zaczac. Nie daje Jej nic poza piersia jaknarazie. Dzieki z gory dziewczynki 🙂


niekoniecznie soczek. jak karmisz piersia to podobno niepotrzeba dopajac dziecka. daj jej po prostu jabłuszko przecierane - z gerbera np lub sama utrzyj na plastikowej tarce.

jesli chodzi o drganie nóżki to juz u ktorejs z dziewczyn to miało miejsce ale nie pamietam u której . U nas czegos takiego nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody cos nie mogl znowu zasnac..i nie chcial obiadku...wypil 30 mleka i zasnal.

MONIS - USTA USTA na vod - serial 🙃 akurat wczoraj 😉 siostrzyczka moze jeszcze nie teraz 😜

Przyszla paczka - ochraniacze super, posciel tez, wlasnie piore, moze wyschnie na wieczor 🙂
Ale jakie wieski pracują na tej poczcie to szok, dzis przylazl inny ale zadzwonil domofonem po czym wyszedl na pietro i za klamke i kuzwa szarpie...na wsi tak robia - wchodza bez pytania moze on nigdy w miescie nie byl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziołchy my już w domku 🙂 mąż jednak dal radę i poszedł z nami
Maja dzielna płakała tylko przy wkłuciu...waży 6920g - wszytsko w porządku pani doktor powiedziała, że laska na okładkę z niej 🤪
tylko Agata się rozpłakała że ona nie miała kłuj kłuj - pewnie jakby przyszło co do czego to skończyło by się na ryku 😉
wyciągnęliśmy spacerówkę i Maja jak na tronie - dziecko zadowolone 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu sto lat dla Nesi i dzielnej mamy - oklaska wcześniej już upolowałam 😉
Moniss - Julka cudna a te włoski 🙂 no i mama też niczego sobie - a tak narzekasz 😉 co za fotelik macie??bo my mamy maxi cosi ale chyba inny niż wasz
co do drgania nóżki to u Majki nic takiego nie zauważyłam
Agab dla Ciebie oklask poleci później bo ktoś mnie ubiegł - Lenka dostanie za utracony w tym miesiącu 31 😜 😎 😉
buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
mlody cos nie mogl znowu zasnac..i nie chcial obiadku...wypil 30 mleka i zasnal.

MONIS - USTA USTA na vod - serial 🙃 akurat wczoraj 😉 siostrzyczka moze jeszcze nie teraz 😜

Przyszla paczka - ochraniacze super, posciel tez, wlasnie piore, moze wyschnie na wieczor 🙂
Ale jakie wieski pracują na tej poczcie to szok, dzis przylazl inny ale zadzwonil domofonem po czym wyszedl na pietro i za klamke i kuzwa szarpie...na wsi tak robia - wchodza bez pytania moze on nigdy w miescie nie byl 🤢


oo to ja myśłałam że tylko u nas tacy są - zawsze wieszają się na domofonie, a jak jednemu zwróciłam uwagę to nawet nie umiał przepraszam powiedzieć tylko obrócił się na pięcie i poszedł...gbur jeden!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 🙂 🙂
Syla kobieto ciesz się że uciekliście w porę...baba jest prze h.j!!!
Ale wam zadroszczę tych wyjazdów na wakacje może i nam się kiedyś uda 🤪 Wyobraźcie sobie że moja szefowa nie odbierała prawie 2 tyg. ode mnie telefonu. Nie dzwoniła także do moich dziewczyn w sklepie( bo one tez chcą sie z nią skontaktować w sprawie urlopów) Dzwoiniła nawet do księgowej....która tez nie ma żadengo kontaktu z nią!!!!!!!!Dzis powinnam dostać świadectwo pracy bo skończyła mi się umowa!!!!!
Dzwonię do PIPu zobaczymy co powiedzą (o ile się dodzwonię do nich bo tam non-stop jest zajęte) Także jestem w czarnej dupie!!!!!Najgorsze jest to że ja nie wiem co robić?

Acha i prosimy was o głosy 🙂 🙂 🙂
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=51289
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=51290

dziękujemy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada dziekujemy. No nie nie dopajam niczym wiec kupie jakies jabluszka dobre i tarke bo nie mam platikowej i dam sprobowac Misce 🤪 🤪 🤪
a pozniej stopniowo najpierw deserki a pozniej obiadki czy nie ma znaczenia?
i po ilu dniach od jabluszka mzna dac kolejna rzecz? Na poczatek, tez chyba jakos lyzeczke a na drugi dzien dwie, na trzeci 3 .... tych nowosci?
dusia no maxi cosi cabriofix
http://www1.uk.shopping.com/xPO-Maxi-Cosi-Maxi-Cosi-Cabriofix-Car-Seat-In-Roasted-Brown
a Majeczce podobalo sie w sapcerowce? 🙂
One maja takie mile obicie, no nie? Ja kupilam brazowe bo mji sie w sumie najbardziej ten kolor podobalo a poza tym to wiesz........


    Dziewczyny lubią brąz,
    A słońce o tym wie,
    Że dziewczyny lubią brąz,
    I czule pieści je.

    🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...