Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
mam nadzieję że wszystkie obudzone wyspane i w dobrych nastrojach 🙂
[color=red][/color]

Dusia_P napisał(a):
karolinaka napisał(a):
ja nie dostałam żadnej wiadomości o tych oklaskach 😞 a też chciałam

pisałam na gg do Ciebie

Dusia nic do mnie nie doszło 😞
Monis ja znam i pamiętam Karolcię i niebieski koralik mama mi czytała a w zeszłym roku dostałam na imieniny te książkę 🙂
Agab wcale nie jesteś wyrodną matką to ja jestem obsesyjną co nie koniecznie musi oznaczać ok
Basia świetnie że ten dupek nie będzie anonimowy 🙂


fajnie...wczoraj pierwszy raz od dawna miałam z Małżem cudny wieczór a dziś od rana awantura...o piwo ale co tam... mam dość....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,

u mnie leje jak cholera od wczoraj 😞 zimno a my na sczepienie 😠

młoda rano walneła mega kupsko, załatwiła nawet body wiec jedyny sposób by ja doprowadzić do czystosci to rozciecie body 😜 dobrze ze mamy mega zapas bodziaków 😉
teraz leży i jojczy- te żeby mnie wykonczą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia- ja tez ide na wychowawczy bo nie dam młodej do zwykłego żłobka, niaia odpada bo jka mam pracować na nianke , dojazdy do pracy to mi zostanie 300 zł a dziecko bede widziec jak wstanie albo jak juz śpi wiec piernicze to. Nie wyobrażam sobie oddac Nesie w rece obcych ludzi a na rodzine nie mam co liczyc. Obie babcie pracuja, tatuś jest po wypadku i uczy sie płynnie chodzić a dziganie ruchliwej Nesi jest trudne. Mam siostre maturzystke ae porażka- jest nieodpowiedzialna...
a do obsesji to ja mam mega 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia mam podobne zdanie tylko ciągle słyszę wyrzuty że we wrześniu ostatnia wypłata a ja dziecku wózek za 1400zł kupuję nie ważne że my na niego 50zł musimy dać bo jeśli mama nam do niego dokłada to zamiast na niego powinna nam dać na rachunki (halo z jakiej niby racji) ale na piwo codziennie to mu nie szkoda kurwa mać i jak powiedziałam że jest alkoholikiem to mi awanturę kolejną robi że siedzę w domu zamiast iść do pracy nie no kurwa niech go szlag wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do obsesji na temat dziecka to ja mam to samo ale rozsądek to co innego bo tak jak pisze agab siedzieć w domu z dzieckiem i nie mieć za co ugotować zupy to gorszy problem, jak iść do pracy i o dziecku myśleć, a przecież zostawiamy je komuś komu zaufaliśmy. dla mnie jak już pisałam wielką uglę przynosi męża praca, tak więc małą będzie z niańką od6.30 do 11.30, a czasem w tygodniu teściowa ma 2 dni wolego więc wtedy ona. Agab tak jak piszesz ważne jest nasze nastawienia że nasz powrót do pracy to też korzyści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Karolcia weź powiedz swojemu M żeby sam został na kilka dni z Mają wtedy na pewno przestanie Ci mówić że siedzisz w domu!!!bo bycie z dzieckiem to praca 24h!
ja dziś dzień pakowania....trzymajcie kciuki 🙂


on twierdzi ze chetnie sie ze mna zamieni bo Maja nie jst absorbujaca wiec powinnam miec czas na wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katpio racja - tylko mi się nie opłaci wrócic do pracy bo z rodzina małej nie zostawie bo nie mam z kim a po opłaceniu niańki mniej mi zostanie niż na wychowawczym. Lepiej zostane z niunia z rok i wtedy ja dam do prywatnego żłobka bo juz na taki trzeba sie zapisac 🙂

zresztą robie tipsy i zawsze mam mozliwośc dorobienia sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Karolcia weź powiedz swojemu M żeby sam został na kilka dni z Mają wtedy na pewno przestanie Ci mówić że siedzisz w domu!!!bo bycie z dzieckiem to praca 24h!
ja dziś dzień pakowania....trzymajcie kciuki 🙂


on twierdzi ze chetnie sie ze mna zamieni bo Maja nie jst absorbujaca wiec powinnam miec czas na wszystko 🙂


Karolcia ojciec Vanesski tez tak kozaczył, co to jest wychowanie dziecka itp teraz ma weekendy z córką i po paru godzinach wymieka, przychodzi do mnie i pyta weźmiesz ja zanim mnie wykończy 😁 ona zawsze taka niedobra? czemu ona tak się kręci? jak mam jej zrobic mleko z nia na rekach? 🤪 😁

zawsze mu odpowiadam by sie nie poddawał to dojdzie do wprawy 😜 😉

teraz anie nie piśnie ze mam iśc do pracy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane!!!


Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Karolcia weź powiedz swojemu M żeby sam został na kilka dni z Mają wtedy na pewno przestanie Ci mówić że siedzisz w domu!!!bo bycie z dzieckiem to praca 24h!
ja dziś dzień pakowania....trzymajcie kciuki 🙂


a dokąd Ty się pakujesz-musiałam coś przeoczyć ☺️wakacje tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Karolcia weź powiedz swojemu M żeby sam został na kilka dni z Mają wtedy na pewno przestanie Ci mówić że siedzisz w domu!!!bo bycie z dzieckiem to praca 24h!
ja dziś dzień pakowania....trzymajcie kciuki 🙂


on twierdzi ze chetnie sie ze mna zamieni bo Maja nie jst absorbujaca wiec powinnam miec czas na wszystko 🙂


mój też chetnie się ze Mną zamieni-a zaraz potem pyta czy pójdę za Niego i będę np.beton wylewać?to mu mówię,że wracam ale do siebie do pracy i buzię zamyka-oczywiście średnio raz w tygodniu ten temat powraca bo kasy zaczyna brakować i jest napięta atmosfera ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Basia mam podobne zdanie tylko ciągle słyszę wyrzuty że we wrześniu ostatnia wypłata a ja dziecku wózek za 1400zł kupuję nie ważne że my na niego 50zł musimy dać bo jeśli mama nam do niego dokłada to zamiast na niego powinna nam dać na rachunki (halo z jakiej niby racji) ale na piwo codziennie to mu nie szkoda kurwa mać i jak powiedziałam że jest alkoholikiem to mi awanturę kolejną robi że siedzę w domu zamiast iść do pracy nie no kurwa niech go szlag wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Karolcia ojjj tez bym sie wkur...la. Jak na piwo nie szkoda a na wozek i owszem i jeszcze do pracy wygania.
Nie daj sie 😉
A niebieski koralik... kurde jaka to fajna bajka. Musze sobie zalaywoc taka kasetew jak sie da tzn teraz to juz CD 😉 i ksiazke tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
cześć kochane!
Karolcia weź powiedz swojemu M żeby sam został na kilka dni z Mają wtedy na pewno przestanie Ci mówić że siedzisz w domu!!!bo bycie z dzieckiem to praca 24h!
ja dziś dzień pakowania....trzymajcie kciuki 🙂


on twierdzi ze chetnie sie ze mna zamieni bo Maja nie jst absorbujaca wiec powinnam miec czas na wszystko 🙂


tak, to sie tak wydaje jak czasem sie poprzytula i zmieni pieluszke a jakby mial 24 na dobe sie zajac zmienilby zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Monis 🙂
nie zgubie nie zgubie :P
no fakt Maja nie jest placzaca i niedobra ale przeciez trzeba kazdemu dziecku uwage poswiecic ze niby co amm ja zostawic sama nie se lezy i patrzy w sufit ooooooo nie a od wozka niech sie odcycka nie wygra ze mna moge sie z nim klocic w nieskonczonosc w koncu nie bez powodu jestem skorpionem o! dupek o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...