Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadrobilam i ide spac!
Moje dziecko od 2dni nie chce spac po kapieli 🤢 i tam mnie meczy do 23 🤢 zeby jeszcze była greczna ale ona wrzeszczy 🤢

Dobrej nocki
Kinga spokojnego lotu
Aniolku gratulacje za zabka
JAgoda gratulje cioci 😉
a co do dziecka, ja bardzo chcialam ale jak narazie sie wstrzymam na conajmniej kilka lat 😉

Katpio glowa do gory 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Juz po 24 własnie zauważyłam że moje dziecko ma 6miesięcy i godzinę 😁 😁 😁 🤪

Duzymi napisane zeby kazda widziała 🙂 bo ja sie tez lubie chwalic a co 🙂


i słusznie,że się chwalisz-jest kim 😘
GRATULACJE DLA NELCI ZA PÓŁ ROCZKU 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamusie 🙂
gratulacje syla za pol roczku. Oklask jak sie dpocham 🙂)
pinacola milego lotu a fotki super 🙂
jagoda gratulacje nowego czlonka rodzinki 🙂
dla wszytskich mamus po oklasku do kogo sie dopcham i dla wszytskich buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
czesc Mamusie 🙂
gratulacje syla za pol roczku. Oklask jak sie dpocham 🙂)
pinacola milego lotu a fotki super 🙂
jagoda gratulacje nowego czlonka rodzinki 🙂
dla wszytskich mamus po oklasku do kogo sie dopcham i dla wszytskich buziaki 🙂


ja od wczoraj wam posyłam ale kiedy Sylę upoluję to trudno wyczuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Dzień dobry 🙂 pierwszy chyba raz nie jestem tu pierwsza 😁 Aniołku widzę że może z tym moim zębem to więcej strachu niż to warte 🙂

ja się bałam i to strasznie-ogólnie bałam się dentysty-ale od tamtego czasu wchodzę do niego z uśmiechem na ustach-może to zabrzmi nienormalnie ale uwielbiam chodzić do dentysty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Dzień dobry 🙂 pierwszy chyba raz nie jestem tu pierwsza 😁 Aniołku widzę że może z tym moim zębem to więcej strachu niż to warte 🙂

ja się bałam i to strasznie-ogólnie bałam się dentysty-ale od tamtego czasu wchodzę do niego z uśmiechem na ustach-może to zabrzmi nienormalnie ale uwielbiam chodzić do dentysty 🙃

no właśnie o to chodzi że ja generalnie dentysty się nie boję i tez uwielbiam chodzić krzywdy mi nigdy nie zrobił do tego ja raczej tylko kontroluję zęby ale ta ósemka jakoś mi tak babsko nagadało że się przestraszyłam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj Nesiula wymiotowała 4 razy ale wieczorkiem juz wróciła do formy i nawet ładnie zjadla i wykończyła moją mame 😉

dziś zjadła kaszke i zasneła.

Aniołku pytałas kiedyś o picie- moja od soboty tez wypija 500 ml 🤪 a najbardziej jej smakuje woda z sokiem malinowym babci 🙂 moja mama jest przepuścila malinki i zapasteryzowała, mamy niezly zapas na zime ale Nesiula juz pije 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie,

ja mam jakis spadek formy 😞 Maz mnie wczoraj wkurzyl, Mlody dzis swiruje od rana, nic nie chce jesc i drze paszcze na non stopie a ja nie wiem o co mu chodzi a ogolnie mam tez chandre dzis i ..ech...szkoda gadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
kreciłam dzis filmik podczas kapieli wieczornej (z mysla o Was) zeby Wam pokazac co moja mała krejzolka wyprawia. I mowie, nie wariuj bo sie utopisz i mama pojdzie do wiezienia ze dziecka nie dopilnowała. No i zakrztusiła sie !!! I musiałam rzucic na bok aparat io ratowac dziada 😠 Wszystko jest nakrecone ale chyba nie wstawie na YOUTUBE bo mi ja opieka społeczna zabierze 😉 😜


nie wystawiaj lepiej! Przecież KATPIO pracuje w opiece! 🤪 😁 😁 😁


nie pracuje w OPIECE 😠 tylko w ośrodku pomocy społecznej, a tak swoją drogą wim że tak ludzie mówią, ale my nie świadczymy opieki, opiekę świadczą domy pomocy społecznej, my udzielamy POMOCY, nie opukujemy się 😜
to takie moje zboczenie zawodowe i zawsze reaguje głupią miną jak ktoś mówi na naszą instytucje opieka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
kreciłam dzis filmik podczas kapieli wieczornej (z mysla o Was) zeby Wam pokazac co moja mała krejzolka wyprawia. I mowie, nie wariuj bo sie utopisz i mama pojdzie do wiezienia ze dziecka nie dopilnowała. No i zakrztusiła sie !!! I musiałam rzucic na bok aparat io ratowac dziada 😠 Wszystko jest nakrecone ale chyba nie wstawie na YOUTUBE bo mi ja opieka społeczna zabierze 😉 😜


nie wystawiaj lepiej! Przecież KATPIO pracuje w opiece! 🤪 😁 😁 😁


nie pracuje w OPIECE 😠 tylko w ośrodku pomocy społecznej, a tak swoją drogą wim że tak ludzie mówią, ale my nie świadczymy opieki, opiekę świadczą domy pomocy społecznej, my udzielamy POMOCY, nie opukujemy się 😜
to takie moje zboczenie zawodowe i zawsze reaguje głupią miną jak ktoś mówi na naszą instytucje opieka 😜


☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Mamusie,

ja mam jakis spadek formy 😞 Maz mnie wczoraj wkurzyl, Mlody dzis swiruje od rana, nic nie chce jesc i drze paszcze na non stopie a ja nie wiem o co mu chodzi a ogolnie mam tez chandre dzis i ..ech...szkoda gadac


moja też drze paszcze, raz ze szczęścia, raz ze złości.
Nauczyła się i bardzo jej się to spodobało - gorzej z nami, uszy nam pękają 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...