Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agab napisał(a):
Cześć dziewuszki!

My wróciliśmy z wojaży, byliśmy u rodziny S. na grilu, tylko lało jak z cebra 🤨.
Lenusia ostatnio jakoś źle znosi obcych 🤢, jak ktoś obcy zacznie do niej gadać to w ryk, i też widzę, że w obcm domu jej nie pasi.
Kurde, tak być nie może, chyba za żadko z nią gdzieś idziemy.
Muszę częściej chodzić po obcych budach 🤔.

PINACOLADA - SPEŁNIENIA MARZEŃ, SZCZĘŚCIA I......... DUŻO ORGAZMÓW!!!!!!!!!!!

JAGODA - zęby Kaskadera to dla mnie zagadka 🤢 🤪 🙃.


a co to takiego ??? 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny, ja juz naczytalam sie o dwoistosci zebow itd...kurwa jak sie trzese cala...jak nie urok to sraczka ja pierd... az poszlam zapalic ale to nic nie dalo. Bez sensu. poczekam az mu sie te zeby wybija do konca a w pon jedziemy po wypis z krakowa i do lekarki na omowienie wynikow badan to niech ona to zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - LENKA BOSKA 😉 [no no, tez Ci zaraz wstanie!]
AGAB - jak ich puszczam samych to sie boje tylko o to czy tatus go dobrze okryje, zapnie i osloni od wiatru 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dziewczyny, ja juz naczytalam sie o dwoistosci zebow itd...kurwa jak sie trzese cala...jak nie urok to sraczka ja pierd... az poszlam zapalic ale to nic nie dalo. Bez sensu. poczekam az mu sie te zeby wybija do konca a w pon jedziemy po wypis z krakowa i do lekarki na omowienie wynikow badan to niech ona to zobaczy.


nie świruj !!! Jaki masz na to wpływ?? Poza tym to mleczaki - wypadną !! Ja mam większy problem z zębami Lenki bo gorne jedynki wychodzą "zjedzone" - ona niemiłosiernie zgrzyta dolnymi o górne i nie wiem czy juz je tak starła czy takie brzydkie rosną 🤢 Zaraz Ci wkleje na "pocieszenie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nigdy u dzieciaczków nie widziałam takiego ząbka, na oko moje niedoświadczonej to są dwa ząbki, jeden przy drugim ale czy zrośnięte u dołu moze potwierdzić tylko Jagoda jak wymaca albo za niedługo kiedy wybiją sie bardziej. ja myślę że wybiły się dwa na raz. bo jak pisała Pani Kolada na jednego ząbka to za duży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a poza tym to łoczom nie wirze co wyprawiają wasze łobuzy, moje kochanie dopiero nauczyło się grzecznie siedzieć a wasze rodochy już na nóżki wstają, oj prześcigają się w umiejętnościach, chyba wiedzą że mamusie się na forum chwalą i chcą pokazać na co je stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podejrzewam że NIESTETY te ubytki będą jej czernieć i moje śliczności będzie do kilku lat swojego życia straszyć uśmiechem 😞 Jest mi przykro z tego powodu - nie mam pojęcia w czym tkwi przyczyna takiego stanu rzeczy 😞 One już wyszły takie 😞 Przecież nie mogła sobie ich zetrzec kiedy były jeszcze w dziąśle 😞 W pon idziemy do "mądrej" p.doktor to poproszę żeby mi poleciła dobrego stomatologa dziecięcego i pojadę z nią . Może można je jakoś uchronić przed ciemnieniem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA -myslisz ze w tym wieku stomatolog cos moze..? 🤢
ale jak znajdziesz kogos takiego to daj znac


myślę że może. Na pewno ma jakies swoje sposoby. A moja pani doktor na pewno mi kogos poleci wiec dam znac - zwlaszcza ze na 100% bedzie to ktos z Krakowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuzwa!!!!!!!!!!!!!!!! kupa jak starego hehehe
🤪

u nas nigdy takiej nie bylo - poza tym jak ona taka walcowa forme zachowala?! moj to ma rozmaz na calej pupie! 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!
Kingo kochana wszystkiego najlepszego w dniu imienin 😘 😘 😘

Jagódka faktycznie bardzo zagadkowe są zęby Ksawcia 🤔focie przecudne
Pinacolada Lenka jest niemożliwa w tym chodziku 😎moja już też tak się podpiera ale też przy okazji złości,że wyżej nie może 😉
p.s.przyznaj się,że to Twoja kupa 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj m jak zobaczyl kupe powiedzial: pinacolada sciemnia, sma pewnie zwalila kloca wsadzila do pampersa i sie chwali, powiedzial ze on teraz pojdzie i zaraz "Ksawciu" pobije "Lenke" w kupsztalu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...