Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ROZDALAM OKLASKI, DAWNO TEGO NIE ROBILAM 😉 I ZYCZE MILYCH SNOW WAM I WASZYM POCIECHĄ! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


aaa my w niedziele bylismy w zoo wrzuce wam kilka zdjęc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img829.imageshack.us/i/aparat1.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9248/aparat1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img710.imageshack.us/i/aparato.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6334/aparato.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img682.imageshack.us/i/dsc03157v.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1318/dsc03157v.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img841.imageshack.us/i/dsc03121n.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/1342/dsc03121n.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBEREK...


moje pytanie zostalo podwojnie zignorowane 🤢 no nic chyba sie nie dowiem od Was czy chodzicie na kontrole i czy macie uzupelnione ksiazeczki 😜

Syla - chodzilo mi o smyczki nie dla psa tylko takie dla nas 🙃 do kluczy itp. 😉
Zdjecia widzialam na nk - super wycieczka i zarabiste zyrafy! w krk nie ma zyraf a one sa takie piekne! no i Wy cudowni i jaka Nela zainteresowana 😉
Podoba mi sie tez bardzo Wasze zdj na nk z buziakiem - urocze! takie potargane przez wiatr i dynamiczne - rewelka! 😉

Milego dnia wszystkim papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha Syluś - uczulenie Mlodego ogolnei na bialko mleka krowiego 2 klasa [srednio] natomiast w szczegolowych badaniach klasa 3 na kazeine - bialko ktore jest w serach - tutaj zagrozenie jest duze no i stad taka a nie inna reakcja na danonka...
Poza tym zoltko, orzechy, gluten - klasa 0 wiec nie ma uczulenia, jedynie bialko jaja kurzego klasa 1 - jakas tam reakcja byla i tak bialko mozna dopiero w 2 roku zycia wiec sie tym nie przejmuje. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. SYLUŚ - ja tez codziennie rano odkurzam cale mieszkanie i ciagle mu przecieram lapki i też uwazam ze bród kontrolowany owszem ale KONTROLOWANY. A ostatnio jak Mlody mial siersc w oku to moi rodzice stwierdzili ze to pewnie rzesa - to nic ze siersc na 3 cm i jest biala i sztywna ale moi juz slepi sa no i przeciez ja zawsze przesadzam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂.

JAGÓDKA - już Ci odpowiadam, na szczepieniu byłam ostatnio jak miała skończone 6m. ważyła 7080 i lekarka stwierdziła, że mało 🤢 i kazała przyjść za miesiąc do kontroli wagi - ale jakoś tam nie doszłam 🤔, pójdę jak skończy równo 8.m i sprawdzę.
W książeczce nic nam niestety nie wpisują - oczywiście tylko wagę, wzrost, szczepienia.
Na następną kontrolę kazali mi przyjść w lutym 😮 😮 😮.
Dziś ważyłam Lenię na wadze łazienkowej i waży 7600 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
I jeszcze jedno - SYLA - pieknie i chudo wygladzasz 🤪 🙃


Super laska z niej!
Jagoda - bo ona jeszcze młoda siksa jest 🤪.
młodosc młodoscia ale to tylko do twarzy hehe 🤪 wciagłam brzuch do zdjecia 😁 normalnie wygladam jakbym byla w 19tygodni 🙂 🤪 hehe za duzo mam w udach wciskam spodnie na chama 🤢 i sie zatrzymuja na udach, uwaga rozmiar 40 🤢 🤢 więc mało mnie to cieszy 🤢

Co do ZOO dziewczyny jak dla mnie to tam był czysty madagaskar Pandy Lepardy Zyrafy Zebry Kangury Małpy Ary Lwy morskie, orzełek tez był 😉 były tez lemury 😉 to tee wyginam ciało śmiało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze była Czapla łabądź ale czarny, białe tez byłyy 😁 Kaczki bizoony i coś co nie wiem jak sie nazywa haha ale mój stwierdził że to wygląda jak pies 😁 a wyglada tak jakby miało pysk psa a reszta to taki królik chyba 🤪 Ogolnie podobało mi sie 🙂 bo nie widzialam nigdy takich zwierzat. Aaa i teee fajnee opingwinki były 🙂 a ponoc lepsze jest w Dublinie wiec musze koniecznie jechac zobaczyc 🙂 ponoc jest Lew 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello gwiazdy

Moja Lenka cos dzis maruda straszna. Własnie poszła spac juz 2 raz w dniu dzisiejszym 🤢 A niech śpi skoro chce - mam chwilke dla siebie bo postanowiłam dzis leniuhowac. Wieczorkiem ide do pracki to teraz poleniuchuję 😜 Obiad bedzie byle jaki 😉

Pogoda dzis beznadziejna - ni ma słoneczka i deszczyk kropi 😠

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagodka my tutaj mielismy kontrole w 4 i 6tyg zycia haha 😁 a potem niby przysyłaja cos do kontroli hmm Justyna miała w 7m zycia a ja nadal nie miaałam i nie dostalam zaproszenia wiec pewnie dostane jak mnie nie bedzie wiec twedy niech sie cmokna bo ja wszystko sprawdze w Polsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Hello gwiazdy

Moja Lenka cos dzis maruda straszna. Własnie poszła spac juz 2 raz w dniu dzisiejszym 🤢 A niech śpi skoro chce - mam chwilke dla siebie bo postanowiłam dzis leniuhowac. Wieczorkiem ide do pracki to teraz poleniuchuję 😜 Obiad bedzie byle jaki 😉

Pogoda dzis beznadziejna - ni ma słoneczka i deszczyk kropi 😠

Pozdrawiam
no to jak w koncu 😜:P:P:P 🙃 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Hello gwiazdy

Moja Lenka cos dzis maruda straszna. Własnie poszła spac juz 2 raz w dniu dzisiejszym 🤢 A niech śpi skoro chce - mam chwilke dla siebie bo postanowiłam dzis leniuhowac. Wieczorkiem ide do pracki to teraz poleniuchuję 😜 Obiad bedzie byle jaki 😉

Pogoda dzis beznadziejna - ni ma słoneczka i deszczyk kropi 😠

Pozdrawiam
no to jak w koncu 😜:P:P:P 🙃 😘


No tak własnie ze do 18 nic nie robię tylko leniuchuję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA, SYLA - dziekuje za odpowiedzi 🙂 w koncu ktos odpisal! no to widac chyba tylko w krk takie porzadne pielegniarki i lekarze 1 kontaktu...co 6 tyg nanoszenie na siatki centylowe, omawianie rozwoju psychoruchowego itd...u nas na tym zadupiu tylko czasem waza a o pomiar glowki, klaty musze prosic bo nie wpadly by na to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie 🙂
Dusia dzieki za odp. Mam nadzieje i zycze aby po antyb wszytsko wrocilo do normy i zeby juz bylo dobrze 🙂
Basia tez cos pisalas o lekarzu. mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok.
Pinacolada i agab ja tez , sczegolnie odkad ma zabki pilnuje jak daje cos co ma folie albo papierowejest bo nawet nie chce myslec coby moglo byc jakby wzielo i dostalo sie malenstwu kawal foli do gardla.
Jagodka masz w 100% racje. Po podzlodze po ktorej lataja psy, w zyciu nie pozwolilaby raczkowac dziecku ktore jeszcze wszytsko bierze do buzi, psy lataja p trawnikach na ktor sie pluje i na ktore psy "sraja"(przepraszam za slownictwo) i inne cuda na ziemi brudnej, a pozniej dziecko bierze do buzi takie raczki. Plus siersc, jak pisalas moze dostac sie do oczka, a niech dostanie sie do buzi i przyklei do gardelka?!masakra!!!
A apropo badan i kontroli to tu np jest tak ze po porodzie zaraz w pierwszych dniach do domu przychodzi polozna i pozniej w 8 tyg zycia dziecka jest kontrola plus szvczepienie pierwsze i pozniej tylko szcepienia w 12 tyg i pozniej jakos chyba w 16 a tak w miedzyczasie sama chodisz na wazenie tylko , podczas ktorego mzesz zapytac o cokolwike, cos co Cie martwi czy interesuje, Nie sprawdzaja natomiast nic podczas takiego wazenia oprocz wagi oczywiscie 🙂 No chyba ze powiesz ze cos Cie niepokoi to wtedy sprawdza albo wysla do lekarza.
pamietam jak moj syn byl malutki to chodzilismy co mc jakos chyba na kontrole i sprawdzala ciemiaczko, cz siada jak sie rozwija ogolnie , wazyla , merzyla, tu nie ma nic takiego.
Sylasuper fotki. gdzie to bylo??
Milego dnia mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przypomnialo mi sie jeszcze jak ogladalam taki program o bakteriach i innych, chodzac po domu w butach rowniez wnosimy 80% syfu z dworu na nasze podlogi i szczegolnie teraz kiedy nasze malenstwa raczkuja jest to b niebezpieczne.Nie musi sie nic stac ale moze. Niech akuart trafi na jakas parszywa bakterie, pozniej bole brzuszka i inne duzo powarzniejsze cholerstwa moga byc.
Wiec taki koc przy psie na pewno nie zaszkodzi.
Pamietaj tylko zeby nie polozyc tego koca pozniej strona ktora lerzal na podlodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesteśmy po usg brzuszka!

wstałam rano zadzwoniłam i uprzedziłam że przyjade z dzieciem małym i mam mięc zrobione usg na fundusz. o 9 się zjawiłam z Nesia oznajmiłam że mam dzieco do roku wiec wchodze bez kolejki, teraz a nie kurwa za miesiąc i ze jeśli ktoś coś ma przeciwko to mam to dostać na piśmie.
mówie Wam nerwe miałam piękna ja tam wparowałam , jedna pielęgniarka nawet próbowała ze mną negocjować - proponowała termin ok 10 września więc jej przypomniałam że ja tu nie przyszłam ustalac termin tylko na badanie i że mam w dupie ze mają 1 sprzęt. Patrzyli na mnie jak na debila ale cel osiągniety, młoda zbadana i to bez kolejki. I co można jednak szybko zrobić usg tylo wystarczy zachowywać sie jak warioatka i to tempa do której nic nie dociera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
dziś ciężka nocka młoda budziła się od 3 co pół godziny,w końcu postanowiła wstać o 5 i nie spała do 7.15 myślałam że wyjdę z siebie 😠 😠 😠jak już się przespała do 9 to jakiś diabeł w Nią wstąpił i marudziła na maksa aż do wyjścia na spacerek,zadzwoniłam po ratunek do mojej mamy i przyjechała,poszła właśnie z lalunią na spacer a ja zamierzam się zdrzemnąć choć troszkę bo nie wyrabiam,głowa mi pęka,mam jeszcze zawalone zatoki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu i jakie wyniki tego USG?????ale charakterna baba z Ciebie 😉

Syluś zdjęcia z ZOO super 🙂
Jagoda ja również odpowiadam 😜ja nie chodzę do kontroli co 6 tyg.sama muszę sobie pisać ile młoda waży-oni zapisują to sobie w kartotece a nie w książeczce zdrowia 🤢i nigdy nie mierzą,jutro wybieram się sama z ciekawości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...