Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JUSTYNKO! PIOTRUŚ SŁODZIAK! 🙂 🙂 pIEKNIE SOBIE RADZI! 🙂 widzisz, a tak sie martwilas! tak jak mowilam ta moja znajoma ma ole ktora jest od naszych dzieci 3 mies starsza i potrafi tylko siedziec jak ja posadzi 🙂 a Piotruś proszę jak szaleje! - NASZ TEZ UWIELBIA KOMÓRKI 🤪 🤪 mozecie go zachecic laptopem 😉 i tak samo jak wszystkie dzieci sprytny Piotruś sprawdza co chwile czy warto sie jeszcze meczyc czy moze dosiegnie lezac na brzuszku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki!

Lenka znowu w nocy zastrajkowała i o o 4.00 nie chciała już spać 😮.
Szczypała nas i skubała - a później zwaliła wielką kupę 🤢.

JUSTYNKA - Piterek sobie super radzi 🤪, jest boski! 😘

Chyba tylko moja gwiazda została tak w tyle 🤢.
Wyciągnęłam z tego tylko taki wniosek: To moje dziecko jest takie wyjątkowe 🤪, a nie Wasze! 😜 🙃 🙃 🙃.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie! Fakt jakość się poprawiła, ja miałam strasznie kiepska 😮
My dzis nocka straszna. Piotrus miał gorączkę, ponad 38, chyba jednak będziemy mieć ząbki, choć ich jeszcze nie widać i dziasełka opuchnięte też nie są 😮 ale od czego niby była ta tamperatura? Przez to pół nocy nie spałam bo marudził, kręcił się ehhhh nio nic trudno trzeba iść do pracy. Do później mamusie!
oOo to ciekawe czy Ci zaszczepi Piotrka, na marginesie złożyłas juz o medical card?

nie złozyłam bo mam za daleko;/ zreszta musze od nowa wypełniać wniosek a mi sie nie chce. I tak dostane tylko na GP i tak więc mam nadzieje ze nie bedzie potrzebna narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
witam! moje dzieciatko jest przeziebione, ma czerwone gardełko;/ na szczescie nic mu nie jest. Lekarka mi powiedziała ze to tez moze byc od zebów ale szczepienia nie było;/ Syla pyt o wzw i to w naszych szczepionkach tez jest wiec nie trzeba dodatkowo!


całuski dla Piterka na szybkie ozdrowienie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello

Nie było mnie cały dzien bo od rana miałam jakis h...owy nastroj i nie chciałam Was "zarazić". Wczoraj pokłociłam sie z Pablem o to zgniłe ptaszysko, które dzis o 7 rano zasypano wapnem palonym zgodnie ze wskazówkami lekarza weterynarii. Kratka wentylacyjna nadal zaklejona wiec w łazience sauna.

Młoda dzis była maruda - tzn boi sie raczkowac na panelach - jak konczu sie koc to siada i jojczy i za cholere nie chce dalej 🤢 Uciążliwe to jest ale co ja zachece i uda jej sie łapke położyc na panele to robi w tył zwrot i dupa blada 🤢

Na 18 pojechałam do pracy i wyszłam z gab o 22 - tak więc jestem lekko padnięta

W ciagu dnia byłam z młoda na spacerze i w parku spotkałam koleżankę z klasy z LO (mieszka w Wa-wie)i była z wózkiem a w środku córeczka z 2 stycznia 🤪 I okazało sie ze jeszcze jedna kolezanka tez z klasy ma córeczke z 3 stycznia - i planujemy sie spotkac w trójke tzn w szóstkę i pogadac troszke 🙂

To chyba tyle

całuje Was 😘 a szczególnie chore gardziołko Pitera 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ lASECZKI

Rzeczywiscie PUSTAWO tutaj, tez myslalam ze czeka mnei nadrabianie a tu kilka postow.
My mielismy dzis dzien swira, ale w koncu wszytsko sie udalo. Wrocilismy z calym zestawem nowych butelek, smoczkow i niekapkiem [zamowilam u babeczki na allegro - odebralam w krk - jedna butelka tansza o 10 pln niz w ENTLICZKU, a blisko 20 pln od cen w Olkuszu 😲 wiec zaoszczedzilismy ponad 60/120[olkusz] pln na samych butalkach...

Obejrzelismy sobie przy okazji foteliki i spacerowki i poprzymierzalismy mlodego i jestem juz pewna ze jeszcze dluuugo pojezdzi w swoim obecnym i foteliku [bo okazalo sie ze do 11 kg] i w wozku.
Pan nam doradzil tez zeby kupowac foteliki o jak najmniejszym zakresie kilogramowym wiec nasteny bedzie od 9/11 - 18kg - widzielismy ten maxi cosi tobi - piekny - ale cena tez pikna - 899 pln 🤢 polecal tez ROMER king cos tam. Ale nasze dziecko wpada w te foteliki i jakos dziwnie wyglada. powyginany. a co do pocenia - koles zapewnial ze w kazdym dziecko moze sie spocic bo tam jest styropian, plastik itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje w imieniu Piterka 😘 czuję sie okropnie ze nie zauważyłam że moje dziecko chore, ale nic na to nie wskazywało tylko ta dzisiejsza nocna gorączka, której pozniej nie było i wyskoczyła dopiero po wizycie u lekarza. Ehhh ale ze mnie matka. Mam nadzieje tylko ze mu nic nie będzie. Dziś jadł ślicznie więc chyba będzie oki i obedzie się bez antybiotyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha - KINGA - nie wiem jak Ty ale ja znam przyczyne swojego nastroju - nie wiem jak to mozliwe ale dostalam okres. po 2,5 tyg. ja sie chyba pochlastam!


u mnie nic na to nie wskazuje (oprócz h...ego nastroju oczywiscie), zwłaszcza ze ja jestem na tabl wiec to mało prawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...