Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no prosze jakie miłe kaloszowe ploteczki 🙂 ja tez musze kupić bo inaczej będę musiała siedzieć w domu a to nie wo moim stylu 😉

dziś za mną dłłuuuugi i męczący dzień. Najpier musiałam isć do szpitala po papieru do macierzyńskiego i do USC, no a potem do pracy na rozmowę z szefem 🥴 wzięłam ze soba małą bo z nia jakos tak zawsze milej i wszystkich bajeruje i szefa tez zbajerowała zwłaszcza że on ma roczne bliźniaki, więc i rozmowa nie była za ciężka 🙂 a do pracy wracam 25 października ale jeszcze nie wiadomo do jakiego zespołu ale to już mniej ważne 🙂
no a potem była zarejestrować swojego "dzidziusia" i w sumie też było miło i na szczęście nie natrafiłam na na jakąś wredną babę. No i teraz został mi po wszystkim w domu tylko akt urodzenia. Jurkowi chyba spodobało się imie jakie wybrałam.

A Wiktoria po raz kolejny zrobiła cos większego na nocnik i przynajmniej nie musiałam jej kąpać 😁 bo sobie nie wmasowała tej kupy w cały tyłek jak zwykle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co smutno mi się dziś zrobiło....
moja koleżanka z grupy z którą studiowałam dziś urodziła synka...i nie dowiedziałam się tego osobiscie od niej (sms) tylko od innej koleżanki na gg, smutno mi bo ja jak urodziłam Agate i Maję to wysłałam sms...mała rzecz a jednak mi smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aalicce dobrze że masz fajnego szefa 😁 a Wiktoria cudna dlatego wszystkich czaruje 😘
bedzie się nią opiekować ta Pani o której wcześniej pisałaś że przychodzi na godziny?
buźki dla Was 😘


tak, ta sama Pani 🙂 Wiktoria ją lubi, ona Wiktorię i jeszcze mi posprząta w domu jak jej Wiktoria pozwoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz byłam w łozku ale ni mogłam zasnac bo dzis popołudniu jak tatus wrócił z pracy i zajął sie szkodnikiem to odleciałam na godzinke 🙃

aalicee- całuski dla Ciebie i Wikusi 😘 😘 😘 I brawo za kupke do nocniczka 🙃 U nas jest na porzadku dziennym - super wygoda z tym jest . Bo jak sie uwali do pampersa to tylko prysznic ratuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Justynka powodzenia przy przeprowadzce i miłego pobytu w Polsce 🙂
Aniołku wspaniale że z Małgonią wszystko ok 🙂
Misiamamy Nadunia jest cudowna
Dusia Maja tak samo ale do tego ją imię zobowiązuje 😁 więc to oczywiste 🙂
Pinacolada mam wrażenie że Leneczka robi się coraz ładniejsza 🙂 te włoski dodają jej chyba uroku 🙂
Jagódka o Ksawciu to już nawet nie wiem co pisać 🙂 na niego brak słów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj jadę do pracy nie chce mi się ale muszę z tym fiutem porozmawiać na temat mojego "powrotu" wkleję Wam jeszcze moje fryzjerowe poprawki tylko nie zwracajcie uwagi na moją cerę po tym urlopie w Niemczech mam takie pryszcze że czuję się jakbym miała znowu 16 lat... zawsze tak mam jak stamtąd wracamy... no i samo zdjęcie tez nie jest najlepsze bo Małż je robił ale dzisiaj zrobię sama to może potem będzie bardziej oddające to jak wyglądam 🙂... a no i powiem Wam pierwszy raz w życiu mam tak krótkie włosy zawsze miałam długie wczoraj prawie płakałam przy obcinaniu :P a z drugiej strony czułam się trochę jak w tej reklamie co kiedyś z kawą u fryca była żeby ciąć dalej z każdym nowym łykiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
ja dzisiaj jadę do pracy nie chce mi się ale muszę z tym fiutem porozmawiać na temat mojego "powrotu" wkleję Wam jeszcze moje fryzjerowe poprawki tylko nie zwracajcie uwagi na moją cerę po tym urlopie w Niemczech mam takie pryszcze że czuję się jakbym miała znowu 16 lat... zawsze tak mam jak stamtąd wracamy... no i samo zdjęcie tez nie jest najlepsze bo Małż je robił ale dzisiaj zrobię sama to może potem będzie bardziej oddające to jak wyglądam 🙂... a no i powiem Wam pierwszy raz w życiu mam tak krótkie włosy zawsze miałam długie wczoraj prawie płakałam przy obcinaniu :P a z drugiej strony czułam się trochę jak w tej reklamie co kiedyś z kawą u fryca była żeby ciąć dalej z każdym nowym łykiem 😁


bozie jaka laska 🤪 🙃fryzurka śliczna 🙂gdzie te pryszcze kochana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪Hello

Mój mały skarbek poszedł spac, ja nastawiłam pieczen, obrałam ziemniaczki, przygotowałam ubranko na zimny spaerek ( w koncu nie pada) i jestem 🙂

Karolinka - niezła z Ciebie laska 🤪 Nie szkoda Ci było długich włosów?? Ja uwazam ze przy dziecku nie ma jak długie zeby zwiazac kiedy przeszkadzają dlatego nie scinam choc czasami kusi zeby cos zmienic.
Co do urody naszej laleczki to tez codziennie z męzem dochodzimy do takich wniosków. Z dnia na dzien pieron jest ładniejszy, czupryna coraz bujniejsza i oczka coraz bardziej niebieskie 🤪 Ja mówiłam że ona sie urodziła jak brzydkie kaczątko ale jeszcze z niej kiedys niezły łabądek wyrośnie ale nie sądziłam ze to tak szybko nastąpi 😁

Aniołku - przypomniałaś mi o kropelkach - miałam zakrapiac codziennie rano ale ze to w pojedynke nie do wykonania to juz chyba ze 3-4 dni tego nie robie 🤢 Ale oczka ładne nie od kropelków 🙂 tylko od genów 😜

Czekam az Julka wroci ze szkoły - dzis powinna byc ok 11 bo szli do koscioła i potem do domu i wyruszam z młoda na spacer- jeszcze nie wiem dokąd ale musze gdzies wyjsc zeby nie ocipiec 🙃 Musze jej kupic skarpetki z ABS-em bo się ślizga w normalnych - zreszta z wiekszosci juz powyrastała 😲

Dobra, lece zrobic make up bo szkodnik pewnie za 30 min sie obudzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
jadłam jogurt i mi młoda pchneła łłyżecze i uszkodziłam podniebienie, ból ja cholera wiec noc miałam z głowy 😞
Nesiula zasneła o 19.00 , jadła w nocy o 23, 3 i o 6 ale pospała do 8.15 🙂 o 9.30 zasneła i śpi dalej wiec pewnie za cholere nie zaśnie popołudniu 🤢 to nic biore ja na zaupy bo dalej leje ale chociaż chwile wyjde się z nią z domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki

ja na sekunde,
zaraz bede miala goscia 🙂
Mlody od rana probuje zreszta skutecznie wyprowadzac mnie z rownowagi. doszlam dzis do wniosku ze mlody jest rozpuszczony i trzeba mu przypomniec kto tu rzadzi.
Taki zlosnik jest ze hej. dzis jak zaczal piszczec bo nie pozwolilam mu wejsc do lazienki to juz oczy mi wyszly oz robit, maly terrorysta, a jak go wsadzilam na chwile do lozeczka zeby wymyc zeby i sie ubrac to darl sie tak ze go pewnie w krakowie slyszeli 😠 no i oczywiscie sniadania mi nie zpowoli zjesc bo nuda w krzeselku i on przeciez nie jest glodny wiec krzykiem wymusze zebym go wypuscila i latam z kanapka w buzi po mieszkaniu a panicz raczkuje i wtyka paluchy do gniazdek lub do szaf...
A jaka awantura wczoraj byla jak go grubiej ubralismy! wygibasy, piski, kocie grzbiety itd. bo sie odzwyczail od grubszych ubrac skubaniec...

I tu mam pytanie - czy wasze dzieci zostaja w tzw. bezpiecznej przestrzeni [lozeczko, koljec itp.] na jakis czas i potrafia sie zajac soba i Wam cos pozwalaja zrobic..??? czy robicie tylko jak spia????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej kobitki

ja na sekunde,
zaraz bede miala goscia 🙂
Mlody od rana probuje zreszta skutecznie wyprowadzac mnie z rownowagi. doszlam dzis do wniosku ze mlody jest rozpuszczony i trzeba mu przypomniec kto tu rzadzi.
Taki zlosnik jest ze hej. dzis jak zaczal piszczec bo nie pozwolilam mu wejsc do lazienki to juz oczy mi wyszly oz robit, maly terrorysta, a jak go wsadzilam na chwile do lozeczka zeby wymyc zeby i sie ubrac to darl sie tak ze go pewnie w krakowie slyszeli 😠 no i oczywiscie sniadania mi nie zpowoli zjesc bo nuda w krzeselku i on przeciez nie jest glodny wiec krzykiem wymusze zebym go wypuscila i latam z kanapka w buzi po mieszkaniu a panicz raczkuje i wtyka paluchy do gniazdek lub do szaf...
A jaka awantura wczoraj byla jak go grubiej ubralismy! wygibasy, piski, kocie grzbiety itd. bo sie odzwyczail od grubszych ubrac skubaniec...

I tu mam pytanie - czy wasze dzieci zostaja w tzw. bezpiecznej przestrzeni [lozeczko, koljec itp.] na jakis czas i potrafia sie zajac soba i Wam cos pozwalaja zrobic..??? czy robicie tylko jak spia????


Vanessa jest taka sam 🤪 tylo u mnie jeszcze rączi dochodzą, w łóżeczu jej nie zostawie bo musze dac jej zabawki a ona za chwile wstaje i potyka się o nie i upada i wrzask. Łóżeczko służy jej tylo do chodzenia na około. na podłoge jaj ja położe to wrzask bo ona nie chce raczowac tylo wstaje...

dzis moja sioestra próbowała ja wziaść i bez szans tak wrzeszczy, jak nie śpi to wisi na mnie a jak jej znikne to wrzask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej kobitki

ja na sekunde,
zaraz bede miala goscia 🙂
Mlody od rana probuje zreszta skutecznie wyprowadzac mnie z rownowagi. doszlam dzis do wniosku ze mlody jest rozpuszczony i trzeba mu przypomniec kto tu rzadzi.
Taki zlosnik jest ze hej. dzis jak zaczal piszczec bo nie pozwolilam mu wejsc do lazienki to juz oczy mi wyszly oz robit, maly terrorysta, a jak go wsadzilam na chwile do lozeczka zeby wymyc zeby i sie ubrac to darl sie tak ze go pewnie w krakowie slyszeli 😠 no i oczywiscie sniadania mi nie zpowoli zjesc bo nuda w krzeselku i on przeciez nie jest glodny wiec krzykiem wymusze zebym go wypuscila i latam z kanapka w buzi po mieszkaniu a panicz raczkuje i wtyka paluchy do gniazdek lub do szaf...
A jaka awantura wczoraj byla jak go grubiej ubralismy! wygibasy, piski, kocie grzbiety itd. bo sie odzwyczail od grubszych ubrac skubaniec...

I tu mam pytanie - czy wasze dzieci zostaja w tzw. bezpiecznej przestrzeni [lozeczko, koljec itp.] na jakis czas i potrafia sie zajac soba i Wam cos pozwalaja zrobic..??? czy robicie tylko jak spia????


pozwalaja, pozwalaja 🙂
Tresurę czas zacząć - trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie,

pinacolada mamy pazdziernik mamy tylko za miesiac 😉) a powaznie to tylko pytalam bo pisalyscie o stopniach a nie ze pada, ze tylko 10 czy cos i dlatego 🙂

Od kilku dni akurat mamy piekna pogode odpukac ( pewnie nie ma dlugo ale jak narazie slonce, wczoraj sie opalalam w ogrodku 🙂 )

Karolinka Majulka sliczniutka, fryzura swietnamnie kusi zeby sciac ale tak dfo lopatek chyba najkrocej zetne.
Przeprosili Cie po tym zdarzeniu z kradzieza??

jagoda Ksawciu to juz duuzy chlopak 🙂

pinacolada Lena cudo, jak Ona urosla 🙂

dusia Majulka slodziutka w tym kapturku 🙂

My dzis konczymy 7 mc. Wow jak ten czas leci.

Buziaki dla wszystkich malenstw 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha nasz juz od ok tygodnia nie budzi sie w nocy na karmienie ale w zwiazku z tym je ok 7mej i potem dopiero obiad - dzis probowalam kilku rzeczy i dopiero pol godziny temu zjadl kilka lyzeczek tej kaszki pszennej ze sliwka o ktorej pisala Pinacolada

a co do grzechotki - KINGA- widzisz u Ciebie to jest indianskie hendmejd a u mnie pelen polski folklor wyrob regionalny 🙃

No i sie zaczelo mowie tysiac razy nunu nie wolno a on mi szarpie kable i zastawilam sie stolem to sobie odsunal i dalej, jak mu łapki odsuwam to grymas i pisk 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam!

Lenusi dziś pięknie pospała do 9.20 i teraz znowu hajka 🙂.

Pogoda do d...

Jagódka - nasza też piszczy jak ją włożę do łóżeczka czy krzesełka 🙂, czasami się chwilę zabawi, a jak nie ma dziewczę nastroju to drze papę - ale innego wyjścia nie ma, bo czasem muszę iść na kibelek czy coś zrobić w domu. lena się jeszcze sama nie przemieszcza to może też narazie mamy łatwiej.
Często zatem mamy problem z usypianiem - momentami zachowuje się jak histeryczka 🤔.

Karola - ślicznie wyglądasz!
Pinacolada - Lenusia rzeczywiście - pięknieje Wam z dnia na dzień! Aniołeczek 😘.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mlody zasnal mam chwile 🙂

AGAB - to u nas jest to samo...z zasypianiem tez cyrki odstawia ostatnio 🤢 moj sie uspokaja jak go wypuszcze na wolnosc tylko wtedy musze co chwile patrzec co robi no i ja - wiadomo - szybciej sie przemieszczam a on lazi za mna i mamamama 😮 a w lozeczku chocby mial sterte zabawek to i tak stoi w rogu patrzy za mna po mieszkaniu i ryczy 🤢 a co dziwne - jak jest tatuś to mlody potrafi sie sam bawic bardzo dlugo 🤢

Karola - przepraszam ze nie napisalam maila zywcem nie mam kiedy a jak juz wieczorem klapne na spokojnie to kompa bierze maz...
postaram sie dzisiaj 😘 sliczni 😘 wygladasz, ja tez sie szykuje do wielkiej fryzurowej rewolucji 😉

MONISS- buziakow moc dla Julci z okazji rozpoczetego 8 mies! 🙂

U nas przestalo lac wiec mam nadzieje ze wytargam lobuza na spacer bo nie byl juz kilka dni. ciagle tylko na zakupy z nami jezdzi ☺️
Ja wczoraj wozek przygotowalam na wersje jesienna tj. zalozylam kocyk i takie cuś na nogi co sie zapina do wozka.
CZY KTORAŚ JESZCZE UZYWA SPACEROWY 3W1? czy wszystkie juz macie parasolki 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...