Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A tu MY jesiennie:

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2127&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2128&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2129&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2130&Itemid=33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie

mycloud - ślicznie wygladasz! 🤪 a te zdj w profilu to masz chyba nieaktualne bo bym nie sadzila ze to ta sama osoba:P


julia - do łóżka! odpoczywaj! przestraszylas mnie! mam nadzieje ze Ci juz przeszlo.. jesienne przytulaski dla Ciebie i Jonathana :*


My wrocilismy z Kalwarii - kolejny etap za nami - zamowilismy naroznik do duzego pokoju i kanape do pokoju Synka 🙂

Jutro wchodzi ekipa - jedziemy ustalic harmonogram prac i potem pedem do lekarza na spotkanie z synkiem 🙂


A teraz bedziemy z mezem odpoczywac przy fimie - narzeczony mimo woli.

milego wieczoru papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie kochane
potem wam opisze weekend jak dojde troche do siebie i przestanie mnie boleć brzuch bo od wczoraj to strasznie mnie boli na dole za dużo chodziłam oj za dużo schodów w góre i w dół i tak chyba 10000000000000 razy. we wtorek do lekarza ide i musze jej powiedziec że mnie boli i sie martwie Jagódka a czy ty nie masz lekarza 20.10 ?????? tak mi sie wydawało a 20 jest we wtorek 🙂
Syla wszystkiego najlepszego wiele milości i cierpliwości dla was obojga życze wam żebyście nigdy nie zapomnieli jak ważni dla siebie jesteście! witamy w gronie mężatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie,
weekend ma się ku końcowi, szkoda... (był mega zakupowy, jak ja to lubię 😆

Teraz odpoczywam, bo brzusio dokazuje, pręży się niemiłosiernie, aż mi się raz w głowie zakręciło 😲
Ale mężuś mnie położył, opatulił kocykiem i teraz baki zbijam 🙂

W piątek byłam na kontroli, wyniki mam dobre, macica i łożysko okej, płeć Helenki potwierdzona 🙂 Moja księżniczka tak urosła przez ostatni miesiąc, że wg USG jest większa niż powinna ( o tydzień do przodu ).
No a mamusia przytyła już 10kg, ostatnio przybieram kilogram tygodniowo, straszne 🤪 A na słodkie to tak ciągnie że szkoda gadać, zresztą same wiecie... sobie można odmówić, ale dziecku? 😉

Mycloud ślicznie wyglądasz, widać ciąża Ci pięknie służy 🙂

Julia a Ty odpoczywaj ile się tylko da, aż tyłek będzie bolał od leżenia 🙂 Nic tak dobrze nie pomaga jak solidny odpoczynek

Ktoś_wyjątkowy jeśli miałabym wybrać któryś z tych Twoich wózeczków, to zdecydowanie ten z pompowanymi kołami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziula napisał:
witam 😉 ale pusto dziś 😉
który wózek jest lepszy jak myślicie ?
http://www.allegro.pl/item778373514_spacerowka_wozek_wozki_trafic_kolory.html

czy

http://www.allegro.pl/item773682028_nowe_wozki_vajper_wielofunkcyjne_super_gratisy.html


Z tych dwóch wybrałabym tarfica... ale... nie zastanawiałaś się and wózkiem z przednimi skrętnymi kołąmi z możliwością zablokowania? Prowadziłam oba i myślę, że to duże ułatwienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał:
A tu MY jesiennie:

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2127&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2128&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2129&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2130&Itemid=33


Ładna jesienna mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki.

Ja już wykapana bo strasznie męczące miałam dzisiejszy i wczorajszy dzień. Wczoraj praca, obiad i zakupy w Krakowie - na szczęście udało mi się kupić super kozaczki. Ach , jaka jestem z nich zadowolona - dzis cały dzień w nich biegałam i czułam się jak w pantofelkach.
Dziś też zakupy w Krakowie. najpierw wizyta w sklepie "wózkowym" żeby dowiedzieć się jaki jest czas oczekiwania na pojazd Lenki, potem galeria krakowska i pare pierdółek ( w tym cieplusia czapusia dla Leny) a potem obiad ze znajomymi i powrót do domciu.

Jutro odbieram wyniki krzywej cukrowej i reszty - zobaczymy - a w czwartek wizyta i upragnione L4

Mycloud - świetne zdjęcia
misiamamy, gunia i julia - marsz do łóżka (zaraz do Was dołączę 😉 )
Jagoda - powodzenia przy ustalaniu porządku prac - trzymam kciuki aby tym razem juz nic nie wyskoczyło

Pozdrowienia ode mnie i od mojej Julki, która siedzi obok mnie i zerka niby na Taniec z gwiazdami a jednak na monitor 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE MAMUSIE ZASIADAJA DO KOMPOW PO MĘCZĄCYCH RODZINNO-ZAKUPOWYCH WEEKENDACH HEHE:laugh:

misiamamy - moj gin przyjmuje pon i czw - dawniej chodzilismy w czwartki ale teraz w czw mamy szkole rodzenia wiec jedziemy jutro do gina.

Pinacolada - nie dziekuje na szczescie, jutro dam znac co i jak 🙂



Co do badan - zrobilam sobie sama dla siebie bo mi ostatnio nie zlecil i wyobrazcie sobie ze dostalam z laboratorium karteczke - brak wyniku - skrzep ... 😠
To moglo sie zdarzyc tylko w Olkuszu - tak podobno szpital pisze na wynikach jak cos wykombinuja z kriwa - cos im nie wyjdzi albo ja zgubia czy cos..i tym sposobem zaplacilam i nie mam wynikow morfologii a jutro wizyta u gina...grrrr

AA i wiecie co - coraz mocniej czuje bliskosc - taka fizyczna z naszym synkiem - maleństwo dzis np. praktycznie nic nie spalo w dzien - kopie tak mocno i jest tak blisko tuz pod skorą 🙂 🙂 i wyczynia takie sztuki ze szok! bawi sie z nami, przebiera nozkami - czuje te malenkie kosteczki pod palcami jak mi jezdzi stopką po mojej ręcę 🙂 cos niesamowitego 🙂 🙂
Czuję mocno, że nasz bąbelek jest już taki duży i silny! 🙂


Usciski dobranocne dla wszystkich stycznioweczek!!!
papa











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂

dzis tak sobie uświadomiłam jak bardzo sie zmieniłam- do tej pory jak widzialam szwy, rany, krew i kroplówkę to mdlałam. A teraz nic mi sie nie dzieje i dziś pani pielęgniarka uczyła mnie robić zaszczyki w brzuch 🙂pacjent był zadowolony:laugh:
a ja nawet juz mniej się boje porodu:laugh:
strach pewnie przyjdzie za kilka dni 🙂

ja też mam wizytę 20.10 🙂

a jutro chyba wypuszczą Tate Vanesski ze szpitala i chyba od wtorku bede przez kilka dni u jego rodziców, odpoczne i nadrobie ten stracony czas 🙂

uciekam do spania 🙂 słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC MAMUSIE...

WLASNIE NAPISALAM DO WAS MEGA DLUGA WIADOMOSC I MI SIE SKASOWALA 😠 😠 😠 😠
A CHCIALAM SIE POŻALIC - SIEDZE I RYCZE - TO JAK MNIE POTRAKTOWALI TU W OŚRODKU ZDROWIA W TEJ PIPIDÓWIE TO SIE NADAJE DO GAZET...zaraz wam to jeszcze raz napisze.. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt, ze pobieranie krwi niby od 7:00 ale rejestracja od 7.30 a tutaj ani tu ani tu nikogo...
Sa numerki do wziecia no to wzielam - numer 2.
Czekam czekam..nic, no to poszlam do piekarni..
Wracam - cala poczekalnia ludzi.
Wychodzi pielegniara i krzyczy " NUMER 1"
nie ma. No to ja mowie "JA MAM NUMER 2" i jej pokazuje.
Na to ona "NO TO WIDZE ZE NIE MA CHETNYCH" i w tym momencie skoczyl jakis dziadek i wlazl do gabinetu.
Wychodzi, no to ja chce wejsc a tu sluchajcie jakas starucha skoczyla przede mnie i zagrodzila mi droge i mowi - TRZEBA BYLO WCHODZIC JAK WOLALI, JA MAM NUMER 3 I TERAZ MOJA KOLEJ"..ja szok. no to jej mowie "ZE JA MA NUMER 2"!!! wchodze - a tu niespodzianka - pielegniary sie na mnie drą! ze robie zamieszkanie, ze trzeba bylo pilnowac kolejki, ze czemu nie wchodzilam jak wolaly numer jeden (A PRZECIEZ POKAZYWALAM TEN PIEPRZONY NUMEREK!!!) i zebym nie rzucala torebka (bo z wscieklosci mocniej ją polożylam)...
NIE DOSC ZE MI SPIERD...BADANIA i ich nie zrobili, nie dosc ze chyba powinnam wejsc w ogole bez kolejki to jeszcze mi tu będą wieśniaki mordy wydzierac...
SZOK SZOK SZOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlam zaryczana do domu..mąż się wkurzyl chcial isc robic awanture - oczywiscie rodzice a moi tesciowie - zatrzymali go - no bo cala wies bedzie gadac!
Tesciu do mnie - oj, nie placz juz nic sie nie stalo - a ja mu mowie ze wlasnie sie stalo! bardzo sie stalo! bo zostalam potraktowana w tej pipidowie na poziomie wlasnie pipidowy...
A ja chcialam mieszkac na wsi bo myslalam ze tu nie ma takiej znieczulicy jak w miescie... 🤨 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie 🙂
za oknem brzydko strasznie i zimno i wilgotno fe
moj weekend był wyczerpujący bardzo dla mnie wczoraj nie miałam nawet siły pisać do was tak bolał mnie brzuch 😞
w sobte cały dzień byłam na wycieczce chodziłam po muzeach i parkch wszystko byłoby fajnie gdyby nie schody i szybkość przewodników biegłam prawie za nimi a schody ...... nie chce słyszeć o schodach przz najbliższe 100 lat pokonałam ich chyba z miliard w óre i w dół ....brzuch mnie bolała jak cholera Izuńka sie buntowała i kręgosłup aż chrupał... to nie był dobry pomysł żeby jechać na wycieczkę pod koniec 6 miesiąca ciązy i to na calodniową od 8 do 20 godz uffff ale dojechałam do domu pod prysznic i aaa myślałam że przestanie mnie boleć ale niestety musiałam wziąć nospe... wstałam rano i zaplanowaliśmy z mezem że po kościółku pojedziemy do tego nowego sklepu dzieciecego i tamk zrobiliśmy ale ..... zamkniete było wiec pojechaliśmy do smyka i hm i kupiliśmy małej na wyjscie ze szpitala ubranko piekne 🙂 i do tego spioszki 2 bluzeczki boby i czapusie nareszcie w jednym sklepie było wystawione to łóżeczko co mi sie podobał z drewexu mocca i bardzo jestesy zadowoleni zroione jest solidnie i ładnie 🙂 kupimy na necie bo taniej o 30 pln ale niestety cały dzień wczoraj bolał mnie brzuch i jak przyszlismy to kąpiel tabletka i do łóżka... dlatego nie pisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Jagódka przykro mi wiesz najbardzie przykre jest to że w tej poradni napewno pracuje wiele kobiet i 90 % ma dzieci i wiedzą jak to jest być w ciąży ale widać szybko zapominają małpy jedne cholerne nie przejmuj sie nastepnym razem nie daj sie zbyć tylko wytocz im awanturę albo lepiej idz z mężem albo teściem to oni ci zginąc nie dadzą uszy do gory 🙂 mnie ostatnio na badaniach wciskała sie taka stra baba ta z tych co to platynowe miejsce w przychodni ma bo co dzień tam jest i sie menda ciska to wiesz co zrobiłam otworzyłam drzwi i przy lekarzu i pielegniarce powiedziałam jej że chyba z nas dwóch to ja mam pierszeństwo a jak zaczeła sie pluc to jej powiedziałam że przykro mi że trafiłam na jej gorszy dzien bo nie sądzę że taki ma wredny charakter i sobie kobita usiadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - wiesz co, ja to zawsze mam stos cietych ripost ale post factum...bo jak mnie nerwy zatelepia to mi sie ciemno przed oczami robi i zatyka mnie...
Ale jestem tak zbulwersowana cala ta sytuacja ..ech, wlasnie dzwonilam do mojej mamy pożalic sie jej na wiesniakow...
i znowu sie poryczalam...
Ide zaparzyc melise, zawsze mam wyrzuty sumienia ze robie taa krzywde dzieciatku mojemu kochanemu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Jagoda nie martw się, jak ja ostatnio byłam na badaniu krwi to też tak źle mnie potraktowały kobiety w kolejce że szok...dowiedziałam się że jak jestem w ciąży to mam czas sobie tu posiedzieć bo napewno jestem na l-4 a one muszą do pracy iść, straszna znieczulica 😞 😞 😞
Te wszystkie stare babska zapomniały jak to jest być w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem Jagódka jak to jest też tak miałam ale wiesz co zawsze sobie mówie że cholera raz w życiu to mi sie należy zawsze patrzyłam na innych nie na siebie ale zauważ wszyscy robią wszystko tylko dla siebie i nie liczą sie z nikim i ja mam sie poświęcać ???? o nie! oni na mnie z pazurami to ja ze szponami. Juz się nie przejmuj słoneczko połóż się odpocznij napij sie herbatki i pobaw sie z synkiem on bardziej potrzebuje zabawy z toba niż nerwów i nie przejmuj sie głupimi wieśniakami co ty dziewczyno! przecież jestes od nich mądrzejsza !!!!!! olej ich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem misiamamy - mąż mi powiedzial to samo - wiec pije sobie meliske i zaraz bedziemy sie bawic z synkiem 🙂 maz jeszcze prosil zebym mu jakas fajna muzyczke puscila.. 🙂


A co do olewania - wlasnie rozmawialam z mama o tym- bo ona jest taka sama jaka ja - naiwna do bólu - obie chcemy ratować i uzdrawiac swiat - a ja bym fortune cala oddala za to, zeby miec taki charakter - zeby sie niczym nie przejmowac, zeby byc cwaniakiem i zeby z zalozenia byc egoista i dbac tylko o siebie - takim ludziom sie zyje lepiej, zdrowiej i dluzej...ale wydaje mi sie ze tego nie da sie nauczyc z tym trzeba sie urodzic..
Co do dbania o siebie - to juz z JuleńKĄ kiedys o tym gadalysmy - ja od dziecka umiem walczyc o swoje - czy to byla piaskownica i trzeba bylo zabrac kopus łopatke czy lotnisko gdzie w majac 6 lat musialam odnalezc zagubionego tate na lotnisku (tata byl w wc 😉 ) i zorganizowac jeszcze kogos do pilnowania walizek 😉...ja sobie zawsze radzilam, ale odkad jestem w ciazy - odpuszczam...
nie umiem walczyc o siebie teraz, nie chce sie denerwowac...
ale bardzo to przezywam...i mam ochote od razu pisac do gazet, do gminy, do radia itd...ale co tym zmienie ? ludzie pozostana ludzmi...
NAJLEPIEJ CIĘŻARNĄ ZROZUMIE DRUGA CIĘŻARNA, NAWET NIE KOBIETA, BO TE KTORE NAWET BYLY W CIAZY ROK TEMU JUZ NIE PAMIETAJA JAK CHCIALY BYC TRAKTOWANE... 😞

😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka nie mysl że ja jestem cwaniakiem i egoistka ja jestem taka jak ty wierze w ludzką uczciwość i wrażliwość ale niestety zawsze sie na tym zawodze ale i tak wierze ale odkąd jestem w ciaży myslałam że ludzie sie zmienia a tu lipa i poprostu zaczęlam walczyc o swoje odkąd zaszłam w ciąże nie zawsze mi to wychodzi ale jak wyjdzie to jestem zadowolona ze wygrałam z taką idiotką w przychodni co prawda po wszystkim cała chodzę z nerwów ale trudno widac bez nerwów sie nie da ale juz sie tym nie przejmuj tylko sie uśmiechnij do swojego brzuszka tam pod 4 cm skóry i powłok czeka na zabawe twoj kochany synuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...