Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja bardzo chciałam mieć drugiego synka, aż się na usg popłakałam jak lekarz powiedział, że będzie dziewczynka...a mąż się ucieszył - głupol miał zakazane kupować jakiekolwiek ciuszki i wczoraj się dowiedziałam, że w tym tyg przyjdzie paczka z ubrankami dla niuni 🙂 tatuś już zwariował na punkcie drugiej córeczki 🙂
Jagoda nie ma co gdybać bo u mnie i u męża jest mieszanka płci a u nas będą dwie "dziurki" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Dusia zdjęcia robione były tydzień temu a mierzyłam się wczoraj tylko kilka dni i widocznie urosłam.A co do durnych dziewczyn to kilka ich wchodzi z lutego i kradną oklaski bo ta jedna już nie nadąża.Przecież widać jak ktoś wchodzi na dane forum.Mała mnie teraz kopie po żebrach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co niektóre z was sa smieszne pisza ze dzieci z lutego zabieraja wam oklaski az tak wam zalezy ze bedziecie miały 10 oklasków chcecie to mozemy wam dawac nawet po 10 dziennie bo mi to zwisaa takie głupie gadanie i obrazanie nas jest nie na miejscu, przynajmniej obrazanie całego naszego grona bo teraz poczułam sie obrazona;/ nie rozumiem co to za roznica jakies smieszne oklaski, bedziecie sobie bić brawo jak urodzicie dzieci. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo tak jest z kazda osoba ktora wejdzie na wasz styczen 2010. te forum jest po to by dzielić sie szczesciem i wymieniac doswiadczeniami a wy sobie robicie z tego jakies wasze kółko VIPowskie. Nie pasuje wam kazda osoba ktora was odwiedza bo zaraz walicie jakies głupie teksty itd. Dopiszcie sobie do tutułu waszego forum swoje nicki. oh sorki chyba za bardzo sie rozpisałam i zajmuje wam miejsce na waszym forum:P papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koleżanko z lutego
ja wiem że w ciąży bywa różnie są dni lepsze i gorsze raz mamy ochotę płakać innym razem śmiać sie a innym sie kłócić ale wiesz żadan z nas nie ma ochoty wchodzic na forum i sie denerwowac jak troszkę poczytałaś dziś nas styczniówki to wiesz że dzis każda z nas ma dobry humor nie psuj tego swoją obecnością wierze że za chwilke i ty bedziesz miała ochotę sie śmiać i bedziesz zadowolona, złośc i nerwy szybko przechodzą tego i tobie życzę pozrdawiam cie serdecznie i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia tu nie chodzi o jakieś obrażanie tylko od spięcia dziewczyn z jedną z dziewczyn z lutego "ktoś" zabiera te jak to określiłaś dziecinne oklaski, nie chodzi o fakt ich dodawania czy odejmowania tylko po prostu o te dziwne podchody i nie wiem czy chęć czegoś osiągnięcia - dlatego nam wszystkim wydaje się to dziwne. Nikomu nie zabraniamy wchodzenia na styczeń i czytania co się u nas dzieje, tylko po co przy okazji te hece???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany boskie dziewczyny dajcie spokój. Akurat zgadzam sie tu z koleżanką z lutego. Forum jest po to by każdy mógł na nie wejsc i napisać co chce. Żyjemy w wolnym kraju i forum styczniówek nie jest tylko dla styczniówek! To naprawde robi się powoli smieszne. I jeszcze jakieś dziwne jazdy z oklaskami. Przeciez nie złapałyście nikogo za rękę! Skąd możecie wiedzieć kto Wam je zabiera?? Przecież to nie jest nigdzie napisane! Dajcie spokój.
Ps. Pewnie teraz i ja bede na "językach" no ale cóż takie moje zdanie jest na ten temat i nie zamierzam go zmieniać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to Darusia pochodzimy z tego samego miasta 🙂 no i chyba wiesz, że osoby z Darłowa nie są zawistne więc szkoda złych słów lepiej cieszyć się tym co nas niebawem czeka - a może być jeszcze tak że któraś z Was urodzi w styczniu a któraś z nas w lutym 🙂 więc najbardziej teraz liczą się nasze BRZUSZKI a nie jakieś kłótnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dno.
A potem dziwimy sie ze kobiety w ciazy sa przez wszystkich traktowane jak zlo konieczne wszedzie - w kolejkach w sklepach, w tramwajach itp.
Skoro jedna przyszla mama ma ochote w taki sposob sie wypowiadac o innych przyszlych mamach i szerzyc i zaostrzac konflikty...
to na kogo mozna liczyc?
Poza tym skoro przeczytalas tylko jeden post to nie wypowiadaj sie o tym jak my wszystkie traktujemy innych uzytkownikow forum.
I idz sobie juz stad i napij sie melisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...