Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam gumisie 🙂
stara góralska prawda mówi nie rób drugiemu dobrze nie bedzie ci żle 🙂
a my i tak swoje prawda kobitki kochamy tych naszych chłopaków nawet jeśli dla nich gotujemy a oni marudzą i nas wkurzaja 🙂
muszę sie pochwalić że własnie dostałam nagrode w pracy za najlepsze osiągnięcia i najwyższą jakość pracy od generalnego drektora na Polskę 🙂 przed chwilą dzwoniła moja szefowa z gratulacjami i informacja że w moim imieniu odbierała nagrode 🙂 wiecie co ciesze sie bardzo to dla mnie taka niespodzianka 🙂
a tak wogóle tro cały dzien leże i czytam teraz włączyłam tv na housa na axn tv a co u was słonka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziekuje justyna malutka ale wiesz najlepsze jest to że ja jestem na l4 od lipca 🙂 ale firma zarabiała na mojej pracy do konca września 🙂 a ja juz dawno w domku siedziałam 🙂 a ta nagroda jest za cały ten rok 🙂 najbardziej cieszy mnie to że tylko 2 osoby w Polsce dostały ta nagrodę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć styczniówki 😘

Misiamamy łał no nieźle !! gratuluje 🤪 😘

Jagoda mój brzuszek równa twojemu , mój jest prawie identyczny !! coś czuje że mały się odwrócił główką w dół 🙂

a i moja przyjaciółka jutro wychodzi z zuzią 🙂 jest taka malutka , a jak się jej robi fotkę zasłania sie raczkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no całe szczęście, że dużo nie pisałyście to mogłam z Agatą nadrobić
Jagoda i mycloud śliczne brzuszki 😁
mycloud nadal na zdj Twój brzuszek wygląda na mniejszy niż mój 😉
misiamamy gratuluję!!!
Justyna może po ciąży Ci nóżka urośnie ja zmieniłam rozmiar z 36 na 37 niby mało a już większy wybór butów 🙂

a my dziś mieliśmy zabiegany dzień moja mama była z Agatą więc znów poczuliśmy się jak 2 lata temu jak ona była jeszcze w brzuszku 🙂 buziaki dla Was dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponowie!
Misiamamy Ty już nie bądź taka skromna 🙂 A co do mojego rozmiaru stopy to już nie mam siły. Myślałam że mi się chociaż troszkę powiększy a ona nie chce rosnąć wogóle. Jak ja marze o normalnych bucikach. Przeważnie chodze w zadużych i muszę mieć nielada szczęście żeby rozmiar był 35 albo jakis malutki strasznie 36. Ehhhh zostają mi tylko sklepy z bucikami dla dzieci, tam wybór ogromny. Szkoda ze same świecące i różowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję dziewczyny 🙂 bardzo dziękuję 🙂 i powiem wam tak sie tym cieszę że hej 🙂 jak powiedziała mojemu M to mi powiedział no kochanie ty mój leżący wymiataczu leżysz a i tak jestes najlepsza 🙂 no i sie rozpłakałam z wzruszenia 🙂 jakie wy macie piekne te brzusie ja mam malutki dalej a myślałąm że mi juz tak urósł ale przy waszych to jest tyci
😞 ja jednak muszę sprawdzic te plecy może tam mi rośnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justysia - ojej! kupowanie w sklepie z butami dla dzieci musi byc upierdliwe 🙂 (chociaz ja dzisiaj upatrzylam sobie w koncu klapki pod prysznic do szpitala i okazalo sie ze sa tylko dziecinne rozmiary a ja mam 40... 🤢 )

misiamamy - Ty nasz rekinie biznesowy!!! 😁 GRATULUJE! to musi byc szalenie mile!!! i Twoj ukochany ma racje - Ty to masz sile - lezysz a i tak jestes najwydajniejsza! ekstra!!! 🙃 🙃

Madziula z tego co pamietam to juz na poczatku ciazy moj M stwierdzil ze mamy bardzo podobne brzuszki 🙂 pamietasz? chyba o tym juz pisalam 😉 widac nadal takie same :P

ps. kupilismy dzis farby i tapety. Zdecydowalismy sie na farby DISNEYA do pokoju Malego i szok. Za farby zaplacilismy prawie 700 pln i to jeszcze nie koniec (a mieszkanie 2 pokojowe!) ma sa kra!

Bylismy na mieszkanku - robi sie juz powoli fajnie - biale sciany juz wyrownane i plytki do polowy polozone w lazience, wszystkie sufity podwieszane skonczone... 🙂 juz sie nie moge doczekac jak pomaluja, ale to dopiero w przyszlym tyg podobno.









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś pierwsza.

A wczoraj wieczór to się nawet z Wami nie pożegnałam 😞 Słuchajcie, pierwszy raz w ciąży dostałam ataku płaczu!! Wyłam tak, że chyba u sąsiadów mnie było słychać a wszystko przez nagromadzenie się różnych problemików: a to pralka zepsuta, Julka nie spakowała torby na zawody tak jak trzeba, o nauce angielskiego przypomniała soie na 10 min przed spaniem, gondoli nie ma w takim kolorze jak chciałam i musiałam się zdecydować na inną mimo, że nie jestem do niej przekonana i jeszcze na sam koniec miałam kłopot z wejściem na brzuszek 😞 Oj to wszystko razem okazało się mieszanką wybuchową i wyłam w poduszkę jak jakieś dziecko, któremu kolega zabrał łopatkę w piaskownicy. Mąż był w lekkim szoku 😮 Zasnęłam ze zmęczenia.

Jeśli chodzi o obrączkę to pożegnałam się z nią z wielkim bólem już w sierpniu. Zdarzyło mi się jednego dnia że spuchły mi łapki i nie mogłam ściągnąć i po długich męczarniach typu woda z mydłem jak się udało to postanowiłam juz nie zakładać bo wizja rozcinania mnie lekko przerażała. Zwłaszcza że obrączki mamy świeże bo sprawiliśmy sobie na 10 rocznicę nowe 🤪 Teraz jak do Was piszę to moje paluszki też nie przypominają tych sprzed kilku miesięcy - mimo ,że jest rano! więc Jagoda i Dusia - dołączam do klubu serdelkowatych palców 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek


no ja tez sie nie pozegnalam bo sie nie dalo wejsc na brzuszek...

a poza tym bylam wczoraj wieczorem zmeczona i nadal zla na meza. On oczywiscie udaje ze nic sie nie dzieje a ja mu nie odpuszcze...zawsze jak cos przeskrobie to chce przymilczec temat i przeczekac...grrr
Tez bylam bliska placzu wczoraj ale nie zdazylam bo zasnelam 😉

KLUB SERDELKOWATYCH PALCÓW - kto jeszcze dolącza 🤪 ?

🙃 🙃 🙃









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam kolejny temat - BIOSFENOL A - ostatnio nam mowili o tym na szkole rodzenia a teraz przeczytalam o tym w M JAK MAMA -
jest to substancja dodawana m.in. do przezroczystych plastikowych butelek dla dzieci i jest mega szkodliwy...
I rada: nie wlewac gorącego, wczesniej przestudzic i nie podgrzewac w butelce...swietne rady bo jak je w takim razie sterylizowac..? 🤢
Ktora ma butelki NUKa i zachowane ulotki lub metki 🙂? bo ja juz wszystkie ceny naklejki, instrukkcje powyrzucalam 🥴
Czy w ogole sprawdzalyscie ten biosfenol A??










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry środowo
przed chwilą na tvp2 mówili o becikowym od 1 listopada zmieniaja sie warunki dostania becikowego trzeba mieć udokumentowane co najmniej 3 wizyty u ginekologa w czasie ciąży przy czym pierwsza musi być przed 10 tygodzniem ciąży ! lekarz wystawia takie zaświadczenie na specjalnych drukach ( nie ma znaczenia czy chozdzisz prywatnie czy na nfz) ale nie wiem kiedy to zaświadczenie musi byc wydane czy jeszcze w trakcie ciąży czy zaraz po

ja dzis spałam jak zabita 🙂 aż dziw bierze że tak spię po całym dniu leżenia 🤪
dziekje dziewczyny za gratulacje naprawde bardzo sie ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...