Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!
ja dziś szybciutko bo moja Kluseczka katar złapała i strasznie męcząca jest, pół nocy nie dała spać i w dzień też jest marudna, chodzę za nią krok w krok bo jak kichnie to gile do brody i zaczyna sprawdzać organoleptycznie czy dobre 😉
misiamamy na wizycie pytałam się gina o nowe zasady becikowego i będzie ono wydawane na podstawie KARTY CIĄŻY a zaświadczenie wzięłam na pierwszej wizycie,bo właśnie słyszałam że mają być zmiany.
mycloud odpocznij trochę bo się córcia w brzuszku zbuntuje!

oglądałam z mężem rozmowy w toku po pierwszej wypowiedzi powiedział, że mnie do szpitala nie puści a po przerwie stwierdził, że chyba wszystko co te babki mówią trzeba podzielić przez dwa!
mam cichą nadzieję, że przy drugim porodzie nie będzie orzej niż przy pierwszym i że żadnej z nas się taka historia nie przytfrafi jak opisywały te babki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też ogladałam zrobiłam sobie przerwę.Też mi się wydaję ,że trochę pokolorowane to,ale tylko trochę bo znam doświadczenia mojej siostry.Np.ta kobieta co narzekała na tą kusą koszulkę,że musiała latać po korytarzu prawie naga-no,ale to ja się dziwię ,że nie wiedziała,że do szpitala bierze się choćby szlafrok.A zauważyłyście tą w 7miesiącu jaki miała mały brzuszek? ja przynajmniej zobaczyłam jaką torbę zabrać do szpitala i zabieram dwie.Co do odzywek położnych wierze im w 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie oglądałam Rozmów w toku bo byłam w pracy.
Właśnie zrobiłam sobie manicure francuski bo jutro rano przychodzi kumpela i próbujemy robić sesję. Zobazymy czy pogoda dopisze (potrzebne dobre światło dzienne żeby robić bez lampy błysk). Jeszcze muszę umyć włosy - a jestem już tak padnięta, ech...


Dostałam maila że spacerówka dziś wysłana więc jutro będzie 🤪 🤪 🤪 Już widzę jak się będziemy sprzeczać kto pierwszy nią pojeździ po mieszkaniu, hi,hi
Zresztą gondolka też jutro będzie! Wow, dużo wrażeń na jutro się szykuje..... 🙂

Lece zrobić Julce kolację bo męża jeszcze nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! Rany ale się rozpisałyście 🙂 Ja dziś cały dzionek w pracy i musze Wam powiedzieć ze nareszcie odżyłam 🙂 Po tygodniu nicnierobienia nareszcie czułam się potrzebna 🙂 Super sprawa zwłaszcza ze az tak bardzo się nie napracowałam 😉 Nie ma to jak robić to co sie lubi! Uciekam robić jakąś kolacyjke bo głodna jestem. Pa mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud no jak sie zdziwiłaś widząc brzuszek tej laski w 7 miesiącu to ja ci powiem że mam podobny ale jeszcze troche mniejszy 🙂 naprawde zastanawiam sie czy mi nie wyjdzie na plecach 🙂 pinacolada piękny ten twój psiak sliczny 🙂
justyna malutka tylko nie szalej w tej robocie ! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooooooo mamuniu, bozie jakie to cudne - zjesc mozna w calosci!!!! malusie biglątko!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 raaaany, te duze brzusie w łatki, i ten mały pisior z takim pedzelkiem na koncu!!! no cudo cudo cudo!!!!
i wiesz co, Hektor jest BARDZO podobny do naszego Niuńka - identycznie w zasadzie umaszczone!









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki - wczoraj synek tak wariowal ze myslalam ze mi brzuch przebije i juz nawet mialam dosc.
Dzis ...spokoj cisza... i nic.
No wiec zjadlam pol czekolady, kolacje, polozylam sie na jednym na drugim boku, puscilam mu mike oldfilda, massive attack dosc glosno, latarka po oczkach swiecilam i nic...
potem jakies delikatne smyranie ale to takie marne...ja oczywiscie milion czarnych mysli na sekunde..ech..nie wiem jak my przezyjemy pierwsza noc z malenstwem w naszym mieszkanku. Bede co minute sprawdzac czy oddycha ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny masakra natchnęło mnie na wielki kubek kawy z mlekiem i tak bardzo mi się chciało, że na trzy łyki ją wypiłam.
Teraz siedzę i szukam jakiegoś wózka dla niuńki już chyba najwyższy czas wybrać chociaż model 🙂
a zapomniałam się Wam pochwalić, że przyszła ta paczka,którą zakazałam kupować mężowi - ubranka przecudne i jak tu się na niego gniewać?

Pinacolada śliczny psiunio!
Jagoda co do naszego KLUBU SERDELKÓW to właśnie moje paluszki są tak spuchnięte, że masakraaa, aż ciężko pisać na klawiaturze...a i daj się Ksawciowi wyspać 🙂 biedaczysko tak buszuje przez cały czas to niech ma jeden dzień wolnego 😁

buźki i słodkich snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - wiesz, trochę Ci zazdroszczę tego że Ksawciu pozwala Ci odpocząć. Moja lena od 2-3 dni przechodzi samą siebie! nie śpi w ciągu dnia w ogóle!! Mam tak strasznie obolały już brzuch od środka że masakra. Momentami jest to nieprzyjemne. Mnie też nachodzą czarne myśli tylko, że związane ze zwiększoną aktywnością niuńki, Może to niedobrze że ona się tak wierci?? Cholera wie. tak źle i tak niedobrze.

Dusia - wybieraj furę dla księżniczki bo najwyższy czas!! moja jutro przyjeżdża 🤪 🤪 🤪

Śpijcie słodko mamuśki i niech Wam się przyśnią Wasze grzeczne maleństwa.
Dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zycze słodkich snów dla wszystkich!
misiamamy nie martw się ja w tej pracy to nigdy sie nie przemęczałam 🙂 I chyba juz tak pozostanie.
A co opuchnietych palców to ja jakaś dziwna jestem bo obrączkę zdejmę ale z innych powodów. Odkąd jestem w ciąży to mam wrażenie ze ja zgubie, tak mi lata ehhh ja zawsze wiedziałam że dziwoląg taki ze mnie 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć misiamamy 🙂

potem to muszę do pracy na godzinkę i po Julkę do szkoły więc raczej się nie wyśpię. Ale może jutro się uda... 😉

W pytaniu na śniadanie będzie o tym czy mężczyzna powinnien być obecny przy porodzie i o 14 letniej gimnazjalistce, ktora urodziła dziecko w szkole!!

Ale mi dzisiaj "brzuszek" chodzi - masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kobitki 🙂

na TVNie tez mowia o tej 14latce ktora do konca ciazy uczestniczyla w lekcjach WFu i nikt nie wiedzial ze jest w ciazy 😉

Pinacolada - to nie tak ze Ksawery daje mi odpocząć 😉 Wlasnie mi nie daje! bo jest strasznie ale to strasznie aktywny CAŁYMI DNIAMI! i to nie od 2 czy 3 dni ale od tygodni 🙂 Dlatego tak mnie zmartwila taka cisza w brzuszku...
Ale Dusia miala racje - po prostu synek spał i regenerowal sily bo teraz znowu skacze.
Wtedy jak byl taki mega aktywny to tez tak jak Ty martwilam sie z kolei ze ma ADHD i ze jak nie spi to jak on sie bedzie prawidlowo rozwijal 🙂 Takie juz matki wariatki z nas 😉









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...