Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc Mamusie witam wieczorna porą

Julia-to prawda, mamy tak podobne terminy ze nie wiadomo ktore dzieci beda z 2009 a ktore 2010 😉
U mnie na poczatku przy stwierdzeniu ciazy wyszedl termin ...31grudnia2009 wiec sylwestrowo 😉
Potem sie to troszke pozmienialo i niby mam termin na 4 stycznia ale w karcie ciazy mam wpisany 2 stycznia a ostatnio z pomiaru roznych czesci ciala naszego niemalego juz synka wyszlo ze nawet 29 grudnia moze byc 😉
No a jesli cesarka to jeszcze szybciej 🙂
Ale juz coraz blizej i u mnie mysli o porodzenie non stop..
Ja juz dzisiaj torby do szpitala tak wstepnie spakowalam. W razie gdyby coś...









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe chyba jak każdą z nas 🙂Ja czasem mam takie sny że aż strach. Dzis np sniło mi się ze urodziłam dziewczynkę i sie zastanawiałam w coja ja ubiore skoro mam ciuszki tylko dla chłopczyka, którego się spodziewam 🙂
I pewnie każda z nas nie może się już doczekać kiedy będzie tulić swoje maleństwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna_malutka ja mam ciuszki koloru bialego kremowegi itp bo nie wiem czy bede miala chlopca czy dziewczynke, dowiem sie jak sie urodzi:laugh: :laugh: :laugh:
Poza tym czasem tak jak w Twoim snie moze byc niespodzianka 🙂
Moja kolezanka od poczatku ciazy miala potwierdzone ze ma chlopca i na kazdym USG tylko to potwierdzali a urodzila dziewczynke :laugh: :laugh: :laugh: wiec nie ma co sie nastawiac.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja torbe mam jedna - po druga pojechalismy dzis ale nie bylo wiec moje rzeczy sa narazie w takiej przejsciowej torbie.
I to nei jest jeszcze tak wiesz, idealnie 😉 szlafrok niewyprany, klapek pod prysznic brak.. 🙂
Ale tak z grubsza...takie fajne gadzeciki jak majtki siartkowe, jednorazowe poporodowe, podklady ginekologiczne i inne seksowne rarytaski 🙃 mam juz w jednym miejscu 🙂

Wszystkie rzeczywiscie czekamy na nasze Malenstwa ale niech sobie siedza jeszcze w brzuszkach. Gdyby nasz zrobil nam psikusa teraz...o jejku, ale by bylo! my narazie czekamy na koniec remontu naszego nowego mieszkania a w chwili obecnej w jednym pokoju u tesciow - och co to tu sie dzieje! nazamawialam tyle rzeczy w necie ze powoli nie ma na nic miejsca a wszystko jest takie tymczasowe (i mnie to drazni).
Dopiero jak sie przeprowadzimy to wszystko bedzie tak jak powinno byc 🙂
Takze wcale nie jestem przygotowana 😉:P no i wozka jeszcze nie mamy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja z torby do szpitala dla mnie to mam tylko zakupione majtolki jednorazowe 🤪 🤪 🤪
jesli chodzi o maluszka to juz wszystko jest tylko zeby to przygotowac i spakowac... to mi sie narazie szczerze mowiac nie chce 😲 🤪 ale jeszcze jest czas.. Sppakuje sie na poczatku grudnia bo termin na koniec wiec dam rade:laugh: :laugh: :laugh:
A co do plci to pewnie ze nie wane . Chopczyk czy dziewczynka to i tak bedzie najbardziej kochana przez nas istotka na ziemi 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam trochę późno . ehh , dziś nie oglądnęłam brzyduli 😲 😲 ale dzisiaj u mnie śpiący dzień 🥴 😆
Pinacolada łaał niezły wózek 🤪
a i moja przyjaciółka dzisiaj urodziła 🙂
miała szybki poród niecała godzina !!
53 cm i 3340 g 😉 jest śliczna dziewczynka !
idę spać ! dobrej nocki ! bez sikania :laugh: 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jakze to prostackie zachowanie ... niczym przekupka-ki na targu ... szukac zaczepki badz konfrontacji i klotni... zenujace i nic wiecej ... to bylo stwierdzenie RETORYCZNE nie wymaga wypowiedzi, odpowiedzi!!!!!


A co do rozmiarow brzuszka ... to ja nie wiem czy moge napisac... bo z tego co widz/czytam to ja mam najwiekszy brzusio ... tzn ja mam MEGA duZI ☺️ bo w obwodzie mam 133cm. ☺️

Spokojnej nocy styczniowki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj i ja gratuluje z zazdrościa 😉
ktora z nas nie chcialaby szybkiego porodu 😉

Co do rozmiarow brzusia to ja juz wole nie mierzyc. Czuje ze jest ogromny a jakies 3 tyg temu bylo 112 cm...


Kobietki kochane, mi sie juz oczy zamykaja (glupia zmiana czasu)
uciekam
spijcie długo i smacznie
samych milych snow

dobranoc! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda, Julia - duuuuże te brzuchole macie. Mnie mój się wydaje gigant a mam jakieś 96 w obwodzie. Ale przecież też ma znaczenie ile miał wcześniej czyli o ile się powiększył a to już nasza słodka tajemnica. mam w każdym bądź razie wrażenie że jeszcze 1cm i pęknę!!!

Jutro mam spotkanie z koleżanką, która uczęszcza na kurs fotografii i moją sesję brzuszkową potraktowała jak wyzwanie 🤪 Przychodzi do mnie jutro przedstawić swoje wizje (a ma ich sporo) i dać mi listę pierdółek typu piórka, wstążki, żywe kwiaty, które muszę zakupić 🤪 Zobaczymy co z tego wyjdzie! Jeszcze się może okazać, że jak zobaczy moje fioletowe rozstępy to wymięknie i z sesji będą nici. Póki co mam nadzieję że Photo-Shop-a ma w jednym paluszku 😉

Cieszę się że wózek się podoba. Dziś jednak zadzwonili do mnie ze sklepu że niestety nie mają gondolki w tym kolorze 😞 Zamówiłam zatem w innym sklepie ale z elementami koloru bordowego - też ładna. Jak jutro zadzwonią powiedzieć że nie ma to się chyba zastrzelę 😠 Ale spacerówkę jutro wysyłają więc najpóźniej w czwartek powinna być 🤪 Będziemy się uczyć jeździć po domu i pewnie wściekać że taka duża i tyle miejsca zajmuje - ale to cali my.

Zgaga mnie tak męczy że hej! Zmieniłam Renie na Manti i oprócz tego że Manti ma lepszy miętowy smak to nie czuję żadnej różnicy 😞 Pali jak cholera. Od spania w pozycji pólsiedzącej już mi kość ogonowa wysiada 😞 I co z tego że zrobiłam mega pyszny sok z przeróżnych owoców jak nie mogę go pić. Przynajmniej Jula i Paweł mają ucztę 🙂

Ale się rozpisałam moje drogie.
Chyba już czas na mnie, zwłaszcza że od momentu kiedy się położe minie jeszcze ok godz jak zasnę. A ta godzina to wieczorne harce mojej Lenki 😉

Dobranoc, do jutra, pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada nie martw się, na pewno nikt nie zauważy Twoich rozstępów. Kurcze ale Ci zazdroszcze sesji. Szkoda ze ja tutaj nie znam nikogo kto by się tym zajmował. Nio nic może kiedyś. Tera tylko moge na M liczyć, na nikogo więcej.
Ja też się żegnam. Życzę miłej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety zobaczyłam jaki mi wyszedł celulit na udach ☺️ masakra!!! czek mnie później sporo pracy żeby go zwalczyć..... bo teraz to chyba za duzo nie moge z nim zrobić??

a mój M sie mnie pyta " wiesz czemy faceci nie maja celulitu??
Bo jest brzydki 🙂) "

ok zmykam spatki dobranoc Brzuchacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...