Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza! 🙂
DZIEŃ DOBRY 🙂


ALICE - ja tez wczoraj zabralam sie za ostre masaże taką specjalna niby rękawicą...tarlam te uda i ten cholerny cellulit prawie do krwi 😞 okropny jest..ja zawsze swoje nogi uwazalam za najwiekszy atut mojej sylwestki no i masz babo placek...nie dosc ze pewnie juz nigdy nie beddzie plaskiego brzuszka to jeszcze te uda...ech...ale co zrobic...ja bede biegac wokolo bloku :P i mam zamiar zapisac sie z bratowa meza na aerobik jakis ale z drugiejs strony jesli zdecydujemy sie na kolejnego bąbelka to ja nie wiem czy zdaze schudnac.

Pinacolada - to prawda:P, słodka tajemnica:P ja wciętej talii raczej nigdy nie mialam, mialam raczej lekko mniejszy obwod niz w biodrach.A co do rozstepow - przeciez sesja nie musi byc odslonieta - mozna uzyc zwiewnej polprzezroczystej husty, albo zagrac swiatlem - zeby nie meczyc sie zbytnio w PSie 😉

A co do wielkosci brzuszka to moja przyjaciolka go prawie wcale nie miala a Zosia urodzila sie 3300 a moja przyjaciolka weszla od razy w obciske spodnie sprzed ciazy i teraz jest chuda jak patyk 🙃









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.

Ja już na nogach mimo ,że mogłabym w sumie jeszcze pospać! Ale wzięło mnie od początku dnia za sprzątanie i latam ze ścierą. Czy Wy też tak macie że jak się troszkę poschylacie to robi Wam się słabo?? Bo mnie ostatnio niestety coraz częściej. Muszę szybko wtedy usiąść i głowę dać w dół. I przechodzi żeby za chwilke znowu mnie dopaść 😞
Przerzedziłam mojego fikusa benjaminka bo coś mi "choruje". Zrzucił prawie połowę liśći 😞 I właśnie przy zamiataniu tych liści słabości mnie dopadły 😞 Więc zrobiłam chwilę przerwy i zasiadłam do kompa.

W nocy nawet dobrze spałam. Lena obudziła mnie o 4 i godzinkę mnie boksowała 😉 Aaaa, i sikanko nocne bardzo mi się poprawiło - wstaje tylko 1 raz! 🤪 🤪 🤪

Idę dziś na 14 do fryzjera na farbę bo spłowiałam bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane Styczniowki we wtorekowe przed poludnie 🙂

ja nie mowie juz o cellulit, rozstepach bo to jest masakra po porodze koniecznie BASEN-REGULARNIE 3-4RAZY W TYG.!!!! musze wrocic do poprzedniej wagi za wszelka cene juz rozmyslalam o indwidualnym treninku na silowni z instruktorem.

co do szybkiego porodu...no coz kazda z nas chcialaby miec taki ja tez 🙂
Moja Bratowa urodzila czworo dzieci z pierwszym rodzila od 10(rana) tego samego dnia o godzinie 14.10 urodzil sie pierworodny ... i tak z kazdym kolejnym dziecmi bylo ostatnie dzecko rodzila od 24.oo do 3rana (prawie by urodzila w windzie w drodze na sale porodowa) no i jednomyslnie uznalismy ze mogla by byc surogatka... 🙂

11-listopada mam kolejne usg-kontrolne (bo Junior mial nadal jedna wieksza a druga mniejsza nerke)wiec jest to do obserwacji...

Moj M wczoraj pojechal do centrum handlowego i kupil dla Juniora spodnie i misiowa bluze z kapturkiem na ktorej sa dwa uszka jak u misia 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie i dobrego dnia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


Widziałam ,że słynny Anitek nas odwiedził wczoraj! hoho jeszcze raz tu zajrzy to mam dobrą radę żeby dziewczyna zajęła się własnym ślubem bo widać u niej spięcie.Jak leży to radzę prócz internetu poczytać trochę książki bo na samym internecie daleko nie zajedziesz!to tyle!gdyby mi na oklaskach jak twierdzisz zależało to bym się już załamała,że mam na minusie 🙃
A ty się zastanawiałaś kto Ciebie darzy sympatią!

Człowiek już dawno śpi a ktos go oskarża za podbieranie oklasków oj oj.

Wczoraj przyjrzałam się swojemu brzuszkowi i mam bardzo widoczne żyły po bokach na środku czy u was też tak jest? i dlaczego tak jest? bo skóra jest delikatniejsza?
Rozstępów nie widać,ale moje piersi zmieniły się drastycznie,są całe żylaste i opadły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia - żeby na te treningi czasu starczylo :P Malenstwo pewnie skutecznie nam go zabierze w calosci - chodzi mi o czas 😉
Ale z wielu opowiesci wiem ze samo niewyspanie, niedoajadanie, gonienie z pierwszych tyg po porodzie no i karmienie piersia - ze to najlepsza dieta 😉
Trzeba w to wierzyc 🙂

mycloud - ja tez mam z boku na brzuchu widoczne zyly.
Na piersiach tez. Na szczescie nie mam tfu tfu ani jednego rozstepu:P









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagodka - to sie wie...ze tak moze byc to moze byc skuteczna dieta 🙂
Jesli bedzie taki niesforny jak jest teraz to pomoze skutecznie mamie pomoc w utecie zbednych kilogramow... 🙂

ja mam klub treningowy doslownie za plotem i salUN solariowy i odnowe biologiczna SPA 🙂 ale tam to trzeba by bylo isc z "workiem pieniedzy" ceny z kosmosu 🤪 dla przykladu (1 Dkr-0.55gr.) fryzjer od 450Dkr w zwysz. Moja pensja wynosila po podatku 10tys.Dkr.(a przed 16tys.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia - w Polsce relacje zarobkow do cen spa sa jeszcze mocniej frustrujace 😉

Wrzucam niezbyt dobrej jakosci fotki brzuszka z czwartku 🙂

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2194&Itemid=33

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=2193&Itemid=33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mycloud 🙂

uhhh....wykąpalam sie, wymymal wloski, zrobilam porzadek z paznokciami u rak i nog i padam na twarz 🙃

Ja z kolei nie moge sie doczekac jak juz sie przeprowadzimy i w koncu sobie POUKŁADAM wszystkie rzeczy i bede wiedziala co gdzie mam bo ten chaos teraz mnie wykancza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja juz chce byc na swoim....oj jak bardzo 😞
Tesciowa kochana jest ale nie pozwala mi decydowac co chce zjesc...mialam dzis ochote na leniwe i mowilam ze zrobie to ona ze kupi ser po drodze no i teraz slysze ze beda placki ziemniaczane na ktore ochoty nie mam 😞
Malo tego, nie dosc ze tak duzo osób w tym domu to jeszcze dzis przywoza chorą babcię męża ktora tu bedzie narazie mieszkac.
Babcia jest mega ciężką apodytyczna osoba, ciagle czegos wymaga i krytykuje a jeszcze w dodatku chora no i bedzie jazda pewnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie wtorkowo!
Jagódka Aallicee ma racje niektórzy chcieliby sie z Tobą zamienić, nio ale chyba faktycznie troche duzo ludzi masz w domku. Ale jak sama mówiłaś remoncik idzie pełną parą i pewnie juz niedługo będziesz rozpakowywać rzeczy Ksawcia 🙂
Julia_87 ja też właśnie wróciłam z zakupków. Nareszcie po 3 tygodniach kupiłam sobie kozaczki. Może nie takie jak chciałam nio ale nie mam wyjścia ze wzgledu na mój rozmiar buta (34-35). Ale co mnie najbardziej cieszy to kupiłam mnóstwo super rzeczy dla dzidziusia. Właśnie się piorą 🙂 Tylko gdzie ja to wszystko powiesze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam narazie dalam sobie na wstrzymanie z ciuszkami bo juz mam ich za duzo tym bardziej ze wszystko kremowe, biale itp..
Ale ty mozesz kupowac jak najbardziej jak wiesz czy chlopiec czy dziewczynka 🙂
Ja juz mam polowe poprana, tzn popralam tylko to co mi bedzie potrzebne na pierwszy tydzien bo reszty mi sie na razie nie chce.. Dostalam strasznego lenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiecie co mowicie 🙂
Mieszkanie z kimkolwiek poza mężem i dziecmi to chyba nie jest bajka.
Kazdy chce miec troche intymnosci, swoja kuchnie i lazienke.
My juz mieszkamy prawie rok u tesciow i ja jestem bardzo rodzinna ale mam juz serdecznie dosc sprzatania po braciach, słuchania sasiadek jaka to jestem gruba i zastanawiania sie czy moge zejsc w pizamie do kuchni czy nie ma tam jakich znajomych braci lub tesciow:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze maz mnie wkurzyl....grrrrrrrrrrrrrrr
Zamowil leniwe, zrobilam, specjanie na niego czekalam do 16stej choc bylam glodna jak wilk zeby zjesc z nim a on...ja ugotowalam, przygotowalam a on poszedl pilnie naprawiac auto i jest bardzo zajety...zjadlam sama, a on jadl zimne...i jeszcze sie poklocilimy...
do dupy z taka robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...