Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dusia_P napisał:
u tatunia na klacie [img size=340]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/spanie_u_taty_na_klacie.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


jezu jaka podobna do Ksawcia na tym zdjeciu!!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał:
Dziewczynki macie jakieś wieści od JULII,jak Jonathan?Dawno nie zaglądała na Brzuszek 😞

A moje kochane 2 szczęścia już śpią tylko mamusia jeszcze buszuje 😉


Ja mialam staly kontakt z julia na gg ale napisalam do niej przedwczoraj bo od dluzszego czasu milczala no i nie dostalam odpowiedzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał:
Aniolku dziękuję za oklaska, do Julii pisałam jakoś tydz po porodzie i wtedy było wszystko ok Jonhatan cały czas na cycusiu, jutro do niej naskrobię, że się stęskniłyśmy 🙃
Pinacolada coś w tym podobieństwie jest w końcu te nasze 'maleństwa' to takie spore babeczki 😁 jestem ciekawa ile ta moja przytyła...bo już mi ciąży na ręce jak ją karmię i jak tylko mogę to na leżąco je...mąż się dziś śmiał, że jak na cpnie - podłączyła się do dystrybutora i ssie 🙃 🙃 🤪 🤪

a tak w ogóle to Agata dziś chciała cycunia spróbować...bałam się, że jej zasmakuje ale chyba bardziej się ode mnie zawstydziła - to by była ze mmnie Matka Polka jak z dwóch cyców bym dwie karmiła 🙃 😮 😁



o matko, widze to oczami wyobrazni !!!! hehe niezle!!!:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj wzielo na wiosenne porzadki i sprzatam i sprzatam i sprzatam i zagonilam meza do sprzatania rowniez 🙂


Teraz czas nakarmic Młodego na spiocha, zamowic lezaczek-bujaczek i spadam do wyrka.


Do jutra kochane!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...dziecko spi od 2,5 godzin a ja zamiast to wykorzystac na sen to siedze i zamawiam na allegro 😉
Kupilam lezaczek bujaczek:
http://www.allegro.pl/item930684955_lezaczek_bujaczek_fisher_price_z_wibracjami_l0539.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny

my wczoraj byłyśmy na szczepiwniu upłakałam sie razem z Nadusia i powiedziano nam że dziecko może być marudne a ona spała 5 godz po szczepieniu potem od 16 do 20 troche marudziła i jak ją wykąpaliśmy to spała7,5 godz 🤪 obudziła sie zrobiła kupe i przymknęła oko na 3,5 godz 🤪 teraz zjadła i śpi no szok temp nie ma ja piewszy raz od właściwie ie wiem od kiedy chyba zanim zaczełam latać z pęcherzem w ciąży -sie wyspałam ide sie teraz umyć już jestem po śniadanku i lecimy na spacer jak sie duszka obudzi
czy wy słyszycie za oknem jak ptaszki ćwierkaja ???? wiosna kochane idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry czwartkowo


matko, co ja bym zrobila bez męża 😉
Znowu wstal w nocy, ja nie mialam sily nawet otworzyc oczu 🙂
Ksawciu spi w zasadzie od 22.00 🙂 z przerwami na jedzenie.

Ja dzwonilam do PROKOCIMIA do szpitala dzieciecego [bo mamy skierowanie na ten niby refluks] i...wiecie na kiedy sa terminy do poradni gastroenterologicznej??? na czerwiec!!!
smiechu warte!w czerwcu to Ksawciu bedzie mial juz ponad pol roku i mama nadzieje ze wtedy to juz nie bedziemy pamietac o ulewaniu.

Kurcze, mam katar, mam nadzieje ze to niezarazliwe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

Ale słoneczko znów pieknie świeci!!!

Moje słoneczko spi sobie słodko a ja juz po sniadanku i musze zaczac sie szykowac bo jak sie obudzi to spacerek!!
Przyszła mi własnie przesyłka - lezaczek-bujaczek dla myszki. Zaraz odpakuje 🙂

Oj tak, ptaszki ćwierkają 🙂 Mam nadzieje ze to koniec zimy!

Lece kochane bo nie wiem ile ona jeszcze pospi wiec musze korzystac z okazji i zrobic makijaz 😉
Pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też wam zazdroszczę bo moja też tak nie sypia;(wczoraj stał się jedynie cud i mogłam umyć łazienkę i obejrzeć film.Ale wieczorem znowu był akcja kolka.Jest co 2 dzień.A krople wysłane w pn i do tej pory kur...nie widać.Słoneczka u mnie aż tak dużo nie ma,w dodatku jak patrzę na prognozę to mają być jeszcze opady śniegu i na minusie.Wszystko mnie ostatnio wkur...a najbardziej ta zasrana kolka ,która odbiera radość z macierzyństwa.Jedyne pocieszenie to to,że młoda ma apetyt i wciąga coraz więcej w butli.Jednak wasze dzieciątka to takie fajne kluseczki,a moja wydaje mi się,że jest taka kruszyneczka.Też wybieram się zaraz na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do spanka to u nas jak juz zasnie to spi pieknie. Wczoraj np. zasneła w koncu o pólnocy (jadła o 22.30) i obudziła sie do jedzonka o 3:30 a potem o 7:15.
Teraz spi od 9:30 a jest juz 11:40!

mamy tylko kłopoty z wieczornym zasypianiem. Ale dzieki książce "jezyk niemowląt" ktora czytam po troszku juz wiem jakie błedy popełnialismy i mam nadzieje ze jak od dzis zaczniemy wdrazac poprawki to ze efekty szybko beda widoczne. Juz teraz w ciagu dnia zastosowałam sie do wskazówek i prosze jak dziecko smacznie spi w swoim łóżeczku a nie w gondoli w kuchni albo w salonie jak to do tej pory sie zdarzało. Roleta spuszczona , w pokoju pólmrok i dzidziuś spi jak aniołek. Zobaczymy czy wieczorem tez sie uda - ale jestem dobrej mysli.

Wczoraj była u Pawła pracownica która tez w styczniu urodziła dziecko i jak mu zaczeła opowiadac ze młody spi tylko 2 h w dzien i 2 w nocy to doszedł do wniosku ze grzech byłoby narzekac na te nasze wieczorne marudzenie. Ale poniewz wiem ze ono meczy tez niunie dlatego sprobujemy je wyelimionowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc mamuśki!
Ja padam na pysk, niunia od trzech dni maruda straszna, kolek nie ma, nie widzę żeby coś ją bolało a ciągle marudzi i płacze, w nocy to samo - wczoraj obudziła się o 4.30 i koniec spania 😞 .
A ja im bardziej zmęczona tym bardziej nie mogę spać, nie mogę często zasnąć, a w dzień to już wogóle mogę pomarzyć że usnę.

Lecę bo płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

Pinacolada- ksiązkę napewno przeczytam- hmmm tylko nie wiem kiedy:laugh:

muszę pochwalić moją Niunie- spała od 22 do 2- wcieła 170 ml i zasneła do 7.30 🤪


byłam dziś na bioderkach i trzeba jej zakładac pieluszke i mamy kontrole za 3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie,
mnie nie było u Was chyba wieki, nie wiem dlaczego ale u nas zamiast lepiej jest coraz gorzej, wcześniej gdy Weronika ciągle spała było mi źle, a teraz kiedy nie śpi prawie wcale też jest źle. ciągle coś jest nie tak, płacze i nie wiem czemu, kolek nie ma, to raczej marudzenie. jest nakarmiona, przebrana, wyspana, a ciągle coś jęczy, zabawianie nie pomaga, bujaczek i wibracje tez nie, nawet rączki starczają na chwilę. :język niemowląt" nie pomógł....chyba muszę przeczytać lekturę na nowo.
pinacolada spóźnione ale szczere życzonka, by spełniły się wszystkie Twoje marzenia, oby córcie chowały się zdrowo, a mąż sprawował się wzorowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał:
hej mamusie,
mnie nie było u Was chyba wieki, nie wiem dlaczego ale u nas zamiast lepiej jest coraz gorzej, wcześniej gdy Weronika ciągle spała było mi źle, a teraz kiedy nie śpi prawie wcale też jest źle. ciągle coś jest nie tak, płacze i nie wiem czemu, kolek nie ma, to raczej marudzenie. jest nakarmiona, przebrana, wyspana, a ciągle coś jęczy, zabawianie nie pomaga, bujaczek i wibracje tez nie, nawet rączki starczają na chwilę. :język niemowląt" nie pomógł....chyba muszę przeczytać lekturę na nowo.
pinacolada spóźnione ale szczere życzonka, by spełniły się wszystkie Twoje marzenia, oby córcie chowały się zdrowo, a mąż sprawował się wzorowo 😉



Dziekuje Ci bardzo! Katpio - ja od wczoraj stosuje sie do "języka niemowląt" i powiem Ci że jest idealnie - ale to może zwykły zbieg okoliczności bo aż dziwne zeby efekty były tak szybko. Życzę wytrwałości - głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katpio ,a nie zauważyłaś,żeby puszczając bączki płakała? bo można to pomylić z marudzeniem,a może płakać z tego powodu bo ją to boli.Moja tak ma! nie wiedziałam kiedyś o co jej chodzi,nawet przerywała jedzenie zaczynała krzyczeć i po chwili spokój i tak kilka kilkanaście razy dziennie.A potem zauwazyłam,że jak puszcza bączki to wtedy krzyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My ok 15 wróciłśmy z dwugodzinnego spacerku. Ale musiałam się wracać spod bloku i przełozyc ja z gondoli do fotelika bo się darła mała księżniczka. Mimo że oparcie w gondoli dałam na maksa i jeszcze jaśka jej podłożyłam! A jak wsadziłam w fotelik to cisza od razu. Coś mi się wydaje że gondola szybciej niż myślałam wyląduje na allegro 😉
Po spacerku młoda wtrabiła butelkę i znów zgodnie ze wskazówkami Tracy Hogg ułozyłam ja do snu w łożeczku (przed 3cim ziewnięciem 😉 ), powalczyła chwilkę ale bez płaczu i zasnęła o 16 - spi do teraz (17:20). Aaaa i pierwszy raz od dłuzszego czasu mnie zmogło i tez się położyłam - kimałam godzinkę 🙂
Basieńko - korzystaj i czytaj lekturkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...