Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kobietki.

Ale młoda po kapieli dała czad ze śmiechem. Udało nam się nagrać to jak zaśnie to spróbuje Wam linka zapodać 😉

Dziękuję za oklaski. Ja daje agab za wczorajszy cyrk ze zdjęciem 🤪, Dusi za pomalowane paznokcie, Syli na otarcie łez za złamaną jedynkę, Jagodzie żeby Ksawciu przybierał na wadze, Justynce żeby cycki jej się po kremach ujędrniły i Mycloud żeby do domciu sie szybko wprowadziła i zjazd styczniówek w nim urządziła 🤪 🤪 🤪 (Mycloud to żart- po prostu mi się zrymowało) 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie kumam z tymi oklaskami. Dałam Syli i justynie a przy mycloud i reszcie mi wyskakiwała inf ze nie moge bo jeszcze nie minal "przepisowy " czas. ja im wczesniej nie dawałam a skad mam wiedziec czy ktos dał przede mną? mam tak klikac co chwile i "polowac" zeby mnie ktos nie uprzedził bo jak przegapie to znowu mam 120min czekac? Paranoja.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
dokładnie pinacolada musisz polować,chciałam Tobie dodać za to piękne rymowanko ale muszę poczekać 27minut 🤔
za to dostała aallicee bo ma mało 🙂


Tobie tez aniołku chciałam dac za szybką odp ale ku... tez jeszcze 14 min 😠 No nic, młoda śpi a mamusia będzie polować 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu, padam na ryj... te okna to jakis koszmar - myla je moja mama z siorka po remoncie - no bo ja w 8 mies ciazy... i grrr jak niedokladnie umyly...dzis jechalam wszystkie okna i framugi, parapety-szczeteczka do zebow i cifem.
Wszystkie kurze starlam, sterta prania idzie pralka za pralka, odkurzylam, posprzatalam w szafach, posegregowalam ciuszki Ksawcia i pozegnalismy juz wszystkie kombinezony [w jednym byl 2 razy].

Ide zafurac


PINACOLADA 🤪 🤪 🤪 🤪 TO ONA SIE JUZ TAK NA GLOS CHIHROLI???ale numer! moj sie chihroli ale bezglosnie - zamiast dzwieku zwija sie w klebuszek albo szybciutko przebiera nozkami jakby gdzies biegl 😉

Dzieki za oklaski :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
a o nas to tylko Syla pamiętała 😞 a moja niuńka taka dzielna na pobraniu krwi była, nie pytacie jak karmienie 😞, nie pytacie jak przygotowania do chrztu, 😞 nikt o nas nie pamięta 😞
a tak poza tym to po co nam te oklaski 🤨


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
katpio napisał(a):
a o nas to tylko Syla pamiętała 😞 a moja niuńka taka dzielna na pobraniu krwi była, nie pytacie jak karmienie 😞, nie pytacie jak przygotowania do chrztu, 😞 nikt o nas nie pamięta 😞
a tak poza tym to po co nam te oklaski 🤨


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 dla Ciebie


dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a o nas to tylko Syla pamiętała 😞 a moja niuńka taka dzielna na pobraniu krwi była, nie pytacie jak karmienie 😞, nie pytacie jak przygotowania do chrztu, 😞 nikt o nas nie pamięta 😞
a tak poza tym to po co nam te oklaski 🤨

kochana nie smuć się już dostałaś ode mnie oklaska 🙂
super że lalunia była grzeczna,nasze dzieciaczki chyba się umówiły,bo Małgosia na szczepieniach superowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katphio a propo karmienia? jak tam? je mała?? moja zaczyna szalec ja nie wiem czy ona nie jest głodna czy jakis ciort łapie cycka je je za chwilee sie drze że az sie zanosi!! nie mam pojecia co jest a je malutko... chce mi sie wyć wszystko na nie!

dzieki za oklaski rzeczywiscie troszke do bani ale damy rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
jezu, padam na ryj... te okna to jakis koszmar - myla je moja mama z siorka po remoncie - no bo ja w 8 mies ciazy... i grrr jak niedokladnie umyly...dzis jechalam wszystkie okna i framugi, parapety-szczeteczka do zebow i cifem.
Wszystkie kurze starlam, sterta prania idzie pralka za pralka, odkurzylam, posprzatalam w szafach, posegregowalam ciuszki Ksawcia i pozegnalismy juz wszystkie kombinezony [w jednym byl 2 razy].

Ide zafurac


PINACOLADA 🤪 🤪 🤪 🤪 TO ONA SIE JUZ TAK NA GLOS CHIHROLI???ale numer! moj sie chihroli ale bezglosnie - zamiast dzwieku zwija sie w klebuszek albo szybciutko przebiera nozkami jakby gdzies biegl 😉

Dzieki za oklaski :* 😘





No , ona tak "sadzi" juz od ponad tygodnia 😜 Rozwala mnie na łopatki tym chichraniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagoda moja też się chichra ale bezgłośnie,jutro spapuguję metodę pinacolady może się przełamie i wyda jakiś dżwięk


ja tez zamierzam spapugowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...