Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
a co do kaszek - ryzowa prawie nigdy nie uczula, kukurydziana - czasem tak dlatego bezpieczniej jest dac ryzowa na poczatek


Moja Lenka raczej nie ma jakiś problemów alergicznych, a kukurydzianą bym wolała, bo po ryżowej to się boję że całkiem jej się dupsko "zaklei" 🤨, przez Nutriton robi kupę raz na dwa, trzy dni, a jak dam tego "ryżu" to się zesra raz na tydzień 🤢.


o kurde, to diwne, moj tez ma nutriton ale sra 3-4 razy dziennie [dlatego tak malo przybiera hehehe] 😉 to po jablku jeszcze mi spadnie z wagi! 🤪



moja tez srywa 2-3 razy dziennie przy Nutritonie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

pinacolada napisał(a):
Jagoda - kiedy podasz jabłuszko? Bo mnie kusi ale Wy jestescie starsi o cały rok wiec daje Wam pierszenstwo 😉 😜



🙃 🙃 🙃 ja juz bylam bliska dania mu jabluszka dzisiaj ale maz mnie powstrzymal i ma racje - w pon idziemy raz jeszcze na szczepienia - odroczyli nas z czw wiec wole zeby bylo wszystko ok w pon i zeby mi go zaszczepili. Takze jabluszko planuje mu dac we wtorek lub srode 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - kiedy podasz jabłuszko? Bo mnie kusi ale Wy jestescie starsi o cały rok wiec daje Wam pierszenstwo 😉 😜



🙃 🙃 🙃 ja juz bylam bliska dania mu jabluszka dzisiaj ale maz mnie powstrzymal i ma racje - w pon idziemy raz jeszcze na szczepienia - odroczyli nas z czw wiec wole zeby bylo wszystko ok w pon i zeby mi go zaszczepili. Takze jabluszko planuje mu dac we wtorek lub srode 🙂 🙂



Dobra - wytrzymam jeszcze ta chwilę 😉 Łyżeczkę już mam, jabłuszko tez. A jakie mu dajesz? ze słoiczka czy utrzesz normalne jabłko? Bo ja mam w słoiczku ale w sumie to przeciez reszta sie zmarnuje wiec moze poki co lepiej byłoby kawalątek normalnego utrzec - tylko z tego co pamiętam to powinno sie na takiej plastikowej "tarce" a takowej nie mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - kiedy podasz jabłuszko? Bo mnie kusi ale Wy jestescie starsi o cały rok wiec daje Wam pierszenstwo 😉 😜



🙃 🙃 🙃 ja juz bylam bliska dania mu jabluszka dzisiaj ale maz mnie powstrzymal i ma racje - w pon idziemy raz jeszcze na szczepienia - odroczyli nas z czw wiec wole zeby bylo wszystko ok w pon i zeby mi go zaszczepili. Takze jabluszko planuje mu dac we wtorek lub srode 🙂 🙂



Dobra - wytrzymam jeszcze ta chwilę 😉 Łyżeczkę już mam, jabłuszko tez. A jakie mu dajesz? ze słoiczka czy utrzesz normalne jabłko? Bo ja mam w słoiczku ale w sumie to przeciez reszta sie zmarnuje wiec moze poki co lepiej byłoby kawalątek normalnego utrzec - tylko z tego co pamiętam to powinno sie na takiej plastikowej "tarce" a takowej nie mam 🤢


też o tym myslalam bo jabluszka mam a sloiczkow jeszcze nie :P
Myslalam o tym zeby mu zeskrobac po prostu lyzeczka.
Tarka plastikowa - no wlasnie - pamietam ja z dziecinstwa! byla biala i miala taką "fosę" bokami gdzie zbieralo sie jabluszko a ja to wyjadalam malutka lyzeczka ;D
Gdzies widzialam takie tarki ale nie mam pojecia gdzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
hej Laseczki

ale mam dzis dzien..grr... od rana mnie wszystko wkur.... i jeszcze okres dostalam 😠 😠 😠 Od rana siedzialam w garach a pogoda piekna!
Trzeba bylo jeszcze zapasy porobic bo przeciez od dzis juz wszystko pozamykane 😠
Mlody obudzil sie dzis o 5tej i wcale mu sie spac nie chcialo i marudzil...
ja podsumowalam 3 tyg urlop meza i sie tak poklocilismy ze masakra. Wszystko co zaplanowalismy [po to bral urlop] NIC KOMPLETNIE NIC nie zrobione a ja zamiast spedzac czas na odpoczynku i spedzaniu czasu z moimi zaniedbanymi przyjaciolmi to siedzialam non stop w domu albo u lekarza...jestem taka wsciekla ze szkoda gadac. 😠


Witam w klubie 🙂 🙂 Też mnie dziś wkyrw..a wszystko chodzę i beczę szlag mnie trafi no i tez ciote dostałam szlag a jutro chrzciny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 😘 😘
Jakoś przeżyłam wczorajszy dzień na szczęście mój Aniołek spał grzecznie a franca siedziała w drugim pokoju (podobno) 🙂
Wczoraj juz ie dałam rady zajrzeć ale dziś znalazłam chwilkę zaraz idę kąpać małego i muszę poprasować nam ubranka ...przygotować wózek etc wiecie jak to jest przed chrzcinami;(
Mam nadzieję że pogoda będzie jutro bo normalnie mnie już w ogóle trafi!!!! 😠 😠Oczywiście ja gonię od rana zawodzić ciasta do knajpy a mój siedzi w domu po czym przyjeżdżam nie dośc że zła jak osa bo nie zrobili tego tortu co miał być to dziecko posrane po pachy...po czym słyszę że cisnął i cisnął ....pytam czemu nie przebrałeś? właśnie skończył! no myślałam że mnie trafi bardziej ....tatuś zwątpił jak poczuł....cholera jasna... ubrał sie i wyszedł poszedł kupić sobie płaszcz no i kupił 😮 😮 za 4 stówy!!!! 😠 😠 😠
zaglądnę wieczorkiem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
oo jestes Anula 🙂 - Aniu - a jak u Was z rozszerzaniem diety? Ty juz cos podawalas Kacperkowi???


tak Jagódko dawałam jabłuszko no i soczki9jabłkowy) a od wczoraj sok jabłko -marchew i musimy obserwować. Bo lekarka powiedziała żeby unikać jabłuszek 😞 nie wiem czemu. Kaceprkowi najbardziej smakuje deserek Złociste jabłuszka,a od poniedziałku sprawdzimy jabłuszko-marchew...nie chcę mieszać składników jak podaję jabłko to jabłko w postaci soczku i deserku.Jak jabłko marchew to i soczek i deserek.na następny tydzien coś innego spróbujemy może jakiś obiadek 🙂??Aha i do soczku dolewam troszku przegotowanej wody 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Laski - o co chodzi z tymi "gumowymi" lyzeczkami do karmienia??? jak one wygladaja? bo szukam ale cos nie moge znalezc.. 🤢 poki co mam wszystkie plastikowe


JAgódka teraz naszym maluchom mogą iść ząbki i żeby nie podrażniać ja kupiłam taki zestaw z Baby Ono niebiesko żółty dokładniej to wygląda tak 🙂 miseczka dwukomorowa+łyżeczka
http://www.babyono.pl/produkty/karmienie/ucze_sie_jesc/miseczka_dwukomorowa_z_lyzeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dzieki kobitki! co ja bym bez Was zrobila!!!! 😘 😉 ta tarke tez widzialam ale koszt przesylki bez sensu...ja jeszcze zobacze w carrefourze i w jakichs dzieciecych.
Hmm tylko w olkuszu nie ma w sumie takich sklepow, jak trzeba bedzie no to allegro:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa, jak mnie m. wkurwia o matko! 😠 😠 😠 😠od rana chodzi i mnie wk...jutro nasza rocznica a mi sie nie chce z nim gadac.
ekspert kuzwa superman od wszystkiego...odkad jest w domu i mi pomaga przy malym to mu sie w glowie poprzewracalo!!!! jak tylko dziecko krzyknie przy karmieniu - kiedy ja karmie- to on mi go wyrywa i nosi na rekach zagaduje i butle wciska bo on jest super tatuś...nosz kur....mowie mu zeby go nie nosil!!!! a on ze trzeba - no to mu mowie - to se bedziesz przyjezdzal z pracy co 3 godziny i bedziesz karmil synka biegajac po mieszkaniu bo ja nie zamierzam! a on do mnie - to bede - no i kurwa pogadalismy.
Zaraz mu przygotuje liste rzeczy ktore mial z robic na urlopie a ktorych nie zrobil - zarzeka sie ze nadrobi - ma 3 dni! a lista jest dluga!!!! 😠 😠 😠
Malo tego - od tygodnia go prosze zeby naprawil w lazience baterie bo piecyk sie nie chce zapalac - za niskie cisnienie - a on mi na to ze sie nie da bo piecyk zepsuty - no to mu mowie ze jak jest piecyk zepsuty jak pod prysznicem odpala od razu?! - no i w koncu powiedzialam mu co ma rozkrecic i gdzie - oczywiscie mialam racje ze rurka jest zatkana od kamienia - a on - chodzil caly dzien dumny jak paw ze to naprawil...no rece i cycki opadaja...
chłopy!!!!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - a Ty masz krzeselko dla Lenki?? 🤢 czy wstrzymujesz sie do 6 miesiaca?



wstrzymuje sie. wprawdzie jak ruszyłyscie ten temat to buszowałam na allegro w poszukiwaniu ale potem przemyslałam i doszłam do wniosku ze po 1 jeszcze za wczesnie a po 2 to jak pomysle ze jeszcze krzesełko ma sie gdzies po tym domu platac to mi słabo 🤢 Zwłaszcze ze one wszystkie jakies duze. musze popatrzec jeszcze w ikea bo tam jest takie bardzo proste ale moze wystarczajace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ooo dzieki kobitki! co ja bym bez Was zrobila!!!! 😘 😉 ta tarke tez widzialam ale koszt przesylki bez sensu...ja jeszcze zobacze w carrefourze i w jakichs dzieciecych.
Hmm tylko w olkuszu nie ma w sumie takich sklepow, jak trzeba bedzie no to allegro:/



w zwykłym sklepie z akcesoriami kuchennymi (typu chochelki, tarki, łyzki i inne duperele) powinnas dostac bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak często czyścicie uszka dzieciaczkom? I czy używacie do tego tych "poszerzonych" pałeczek czy zwykłych wąskich? I czy tylko tam w środku czy całą małżowinę - chodzi mi o te wszystkie zawijasy 🤢
Bo ja nie robie tego codziennie bo nie pamietam o tym 🤢 I dzis przy kapieli jak jej naleciało ciepłej wody do uszu to potem sporo ze środka tego "syfu" wypłynęło 🤢 No i małżowina od środka sie tak łuszczy i nie wiem jak i czym to czyscic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...