Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dziewczynki normalnie dzieciaczki przeurocze 🙂Ksawciu z tą łysinką i oczkami mnie rozbraja-słodziak 🙂zawsze miałam słabość do łysolków 😉a mój m włochacz okropny 😉

Ale muszę się Wam pochwalić tatuś dziś spisał się na medal,wstał przed 6 zrobił małej mlesio a potem koło 9 przewinął ją bo walnęła kupę 🙂i tym sposobem się dziś wyspałam.A potem jeszcze poszedł z mała na 2 spacer a ja posprzątałam mieszkanko,zrobiłam pranko i obiadek.A rano mówi do mnie idź kochanie zjedz sobie śniadanko,uszykuj się a ja się zajmę małą 🙂normalnie w szoku byłam


aniołku - bo facetów trzeba często zjeb...! Nawet tak profilaktycznie raz w tygodniu, co by grzeczni byli 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://laryngologia.pl/fgadmin/js/tiny_mce/plugins/imagemanager/images/earanatomy3.jpg&imgrefurl=http://laryngologia.pl/sites/18/&h=320&w=450&sz=50&tbnid=HnA9qp3IdDTLJM:&tbnh=90&tbnw=127&prev=/images%3Fq%3Dbudowa%2Bucha&hl=pl&usg=__MlM135s9Fp2xcnWMHiGEjHmUqOU=&ei=SBvKS7OfBoGjOIDIgOgF&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&ved=0CAwQ9QEwAw

to budowa ucha i miała dwie małzowiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Dziewczynki normalnie dzieciaczki przeurocze 🙂Ksawciu z tą łysinką i oczkami mnie rozbraja-słodziak 🙂zawsze miałam słabość do łysolków 😉a mój m włochacz okropny 😉

Ale muszę się Wam pochwalić tatuś dziś spisał się na medal,wstał przed 6 zrobił małej mlesio a potem koło 9 przewinął ją bo walnęła kupę 🙂i tym sposobem się dziś wyspałam.A potem jeszcze poszedł z mała na 2 spacer a ja posprzątałam mieszkanko,zrobiłam pranko i obiadek.A rano mówi do mnie idź kochanie zjedz sobie śniadanko,uszykuj się a ja się zajmę małą 🙂normalnie w szoku byłam


aniołku - bo facetów trzeba często zjeb...! Nawet tak profilaktycznie raz w tygodniu, co by grzeczni byli 😉.


ja opierdzielam niemal codziennie i co ? nie działa! spierda... do mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada ale ma chiacho Lenka za chrzestnego no no już jej zazdroszcze 😉 Szkoda ze nie moge zmienić 😉


justynka! A czemu nie można zmienić!!
Zawsze można!! 🤪 🙃


tak samo pomyślałam 😜 Ale justynka świeżo po ślubie więc jeszcze nie dopuszcza do siebie takich myśli 😜 Pożyje to wspomni słowa "starszych" koleżanek 😜
A co do zazdrości to Julka nam po chrzcinach powiedziała że niczego lenie tak nie zazdrości jak chrzestnego 🤪 A ona teraz na etapie "podkochiwania sie" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada ale ma chiacho Lenka za chrzestnego no no już jej zazdroszcze 😉 Szkoda ze nie moge zmienić 😉


justynka! A czemu nie można zmienić!!
Zawsze można!! 🤪 🙃


tak samo pomyślałam 😜 Ale justynka świeżo po ślubie więc jeszcze nie dopuszcza do siebie takich myśli 😜 Pożyje to wspomni słowa "starszych" koleżanek 😜
A co do zazdrości to Julka nam po chrzcinach powiedziała że niczego lenie tak nie zazdrości jak chrzestnego 🤪 A ona teraz na etapie "podkochiwania sie" 😜


pinacolada - przez Ciebie uzmysłowiłam sobie wkońcu, że jestem tu najstarsza 🤢 🤢 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam dzis wieczor zrobic sobie domowe spa i ...siedze na forum...znowu paznokci u nog nie pomaluje - mam na nich jeszcze resztki lakieru bezbarwnego chyba sprzed porodu ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Mialam dzis wieczor zrobic sobie domowe spa i ...siedze na forum...znowu paznokci u nog nie pomaluje - mam na nich jeszcze resztki lakieru bezbarwnego chyba sprzed porodu ☺️ ☺️ ☺️


BOMBA!!!!!!!!!!!!!! CAŁUS ZA POCZUCIE HUMORU 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Mialam dzis wieczor zrobic sobie domowe spa i ...siedze na forum...znowu paznokci u nog nie pomaluje - mam na nich jeszcze resztki lakieru bezbarwnego chyba sprzed porodu ☺️ ☺️ ☺️


a po chusteczkę Ci ładne paznokcie! Nie ma jak posiedzieć w miłym towarzystwie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
agab napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada ale ma chiacho Lenka za chrzestnego no no już jej zazdroszcze 😉 Szkoda ze nie moge zmienić 😉


justynka! A czemu nie można zmienić!!
Zawsze można!! 🤪 🙃


tak samo pomyślałam 😜 Ale justynka świeżo po ślubie więc jeszcze nie dopuszcza do siebie takich myśli 😜 Pożyje to wspomni słowa "starszych" koleżanek 😜
A co do zazdrości to Julka nam po chrzcinach powiedziała że niczego lenie tak nie zazdrości jak chrzestnego 🤪 A ona teraz na etapie "podkochiwania sie" 😜


pinacolada - przez Ciebie uzmysłowiłam sobie wkońcu, że jestem tu najstarsza 🤢 🤢 🤢.


no to chyba jestes w błędzie bo ja jestem najstarsza chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
i jeszcze jedno 🙂
[URL=http://img132.imageshack.us/i/p1000674z.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8598/p1000674z.jpg[/IMG][/URL]



silny facio, moja tak wytrzyma pół minuty zanim sobie nie skojarzy że leży na brzuchu i wtedy RYK!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Mialam dzis wieczor zrobic sobie domowe spa i ...siedze na forum...znowu paznokci u nog nie pomaluje - mam na nich jeszcze resztki lakieru bezbarwnego chyba sprzed porodu ☺️ ☺️ ☺️


a po chusteczkę Ci ładne paznokcie! Nie ma jak posiedzieć w miłym towarzystwie! 😁



😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 moze teraz uda mi sie teraz dac Ci oklaska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...