Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale się wkurwiłam, no masakra! niedawno wrócił Jarek i tak pierdolnął drzwiami bo się nie mogły domknąć ze malą mi obudził a ją usypiałam, póżniej postawił kule i musiała pierdolnąc o glebe 😠 mała znów sie obudziła.
i jeszce wielce zdziwiony ze teraz nie chce jechac na zakupy- no kuźwa a mała po kąpieli mam wziąśc czy samą w domu zostawić? 🤪
no a za 3 razem to już sama małą niechcący obudziłam jka mu delikatnie powiedzialam by spierniczał zanim strace cierpliwośc i co zrobił? pojechał do mamusi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Basia81 napisał(a):
agab napisał(a):
Wasze dzieciaczki mają takie śliczne główki!
Moja ma strasznie krzywą 😞, takie jajo i to w poprzek 🤨.
Kiedyś ciągle spała na jednym boku i to dlatego 😞, ale teraz zaczyna spać na obu, także mam nadzieję że główka dojdzie do siebie.



nie martw się moja też ma splaszczoną z jednej strony i to cholernie. uszko te ma jedno ciut inne ale ciul- buzi ma śliczną i nikt jej nie bedzie tyłu głowy oglądal, odziedziczy po mamie poddatne włosy i się to ukryje 🙂
zresztą ponoć to się wyrównuje jak dziecko juz siedzi 🙂


jeśli moja Lenka będzie miała włosy po mamusi- to blado ją widzę 🤢, nic nimi nie ukryje - bo ja mam trzy na krzyż ☺️.


😁 😁 😁 a jesli Ksawciu odziedziczy po moim mezu to nie beda mialy mu po rosnac na chwile bo mu za chwile wypadna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Pokaże Wam jeszcze chrzestnego Lenki- na chrzcinach wyznał mi ze w dniu mojego ślubu pękło mu serce bo był we mnie zakochany i do końca miał nadzieję 🙂 Miał wtedy jakies 7 lat 🤪 No i jest rodzina mojego męża 😜



no prosze jakie ciasteczko 🙂 wolny???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
nasze uszka też są owłosione, u maleństwa koleżanki też teraz czytam że u Vaneski też, więc to chyba normalne, a na początku myślałam że tylko moje dziecko takie "dziwne" jest 😁


jak mi ja położna podawała to od razu mi się uszka owłosione rzuciły 🙂 i zanim ja zobaczyłam znów po 12 godz zastanawiałam się czy ja majacze cze naprawde ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia - no niby jeszcze tak (tylko dziewczyne ma ale to to zawsze mozna zmienic 😉 ), tyle że młodziutki - maturzysta!
Ja mu powiedziałam w rewanżu że gdyby bycie przystojnym było karalne to dostałby DOŻYWOCIE !!!!


ojoj- młodziutki... szkoda bo naprawde fajne ciacho- takie do schrupania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
Heh tym razem sie udalo bo zmienili dodawanie fotek ;p

Super ta mała 🙂 🙂 Jakie oczka piekne

Jagodko no dwie małżowiny ja nawet tego nie zauważyłam tylko dopiero Położna na 1 wizycie nam mówi noi rzeczywiscie .. 🤪 🤪


ale śliczny pultasek z Twojej Lenki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
Heh tym razem sie udalo bo zmienili dodawanie fotek ;p

Super ta mała 🙂 🙂 Jakie oczka piekne

Jagodko no dwie małżowiny ja nawet tego nie zauważyłam tylko dopiero Położna na 1 wizycie nam mówi noi rzeczywiscie .. 🤪 🤪



Dokąd mnie będziesz z Jagodą mylić? 😜 Ja dalej nie kumam - jak moga w 1 uchu byc 2 małżowiny? Przeciez małżowina to zew część ucha! To wychodzi na to że Twoja Lenka z jednej strony ma 2dwoje uszu!!! A jeśli nie to wytłumacz mi to ! Wypiłam już "sliwe na koniaku" ale kurde jeszcze trzezwa jestem! No chyba ze ja po prostu głupia.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...