Skocz do zawartości

bóle brzucha | Forum o ciąży


aniaweis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
też często mam takie bóle, ale jak się okazało mam zrosty po operacji wyrostka robaczkowego, więc nie powinnam się martwić. Jeżeli przeszłaś jakąś operację powinnaś też na to zwrócić na to uwagę, chociaż konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana. trzymam kciuki, aby wszystko dobrze było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
dziewczynki ostatnio jak duzo chodziłam to łapały mnie takie skurcze w brzuchu, napinał sie bardzo. dostałam tabletki jakies przeciw tym skurcza.a teraz staram sie nie chodzic duzo a one i tak sa i jeszcze łapia mnie nawet jak nic nie robie. I oprócz tych brzucha ,to tak nisko mnie coś ciagnie w strone pipki takie rwące kłucie....boje sie czy to normalne czy znów mam isc do lekarza??? a byłam 26 wrzesnia i mowiła ze wszystko jest dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w pierwszych 2 miesiacach tez mialam bole brzucha przypominajace nadejscie okresu, ale lekarz przepisal mi nospe i po tygodniu brania wszystko doszlo do normy, brzuch musi bolec na poczatku bo wszystkie miesnie sie rozciagaja, przynajmniej u tych szczuplych osobek, jezeli nie masz zadnego plamienia to sadze ze nie powinnas sie przejmowac, za to duzo wypoczywac, nie dzwigac. ja prawie 2 miesiace staralam sie lezec calymi dniami bylo ciezko ale dalam rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Ja jestem w 18 tyg i właśnie dzisiaj dopadły mnie takie ostre,nagłę kłujące bóle podbrzusza.Nie wiem czym to może być spowodowane.Może tym że dopiero zaczyna mi rosnąć brzuszek?(do tej pory miałam płaski.)Do szczupłych osób nie należę, operacji na jamie brzusznej też żadnych nie przechodziłam.Zmartwiłam się nie na żarty.Jak myślicie czy powinnam się niepokoić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Dziś w nocy pomiędzy 1 a 5 strasnie bolał mnie dół abrzuch taki ból jak miesiączkowy kurcze zastanawiałam się czy to już powoli się zaczyna wziełam nospe ale brzusio bolał

mam pytanko do dziewczyn które rodziły albo są przy końcówce 9 miesiąca czy też tak miały na finiszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś w nocy pomiędzy 1 a 5 strasnie bolał mnie dół abrzuch taki ból jak miesiączkowy kurcze zastanawiałam się czy to już powoli się zaczyna wziełam nospe ale brzusio bolał

mam pytanko do dziewczyn które rodziły albo są przy końcówce 9 miesiąca czy też tak miały na finiszu



Hej!

Ja jestem na początku 38 tygodnia, nie miałam do tej pory żadnych dziwnych bóli, które by wskazywały, że coś zaczyna się dziać, ale z opowieści koleżanek (a ostatnio rodziło ich sporo) wiem, że takie bóle jak na miesiączkę mogą wskazywać na zblizający się poród. Ale nie wiem tego z własnego doświadczenia, więc najlepiej jak poradzisz się kogoś doświadczonego albo najlepiej lekarza...w końcu 38 tydzień to już można rodzić 🙂
Ja z kolei boję się, że nie rozpoznam oznak porodu...


Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ja jestem w 26 tc i faktycznie chyba dużo kobiet ma problem z tym bolącym brzuszkiem i więzadłami. Należe do osób szczupłych, urósł mi tylko brzuszek a przytyłam już 11 kg i już zaczyna mi się robić ciężko jak mam się przewrócić z boku na bok w nocy 😉 a co dopiero bedzie pod koniec to nie chce myśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...