Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia2009 napisał:
Witam...gratuluje przyszlej mamusi...ja tez juz bym chciala wiedziec kto sie urodzi..ale coz-jeszcze trzeba czekac...
Ja jakosik nie moge spac w nocy mam delikatne bole brzuszka ale jak wstaje caly dzien jest ok.Niewiem czy mam sie niepokoic czy to raczej normalne bo jak bylo przy Natalce to neistety nie pamietam.Budze sie ok.3 i tak do 5...godzinka snu i wtsaje ;/


A Wy jak sie czujecie przyszle mamusie????


A może głaszczesz brzuch, ciesząc sie, że jest w nim mała fasolka 🙂?
Wiem, że nie wolno tego robić, zwłaszcza na początku ciąży.
Jeśli Ci dalej nie przechodzi, to powiedz o tym lekarzowi prowadzącemu, może trzeba podać leki rozkurczowe...
Ale nie martw się, będzie wszystko ok 🙂
Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia2009 napisał:
Kurcze nie glaszcze wlasnie...niewiem co jest,ale powiem lekarzowi tylko zastanawiam sie nad przyspieszeniem wizyty jak dzis znow bedzie to samo bo mam dopieor na 16...


Może chociaż zadzwoń do lekarza i powiedz mu co i jak, niech on zdecyduje 🙂
Będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie...niestety rzadko zaglądam ale zawsze tu miło...pozdrawiam wszystkie serdecznie życząc zdrówka. 🙂
ciekawe jak się czujecie?Mnie dokuczają trochę mdłości ale oprócz tego jest ok 🙂 nie mogę doczekać się kolejnej wizyty i USG żeby zobaczyć swoje maleństwo.Przy okazji ślę życzenia na świeta...

http://wielkanocnykurczak.pl/monika,118547/?src01=00a76

pozdrawiam raz jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jak dawno Was nie odwiedziałam....u mnie już wszytko ok, były małe plamienia, faszerowanie się luteinką ale już wszytko wróciło do normy 🙂 oprócz tego, że cały czas bym spała i spała, nie mam innych oznak ciąży 🙂 uffff....mam nadzieję że już się nie zjawią 🙂 Po ostatniej wizycie jaką miałam 31.03 maleństwo miało już 3 cm 🙂 hihihihi..... Kolejna wizytka dopiero 28.04 podobno maleństwo będzie miało juz 9 cm 🙂 co do wagi to już ze 2 kg przybrałam na wadze... 😞 brzuszka jeszcze nie widać, tylko takie jakieś sadełko się pojawiło 😞

Pozdrawiam wszystkie pażdziernikowe mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WESOŁEGO
ALLELUJA!!!

..........$...$...$...$..
........$..................$
.....$.......................$
...$..........................$
..$.000000........????...$
.$.0?0?0?0....??????...$
$.§?§§?§§?..????????.$
$.????????.?????????$
?????????????????
.$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
..???????????????
...$$$$$$$$$$$$$$$$$$
....?????????????
.....,,??????????

Kiedy Wielka Noc nastanie,
życzę wam na
Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości
w dobrym sercu,
w jasnej duszy
i niech wszystkie żale zgłuszy.

..\\//...\\//......\\//...\\//....\\//...
..\\/..(?)(?)...\\//.....(?)(?)..\\//
///..(?)(?)(?)..\\//..(?)(?)(?)..\/
\\//...(?)(?)...\\//.....(?)(?)..\\/
.\\//..\\/...\\////...\\//...\\\\//..\\//..
W koszyku- obfitości,
w serduszku- miłości,w jajkach- niespodzianek,
w Dyngusa ? wody dzbanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam forumowiczki 🙂 również dopiszę się do tematu gdyż i mnie dotyczy :laugh: ja w ciąży póki co nie przytyłam a schudłam 7kg. okropne wymioty i brak apetytu dały swoje. przynajmniej będzie mniej do zrzucania. jest to moja druga ciąża i w poprzedniej przytyłam prawie 30 kg. także teraz muszę bardzo uważać bo zostało mi jeszcze z poprzedniej. więc spadek wagi dla mnie jest korzystny. chyba dzidzia korzysta z tych zapasów że tyle kg spadłam na wadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny:laugh: ja przytyłam 2,5 kg ale brzuszek mam już spory.W piątek byłam na usg i lekarz powiedział że dzidzia jest duża to może dlatego.Najważniejsze że dobrze się czuję i malenstwo dobrze się rozwija czego i wam życzę...:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Witam...własnie...to mnie zastanawialo...
Od kilku dni mam bulgotanie,ale takie bardzo intensywne..byłam w szoku i nie wiedzialam co sie dzieje...Wy tez tak macie??Powiedzcie jak jets z zafbrowaniem wlosow bo mam mega odrosty a mnie starasza,ze to zaszkodzi dziecku...ale przeciez amoniak do krwi nie przenika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Madzia...jeśli chodzi o farbowanie to zdania są strasznie podzielone,ale wiesz co przecież są teraz nowe farby 10 minutowe,ja ostatnio też farbowalam włosy.życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...