Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

witam rankiem...
Nocka jak poprzednie hehe...Bartek jak zjadł kaszkę to po godzinie obudził się głodny 😞 Więc postanowiłam nie męczyć mu jeszcze brzuszka - niech sobie wisi na cycu 🙃
Jeszcze tylko muszę wykumać czemu mi tak wieczorami płacze 😞
słyszałyście może opinie o czopkach Viburcol?ponoć są dobre właśnie w takich stanach niepokoju...
Ciekawe co u Natalii,nie zagląda do nas,piszcie jak u was,jak sobie radzicie z maluszkami...ja to jakiegoś doła mam...Starsze moje dzieciaki bez przerwy się kłócą ja już czasami nie mam sił,a mąż wiecznie "zmęczony"nie raczy mi pomóc 😠 😠 😠 A myślałam że skoro jestem już stateczną 😉 kobietą to będzie mi łatwiej 😞 😞 😞

pozdrawiam cieplutko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuśki
Moniczek przykro mi,że macie z Bartim taki kryzys 😞
Łap oklask na poprawę humorku
Nie wiem co Ci doradzić?Viburcol mam w lodówce....kupilismy kilka dni temu jak Olis płakał,bo dziasełka go bolały....ale sie uspokoił wiec mu darowalismy....ale jak bedzie problem nastepnym razem to nie zawacham sie go użyć:P ....Pani w aptece powiedziała mi,ze to jest odpowiednik tych homeopatycznych granulek taze jest nieeszkodliwy....zreszta można nawet kilka czopków dziennie uzyc,wiec są słabiutkie,ale podobno rewelacja,ze Mamy chwala...Ja sobie zamówiłam tez te homeopatyczne drazetki,bo Kacprowi pomagały....wiem wiem...ale wierzę w homeopatie....a dziecku nie zaszkodze
Wydaje mi sie,ze moze faktycznie masz problem z laktacja...bo ja w ciągu 10min odciagam cała małą utelke....ponad 150ml....
MONI POBUDZ SIĘ KARMELKOWYM ALBO POSTARAJ SIE WYPIC DZISIAJ PRZYNAJMNIEJ LITR BAWARKI!!!
Ja mysle,ze macie kryzys laktacyjny i przezz to Bartolek płacze....
Jestem pewna ,ze to przejściowe....a do tego pewnie mu zeby wychodza.....No chyba,ze zmieniłas diete albo jemu dałas tą kaszke i go btrzuszek boli....bo wieczorny płacz jest typowy dla kolki...Mój Olis tez maruda jest...ale jak sie do niego mowi....pokazuje to spokojny jest....no i wieczorem ładnie zasypia
Mam nadzieję,ze chociaz Cie zainspirowałam do wniosków 🙂
POWODZENIA I BUZKA NA GRZECZNOŚC DLA BARTUSIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm moniczek moze brzszek go boli moja mala nie zakceptowala kaszkimannj dalam jej rano bo mowie a wieczor nie bede ryzykowac zeby mi spala w nocy a rano zjadla cae 120 (4 miarki mlek) i d tego wlalam kaszki mannej gotowalam ja 3 minuty jedna lyczeke widocznie nie zaakceptowala ale nie placze tylko cay czas spi postekala 15 minut i jest okej ..
maxara tez wierze w homoopatyczne ja mam puderek na dziselka taki w saszetkach ale e wiem czy w pl jest dostepny mam jak cos czopki w ldowce nie uzywalam wiec nie iwem jakie sa i mam calpol jak ja czasem cos boi to jej daje i zaraz przechodzi CALPOLa aprawde plecam kumpele mi polecaly i jestem pod zachwytem
moniczek trzmaj se jestes silna i tak cie podziwiam 🙂 ap calusy :*
i nie ppadaj w dolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny kochane za wsparcie 🙂 zawsze to lepiej jak się usłyszy ciepłe słowo...chciałabym karmić mojego smyka jak najdłużej więc będę walczyć o laktację...myślę że to też może być od dziąseł ten płacz jego,bo na kolki to inaczej płakał...dzisiaj go już nie będę męczyć kaszką - niech sobie ssie cyca ile ma ochotę...właśnie tulę go w ramionach i na razie jest spokojny 🙂 dziękuję jeszcze raz za rady,mam nadzieję że kryzys minie...

buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek moja tebolal brzuszek po kaszce za uzo widocznie dalam ale pospala ten bol i ptem zas byla tak kochana awiecie jak malpa a mnie krzyczy 😁
jak np sprztam to zaczyna normanie krzyczek a ja sie wczoraj kapaa kaczuszke daam jej do apieli posadzilam ja a ta jak reka probowla ja zlapac ale najepszy jezt jezy pokazesz jej jezyk a ona ci tak odpowie maly mj kochany malpiszonek 🙂 moniczek mja mala zrobila p tej kaszce bardziej zbita kupke ae troszke bardziej - pleciala az p plecy prrrzebila cale body(nie dopiore ich 😁) cala bluzke sweterek i kocyk !! pomslcie jaka t bya bomba musialm ja wziasc pod prysnic bo ja sciagalm body to awet wlosy maia brudne 😁 😁 😁 bleeee.... uz 2 raz mi sie tak zaatila a najlepsze ze uzywamy ostatnio pampersow i tak sie zalatwila szkoda ze z tylu nie maja marszczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aJAJAJAJA dziewczyny gdzie wy jestescie jak ja was tak potrzebuje mo mnie pprostu wkurwil mni bede przepraszać za slownictwo bo normlanie zaraz cos polamie albo jemu nogi tak me wkurza niech on jedzie juz do tej norwegi brak slow mam powiedzialam zeby sobe rozcielil w pokoju duzym bo ja z nimm nie bede spac debil pajac itd wczoraj wrocil o 2 w ocy bo zaagadal sie z kumpem obok z klatki i weszedl do niego, dzis tez gdzies idzie grac na pleju niech spierd**** ksieciu trzeba odciac rylo od koryta o nie ja nie bede sie z nim tak bawic jego tekst ktory jebnal mnie na lopatki: bo to nie znaczy ze jak mam diecko to mam siedzic caly czas w domu.. haloo ja tez tu jestem siedze caly czas w domu i zyje nie spie do 13 wstaje w nocyo i wychowuje twoje dziecko moze bys tak chociaz podziekowal?/ sorrry ostatnio zrobil mi banany w ciescie kokosowym A W DUPE SOBIE JE WSADZ kurwa ostatnio wstaje o 13 ja msze za nim poscielic bo on tego nie zrobi bo bedzie trwierdzic ze blisko juz jest wieczor o powiedzcie czy by was nie trailo a tak bylo fajnie od 3 dni mnie poprostu wkurwia i drazni 😲


sorry za slowictwo n ale jestem tak wkurzona ze naprawde zaraz mu przypieprze w ucho 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj Niunia to się wkurzyłaś 😠 I co zrobić kiedy tak czasami chłopy nam w kość dają 😠 Mogę cię tylko pocieszyć że nie ty jedna masz takie jazdy hehe :P ...
Zobaczysz minie mu i będzie zaś potulny ...
My z Bartusiem walczymy o laktację 🤔 i wierzę że zwyciężymy 🤪
Dziubeczek mały już śpi słodko...Właśnie zaczyna się James Bond,idę oglądać...
Dobrej nocki mamunie...Niunia łap buziaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek moja zrobila sobie drzemke przed spaniem 😮
OJ ZDECYDOWAL ZE NIE POJDZIE TAK MU NAZDALAM ALE SPROWADZIL JAKIEGS KUMPLA SWOJEGO NO POFAKALO TEGO SYNKA !!! KUPI MI LEYSY BOMBNIERKE I REDDSY 2 (ZJEDNYM TU SIEDZE 😁) MYSI ZE MU UJDZE AK PLAZEM TO ???:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: CO ZA MATOL 🙂 🙂 🙂 KUPILI SBIE PO 5 PIW I SIEDZA I LADAJA BOND - ZABAWIAJAC ROWNIEZ MALA JA TO SMOE IDE ZARAZ D KAPIELI ZRBIE SOBIE TEN PILING KAWOWY ( ROBILYSCIE GO LASKI? ON POMAGA SCHUDNAC PNOC BO PRZEPIS JEST Z HERBATKI ODCHUDZAJACEJ:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny...nie pisz ostatnio nic ale czytam wiec jestem na bierzaco...nie mam ostatnio czasu zbytnio,mały mi daje popalic równo...w nocy budzi sie co 1,5godziny dosłownie mu sie cos pomieszało...i zjada sobie tak 90ml i spi dalej a ja nie moge go dobudzic zeby zjadł wiecej...i nie wiem co mam zrobic zeby wydłużyc to jego spanie??daje mu kleiku ryżowego do mleka,ale to nic nie daje...a w dzien tez chce zeby go ciagle nosic,a dzis w nocy miał zatkany nosek i budził sie co chwile i płakał dosłownie porażka... 😞 no mój tez nie zaczał jeszcze pracy,przez to ze jest zima i fabryka stoi...i siedzi w tej angli i jest wsciekły...i nie wiem czy pojade do niego bo za co tam bedziemy zyc??a on juz ma dosyc i chce wracac...ja mu kaze czekac az cos ruszy w tym zakladzie...troche nas kolezanka moja wprowadzila w błąd bo miał miec prace załatwiona na 100%a tu lipa i licz na znajomych...nigdy więcej...!a ostatnio znowu byłam chora,miałam goraczke,kaszel,katar,i zapalenie gardła...i zero pomocy tesciów...a tak to sie cały czas wpierdalali a jak ich potrzebowałam to nic... 😠 ale dobra dałam rade teraz juz czuje sie dobrze...i ich pomoc mam w nosie... 😠 niunia90 nie denerwuj sie z facetami tak jest... 😉 no chociaz mój to pod tym wzgledem sie bardzo zmienił,prawie nie wychodzi do kumpli...a zeby na noc zniknął to w życiu...woli siedziec ze mna...teraz też już wytzrzymac z tesknoty nie możemy,jużbył moment ze chciał kupowac bilet i wracac,ale sie hamuje cały czas bo mamy dziecko i musimy o nim myslec...a jak wroci i nie bedzie miał pracy to naszą miłośćia dziecku jesc nie damy... 😞 a sie rozpisałam... 😲
Ja to ostatnio mam depresje tak brakuje mi wyjscia z domu do ludzi,spotkania ze znajomymi...tak mam ochote z kims pogadac a nie mam za bardzo z kim a w dodatku teraz te mrozy na dworze wyjsc z domu z małym nie moge i mam dosyc...ale pocieszam sie ze wkoncu przyjdzie wiosna i bedzie dobrze... 🙂 ale sie rozpisałam...hi
A jak tam wasze szkrabiki tez tak dokazuja??a i chciałam dac małemu kaszke ale pediatra mi powiedział ze to jeszcze za wczesnie..a co wy sądzicie na ten temat????

Pozdrowienia i buziaki 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Ojej ale się poroiło...Niunia nie przejmuj sie nim-DAWCA SPERMY
Dasz rade -DZIELNA LASKA JESTES....a on z czasem zrozumie...byleby nie za pózno
Malinko bardzo Ci współczuje,ale ja tez bym jeszcze troszkę poczekała...moze sie cos ruszy w tej fabryce...albo cos innego znajdzie...moze przez agencję niech spróbuje
Moniczek wspierałam Ciebie w kryzysie laktacyjnnym...a powoli mnie też dopada...aale walcze...tylko nie wiem czy u mnie to nie idzie w parze ze stresem,bo Chrzest mamy dzisiaj o 14 i przez ostatnie dni miałam pod górke....przede wszystkim palant w Kosciele mi powiedział,ze Chrzestnych musze zmienić,bo bratowa jest po cywilnym,a Chrzestny jest Anglikanem....ale juz załatwiłam....wystarczyło znależć normalnych cHrzestnych...u KSIEŻY JEZUITÓW -POLECAM
oKI SPADAM SIE SZYKOWAC
Jutro wam fotki wrzuce
bużka
jestem od Was uzależniona
miło ,ze JESTEŚCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje kochane dziewczęta :laugh:

Maxaro łap buziaka dla Olisia - dzisiaj jego wielki dzień 🙂 a dla ciebie oklask na te stresy żeby sobie uciekły gdzie pieprz rośnie 😉 Ja na laktację kupiłam sobie tabletki LACTINATAL i teraz aż mały się krztusi tak leci 🤪 i od razu dłużej śpi brzdąk mały :laugh:
Niunia trzymaj się a nie daj się :laugh: Mój to też czasami ma takie jazdy że też żałuję że za mąż wyszłam hehe a potem to do rany przyłóż,dobrze że silne jesteśmy kobietki bo to do psychiatryka można by trafić :P
Malinka trzymam kciuki za pracę dla twojego męża szkoda że tak wyszło,do dupy jak życie czasem podcina skrzydła.No ale ja zawsze sobie powtarzam że nigdy nie jest tak źle że nie mogłoby być gorzej.Dużo w życiu przeszłam i nauczyłam się cieszyć z każdej drobnej radości ,bo to dodaje sił...

No a jak chociaż nie zajrzę na forum to czegoś mi brakuje,tak fajnie wiedzieć że jesteście tam "z drugiej strony kabla":laugh: :laugh: :laugh:

Buziaki dla wszystkich i dużo słoneczka na te nasze smuteczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂
Moniczek ja mam te czopki w apteczce domowej 🙂szwagra brat jest pediatra i wlasnie bardzo je polecal. Wiec zapasy juz zrobione 🙂 a na kolki Debridat 🙂
Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lutówki mają stan oczekiwania 🤪 Pamiętałyście jak my czekałyśmy???Wydaje się niedawno a tu tyle czasu upłynęło :laugh: Najważniejsze że nasze misiaczki zdrowe są i oby tak dalej było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale trzaso nie dlug 4 msc :laugh:
moj mnie przeprsi za te 2 dni chodz ja dalej hodze zla::laugh:nie dam sie 🙂 moja mala wczoraj na spaer nie wyszla ale dzis jechalimy do mojej mamy i spala o 14 d 19!!!!! malina nie przemuj si eze twoj maly nieje mojej malej tez sie cos pomieszalo 😉 w ncy zjadla 30 o 11 120 o 15 120 i o 19 120 i tyle w ciagu dnia nnie ma apetetu ie chce jesc nie wiem czy ne ma jakiejs infekcji bo dzis zrbila 2 upki zwykle jeden pierdek mory i jedna rzadka kpke 🤨 jutr albo w wtrek pjdziem do lekarza jak to nnie minie ale tesciowa i mama mowily mi ze dzici tak czasme maja ze nie chca jesc wiec czekam a co do kaszki mannej ja jtro dam kleik ryzowy do zageszczania p mannej bolal ja brzuch na 120 mleka dalam mala lyzeczke kaszki i ja bolalo ale 15 min oplakala i 2 godziny spaa ptem az jej bol przeszedl moj kochany bobAS 🙂 uciekam bo sie upomna o mnie le ogoelm to sama lubi sie ze soba zajmowac i pozera swje lapki ... kapiem juz w wannie bo z wanieki wyrosla 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poniedziałkowo :laugh: U nas -15 a więc mroźno,najgorsze że na spacer nie można 😞 takie siedzenie w domu może wykończyć hihi...Ala na moje smuteczki najlepszym lekarstwem jest uśmiech mojego smyka 🤪 Rano jak wstaje to zawsze się do mnie uśmiecha i wwtedy sobie gadamy haha...Gadułka z niego taka kochana :P Tak fajnie też przewraca się na boczki,ciekawe kiedy sam fiknie na brzuszek...A jaki ciekawy wszystkiego hoho....pocieszny słodziak.A jak wasze smyki?
A to mój kochany śmieszek: [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Bartu__.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ....Dziekujemy za życzenia....Wszystko było elegancko......Mały w miare grzeczy,ale i tak jako jedynego w kosciele go było słychac....Przyjęcie było w lokalu więc sprrzatać nie musiałam....Jestem bardzo zadowolona....a najbardziej ,ze mam aniołka w domu:laugh: ....Maż był na tych naukach przed Chrztem i Ksiadz mówił,ze ta cała msza z Crztem inaczej nazywa sie egzorcyzmy,bo wypędza sie szatana:laugh: ....aż mi ciarki przeszły jak mi to powiedział....Fotki wstawie jak wgramm wszystko....buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spacer po balkonie :laugh: [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/25_01_10_1321.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek ślicznego masz skarba... 🙂
a ja sie dzis pokłóciłam z mężem...porażka totalna,i teraz sie do mnie nie odzywa...wszystko przez jego rodzinke...wszyscy na mnie naskakuja mieszaja mnie z błotem...a on jeszcze dzwoni do swojej pojebanej siostrzyczki i szwagra i sie ich wielce radzi co ma zrobic...z tym wszystkim,a moja siostra słyszała jak mnie obgaduja do niego...jak wyzywaja ze anglii mi sie zachciało bo mi sie nie chce pracowac(bo nie długo konczy mi sie macierzynski)a wychowawczy mi nie przysługuje...a to nie prawda ja tylko chce miec swiety spokoj,mieszkac samemu bez tesciow...i byc z daleka od tych wszystkich fałszywych twarzy... 😠 😠 😠 powiedziałam mojemu ze sama pojade do anglii i ze siostra mi pomoze,ze jezeli mnie kocha totam zostanie ze mna...a on powiedzial ze oszalalam i mam zapomniec i sie rozlaczyl na skype i sie do mnie nie odzywa... 😞 😞 😞 nawet nie chce mi sie plakac...mam dosyc jego rodzinki,jestem tak wsciekła ze najchetniej bym sie spakowała i wyszła juz teraz ale hamuje mnie Gracjan,nie chce go narazac...na cokolwiek... 😞 jejku tak mi smutno....jak on mnie mógł tak potraktowac,a mówi ze mnie kocha...już w nic nie wierze... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Malinka ale dołek...oj ty bidulko nasza - ja całym sercem trzymam kciuki żeby wszystko się wyprostowało i zaświeciło ci słoneczko w osobistym życiu...Mężowi przejdzie,ale najgorsze że ta rodzina się tak wpierdziela.Mnie takie sytuacje wkurzają jak nic 😠 bo "co komu do domu jak chata nie jego"...Idealni się znaleźli cholera.Ja też przeżyłam takie obgadywania i też od teściowej psiakrew...no ale to już minęło,także Malinko trzymaj się chociaż to trudne.

A tego mojego szkraba dziąsła bolą że hej 🤨 Bąk mały marudzi strasznie i musiałam się dziś ratować Viburcolem heh...Teraz już śpi sobie,dobrze chociaż że nocki przesypia...

Buziaczki dla wszystkich kochanych szkrabów i ich mam 😘 😘 😘
A dla Ciebie Malinko oklask coby wszystko sie poukładało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry : http://img.upload.ladujfotke.pl/_564/18.JPG

Łoj coś pustawo tu hihi 🙃 ...
My wstaliśmy dziś o 7 ale teraz Bartuś zaś śpi,to mam chwilkę na neta :laugh:
Nasze ząbkowanie mnie wykończy 🤨 a Bóg raczy wiedzieć ile to ma zamiar potrwać 😆 bo dziąsła spuchnięte i bolące a ząbków nie widać 🤔 No i misio tak się męczy i popłakuje 🤔 Mam nadzieję że to nie żadna infekcja,bo nie gorączkuje ale ten jego płacz mnie niepokoi i nie wiem czy nie wybrać się do pediatry.A z drugiej strony co ja powiem? Że mi syn płacze?Toć mnie wyśmieje lekarz 🤔 Na ostatniej wizycie powiedziała mi że dzieci tak mają ot co...
Znowu mróz więc ze spaceru nici 😞 puszczę korzonki w tym domu heh 🙃
Pozdrawiamy serdecznie i ślemy buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczzzk u nas teraz jest minus 17 ale mysl zedo poludnia sie troszke o stopnie ocielpi i lecimy na spacerek na 15 min na obolo bloku bo wczoraj nie byla bo byo minus 22 i to przesada a ta to ona po takm spacerze spi mi z 4 godziny
porzed wczoraj pszla spac o 14 i wstala o 19 wykapalam zjadla i poszla spac o 21 30 !!!!! 🤨 🤨 i moja mala tez zabi bola kurcze ale dzieki bgu aza dentinox ide je prebrac kupe az sie jej boje ; ☺️ ☺️ potezna bedzie :laugh: :laugh: :laugh: macie rady na zatkany nosek /// rbilam jej sola fiz nic nei dal teraz sol morksa merimar i sciagam jej spelkiem no ale i ta glebiej ma zatkany nos i w nocy bidoczka sie tak meczy .... malinka widze ze ze mnie pzeszlo na ciebie 🤨 minie ja tez zawwsze mam nerwa jak ohohohoh ale potem jest ok a potem dobrze a potem udnie spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane dziewczęta 🤪 🤪 🤪
mam pytanko hyhy czy szykujecie coś na walentynki? U mnie to się prawie zbiega z rocznicą ślubu i chciałam może kolację jakąś przyszykować hmmm...ostatnio się u nas oziębiło 🤔 i chciałam ożywić atmosferę...macie może jakieś sprawdzone przepisy na smaczną kolację?Byłabym wdzięczna za jakieś podpowiedzi 🙃

Życzę dobrej nocki i słodkich snów,ucałujcie maluszki w noski :laugh: 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek plecam banany w ciescie kokosowym z bita smietna i polane czekolada moj je uwilebia 🙂moja mala poszla spac 🙂ale ona uz duza 😁 hyba ze zrobila sobie drzemke pred snem 😮 😮 bo ostatnio tak robila dzis spala po 15 min spacerze az 4 i pol godziy a jak nie pjdzie na spacer tak jak byly u nas mrzy p minus 23 sopnie to spDNIA 3 RRAZY PO 20 MIN 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...