Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie.....Ja wczoraj zaszalałam....zjadłam 4 pączki ..... ☺️ .....i wiecie co jeszcze?....Byłam na zakupach i wpadłam na kawke do mojego ulubionego koktajlbaru....i zamówiłam sobie coś o nazwie....kawowe szaleństwo.....okazało sie pyszne...ale to była kawka z ekspresu z pianką ....i chyba pół na pół ze spirytusem...heheh....oczywiście wypiłam...i ałam sie pózniej o Oliska....fakt,ze w połączeniu z tymi 4 pączkami ...troche go musiał brzusiu boleć....ale w nocy spał na szczęście....heheh....widze,ze sobie moge na coraz więcej pozwolić.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...ja tez zaszalałam i zjadłam 4 paczusie..byly pyszne...:P
Wczoraj caly dzien nie bylo nas w domku..najpierw u tesciowej ,potem zakupy a poznije u przyjaciolki ktora urodzila synka 🙂
Co do kupek..to nie musza byc codzien tak mi lekarz powiedzial...dpouszcza sie 5 dni nie robienia...ponoc tak bywa u maluszkow..

Dzis postanowiłam sie poobijac i nic nie robic chopc juz mnie kreci i chyba jednak zrezygnuje z tego planu...sama niewiem jakis taki dzien do D**Y mam.
Zuzanka sobie spi..maz czyta a Natalka pakuje sie i idzie do babci...na noc 😉

Buziaki dla dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....a co tutaj tak spokojnie....jak Walentynki....Ja czekam na Męża,bo jest u Mojego Taty i w końcu musze mu dać prezent....w naturze oczywiście:laugh: .....Nie wiem co jest z moim Olisiem.....Od 3 dni zasypia sam tzn.bez lulania przy cycu,bo zamówilismy mu łóżeczko i chcemy żeby w nim spał sam.....kołyska już mała się robi....zresztą łobuz mały siada już i stoi nawet.....krzyczy jak go sadzamy,bo on stać będzie przed lustrem i z dzidziusiem sie kłuci tak ,ze my sikamy ze śmiechu.....no....a w nocy to wstaje regularnie co godzine......kłade go koło 7 ....pierwszy raz budzi sie o 11...a pózniej co godzine....12...1...2...3...4...5...6....i zazwyczaj na siłe go cyckiem usypiam tak,że dośpi do 7....8....albo godzinka zabawy i wtedy lulu....nie płacze w nocy,ale wkurza mnie to wstawnie....nie wiem o co chodzi....jak sie przebudzi to ja mu cyca daje i odkładam do kołyski i spi dalej.....ale po co on tk wstaje?....a Wasze Bąble jak sie budza?....kurcze brakuje mi snu przez to wybudzanie co godzinke
Ahha Oliś jadł jabłuszko z hippa i soczek jabłkowe gerbera....Oba fe były....ale jabłko już wolał jak sok
A jakiej firmy Wy dajecie deserki?....Ja chyba hippa bede kontynuowac,bo to produkty bio...i tak fajnie opiane....np.czy dany produkt rozwalnia czy zestala stolec?....Olisia lekko przeczyściło jabłko...i faktycznie pisze,że ma właściwości rozwalniające....Mamy jeszcze kaszkę bebilon mleczno-ryżowo-kukurydzianą z jabłuszkami,ale jej jeszcze nie jedliśmy i narazie nie będziemy jesci z deserkami też stopka narazie:P ....dałam mu z ciekawości czy lubi...ale chyba ba są....:laugh:
BUZIAKI MAMY I DZIECIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!!!Witam poniedziałkowo http://media3.mojageneracja.pl/oioqtwoiew/mediumk63uxq5548b1555ebd64479931.jpg

Maxara z tym spaniem to jakbym czytała o Bartku haha - mnie to już cycki bolą tak ciągnie w nocy :P i też się zastanawiam czy on taki głodny czy co?bo przecież w dzień jada normalnie co ok 3 godz...Z hippa jest dość duży wybór od 4 miesiąca - ostatnio podałam Bartusiowi śliwki...a tak podaję mu produkty z bobovity.A kaszkę też mam bebilon taką samą i jeszcze mleczno-ryżową waniliową.Obie smakują małemu.No i w końcu zrobił kupkę ufff 🙂
Walentynki minęły przyjemnie 🙃 była kawka i ciacho hehe,a potem kinomania przed dvd...odstresowujący seans...
A w środę mam rocznicę ślubu...muszę jakąś kolację przy świecach wydłubać 😉 Lubię takie chwile ☺️ wtedy się nie klócimy i na chwilę znikają problemy...szkoda tylko że tak nie może być przez większość czasu...
No i zaczęły się ferie 🤨 dwa tygodnie moje łobuziaki w domu non stop uch...ciekawe jak ja to przeżyję hahahah....
A Bartolek zaczął sam sięgać zabawki jak blisko niego leżą 😆 ale żeby poleżał spokojnie o co to to nie 😁 skoro można się poprzewracać na boczki...nie można go zostawić samego już na kanapie coby nie spadł...No ale ogólnie rzecz biorąc to grzeczny z niego brzdąc 🙂

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i ślę całusy dla bobasów kochanych 😘 😘 😘

a tutaj ćwiczymy brzuszek: [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/12_02_10_1317.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Laski....Strasznie sie ciesze,że sama nie jestem z tym spaniem:laugh: ....nie zebym sie cieszyła Moniczek,ze Barti Ci w nocy w kość daje:P .....tylko,że nie jestem odosobniona to pocieszające.......a te kaszki pyszne są z bebilonu.....nie wiem jak inne smakują,ale z tego co pamietam to nie za dobre były jak Kacper je jadł.....Moniczek no i gratulacje z okazji rocznicy ślubu.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... 🙂
mój maluszek juz spi lepiej w nocy...budzi sie co okolo trzy godziny...ale co z tego skoro tak jakos nie spokojnie spi...kreci sie,placze...i musze co chwila do niego wstawac i go uspokajac... 🤨 a w dodatku dzis w nocy dwa razy sam obrocil sie na brzuch i tak spal,musialam go ukladac na pleckach bo balam sie zeby sie czasami nie udusil...pfuuu wypluc... 🤨 teraz tez siedzi mi na kolanach i dostaje białej goraczki bo mu sie to nie podoba... 🙃 kurde dopisze reszte pozniej bo mój brzdac skacze mi na kolanach jakby chcial mi uciec...hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jaki Gracjanek sprawny 😆 na brzuszek się kula...Wiesz co Malinka ja chyba u grudniówek czytałam że kładły spać maluszki na brzuszku zaraz po urodzeniu tylko trzeba pilnować żeby główkę miał na boczku...dziwiłam się że się nie boją ale widać ich dzieciaczki tak lubią :P

Maxara masz rację te kaszki są przepyszne i o wiele lepsze np.od Nestle ... A jeśli chodzi o spanie haha to długo chyba nie pośpimy sobie długo 😉 Widać tak musi być hehe...

A jeśli chodzi o rocznicę ech już 14 lat po ślubie minęło aż się wierzyć nie chce a ze sobą jesteśmy 18 lat i nie jedna burzę przeżyliśmy i nawet prawie się rozstaliśmy no ale widać nie było nam pisane...raz z górki raz pod górkę ale najgorzej nie jest hehehe no i cóż mam nadzieję że dalej będziemy tworzyć przykładną rodzinę 🙃
A może przed 40 zdecyduję się jeszcze na ... córeczkę hihihi...

No a Bartuś zjadł śliweczki i poszedł spać,a ja idę robić obiadek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chwile dla siebie bo wysłałam męza i synusia na spacer... 🙂 mam okres i stwierdziłąm że nigdzie sie z domu nie ruszam...bo leje sie ze mnie strasznie... 😞 😞 😞 a dziewczyny poweidzcie mi czy wam tez tak wypadaja mocno włosy???bo ja to sie boje ze bede łysa...i chyba pojde sie obciac na krótko...tak do brody bo juz mam dosyc... 🤨 zapisałam sie do dermatologa...mam nadzieje ze mi pomoże... 🤨 a marzą mi sie pasemka albo zmiana koloru ale narazie szkoda mi wlosów bo i tak są słabe... 😞 Moniczko gratulacje z okazji rocznicy ślubu... 😘 ja będe miała dopiero drugą 12lipca...a 6maja minie piec lat jak ze soba jestesmy a pamietam jak sie poznalismy jakby to było wczoraj...rzeczywiscie ten czas leci... 🙃 a rozstawalismy sie na poczatku chyba z szesc razy w ciagu roku bo jakos nam sie nie ukladalo...ale nie możemy życ bez siebie hihi,chociaz moj mowi ze zrobilam sie wredna...ale to nie tak...to mieszkanie z jego rodzicami tak na mnie zle działa,jestem ciagle nerwowa,ale miejmy nadzieje ze to juz tylko jeden miesiac i sie wyprowadzimy... 🙂

Ja jeszcze mojemu tych kaszek smakowych nie dawałam...narazie próbował jabłuszka,marchewki,soku jablkowego,i kaszki ale takiej bezsmakowej... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale te nasze Maluchy cwaniaki już są......Gracjanek się już obraca.....to pewnie na dniach reszta ruszy za nim:laugh: .....Ja troszke pokupiłam Małemu jedzonka dzisiaj......Miałam zbastowac....ale jak patrzyłam w sklepie na te wszystkie pyszności to sie skusiłam....ja chyba z hipa bede kupowac....chociaż kurde najdrozsze z tego co widziałam.....ale myśle,ze pózniej to sama bede robić....tylko warzywa muszę załatwic takie ekologiczne....bo w sklepach to syf....na targach też niepewne....No kupiółam mu soczki marchewkowe i brzoskwiniowe....deserki na bazie marchewki....jabłka....brzoskwiń.....i deserek z ryżem i owocami i kaszke czekoladowa....no i zupki tez na bazie marchewki i z noewości to dynia i szpinak......ale powolutku.....Narazie jadł marchewke i jabłko....a dzisiaj pierwszy raz marchewke z ziemniakiem i pół słoika wpulił....smakowało mu....tylko jabłka nie lubi....ani soku ani deserku....a jakich pampersów używacie?.....bo my jezcze3....miałam dzisiaj 4 kupić....ale jeszcze ma luz w 3 wiec wziełam 3 ,bo jest ich 82 za 49,90zł.....a 4 jest 70.....a chusteczki sensitive kupuje z pampersa....no i nivea kosmetyki....i [powiem Wam odpukac....ani raz sie nie odparzył....zadnych uczuleń.....z nivea jest taki super płyn z oliwka do kąpieli....wogóle Oliśka po kąpieli niczym nie smaruje....ama skórę ja dupcia niemowlaka:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny...

mój szkrab zrobił mi dziś pobudkę o 6 rano 😞 ooooojjjej....oczy mam na zapałkach haha...ale kochany jest bo smacznie śpi jak chodzę na aerobik i nie budzi się tacie 😉 a jak wracam to chyba czuje i budzi się do karmienia 🙂 no i potem średnio co godzinę heh czasami nie zdążę porządnie zasnąć
...no ale co zrobić haha jak mus to mus...A ciężki klops się zrobił... wczoraj leży my sobie na niego patrzymy a on zaczął odpychać się nogami i jakby mostek robił hahaha a jak wywijał przy tym.
My papmersy 4 już używamy bo mój tłuścioszek nie mieścił się w 3...A na pupę sudokrem a w kąpieli żel top-to-toe johnsona.Balsamu żadnego też nie używam chociaż mam nivea baby ale nie ma takiej potrzeby.
Muszę kończyć bo Bartek piszczy - zwraca na siebie uwagę :P trzeba się pobawić hihi...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy....a co z resztą Maluszków?....Oli siedzi mi na kolanach i tak kopie nóżkami,że hoho.....zaraz pać idzie na podwórko.....w ogóle ostatnio nie spacerujemy....tylko go usypiam na werandzie jak sypie.....dobrze mieszkać w domu 😉 ......a dzisiaj znów pół słoika marchewki z ziemniaczkiem wpulił....bardzo mniam była....i kupa pierwszy raz była pomarańczowa.....no i teraz sobie ubzdurał ,ze w wózku bedzie siedział w domu....więc siedzi w foteliku.....a j m,am spokój.....buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietki moje - gdzie wy ??? 😞

Ja coś ciężki dzień z Bartusiem miałam dzisiaj...cosik marudny był,nawet cycusia rzadko chciał 😞 za to często popłakiwał sobie....może dziąsła? hmmm....nie ma ani gorączki ani tfutfu kaszlu czy kataru,a może miał gorszy dzień?Teraz już śpi ale tak czujnie jak zając pod miedzą 😆 Byle szurnięcie i buuuu...
A ja dzisiaj mega energii jakiejś dostałam i zaczęłam robić wiosenne porządki hihi 🙃 Wytrzepałam dywanik wyodkurzałam wszystkie kąty i pozmywałam szafki w kuchni - jak nakręcona jakaś hehe...to chyba z braku snu hhyhy...
A poza tym zostałam konsultantką firmy FM Group Polska i sprzedaję perfumy,kosmetyki do makijażu i chemię...jakbyście może były zainteresowane to zachęcam 😁
Widziałyście zdjęcie Amelki z chrztu na NK - księżniczka mała 🤪 i jaka radosna
W ogóle Niunia to zaabsorbowana tymi chrzcinami bo nie zagląda do nas no ale pewnie to nadrobi 😁
No cóż skoro Was nie ma to pozostało mi życzyć dobrej nocki mamusiom i szkrabikom 😘 😘 😘

http://static.playmobile.pl/blog/7683/247719.4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...
Mam juz tak dość tej zimy i wiosny mi się chce...nie patrzeć na pogodę i wychodzić na długie spacerki...po tej brei nie idzie wózka pchać 😠
to chyba też zasługa aerobiku 🙃 jakoś tak mnie rozpiera no i wkoncu zaczęłam chudnąć 🤪 ...
Właśnie mój klopsik się obudził i woooła haha....

do napisania !!!

a tu uwieczniłam 4 miesiące [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/16_02_10_1054.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... 🙂 no Gracjanek to też już chce siedziec a najbardziej to stac na nóżkach no ipodobaja mu sie spacery po mieszkaniu... 🙂 a od jakichs trzech dni jakis taki marudny...ciagle placze i nic mu sie nie podoba... 😞 ale chociaz w nocy lepiej spi,budzi sie dwa razy tylko...mam nadzieje ze to sie nie zmieni na gorsze.... 😉 jutro idziemy na szczepienie...jejus jak ja tego nie lubie,no ale dowiem sie ile ten moj szkrabik wazy bo za lekki to on nie jest:P ja niestety nie mam ani jednego zdjecia z chrztu,przez to zamieszanie nikt nie wzial aparatu do kosciola,a imprezki domowej nie mialam przez klotnie z tesciowa i spedzilam ten czas u mojej siostry... 😞 co zrobic...żaluje ze nie mam chociaz zdjecia z kosciolka 🤨 🤨 🤨

Ja tez juz mam dosyc zimy...i czekam na wiosne z utesknieniem,a dzis to caly dzien objadam sie jak szalona hihi wiec ja raczej tyje... 🙂musze zmykac bo maly mnie wola... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane mamunie !!!

nas wieczór miły i udany 🤪 🤪 🤪 Bartuś grzecznie poszedł spać po 18 ... spokój i pełna laba 🙃

Wiecie że mój smyk wybudza się z bólu dziąseł? 😞 Jak muu posmaruje to zasypia dalej całe szczęście.No już mogłyby sie przebić te ząbki bo ile można cierpieć uch...biedne te dzieciaczki 😞
Gracjankowi może też ząbki idą że tak marudzi.Mój to gryzie co popadnie razem z moimi cyckami auć 🤨

Ja na szczepienie idę 3 marca dopiero.Ponoć są jakieś plastry znieczulające - ciekawe czy takim maluchom można je stosować...może by tak nie płakały.

Miłego dzionka dziewczyny i buziaki dla szkrabików 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam Wam już wcześniej że zostałam dystrybutorem firmy FM GROUP POLSKA - a może byście były chętne na dorobienie paru groszy?...praca polega na sprzedaży bezpośredniej (tak jak np.Avon) a firma oferuje szeroką gamę perfum damskich i męskich,produktów do pielęgnacji ciała i makijażu oraz chemię (płyny do czyszczenia,prania,płukania)Jakby któraś była zainteresowana to dzwońcie do mnie albo napiszcie na privie...podam szczegóły...

Pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...