Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje i buziaki dla Gracjanka 😘 😘 😘

Ale jestem umęczona 🙃 Mój Bartuś absorbuje coraz więcej czasu hihi,o drzemce to i ja muszę zapomnieć 😉 bączek lubi się bawić i "chodzić" po mieszkaniu...Teraz śpi ale dostał wieczorem jakiegoś ataku płaczu że nie wiedziałam co mam zrobić 😞 Płakał tak strasznie jakby mu coś się stało - sama nie wiem czemu...Dałam mu kropelki na kolkę ale nic nie pomogło,dopiero jak mu dziąsła posmarowałam żelem to troszkę się uspokoił.Ciekawe czy to od ząbków czy zbieg okoliczności?Już prawie zaczęłam płakać razem z nim buuu 😞
W piątek mamy szczepienie i już się boję jak tylko pomyślę 🤢

Idę w ślady Malinki 🤪 ,może uda mi się trochę pospać...Dobranoc kochane dziewczynki...Moc buziaków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

Nocka w miarę przespana 🤪 Niunio budził się "tylko" 4 razy do cycusia hihi,ale całe szczęście bez płaczu...Nie mam pojęcia co to wczoraj było hmmm...Muszę go chyba szybciej kąpać,bo jak chociaż o 5 minut przegapię porę spania to marudzi tak się przyzwyczaił 🙂

Pozdrawiam serdecznie...zaglądajcie tu czasami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey dziewczyny moja niunka t je ino przed snem 180 w nocy raz 150 i jak wstanie 150 a w dzen to jak ie chce jej pzewaznie sie bwi przez dziselka i zauwazylam ze ma 2 buly a dziaslach ae nie tak jak azdem dziecku ida z przodu tlko po bkach:d moja mama mwla ze mi tez te pierwsze wyszly :d wiec moze jej tez w pt te mamy szczepienie 🤨 ☺️ ale moj m idzie z nia b ja nie moge na t patrzec chodz wiem ze to dla jej dobra..musze zakupic cos takiego poszukac w smyku innie wem czy to korzystne dla zgrzu jak mysicie?kurde moja mloda sie ostatnio ciezka zobila ak ogladalam film zaraz o jej urdzeniu w szpitalu jak prbowalam karmc ak otwieral jedno oko to sie poplakalam i reraz jest calkiem inna po twarzy hehe
monicsek kup sbie ten detinox ja dalam 28 z ale jest zajebistyyyyyyyyy i puderki homoopeatycz e czy jakos tak tez s uper i moja maa woli pic niz jesc w dzien chyba ze kartofe i jak daje ja na brzuszek na kocyku t bierze prbuje grysc smieszie to wyglad czasem t az sie rzesie zeby tylko go dostac :d i uwilbia mamlac piluche tetrowa i wogole z nia spa na twarz ...rzucam jej pieluche dudusia do buzi i mala wie ze idzie spac chodz wczoraj walcylysmy do 23 nie umiala usnac ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas szybko leci co...No to leci buuuziak dla Amelki na jutrzejsze 3 miesiące 😘
My kończymy w sobotę 🙂
Ciekawe kiedy te pierwsze ząbki się pokażą 🙃 🙃
Mam pytanie czy wasze dzieci śpią na brzuszku?Mój to nie bardzo lubi tą pozycję :P w ogóle to chyba chciałby już siedzieć bo strasznie się dźwiga i się denerwuje że nie może się podnieść 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moincze moja mloda tez wli a siedzaco i koch TELEWIZOR ALE JA NEI POZAWAAM OGLADAC JEJ:p
no tez ciekawa kiedy sie pojawia w piatek idziem d naszego piedriaty i zobaczyymy czy pwoie czy to zeby sa :P 🙂 ale wszstko na to wskAZuje 🙂
a moja kocha spac na brzuszku wogole lezec le osatni sie wlasnie denerwuje bo bardziej pasuje jej siedzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#jaka nowina
dzis mamy 3 msc
ae to nic
mamy prawie zeba
mega z bku nie umie tam dotrzec lyzeczka zauwazyla to moja mama mwi co ona ma takie biae po boku !11 umlam rece macam a tam taki twardy zab 😁 jeszcze tylko musi sie przebic przez ostatnia blone!!!!!!!!!
ie wierze w to dzis cala rdzine obdzwonilam 🙂
a moj m pszedl po jakies runki i bedzie opijac zeba - ale ma wmowke:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE DLA AMELKI NA PIERWSZY ZĄBEK 🤪 🤪 🤪

No proszę...to Amelcia spieszy się ze wszystkim hihi,niedługo napiszesz nam że już sama siedzi i raczkuje - ZUCH DZIEWCZYNA !

Buziaki dla księżniczki od e-cioci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie....My już po szczepieniu.....Oliś wazy 6,7 także kawał chłopa z niego.....Kurcze ja już powoli wszystko zaczęłam wprowadzac do swojej diety....a dr mnie opieprzyła,że mam diete trzymac....tzn....drób....wędliny też drobiowe....nic smażonego i tłustego....a ja jadłam wszystkie mięsa.....Oliwier nie jest bardzo obsypany....tylko przy uszach na policzku troche krostek ma....i niby przez moją diete....Troche przystopuje z czekoladą i mięsami....ale napewno nie bede przesadzac....tym barzdziej,że jak zapytałam o to,że zamierzam karmić tylko i wyłącznie piersia to ona mi powiedziała,zeby mu od 4,5 miesiąca zupkę wprowadzic.....WHO twierdzi inaczej 😞 ....lece ,bo ryczy
AMELKA 100 LAT NA 3 MIECHY 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku jem różne mięsa tyle że nie smażone...
Proszę jaki Oliś duży kawaler no,no prawie 7 kg,jest już co nosić...
Jak tam u was zima?Ja się wkurzam na spacerach bo u nas chodniki nie odśnieżone - masakra...
wiecie co,zaczęłam ćwiczyć :P mam nadzieję że niedługo będę mogła pochwalić się postępami 😉

pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni no to łap oklaska na dobry początek....moze mi też sie zachce cwiczyć 😘 ....bp ostatnio tez sobie postanowiłam brzuszki robić...i...na dwóch wieczorach się skończyło....Ja wiem,że muszę sie gdzies zapisac,bo tak to nici.....Ale Toie powodzenia Kochana zycze....jak złapiesz rytm tak ok 1tygodnia....to bedziesz ćwiczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyszny torcik dla Natalii : http://www.hort-cafe.pl/torty_d/1286664031.jpg i życzenia 100 lat w szczęściu i pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń


mój bejbik wisiał mi dziś w nocy na cycu co godzinkę heh i o 7 wstał rzeski i radosny :P i chętny do zabawy hihi no więc posłużył mi za ciężarek do ćwiczeń 🤪 😉 ,a potem jak zaśnie to jeszcze skakanka uff...mam nadzieję że się nie poddam,no ale wystarczy spojrzeć w lustro i motywacja murowana hehe...
Jak tam wasze brzdące?
A czytałam żywienie według WHO I PISZE ŻE JEŻELI DO 4 M-CA DZIECKO PODWOIŁO SWOJĄ WAGĘ TO MOŻNA WPROWADZIĆ WCZEŚNIEJ NOWE POKARMY...może dlatego że Oliś takie chłopisko to lekarka ci tak powiedziała Maxarko...No ja chcę w 4 miesiącu wprowadzić jabłko,ale jak Bartuś nie będzie miał ochoty to mu odpuszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...no ja wczoraj zaszalalam i wyszlam wkoncu z domu sama,zostawilam malego tescia,a niech sie naciesza poki moga...i poszlam do fryzjera po nowa fryzurke i na solarium i i od razu lepiej... 🙂 🙂 🙂 ja na wage nie narzekam bo waze 52 kg... 😉 ale brzuszki sobie cwicze bo zostala mi fałdka no i niestety rozstepy...na ktore nic niestety nie poradze...smaruje je kremem fissan,ale nie widze roznicy no moze troszeczke... 😉 no moj dzis lepiej spal wiec i ja lepiej sie czuje...:P :P :P jak mlody bóg... 🙃 no moj maly tez ma ponad 7kg wiec tez jest co nosic 🙂 🙂 🙂 jak tam wasze bobaski...???pozdrawiamy z Gracjankiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Malinko !!

Na rozstępy najlepsze są kremy z firmy DAX COSMETICS...wypróbowałam wiele ale właśnie tej firmy rozjaśniły mi w końcu moje fioletowe prążki 🤪 Całe szczęście tym razem obyło się bez rozstępów...No Gracjanek też duży kawaler...biedne kręgosłupy mam 😉
Ale zazdroszczę ci tego solarium ☺️ Ja nie mogę dopóki karmię piersią 😞 więc jestem biała jak mąka ha,ha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że Kacperek waży już 8 kg i ma 70 cm jeju jaki z niego duży chłopczyk...
A to moja klucha właśnie śpi : [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/14_01_10_1148.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂dziewczyny t nei eszcze zab ale jest peniecie wiec to miesiac czasu i bedzie ☺️ a myslelismy ze juz 😁
c do solarum bylam 3 razy i jestem juz ciemna a keidys musialm chodzic po 15 min conajlmiej moj rekord to ak pracowalam na solarium to 28 minut wow i to ergoline .... co do rozstepow ja uzywalam da itd ale najlepsza za rada kolezanki poszlam jest masc cepan !!!! cepulowa na blizny ja uzywam na roztepy - na tyku i na blizne po cc i jest spoko dzis byla u lekarz apo skeirowanie do chirurga bo mam przepukline ;/ hmmmm..... no nei wytrzmie mam nadzieje ze operacja nie bedzie konieczna bo bede wyladac jak by mnie poskladai kurde ale po tej ciazy dlugo dochodze ja schudlam zas;/ a nei chce waze aktualnie 51 moniczek cztalam ze na slarium mozna chodzic jak sie karmi piersia 🙂 moja siostra chdzila:Pmy jutro mamy szczepienie i jak bylam dzis w przchodni to nasze miasto dofinanoswyuje szczepie ie na meninogogki czy jakos tak zamiast 160 to 37 zl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki...
mój bąk wstał o 7 ale właśnie sobie jeszcze przysnął 🤪
dzisiaj na 12 jedziemy do przychodni,mam nadzieję że wszystko w porządku 🙂 Zobaczymy ile kluseczka waży,ale jestem ciekawa hi....później napiszę jak po wizycie a teraz idę ćwiczyć hihi 😉
Buziole dla maluszków 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
wiem,ze troche Was zaniedbuje,ale jakos tak mi ostatnio nie wychodzi by posiedziec i poklikac...
A wiec tydzien temu byismy u lekarza i Zuzanka wazy 5200 do tego ma 61 cm ...juz duza dziewczynka...
Jak tylko sie obudzi odrazu sie cieszy bardzo pogodne to moje malenstwo..co do lezenia na plecach to nie bardzo...polezy chwilke a potem sie denerwuje ..woli lezec na mamie... 😜
Caly czas trzyma raczke w buzi i to nie paluszki,ale cala dlon hihi...lekarz powiedzial,ze zabki sa dosc wyskok wiec mam chyba conajmiej 6 mieisecy dopuki nie zaczna wychodzic
Co do mojej laktacji...wiec...pokarm jest...ale i tak musze dawac butle raz dziennie ..puki co...tak jakbym miala o jedna porcje za malo a uwierzcie ,ze robilam chyba juz wsyztsko..coz poprostu mam glodomorka w domu
powiedzcie mi czy wy dokarmiecie maluszki butelka????
kupilismy mleko bebilon i miala problem z kupka..choc po 5 dniach narobila tak,ze az jej sie z pampersa wylalo..dokladnie po kark ...
pozdrawiam serdecznie i buziaczki przesylam dla naszych dzieci pazdziernikowych ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a my po szczepieniu dzisiaj 🥴 Maluszek kochany przy pierwszym zastrzyku nawet nie zapłakał,ale po drugim niestety buuuu...no a teraz marudzi trochę,i żałośnie "opowiada"co go spotkało...grunt że zdrowy - waży 6300 i ma 65 cm...no a ząbki cóż owszem że dziąsełka mogą dokuczać ale to chyba jeszcze daleka droga...
Pozdrawiamy serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....No to super-Gratulacje dla Bartiego za dzielność....też juz duży chłopak jest....mamie ciężarek rośnie:laugh:
Madziu miło Cię widziec......Dobrze,ze karmisz małą i nie odpuszczasz.....Co do mnie to ja nie dokarmiam butelką Oliska ,bo nie ma tekiej potrzeby.....Widzicie jak to jest jedna ma duzo pokarmu...druga mniej....Ja mam nieraz azza dużo....Dzisiaj np.po karmieniu odciągnęłam jeszcze 150ml,bo szłam na zakupy....Chciałam biustonosz sobie kupic na chrzciny z mojej ulubionej firmy Corin,ale mi jedyny sklep zlikwidowali....nawetnie wiem jaki rozmiar teraz nosze,ale podejrzewam ,ze co najmniej 80 E.....okropną mam mleczarnie....Muszę sobie jakiś porzadny krem kupic ujędrniający ,ale taki którym mozna sie smarowac karmiac.....macie jakieś namiarry.....
Wogóle to postanowiłam sie w
koncu zaczac odchamiac.....bo dalej zakrecona po tej ciazy i porodzie chodze.....Niedługo wiosna i trzeba jakos wyglądac.....pierwsza rzecz to schudnać jeszcze musze.....:P
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PAZDZIERNIKOWE BOBASY
Aha Dziewczyny pamietacie kiedy dokładnie w ciaże zaszłyscie?bo ja jakoś 18 bede miała z Mężem rocznice....hihihi....i sie śmieje,ze musimy w styczniu uwazac....bo jak wiecie ja mam obydwu synalków poczętych właśnie w styczniu i wychodzi na to,ze to jest NASZ MIESIAC...hehehe.....
A tak serio topewnie w przyszłuym mioesiącu pojawia się pazdziernikówki 2010....jak ten czas z..........niedawno to my szukałysmy w necie inf o ciąży.....no i.....ZNALAZŁYSMY SIEBIE.....Z CZEGO SIE BARDZO CIESZE
BUZIAKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy dzis meisiecznic poczecia 🙂 hehe miaalm to samo wlasnie dzis pisac :0 co ty maxaro
a wiec wlasnie zasiadlam przed kapa z maseczka na twrzy po kapieli zapalilam swieczke zapachowa wrzucilam pare kulek d kapieli zrobilam sobie peeling kawowy polecam jest odchudzajacy 🙂 daje przepis( pol szklanki kawy mielonej zalac tylko tyle ile jest tej kaw wrzatkiem dac pol garsc cynamownu albo liwki dla dzieci albo ewentualnie oliwe z oliwek ale ja poelcam cynamnem i olikwa dla dzieci 🙂) skora po tym taka mieciuttka posmarowalam sie cepanem - pmaga mi n na rozstepy i pwoeim wam ze smerdze tak cebula ze musialm sie popskac mgielka zeby tak nie capic ale coz czego ja nie zrobie w walce z tm okrucienstwem :P 😠 😠 😠 😠 😠
wiec dzis bysmy na szczepieiu o 15 mala wazy juz 5700 wowwoow baba pwoiedziaa ze ladnnie rosniee 🙂 i ma 60 cm od szczepinie wstaa tylko zjesc i tyle i dalej spi moje maestwo plakalma razem z nia ale plakala tylk przy wkluciach jak wyszlam dalam jej melk ale odrazu usnelam i ja ubralam w kombinezon - ale tak naknelam na przychodnie bo dosyc ze zimn jak choera to kuzwa przewijaka nie mialy i msuiaam w pwitrz ubierac maleswto madzia ja karmie tylko bebilonem ale comfort i rzeciw zaprcim i kolka i jest super kupke robi 3 razy na dzien i koli minely po nim;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Włąsnie ja wychowałam Natalke na tym melku i tez bylo rewelacyjnie a zuzia ma zaparcia teraz kupilam nan powiedziala,ze jesli tak sie dzieje po bebilonie to musze zmienic...
wiec niewiadomo co i jak z tymi mlekami..tego co polecila nie znam i tez sie troche boje..karmie mala tylko raz dziennie wiec zle nie jest ale jednak mieszanka jest podana i sama niewiem co mam robic..zrobila kupke w poniedzialek potem w czwartek i znow nic 😞
masakra jakas!!
Co do rozstepow to przy Zuzi mi nie p[owychodzily,ale przy Natalii tak wiec i tak je mam i tak a wiem ,ze nic z nimi calkowicie sie zrobic nie da bo tez walczylam i nic 😞
Coz trzeba sie zaakceptowac!!choc mi to z trudem przychodzi ...po tabetkach anty biore Azalie brzusio wskoczyl bo atakuje slodycze no koszmar ...a najgorsze jest to,ze jak nie zjem choc czegos slodkiego to chodze zdenerwowana ;/;/

Ja zaszlam w ciaze w lutym wiec mam jeszcze troche czasu do swietowania :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...